קאלצ'יופולי 2 ?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Mamadu, ‏13/2/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז תחילת שנת 2008 באיטליה עלו החשדות על כך שיש סיכוי גדול לעוד קאלצ'יופולי, אך הפעם בכיכוב אינטר "הקורבן" של הקלאצ'יופולי הקודם.
    אינטר נהנתה בשבועות האחרונים מהמתנות שהעניקו לה השופטים , ובארבעת המשחקים האחרונים של הנראזורי היו טעויות שיפוט לטובת הקבוצה, גם כן נגדה. עיתון אל-רומנסיטה של הרומאים כינה את אינטר "יובה החדשה" יום אחרי המשחק של אינטר נגד פארמה, שלטענת העיתון באותו משחק נשרק פנדל שלא היה לאינטר, ולפארמה לא נשרק פנדל שהיה.
    לפני יומיים אינטר פגשה את קטאניה, הקשר הארגנטינאי קמביאסו כבש את השער הראשון של אינטר מעמדת נבדל, וכצפוי יום אחרי זה העיתונות באיטליה עוד פעם הסתערה על אינטר, ובעיקר הקוריירה שהכותרת הראשית של העיתון הייתה "סקודטו מגוחך".
    אז ככה, אני פתחתי את הנושא הזה כדי להתדיין על מה שקורה עם אינטר והשופטים, האם אינטר משחדת את השופטים? או שזה רק טעויות שקורות בכל משחק? ושלאינטר אין כל קשר עם זה?

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/2/08
  2. 亚历山大帕托 Member

לא נראה לי, ואינטר לא היתה שום קורבן של הקאלצ'ופולי הקודם. עזוב שמילאן היתה הקבוצה שנדפקה הכי הרבה, הכדורגל האיטלקי הוא זה שהיה הקורבן, ואינטר היתה המרוויחה הכי גדולה מכל הסיפור.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מודה, לא ניסחתי את זה טוב, "הקורבן" הכוונה לתקופה שבה הייתה יובה משחדת שופטים.

4. FelaKaT Member

ברור, למוראטי אין אומץ לחצות מעבר חצייה ברמזור אדום, אז הוא ילך לשחד שופטים...

נדפקה בגלל הפרשייה או בגלל יובנטוס?*

*התשובה: "גם וגם" אינה נכונה כאן.

5. 亚历山大帕托 Member

נדפקה כי ההנהלה של יובה ושופטים מושחתים גזלו מאיתנו שתי אליפויות, ונענשנו שלא בצדק ע"י תובעים מחוזיים תמוהים, בעיקר בגלל המעורבות של שמנו הטוב שמנע מאיתנו חיזוק לעונה הבאה, כי העונש הקליל של הורדת 8 נק' לא היה משמעותי כל-כך עבורנו.

6. Chievo Member

חבל, באמת חבל שהתקשורת מחפשת להאשים את אינטר בכל פעם, במקום להתנפל על ההתאחדות האפסית שמנהלת את הכדורגל האיטלקי. לאחר קיץ 2006 ולאחר ההחלטה של ההתאחדות לגבי הקאלצ'יופולי, זה השפיע לרעה כצפוי בניגוד למה שההחלטה שנעשת ע"י ההתאחדות המטומטמת אמורה לעשות, וכמה אירוני שהיא לאחר כמה חודשים החזירה את רוב הנקודות המופחתות ממאזנן של רוב הקבוצות, לאחר כמעת שנתיים, ניתן לראות שההחלטה לא ממש השפיעה, אני לא אומר שלא היית צורך בלהעניש את יובה ואת שאר הקבוצות המעורבבות אז, אלה שניתן היה לטפל בבעיה ולהעניש אותם בדרך אחרת. עכשיו חסר לנו תחרות בליגה, תחרות על הסקודטו ובחלק העליון של הטבלה במקום התחרות החמה בתחתית הבוערת, וכולם מחפשים כל דרך בלטעון שגם אינטר מושחתת, ושגם היא נראת בכושר מצוין בעזרת השופטים. זה צפוי, זה מובן.

7. FelaKaT Member

צודק. רק תתחיל ליילל עכשיו כמו מוראטי שהתארים צריכים להגיע למילאן וגם לכם יהיו אליפויות מקרטון!

מנע ממכם חיזוק? איפה אתם היום, אחרי החיזוק שהפרשייה "מנעה" ממכם בעונה שעברה ובלי הפחתת הנקודות?

8. 亚历山大帕托 Member

את שלנו עשינו על המגרש, והחליפות לא העניקו לנו שום תואר. לא אמרתי שצריך לתת לנו את האליפויות, אמרתי שהיינו זוכים בזמן אמת ולא בבתי משפט אם הכל היה הוגן.

9. FelaKaT Member

אבל הרי גם את האליפות היחידה שזכיתם בה בשנות האלפיים לקחתם עם סריה של אין ספור טעויות שיפוט במחזורים האחרונים, אז על איזה מגרש אתה מדבר? ועדיין לא ענית לי איפה הרכש והקבוצה שלך עומדים אחרי שהפגיעות של הפרשייה נעלמו..

