קאדיז יורדת;מאבק צמוד על הצ'מפיונס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏5/5/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

ברצלונה - אספניול 21:00 שידור ישיר בספורט 5

מאלגה - סביליה 21:00

ולנסיה - אתלטיקו מדריד 23:00

ראשון

שעה ראשית 18:00

בטיס - מאיורקה

סארגוסה - אלאבס

ריאל סוסידאד - סלטה ויגו

חטאפה - קאדיז

סנטאנדר - אוסאסונה

ריאל מדריד - ויאריאל 20:00 שידור ישיר בספורט 5פלוס

דפורטיבו - בילבאו 22:00

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל 22 שחקני ברצלונה הוזמנו לסגל המורחב של המשחק (כולם יהיו בקאמפ נואו). כולל לאינול מסי.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_156476_CAS.Xxx

אבל לא לקפוץ יותר מדי , מסי כמובן לא יכול לשחק הוא רק הוזמן בשביל החגיגות ויחד איתו עוד ארבעה שחקנים ינופו מחרר בבוקר לקראת המשחק.
    מקומם של גאברי ולארסון בסגל ככל הנראה מובטחים בעקבות עזיבתם בקיץ ורייקארד רוצה להפרד מהם בצורה יפה וגם שכל הקאמפ נואו יפרד מהם.

זהו יהיה גם המשחק האחרון של ברצלונה בבית לפני המשחק בפריז , והשחקנים יקבלו את ברכת הדרך מהקהל האוהב ויחזיקו להם אצבעות כי חלקם לא יהיו איתם בפריז (אבל החלק שכן יהיה הוא בוריס שלנו ,ככה לפחות אומרות השמועות http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

באספניול דווקא מרוצים מזה שברצלונה תבוא בעיקר בשביל לחגוג וקצת תשכח מהכדורגל ששיחקה בו כל העונה ואספניול תסתפק בנקודה יקרה.

http://www.elmundodeportivo.es/mundo-img/20060505a/plantel.Xxx
    תודה !

שנה שלישית ברציפות שאיבן דה לה פנייה לא יטול חלק בדרבי של ברצלונה כשהמשחקים נערכים בקאמפ נואו.
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_156484_CAS.Xxx
    פפצוע ברגל והשמאלית ויעדר.

נערך לאחרונה ב: ‏5/5/06
  3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבירת ספרד , נפרדים מהמאסטרו הצרפתי,זינאדין זידאן.
    http://www.marca.com/06/04/26/prensa_zidane/10.Xxx
    לפני המשחק מתכונן איזה טקס קטנטן של האוהדים שיגידו תודה לשחקן הנפלא הזה שתרם רבות לכדורגל העולמי ובתחילת דרכו לריאל מדריד.

ריאל אחרי שלושה משחקים שבהם היא מנצחת תגיע ככל הנראה עם סגל מלא,כאשר קאסיאס חוזר מהשעיה קאסנו ובטיסטה חוזרים מפציעות.

מאז טראומת יינס להאמן וארסנל , ויאריאל סיימה בתיקו אחת בחוץ מול חטאפה ובאמצע השבוע ניצחה את מאלגה 2-1 (כאשר פרנקו כובש שער בשני המשחקים האחרונים).

ויאריאל מעולם לא הצליחה לנצח את ריאל בבירנבאו , מספר המשחקים ששוחקו בבירת ספרד בין שני הקבוצות עומד על 6 משחקים בהם 5 פעמים מנצחת ריאל ופעם אחת מסתיים בתיקו.

ביקוש רב יש לכרטיסים למשחק הזה ולאו דווקא מהיכולת של ריאל,אלה מהפרידה מזינאדין זידאן.

4. Engel Del Madrid Member

כל כך התעצבנתי על נדב יעקובי. עאלק הוא עושה איקר קסיאס אחד השוערים הטובים ביותר באירופה.
    חתיכת דביל לא מפרגן הוא השוער הכי טוב בעולם, אין טוב ממנו.
    אידיוט משוחד עושה ביד על רונאלדיניו!!!!!

ומה הקטע עם הכי טוב באירופה? מה באיזה ג'ונגל בברזיל מתחבא לו איזה שוער אלוהי שרק מחכה שיגלו אותו??

