קבוצות אירופאיות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י המיסתורי, ‏17/5/04.

1. המיסתורי Member

יש קבוצות אנטישמיות כלפי יהודים.
    יש קבוצות שמשחקות בליגות לא בכירות.
    יש קבוצות שמשחקות בליגות בכירות ולא מצליחות.
    אבל המשותף שלכולם יש אוהדים בארץ
    איך הגעתם לקבוצה האירופאית שלכם?

2. AC SHEVA Member

מאז שהתחלתי לראות כדורגל באופן קבוע אהדתי את דינמו קייב כי נולדתי באוקראינה ודינמו הייתה הקבוצה שייצגה את המדינה בליגת האלופות. היה שם שחקן בשם אנדריי שבצ'נקו שפשוט פרץ כל הגנה אפשרית בדרך לחצי הגמר מול ביירן מינכן(שם שלושער במשחק הראשון).
    כשהוא עבר למילאן התחלתי לאהוד גם אותה.

3. Romario Member

מאז שאני קטן אני עוקב אחרי הכדורגל האירופי. הכרתי קבוצות, שחקנים וכו'.כמובן שהכרתי אז גם את בארסה, אך לא אהדתי אותה.
    לפני כ-7-8 שנים, לא זוכר בדיוק, דוד שלי טס לברצלונה והביא לי חולצה של ריבאלדו. התחלתי להתעניין ולעקוב אחרי הקבוצה. מאז ועד היום, אני אוהד שרוף של בארסה.

4. Joel Gion Member

'''

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/4/09
  5. Max Member

אני אוהד ריאל מדריד משנת 99 ואוהד שרוף שלהם משנת 2001 (איך שהתקנתי יס ויכלתי לראות משחקים שלהם) וכל זה בגלל רוברטו קרלוס.

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחלתי להעתניין בכדורגל מאוחר יחסית בגיל 9 אחרי צרפת 98..
    הקבוצות היחידות שהכרתי אז היו אינטר יובה ובארסה, כיוון שברונאלדו התאהבתי מהרגע הראשון, התחלתי לאהוד את אינטר, באנגליה התחלתי לאהוד את יונייטד אחרי החצי גמר המדהים מול יובנטוס ב99, ועם ריאל התחלתי יותר מאוחר, כשהם העיפו את אותה יונייטד ברבע גמר 2000, ראול פשוט הדהים אותי..
    אבל אינטר תמיד תישאר הראשונה אצלי.

7. oriss Member

אני אוהד שלוש קבוצות:

1. יובנטוס - הקבוצה שאני הכי אוהב. מהרגע הראשון שראיתי אותה התאהבתי ממבט ראשון. בימים של זידאן, דל פיירו כשהיה תותח, אינזאגי, ווירי,הנרי ודוידס הגדול אין מי שלא אהב את הקבוצה...
    2. ברצלונה - התחלתי לאהוד אותם לא מזמן. תמיד יש להם שחקן מלהיב והשנה - רונאלדיניו כמובן. גם סביולה, ריבאלדו בזמנו הם מלהיבים.
    3. מנצ'סטר יונייטד - אני לא ממש חולה עליהם אבל הם קבוצתי האהודה באנגליה. בייחוד בגלל גמר 99 הענקקקק ובגלל בקהאם וגיגס.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני אוהד אינטר משנת 93...בגלל אבא שלי, שהיה גר פעם באיטליה וגם הוא אוהד אינטר.

ואת ארנסל מ-94/5...עם הגביע מחזיקות מול פארמה...שזה היה המשחק הראשון שלהם שראיתי.

9. dror_khayat Member

הקבוצה האהודה עלי היא אייאקס.התחלתי לאהוד אותם ב 96,כשהקבוצה היתה אז בשיאה והיתה בלתי מנוצחת בליגה ובאירופה כשנה וחצי.זו היתה,לדעתי, הקבוצה הכי מושלמת בכל הזמנים(כנראה גם הכי מושלמת שתהיה אי פעם).מאז אותם ימים אדירים התחלתי להתעניין בכל מה שקשור לקבוצה הזו-בליגה שלה,בהסטוריה שלה,בשחקנים שלה,וכמובן במשחקים שלה בליגה ובצ'מפיונס.האהדה הגדולה שלי לקבוצה קיימת עד היום,למראת שבשנים האחרונות היא רחוקה מאוד מלהזכיר את מה שהיתה בעשור הקודם,לצערי הרב...
    מי יתן ובשנתיים/שלוש הקרובות תיגדל באייאקס עוד קבוצה גדולה שתגיע לחצי מהרמה של אייאקס 94-96.זה כבר יספיק לי,לא מבקש יותר מזה.

10. Tomer_R Member

היה שחקן והוא עד היום משחק קוראים לו :
    אלן שירר
    הוא אז שיחק בבלקבורן ואהבתי רק אותו ובאותו יום שהוא עבר לניוקאסל פשוט התחלתי לאהוד אותם

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אתה אומר...

12. Kgt1 Member

אממממ קשה לי לקבוע סדר עדיפוית אבל אם אתם מתעקשים..
    משא"א - מאז הנצחון במגן הצדקה מול בלקבורן. אהבתי את סגנון המשחק.
    בארסה - מאז ההפסד בגמר גביע אירופה למילאן.
    מילאן - ראו משחק בשורה למעלה.
    פ.ס.ז' - מאז הפעם הראשונה שלי בצרפת, בשנת 95, ממש אהבתי את החולצות....

נערך לאחרונה ב: ‏20/5/04