צבע ביציע

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שלו, ‏9/12/10.

1. Ori8

Ori8 Member

הטייטל אליו אתה משייך את רוב אוהדי מכבי ת"א ברור לי, אני פשוט חושב שאתה מתאר כאן את הרוב המוחלט של אזרחי המדינה הזו. רובם יתעניינו בג'ודו בזמן האולימפיאדה (לא בושה אגב). רובם יחיו את חייהם דרך האינסטגרם, רובם ישמעו את אותה מוזיקה ויחשבו שהם מיוחדים, רובם יתלבשו אותו דבר ויחשבו שהם מיוחדים, רובם ייראו אותו דבר ויחשבו שהם מיוחדים. אתה מתאר דורות שלמים במדינת ישראל. רובם ילמדו בבית הספר ואז יתגייסו לצבא ואז יטוסו לדרום אמריקה ויחזרו לעשות את אותו תואר "מעשי" ואני יכול להמשיך בתיאורים עד מחרתיים. שוב, אלו תיאורים נכונים כלפיי מיליוני בני אדם פה.

שוב, מבין מה שאתה מתאר וחולק עליך כשאני מסתכל מבפנים על רוב אוהדי מכבי ת"א שמלווים את הקבוצה הזו, נניח, ב-20 השנים האחרונות שאני מלווה אותה איתם - ואני עושה הפרדה בין הדורות שהצטרפו עם גל ההצלחה הנוכחי לבין אלה שהולכים עם הקבוצה כבר שנים.

Ajax Amsterdam אוהב/ת את זה.
  2. orimor2212

orimor2212 ישראל ישראלי, דוגל בבינוניאדה

אפשר גם לחשוב מה איתי, פתית השלג הייחודי, עושה בחייו שכל כך מבדיל אותו ועוד אלפי אוהדי הפועל מרוב האוכלוסיה, בעיני עצמו כמובן.

ייחוד מוגדר על ידי הסביבה, לא על ידי האדם עצמו.

3. Telkiyski

Telkiyski Member

מה קשור מה אני עושה בחיי? מדברים על קולקטיב.
    ובפעם המיליון, אני לא טוען שהפועל זה איזה מעוז היפסטרים, אלא שאתם זה מעוז מיינסטרים מחליא וניכר שכם אתם לא ממש חולקים כך ("גם הפועל בינוניים כמונו עם הנינג'ה!").

בכל מקרה, אני חושב x, אתם חושבים y. הכל בסדר.
    לא מבין מה כזה בוער לכם להתווכח על זה אם אתם כל כך בטוחים שמדובר בשטויות.
    תהנו עם מכביל'ה שלכם בפארק ברישון עם חנן בן ארי בחגיגות האליפות הבאה והחיים של כולנו יהיו תותים.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/19
  4. Jakur

Jakur מנהלים מנהל

מצחיק שלנו בוער להתווכח על זה כשבעצם פיצצת כאן 3 עמודים או יותר עם תיאוריות מצוצות מהאצבע וילדותיות

5. Telkiyski

Telkiyski Member

אני פיצצתי?
    אתם אלה שמגיבים כל פעם מחדש שאני אומר משהו.

ואם אתה באמת רוצה להיכנס לדקויות, אז אורימור פתח בזה לפני מספר עמודים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!