קופה ליברטאדורס 2018 - ביזיון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י idans10, ‏23/2/18.

1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

באסה שנפלתם באותו זמן שלנו, רציתי לראות את המשחק הזה ולאור התוצאה כנראה ידעתי למה. משחק עם פוטנציאל. שמח בשבילכם על הפתיחה, בהחלט פתיחה שמזמינה עוד. מול היריבה העיקרית שלכם לראשות הבית לפתוח ככה זה תמיד טוב. לגבי לאוטארו, אני קצת הולך רחוק: אם והיה ודילגתם לנוקאאוט, הוא בכל מקרה יעזוב בקיץ או שיש מעין הסכם עד שראסינג מודחת? (אני שואל כי בזכייה שלנו נאסיונאל ואייאקס הגיעו להסכם שדאבינסון יעבור רק אחרי שנאסיונאל תודח אם וכאשר למרות שהעברה בוצעה כבר רשמית).

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לאוטארו הודיע השבוע בצורה ברורה שבניגוד לדיווחים הוא עדיין לא חתום באינטר, אמר שיש דיבורים אבל שום דבר לא סגור. ככה שאין הסכמים לשום כיוון. קשה לי להאמין שהוא יישאר, אבל הילד כבר הפתיע פעם אחת שבחר בעצמו לא לממש את סעיף היציאה בחוזה הקודם, אז לך תדע. המועדון ילך לקראתו במה שיבקש בעקבות איך שהוא הלך לקראת המועדון.

ועדיין בהקשר של לאוטארו, שנשאל על ההופעה שלו (שלושער) אחרי המשחק, אמר שהוא לא היה מאוד מרוצה כי יש לו הרבה מה לשפר והוא איבד יותר מדי כדורים...

idans10 אוהב/ת את זה.
  3. גלץ Member

נו הרבה ארגנטינאיות וברזילאיות הפסידו הלילה? חוץ מריבר:)

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/18
  4. gilad16 Member

לא מוריד בכלל מהשמחה והחגיגה שהייתה באצטדיון, איזו תמיכה אדירה מהיציעים!
    אבל תוצאה מאוד משקרת, קרוזיירו יצרה הרבה יותר מצבי הבקעה מאיתנו,
    והמצבי הבקעה שלה היו טובים בהרבה משלנו. הרבה החמצות נוראיות.
    ריאליטי צ'ק מצוין לפערי הרמות בין הסגל שלנו לגדולות באמת ביבשת וקרוזיירו היא לא הכי גדולה מהן.

גולאסו קבוצתי בגול של סולארי, היחידי גם בו השוער המחליף של קרוזיירו פישל.
    חבל על האדום של סאראביה בסוף, נמצא בכושר מצוין ויהיה חסר בצ'ילה.
    אדום ישיר זה יותר ממשחק אחד בחוץ?

מלך, פשוט מלך.
    הוא באמת איבד כמה כדורים בניסיונות מסירה לא מספיק חדים
    אבל עדיין היה מצוין ומטרד להגנה עם תנועה טובה ומאבקים על הכדור כל המשחק.

5. גלץ Member

ריבר נגד פלאמנגו מחר ב2:45!! יאלהה ריבר תפתיעי אותי :)

@idans10 איזו קבוצה אתה אוהד?

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתלטיקו נאסיונל מקולומביה.

גלץ אוהב/ת את זה.
  7. גלץ Member

זה אומר שגם מהמשחק הבא הוא מורחק! או או!! ביי.

@idan עכשיו ראיתי שיש קבוצה שקוראים לה קולו קולו חחח איזה שם מגניב(-;

בשבילך עידן

נערך לאחרונה ב: ‏28/2/18
  8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

@gilad16 שאלה טובה לגבי סראביה, באתרים של המועדון ציינו רק את המשחק נגד ה-U דה צ'ילה ולא יותר מזה. אבל כנראה פשוט כרגע זה לא מעניין להתייחס לכך, כי במוקדמות בטיני מבאנפילד ואראסו מואסקו ריצו עונשי הרחקה של שני משחקים אחרי אדום ישיר אם אני לא טועה.

9. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

הלילה ב-2:30 עוד משחק מסקרן בבוגוטה, מיז'ונאריוס תארח את קורינתצ'יאנס החזקה. הכחולים עדיין ללא המאמן רוסו ששוב אושפז וככל הנראה גם יחזור לארגנטינה בקרוב להמשך ההחלמה ממחלת הסרטן. הבעיה שככל הנראה הוא ילווה בעוזרו, הוגו גוטארדי, שבינתיים ימשיך להדריך את הקבוצה גם הלילה. אבל אם שניהם יחזרו לארגנטינה, אני לא יודע מי ייקח שם את המושכות. חבל בשבילם, עד שהם כבר עולים לליברטאדורס עם קבוצה טובה, כל הסיפור של רוסו די דופק אותם. בכל מקרה לא צפויים שינויים, ההרכב החזק של מיז'וס יפתח כולל השוער הצעיר, ווילקר פארינייס, סנטיאגו מונטוז'ה לצד דויד סילבה בקישור ורוברטו אובלאר הפראגוואי בחוד עם דל ואייה.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לא היה משחק גדול בבוגוטה ונגמר בתיקו 0-0 שטוב לברזילאים. מיז'ונאריוס שלטה ברוב חלקי המשחק בעיקר באחזקת הכדור, אבל מבחינת המצבים הממשיים היו בערך 3 לכל צד, כאשר דווקא הברזילאים היו קרובים עם בעיטה למשקוף. מצד שני, הוארפאנו עם הזדמנות אדירה מ-5 מ' שהלכה מעל המשקוף. יש הרבה עבודה למיז'ונאריוס אם בכוונתם להעפיל, התיקו הזה דופק אותם מאוד, כי קשה לי לראות אותם מוציאים נקודות בברזיל וארגנטינה.

11. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

המשחק בין ג'וניור לפאלמייראס הבטיח הרבה, אבל הפעולה הבאה של חרמן גוטיארס לפני שעברו 10 דקות במשחק גמרה את הסיפור לקבוצה שלו שנדרסה על ידי הברזילאים בבית (3-0). כשראיתי ג'וניור ואדום מוקדם של גוטיארס הייתי בטוח שמדובר בטאו, אבל יש מישהו דפוק יותר כנראה...

בוקה שיחקה לא רע בפרו מול אליאנסה לימה, יחסית למשחק חוץ בקופה כמובן, אבל לא הצליחה לכבוש וחזרה הבייתה עם נקודה בצד החיובי. היו לא מעט תוצאות מעניינות שבוע שעבר, עם דגש על ההפסד של אינדפנדיינטה לדפורטיבו לארה מונסואלה וניצחון של גארסילאסו בגבהים של קוסקו על סנטוס החזקה. ריבר התאוששה קצת מהתקופה הרעה עם תיקו 2 בברזיל מול פלאמנגו בזכות שערים "אורוגוואיים"

idans10 אוהב/ת את זה.
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

חרמן גוטיירס הוא מגן לא רע בכלל, בשנה האחרונה תפס את מקומו בהרכב הקבוצה ובסך הכל מפגין יכולת טובה, אבל אין ספק שזו היתה כניסה ברוטאלית שהצדיקה את האדום. ג'וניור, שהתחילה לא רע עד האדום, פשוט נעלמה לחלוטין ובחצי השני בכלל לא סיכנה את השער. פאלמייראס די שייטה לניצחון ביחס למשחק חוץ בבאראנקייה שהיה אמור להיות לא קל. גולאסו של בורחה ואסיסט של גרה, אני יצאתי מרוצה מהמשחק. ג'וניור, שלא נמצאת בכושר טוב, עדיין קשה לשפוט כי אני כן מעריך שב-11 שחקנים היינו רואים קבוצה אחרת, למרות שלא בהכרח היתה מנצחת. מקווה בשבילם שיתעשתו מול בוקה, אבל קשה לי לראות אותם חוזרים עם משהו מהבומבונרה.

13. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קשה לשפוט על משחק כזה ב-10 שחקנים, אבל גם לי זה מרגיש שהסיכויים בבומבונרה נמוכים מאוד. אולי גוטיירס השני ישחזר השג שלו מהעבר במגרש הזה, ויורחק מהמשחק :)

14. gilad16 Member

דקה 97 ובאופסייד, יש יותר מרגש מזה?

ממוצע הגיל של ההרכב אתמול בארגנטינה היה 31.6 למרות שהיה שחקן בן 17 ועוד אחד בן 22!

idans10 ו-Franco אוהבים את זה.
  15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מחצית במדיין. 0-1 לנאסיונאל מפנדל של דיירו מורנו. בסה"כ שליטה די ברורה שלנו, קצת ריכוז בסיומת ליד השער והיינו מובילים ביותר מגול. האקוואדוריאנים פתחו טוב, עומדים יפה על המגרש ודי הפתיעו אותי, אבל ביזור הדקה ה-25 התחילו לאבד את זה ורשמו כמה כניסות ברוטאליות שזכו לצהובים, כולל צהוב כפול למגן לונה בדקה ה-38, מה שהופך את המשימה שלהם כרגע לקשה מאוד. לא המשחק הכי גדול שלנו אבל כרגע אנחנו ביתרון וזה מה שחשוב.