פרויקט ענק- כל מה שאהבתם, בדרך אליכם.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏11/12/02.

1. ג'רי בית הלוי Member

נכון שתמיד רציתם להיזכר במשחק שהכי אהבתם, ולא ידעתם איך?
    Yes!
    נכון שתמיד רציתם לקרוא סיקור של משחק הניצחון 13-0 של קבוצתכם מלפני 52 שנה?
    Yes!
    נכון שלא ידעתם איך לעזאזל לעשות את זה?
    Yes! Yes! Yes!

אז עכשיו אתם יודעים.
    למזלי, אבי הוא סטודנט בבר אילן(הילד בן 46 עוד מעט יוצא לפנסיה), ואצלהם באוניברסיטה, יש מין מאגר מידע כזה(שאני מניח שיש אותו בעוד מקומות, זה פשוט המקום היחידי שאני מכיר), שכל יום הם לוקחים עיתון מלפני חודשיים(נגיד היום הם לקחו של 11.10, מחר של ה-12.10 או משהו כזה), מלצמים אותו על סרט קטנטן, ושומרים אותו במאגרי מידע שלהם. אנשים באים, שמים את הסרט הזה על מכונה מיוחדת, ופשוט רואים את כל חלקי העיתון(נכון שתמיד רציתם לדעת איזה אוטו הוצע למכירה ב3.12.1982?) על גבי מסך כזה.
    אז עבדכם הנאמן, דהיינו אני, החליט לעשות מעשה, והיום, אחרי 3 שעות של חיפוש במאגרי המידע שלהם(אך... איזה כיף זה לקרוא את עיתוני הדאבל) של כתבות על מכבי,ף החלטתי שגם לכם מגיע קצת.
    אז בחופש הבא אני אתפוס לי איזה יום, אם יש איזה אחד שרוצה להשקיע הוא מוזמן לבוא ולעזור, אסע לבר אילן, אשב שמן כמה שעות טובות, אבחר כתבות, אעתיק אותם למחשב, ומשם אליכם.
    איך בדיוק נבחר את הכתבות?
    אתם תגידו כל מיני משחקים(נגיד, המשחק שהביא למכבי ת"א את הדאבל), ותרשמו אותם.
    בסוף, אחרי שתגידו את כל מה שתרצו- נערוך סקר, ומספר מצומצם(לא יודע בדיוק כמה) של כתבות יגיעו אליכם.
    אני רק רוצה לציין משהו- כל בקשה שלכם חייבת לכלול את התאריך המדיוק, אין לי כוח לחפש יותר מדי, וגם אם אפשר, לא חובה, תכתבו את העתון שממנו אתם רוצים את הכתבה.

2. ג'רי בית הלוי Member

טוב, אין לי מושג למה אי אפשר לערוך פה את ההודעה, אני רק אר רוצה לתקן את עצמי, ואתם לא צריכים את התאריך המדויק, מספיק שתגידו לי את החוד והשנה, אבל אם אתם זוכרים את התאריך המדויק, עוד יותר טוב.

3. Fernando Cavenaghi Member

באוניברסיטה העיברית לידנו יש את הספריה הלאומית עם כל העיתונים אי פעם שיצאו, אז תמורת סכום קטן אני גם אחפש למי שרוצה :wink: (לוקח שעה לקבל ספר אחרי שביקשת, ואני לא מתכוון שהם איטים, זה הזמן האמיתי.)

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

המשחק של מכבי חיפה נגד מכבי תל אביב 10-0
    לחיפה..שנת 88 אם אני לא טועה..

5. burning soil Member

לדעתי תחפשו ישראל-אוסטריה מיוני 99, ה5-0 הגדול

6. ג'רי בית הלוי Member

ריינמן, אני חוזר ואומר:
    אם לא תביאו לי לפחות את החודש של המשחק, אני לא אוכל למצוא אותו, כי אין לי כוח לחפש על כל השנה

ואל תגידו לדעתי, תגידו מה שאתם רוצים, ובסוף נחליט על איזה כתבות.

7. Emil Member

יהיה נחמד לקבל איזה כתבה על המונדיאל של ישראל, 1970
    אין לי מושג איזה חודש...

8. לירן-ביתר Member

גם אני רוצה כתבה על המשחק ישראל-אוסטריה. התאריך המדויק: 6/6/99.
    אם אתה מדבר על אונברסיטת בר אילן בר"ג ולא על איזה שלוחה שלה אז זה 2 דקות הליכה מהבית
    שלי, אבל אני לא יודע איפה המכונה הזאת ומה צריך לעשות.

9. Rossoneri Member

אני רוצה את הכתבה אחרי גמר ליגת האלופות בשנת 1994.

10. ג'רי בית הלוי Member

כן, לירן, זה בבר אילן הרגיל, לא שום שלוחה.
    המכונה הזאת פשוטה מאוד להפעלה, ואם תהיה לך גישה לשם מתישהו, אולי אני אוכל להראות לך, אבל צריך גישה מאוד מסוימת למכונות האלה, שלמזלי לאבא שלי יש.

ומה, זה לא ברור?
    אם לא תביאו לי לפחות את החודש של המשחק, אני לא אוכל למצוא אותו, כי אין לי כוח לחפש על כל השנה!!!

11. ג'רי בית הלוי Member

סעמק למה אי אפשר לערוך פה הודעות.
    קחו גם בחשבון שזה רק מעיתונים ישראלים, ככה שאם נגיד אני אביא את הכתבה על גמר האלופות של 94, זה לא יהיה איזה כתבה של 10 עמודים, זה יהיה איזה משהו קטן מעיתון מעריב/ידיעות של אותו יום.

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בהחלט בהחלט אשמח לראות מה כתבו אחרי ה5-0 המדהים על מנצ'סטר. המשחק התקיים ב20/11/96, והציפייה מהמשחק הזה הייתה עצומה כמו שאני זוכר. העיתון כמובן מה21/11/96...

הנה התמונה של פיקוק מהגול הראשון שאירווין הוציא מאחורי הקו: http://www.4thegame.com/media/00/00/49/4955-newmnu1.2010.Xxx

ועוד אחד, כמובן מה8-0 המדהים על שפילד וונדסדיי משחקו הראשון בבית של בובי רובסון, חמישייה של שירר. אני חושב שכתבו בשער של העיתון "שירר ושערים". את התמונה תליתי ושמתי בחדר, אבל אני עדיין רוצה את העיתון... זה היה ב 19/9/1999, יענו בעיתון מה 20/9/1999.

13. TsIgAlKo Member

הייתי רוצה כתבות על: נבחרת ישראל במונדיאל 1970, גמר ליגת האלופות 92, הדאבל של מכבי ת"א ב-96, גמר אלופות 99 עם ה-2-1 של מנצ'סטר יונייטד על באיירן מינכן(26.5.99) ועל ה-5-0 של ישראל על אוסטריה (6.6.99)

14. לירן-ביתר Member

אין לי גישה לשם

15. חכם חנוכה Member

אשמח לקבל את הכבות הללו:

האליפות הראשונה של מכבי חיפה בעונת 83/84

כתבה על האליפות הגדולה של 93/94+הכתבה על שמינית גמר גביע המחזיקות נגד פארמה שהפסדנו בפנדלים גם באותה עונה

וגם הניצחון על מכבי תל אביב שנגמר 5-0 גם בעונת 93/94

תודה מראש!