צריך מידע על סנטיאגו סולארי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Ilan, ‏21/6/03.

1. Ilan Member

אני צריך מידע קצת על סולארי, הקשרמגן השמאלי של ריאל מדריד. ולא, את הגיל שלו וזה שהוא ארגנטינאי אני יודע ממזמן... עזבו את השאלה למה אני צריך. פשוט צריך.
    ד"א, אתם חושבים שהוא שחקן טוב? הוא יכל להשתלב בקבוצה אחרת בצורה טובה יותר? האם ריאל עוצרתעצרה את ההתפתחות שלו?

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סולארי שחקן אגף כמו לפי הספרים. יש לו שליטה מצויינת בכדור והוא שחקן מאוד חכם. אני מחזיק ממנו כאחד שיכול במהלך אחד לשנות את המשחק.

מוערך מספיק? לא יודע, הוא לא משותף מספיק אז ככה שאין מה יותר מדי להעריך אותו כרגע.
    אני בטוח שאם הוא היה בקבוצה אחרת הוא היה שחקן הרכב והוא היה בין הטובים באירופה.

3. Reyes Member

טוב... אם אתה יודע שסולארי ארגנטינאי בן 27 אז ניגש לעניין.
    הוא נולד ברוסאריו ב-7.10.76, הוא שיחק בריבר פלייט, (את הופעתו הראשונה בליגה הארגנטינאית ערך ב12 למאי 96, במשחק שבו ריבר ניצחה 2-0 אספניול - Espanol) לפני שביזבז שתי עונות באתלטיקו מדריד ואז אחרי ירידת אתלטיקו ב2000 חצה את הכביש לריאל. לסולארי חוזה בריאל עד 2005.
    סולארי, 180 ס"מ, 75 ק"ג, שחקן מאוד טכני, מהיר וחכם, לדעתי לא מעורך מספיק...
    הוא שחקן מצוין, עושה עבודה טובה ובקושי זוכה לדקות.
    יש לו דוד ששיחק בנבחרת ארגנטינה במונדיאל 66.

http://www.interactive.net.ec/deportes/imagedepo/solari.Xxx

מה עוד אתה רוצה לדעת?

4. Ilan Member

בגדול עניתם, לא הייתי צריך נתונים טכנים אלא יותר דעה אישית שלכם האם הוא מתאים לשחק בריאל-בהרכב. האם הוא בעצם שחקן גדול שלא מוערך מספיק או שחקן מהדרג השני באירופה שפשוט אין לו המון מה לתת.

5. Reyes Member

יש לו המון מה לתת והוא שחקן ברמה עולמית, אבל ריאל של היום בנויה על שמות גדולים ולכן הוא לא פותח בהרכב.
    שהוא שיחק ב2001 בכמה משחקים, הוא היה מאוד דומיננטי, הגול שאני הכי זוכר ממנו זה באולימפיקו נגד לאציו, גול בהקשתה מעל השוער. איזה גול...
    שהוא שיחק בעונה שעברה, בעיקר באלופות, גם אז הוא היה מאוד דומיננטי ושיתף פעולה יוצא מן הכלל עם זידאן.

אני לא מבין למה הוא לא זומן לסגל ארגנטינה למונדיאל האחרון.

6. סביולה Member

הבעיה הגדולה של סולארי הוא שהוא לא ממש יודע למסור... בטח שלא ברמה האירופית הגבוהה... ההגבהות שלו מהצד כמעט אף פעם לא מדוייקות וכשאתה קיצוני אין לך מה לחפש ברמות גבוהות בלי הגבהה טובה.