5. קלייברט Member

גם אני צפוי להיות שם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. ManUtd Fan Member

יש לי הרגשה שברצלונה לא תצא מהמשחק הזה עם מלוא הנקודות. לא יודע למה, זו פשוט ההרגשה שלי. או שהם יפסידו או שהם יצאו בתיקו, את מלוא הנקודות הם לא ייקחו. בכל אופן שיהיה להם במזל טוב על האליפות, חבל שלא נזכה לראות את מסי משחק. נגד להתראות ללארסון ולגאברי (לאן גאברי עוזב?), וזהו, אני מקווה למשחק מעניי לפחות, ואני רוצה לראות את החגיגות בסיום, אם ערוץ הספורט ישדר אותם כמובן.

בעוד משחק לדעתי זידאן ייפרד מהברנבאו בתחושה רעה. ויאריאל מנצחת את ריאל לדעתי. תחכו ותראו את הדברים שלי. בכל אופן, אני מקווה למשחק טוב, אני רוצה לראות אם ריקלמה ייתגבר על הפנדל שבעט מהמשחק מול ארסנל, כי מאז לא ראיתי אותו משחק. אני מקווה מאוד למשחק מעניין, ושוב כמו שאמרתי, ויאריאל תנצח את המשחק הזה.
    שאומרים הכי טוב באירופה הכוונה בעולם. בכל זאת באירופה יש את הליגות הכי טובות ושם משחקים כל השחקנים הכי טובים. זה כמו שאומרים X הוא השחקן הכי טוב ב-NBA אז כמובן מתכוונים בעולם.

7. פלג Member

ריאל-ויאריאל:

באפטיסטה יהיה כשיר למשחק!, כנ"ל גם קסאנו; קסיאס חוזר מהשעיה. שלושתם ערכו היום(שישי) אימון מלא ויהיו כשירים למשחק מול הצוללת בראשון. ג'וליו החלים מהפציעה, כמוהו גם קסאנו. איקר יחזור לאחר השעיה.מה שכן, לפי האס: היו מאמצים להכשיר את רונאלדו למשחק אך כשלו. הברזילאי לא יטול חלק במשחק כמעט בוודאות מאחר שלא החלים מהפציעה הטורדנית.

8. Raulito Madridista

אני כל-כך שמח שהלחץ שעשינו על הטלוויזיה בערוצי הספורט עזר, ונוכל לראות את זינדין זידאן במשחק האחרון שלו בסנטיאגו ברנבאו, יהיה כל-כך קשה להיפרד מהגאון הצרפתי והשחקן האירופי הטוב בכל הזמנים. אני מקווה ומצפה שהאוהדים ייתמכו בזידאן וכל הברנבאו "ייפנק אותו באהבה", ושזיזו ייתן משחק גדול. ריאל מדריד חייבת ניצחון להבטחת המקום השני, לולנסיה יש את אוססונה בחוץ במחזור האחרון לא נראה לי שהיא תצא משם עם מלוא הנקודות, ולריאל יש את סביליה בפיחואן. ויאריאל בתקופה בינונית מאוד, עם מאלגה בבית הם בקושי הסתדרו, המשחק הוא בסנטיאגו ברבנאו, השחקנים צריכים לתת 100% בשביל זינדין זידאן, ולגמור את העונה יפה. כמה חבל שרונאלדו לא ייטול חלק במשחק, אני מקווה שראול שהיה בסדר נגד ראסינג, ייכבוש סוף סוף, כל דבר משלוש נקודות יהיה כישלון, הבמה היא של הקוסם הצרפתי.

ולנסיה מארחת את אתלטיקו מדריד, קשה להמר מה יהיה במשחק הזה, אני לא כל-כך בטוח שולנסיה תנצח, אתלטיקו אחרי 2 הפסדים רצופים, היא תבוא לאכול את הדשא, אתלטיקו קבוצה ספורטיבית שיש לה מוטיבציה מלאה בכל משחק, אני מאחל להם בהצלחה ומקווה שאם הם ייספגו זה יהיה מרגלי דויד ויאה. האינטרטוטו עדיין בהישג יד, הפסד של ויאריאל בברנבאו, וניצחון של אתלטי והיא בשוויון נקודות, למרות שאני מניח שחטאפה תנצח את קאדיז.