10. פרנקו בארזי Member

לדעתי אין בכלל שום ספק שאינטר לא משחדת שופטים.
    ההנהלה שלה עד כדי כך מטומטמת, ששנתיים אחרי הקאלצ'ופולי שוב תחזור על השחיתויות?
    עושים מזה הרבה יותר רעש ממה שזה שווה באמת.
    יש בזמן האחרון מספר טעויות שיפוט לטובת אינטר שלדעתי נובעות מכך שאינטר היא הקבוצה החזקה באיטליה כיום. גם לולא טעויות השיפוט אינטר הייתה היום במקום הראשון פשוט כי היא הקבוצה הטובה באיטליה.
    על אף כל הסנגוריה על אינטר, עדיין הסקודטו הזה מגוחך, לא ראוי, עלוב אפילו.
    לטעמי הכדורגל האיטלקי יסבול עוד שנים רבות בגלל מעשיו של לוצ'יאנו מוג'י.

11. 亚历山大帕托 Member

במחזורים האחרונים? אתה צוחק, נכון? בטח גם שער הסקודטו המפורסם של שבצ'נקו מול רומא היה עוד טעות של השופט. מבין שלושת הגדולות האחרות, רק יובה הצליחה להוציא מאיתנו נקודה באותה עונה. 16 נק' מתוך 18 מרומא, יובה ואינטר. עזוב, מה לאוהד יובה שמגונן על כשרות ההישגים של קבוצתו ולהטפות מוסר? אין לי כוח יותר לבזבז מילים על מה שקרה לפני שנתיים, דיברנו על זה יותר מדי כאן.

טעויות שיקול במסע הרכש של קיץ 2007 לא קשורות לשנה שלפני, כשקבעו שאנחנו יכולים לשחק בליגת האלופות לקראת סגירת חלון ההעברות, כשכל השחקנים הטובים כבר התמקמו ולא הצלחנו למלא את המשבצת הריקה של שבצ'נקו.

12. FelaKaT Member

רק באתי להראות לך שזה לא משנה שיש טעויות שיפוט לטובתך, כל עוד הקבוצה היא בבירור הקבוצה הטובה בליגה. יובנטוס הייתה לוקחת את האליפויות האלו גם בלי עזרתם של השופטים (ומעטים האנשים שלא יסכימו על כך, אגב, אני לא בא לרגע להגיד שהעונש כלפי יובנטוס היה מוטעה).

אז לא הבנתי, שנה שלאחר הפרשייה (לא שבאותה שנה יכלתם להביא מחליף ראוי לשבה) החלטתם לעשות דווקא להתאחדות ולא לקנות שחקנים חיוניים לקבוצה (מלבד פאטו) ?

13. 亚历山大帕托 Member

לא, לא דוקא, תפסיק להיות טיפש. הפעם כולם בנו על רונאלדו שיוביל אותנו, וההנהלה החליטה לקחת סיכון ולבלות חצי עונה עם שלושה חלוצים בלבד על מנת להשיג את פאטו.

14. Jose Mourinho Member

דיון מיותר, אין שום קלצ'יופולי 2, אף אחד לא מספיק מטומטם להיות כמו מוג'י ולשחד שופטים אחרי כל מה שהכדורגל האיטלקי עבר, בטח שלא לאדם הגון וישר כמו מוראטי.

נכון שהייתה קיימת הצטברות של 2-3 טעויות שיפוט לטובת אינטר מאז החזרה מהפגרה, אבל באותה מידה היא גם סבלה מ2-3 טעויות שיפוט לרעתה אבל את זה לא זוכרים כי היא עדיין מנצחת, נמצאת במקום הראשון ומובילה בהפרש של 8 נקודות על פני המקום השני.
    בכל מקרה זה הרי ברור שגם ללא טעויות השיפוט אינטר הייתה דורסת את הליגה, פשוט כי היא הקבוצה הכי טובה באיטליה והיא מוליכה את הטבלה בצדק.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אכפת לי מה תגידו כבר על מוג'י,אבל אל תהיו פתטים,יובנטוס הייתה מעל כל הליגה בכמה רמות מבחינת יכולת וסגל ב04-06 והייתה לוקחת את שתי האליפויות בלי השופטים.

לגבי אינטר,אני לא ממהר לקפוץ לקלאצ'יופולי 2 אבל אל תשכחו שאנחנו בהחלט בתקופה טראומטית והשופטים נבדקים ביתר קפידה מאי פעם,תוסיפו לזה שאינטר משחקת רע ומקבלת הרבה עזרה מהשופטים ב5 מחזורים רצופים ותקבלו את החשדות המתבקשות מכל זה.שוב אני לא בטוח שיש שחיתות,אך אני גם לא תמים ואני לא אופתע אם קבוצות רבות עדיין עושות דברים מאחורי הקלעים.
    ולגבי האליפות המוגכחת,אם זה אני דווקא מסכים,הליגה פשוט לא תחרותית,אינטר משחקת רע וכשהיא צריכה להפסיד השופטים עוזרים לה,זה נותן הרגשה שלא משנה מה אינטר לא תפסיד כי כולם לעזרתה ומוריד מהתחרות,מה שהופך את האליפות הזו,למגוכחת,כי זה לא שאינטר באמת כלכך טובה(מבחינת יכולת לפחות) זה פשוט שכולם יותר גרועים או שהשופטים עוזרים.