סנטנאדר מארחת את אוססונה, סנטנאדר נגד ריאל הייתה חלשה, הדקות האחרונות הטעו אותכם, ריאל עשתה מה שהיא רצתה במגרש במשך 70 דקות, זה היה טבעי שתהיה ירידת מתח והשחקנים ייתעייפו ואולי יזלזלו, סנטנאדר חייבים נקודות, מקווה בשביל אוואט שהם יינצחו, ויישארו בליגה.

קשה לראות את סביליה בליגת האלופות בעונה הבאה, למרות המשחק החסר שלה, אני מניח שהיא תשמור על גביע אופ"א ותנצח את מאלגה.

לאלאבס יש את סראגוסה בחוץ ואת דפור בבית, סראגוסה לא קבוצה ספורטיבית בכלל, רואים שאין להם כבר חשק, הם לא יירדו ליגה אבל גם לא ייגמרו באופ"א. אם אלאבס מאמינה בעצמה, היא חייבת לנצח את המשחק הזה, כי ללה קורוניה יהיה על מה לשחק אני מניח.

לברצלונה צפוי טיול על אספניול, למרות שיריבתה השנואה רוצה להישאר בליגה, בארסה תעלה עם הרכב מלא, גם חצי הרכב יכול לנצח את אספניול בקאמפ נואו.

בטיס מארחת את מאיורקה וזה ההזדמנות שלה להבטיח עוד עונה בליגת העל, היא חייבת לנצח את המשחק הזה, ההפסדים האחרונים סיכנו אותה מאוד בתחתית, הבמה של חואקין.

לבילבאו יש שני משחקים קשים מאוד, דפור בריאזור וברצלונה בחוץ, אני מניח ש2 נקודות יספיקו לה להישאר בליגה, אבל הפסד לדפור יכניס אותה ללחץ אטומי.

*בהמשך תעלה כתבונת על המשחק של ריאל מדריד נגד ויאריאל

9. Raulito Madridista

אוקיי אז כך,
    סוף סוף בריאל הבינו שלאגדות צריך לעשות "מסיבת פרידה" ראויה (לא כמו מקרה היירו...).
    אז לפי האתר הרשמי הנה העידכונים האחרון לגבי המשחק:
    1)קודם כל אין שום כרטיס למכירה (כאילו שמישהו חשב אחרת) הכל נמכר ומזמן. 82,000 צופים.
    2) חלק מהחגיגה ברנבאו תהיה חולצה ענקית של ריאל עם הספרה 5 שתיפרס בכל יציעי הברנבאו.
    3) וגולת הכותרת היא החולצה בה ישחקו השחקנים:
    http://www.realmadrid.com/addon/img/4d1666288homenajecamisetap.Xxx
    כמו שאתם רואים מתחת לסמל יהיה כתוב ZIDANE 2001-2006 !!!

גם לפרננדו היירו ולואיס פיגו הגיעו משחקים כאלה, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת כל הכבוד לריאל על הפרידה , במיווחד זה עם השם שלו מתחת לסמל .

אבל אם מגיע לזידאן דבר כזה להיירו מגיע פי שניים מזה .

11. XabiAlonso Member

כל הכבוד לריאל על הפרידה מזידאן! ממש מרגש ששמים את שמו מתחת לסמל.
    אבל עדיין, כפי שמאמרו פה, להיירו הייתה מגיעה פרידה הרבה יותר גדולה ממה שעשו לו.

ADIOS ZIZO! :aaa8:

12. Raulito Madridista

ריאל מדריד – ויאריאל(יום ראשון, 20-00, שידור ישיר בספורט 5+)

ריאל מדריד תארח את ויאריאל, כאשר האירוע המרכזי הוא המשחק האחרון של גאון הכדורגל הצרפתי, זינדין זידאן בברנבאו, לאחר חמש שנים נפלאות במדי הקבוצה, בה נחת ב02\2001, אחרי שנרכש בסכום אדיר של למעלה מ60 מליון דולר. זיזו הכריז לפני כשבועיים בערך על פרישתו, וזהו יהיה משחקו האחרון של הצרפתי בהיכל הקדוש. לא כמו שקרה עם פרננדו היירו, ריאל מדריד אירגנה ערב מיוחד לזידאן, כאשר כל שחקני הקבוצה יילבשו חולצה שמתחת לסמל של ריאל יהיה כתוב zidane 2001-2006. כל הכרטיסים למשחק נמכרו, והקהל בברנבאו יהיה מלא מפה לפה, כאשר 82,000 צופים יביאו איתם חולצות ודגלים של מספר 5. זינדין זידאן שנכנס נגד סנטנאדר כמחליף, ייפתח בהרכב כמובן, וייקבל הרבה אהבה מהקהל המדרידיסטה.

http://www.realmadrid.com/addon/img/4d1666288homenajecamisetap.Xxx
    חולצת הפרידה מהגאון הצרפתי, כל השחקנים יילבשו אותה.

ריאל מדריד חזרה למקום השני אחרי הפישול של ולנסיה, בקבוצה ראו את הקטלונים חוגגים אליפות שבוע שעבר, ורוצים לגמור את העונה כמו אשתקד, במקום השני ובטעם טוב, כאשר הקבוצה מובילה בנקודה על ולנסיה.

ג'וליו בפטיסטה ואנטוניו קאסנו שנעדרו מהמשחק נגד סנטנאדר עקב פציעות, חוזרים לסגל, והברזילאי ייפתח בהרכב לצד גוטי בקישור האחורי. רונאלדו ערך מבחן כשירות ונכשל בו, הוא מחוץ לסגל למשחק. אנו מקווים שסיסיניו ייפתח באגף ימין בהגנה ולא סאלגדו, רוביניו צריך להיזהר מספיגת כרטיס צהוב שיימנע ממנו לשחק בשבוע הבא בפיחואן. איקר קסיאס שהיה מושעה נגד ראסינג, חוזר לשער.

ריאל מדריד – הרכב משוער: קסיאס, סיסיניו(סאלגדו), מח'ייה, ראמוס, קרלוס, גוטי, בפטיסטה, בקהאם, רוביניו, זידאן וראול.

http://img64.imageshack.us/img64/4408/20025cf.Xxx
    זיזו. מחר הברנבאו נפרד מהשחקן הטוב בעולם.

ויאריאל ממוקמת שמינית, ולאחר עונה טובה מאוד אשתקד היא נחלשה קצת. פורלהאן שהיה מלך השערים כאשר עקף בישורת האחרונה את סמואל אטו, ירד ביכולת, וגם הקמפיין המוצלח בליגת האלופות פגע בקבוצה בכל הקשור לליגה. ויאריאל תרצה לגמור את העונה במקום השמיני המוליך לאינטרטוטו, כאשר היא מובילה על חטאפה התשיעית ב2 נקודות, ובמקום השישי המוליך לאופ"א היא לא תזכה.

ויאריאל התחילה את העונה במוקדמות ליגת האלופות אחרי שגמרה שלישית אשתקד, היא ניצחה פעמיים את אברטון האנגלית שגמרה רביעית בפריימרליג, בתוצאה 2-1 ועלתה לשלב הבתים.
    למרות שכבשה רק שלושה שערים בשלב הבתים, וסיימה בתיקו פעמיים עם מנצ'סטר יונייטד, היא הצליחה להעפיל למקום הראשון בבית, שהיא משאירה מאחוריה את בנפיקה, ליל הצרפתית, ומנצ'סטר יונייטד הגדולה שסיימה אחרונה. את שלב הבתים היא גמרה עם 10 נקודות, 2 נצחונות ו4 תיקו, ללא הפסד. בשמינית הגמר היא פגשה את ריינג'רס הסקוטית, והיא סיימה איתה בתיקו 2-2 בסקוטלנד, וב1-1 במדריגל שהעלה אותה לרבע הגמר, שם היא פגשה את אינטר. במשחק הראשון פורלהא הבקיע אחרי פחות מדקה, ובסוף הפסידה ויאריאל 2-1. במדריגל ויאריאל נתנה את הלב וכבשה מכדור חופשי את השער שהספיק לה לעלות לחצי הגמר, ארואבארנה היה כובש השער. בחצי הגמר היא פגשה את ארסנל, שעברה בדרך את ריאל מדריד ויובנטוס. במשחק הראשון ניצחה ארסנל 1-0 בבית משער של טורה. במשחק השני ויאריאל הכתיבה את הקצב, פראנקו החמיץ מכל מצב, ובדקה האחרונה חוסה מארי עשה הצגה וקיבל פנדל. חואן רומאן ריקלמה הטוב ביותר בשחקני ויאריאל ומי שנחשב לאחד מהטובים בעולם, לקח עליו את האחריות, בעט רע לפינה השמאלית של להאמן שהדף את הכדור, והדיח את ויאריאל מאירופה, סיום טראגי לקמפיין יפה.

ויאריאל קבוצה דרום אמריקאית לכל דבר. מלבד ריקלמה המעולה אפשר למצוא בסגל שחקנים טובים נוספים כמו הבלם הנהדר רודריגז, מלך השערים של הלה ליגה אשתקד פורלהאן, וגם את הקשר האחורי הטוב, מרקוס סנה המחזיק באזרחות ספרדית. בקיץ עזב את הקבוצה השוער המעולה ריינה, והגיע במקומו הארגוואי ווירה.

במחזור האחרון ניצחה הקבוצה את מאלגה האחרונה בטבלה 2-1 בבית, ובחמשת משחקיה האחרונים השיגה הקבוצה 5 נקודות.

מפגשי עבר:

הצוללת הצהובה לא ניצחה מעולם את ריאל מדריד, לא בביתה וגם לא בסנטיאגו ברנבאו.

בעונת 03\2002, סחטה ויאריאל תיקו בברנבאו אחרי שריאל ישבה על השער ולא הצליחה להבקיע, אך במדריגל הפסידה הקבוצה 1-0.

בעונת קיירוש, 04\2003, במחזור השני סחטה ריאל תיקו 1-1 מויאריאל, לאחר שהילד הצעיר נוניוז, כיום שחקן ספסל בליברפול, נכנס כמחליף וכבש את השוויון 10 דקות לסיום. ברנבאו ניצחה ריאל מדריד 2-1 משער יפה של רונאלדו שבעט למשקוף ופנימה.

בעונה שעברה, בסיבוב הראשון במדריגל, חסרה ריאל מספר שחקנים ונראתה רע, ויאריאל לא ניצלה את השליטה שלה במגרש ולא הגיעה למצבי כיבוש.
    בברנבאו השכילה ריאל מדריד לנצח למרות שיפוט עויין. ויאריאל קיבלה פנדל שלא היה, ריקלמה העלה את האורחים ל1-0. זידאן בפעולה גדולה באגף, עבר שני שחקנים ובישל לרונאלדו כדור מדוד על הראש, הברזילאי ממטר נגח פנימה והשווה. בדקה ה-73, דווקא מיצ'ל סאלגדו שממעט לכבוש, כבש את שער הניצחון בבעיטה ליד הקורה. זינדין זידאן וולטר סמואל הורחקו בתוספת הזמן.

http://www.realmadrid.co.il/images/matches/villareal8.Xxx
    חוגגים את השוויון אשתקד.

העונה נפגשו שתי הקבוצות במדריגל במחזור ה-18, זו הייתה הופעת הבכורה של סיסיניו,
    שהחליף את רונאלדו שנפצע כעבור חצי שעה. ריאל מדריד הייתה יותר טובה, זיזו נתן משחק טוב ואיים על השער, אבל לא הצליח להבקיע. סיסיניו בזווית קשה מצא את החיבורים במחצית השנייה, אבל הכדור הלך החוצה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/5/06
  13. Ampelmann Member

מה שהיה עם היירו זו בכלל תעודת עניות מכוערת למדי בארון של ריאל...

מישהו יודע לאן עובר גאברי?

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

יחפש את עצמו באחת קבוצות התחתית בספרד .
    אלה עם כן וווסטאהם פתאום שוב תתעניין בו כמו בינואר האחרון והא יצטרף לבניות וקטן.

15. Jose Mourinho Member

נונייז כיום הוא שחקן הרכב בסלטה-ויגו(לפחות כשהוא כשיר לפי מה שזכור לי)