הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

שמעון מזרחי וחבריו הפסידו את הגביע כשנתנו ללוזר היווני להשאר בתפקיד.
    לא זוכר פושעים כאלה מבחינה ספורטיבית, כמובן גם ניקולה שהרס את התהילה שלו כשחקן.

היווני וקלויארו צריכים לעלות על המטוס עוד הלילה, אולי מחר בבוקר... ניתן להם כמה שעות.
    ווילבקין והכסף שהוא מקבל צריכים ללכת בסוף העונה, יעלה כמה שיעלה.

יאניס הפסיד גביע ווינר לעודד קטש ו-3 גביעי מדינה, לוזר אחד הגדולים שהיו כאן.
    לא זוכר קרדיט כזה למאמן, מטורף.

אדלשטיין או צביקה שרף היו שורדים עם תוצאות כאלה ?
    האוהדים צריכים לחכות ליאניס בסיום ולדרוש שיתפטר לפני שיגיע הביתה, ההנהלה צריכה להעיף את הכושל הזה עד 2:27.

קלויארו מקבל חצי מיליון דולר בעונה.
    בחינם אני לא מחתים אותו בשום קבוצה בליגה, להביא זר יותר טוב ממנו לליגת העל זאת משימה שקשה לי להאמין שאצליח לבצע.

מגיע לקהל שנרגע מ-3 ניצחונות עלובים ביורוליג, מגיע על השירה והתמיכה העלובה ביאניס, מגיע שזאת ההנהלה שלהם וזה המנהל המקצועי.

יצחק פרי, לנציאנו ואייזק, רמי כהן, שמעון מזרחי, אלדד אקוניס, גף רוזן, גיא הראל...
    בחיים אבל בחיים אני לא אצליח לעשות עבודה יותר גרועה מהאנשים ברשימה הזאת, אנשים כושלים מנהלים את הכדורסל הישראלי.
    הבעלים של ב״ש, מזרחי מנס ציונה הם הנורמליים היחידים אני חושב.

2. Roma מנהלים

ניצחון גדול לאדומים אבל שוב פשוט מכבי עם בחירת זרים רעה. תרצו או לא נאנלי וריינולדס שחקני התקפה מדהימים במיוחד ברמה המקומית והיו חייבים להירשם. ריינולדס באירופה גובה מחיר הגנתי אבל להפועל אין איך להעניש אותו על זה.
    זיזיץ' וריינולס היו טוחנים את הצבע האדום אבל כרגיל יאניס והצוות מתחכמים יותר מדי ושילמו בתואר.

יאניס פשוט מאמן הגנתי שאולי מצליח לרשום ניצחונות גדולים על קבוצות חזקות ביורוליג אבל בליגה המקומית שהוא מגיע כפייבורייט מובהק זה פוגע בו קשות. תשחרר את הרסן מהשחקנים ותעלה לנצח עם ההתקפה. קוליאירו זה מחדל, אולי ביורוליג בתור זר 8-9 הוא סבבה אבל לליגה שכל זר צריך לתרום גם בנקודות ולא רק האסל זה לא זה.

שאפו לפרנקו, הפעם מחזר זרים איכותיים בניגוד לשנים קודמות. בראון ויאנג זה כוכבים ברמה המקומית. טוקוטו יעיל בתקופה האחרונה בצורה מפחידה ואוונס עדיין בינוני אבל גם מאמין שייתן את שלו.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  3. yakov_y YNWA

ג׳ייקובן לא השחקן הכי טוב בקבוצה שלו.

4. Roma מנהלים

מצחיק. המספרים זה לא הכל, כל מנהיג ורכז אחר במקומו והפועל מפסידה את המשחק. קח את אהובך אובאסואן ומכבי נותנת פה 15.

5. yakov_y YNWA

הבאתי לייק כי אני מסכים עם הפסקה הראשונה.
    עם השאר לא... ג׳וש אוונס תמיד היה זר רע.

איזה בחירת זרים מזעזעת לקראת המשחק, כישלון עצום.

6. Roma מנהלים

הוא שחקן בינוני אבל אם שימוש נכון יכול להיות יעיל. סנטר הגנתי(השנה לא מצליח לו) שמסיים טוב בטבעת.
    מושלם כסנטר שני מאוחרי סנטר בכיר כמו זיזיץ'.
    להגיד לך שהייתי מביא אותו לירושלים? לא. ברור שלא.

אבל כנראה במגבלות תקציב ופרנקו שרק משחזר כנראה זה האופציה הכי טובה שיש.

7. yakov_y YNWA

דווקא המספרים של ג׳ייקובן לאורך כל הקריירה בישראל ובקריירה מרשימה, ראיתי פעם את המספרים שלו לאורך כל הקריירה והפתיע.
    מנהיגות זה לא מדד מבחינת איכות שחקן אצלי, כמו שזה לא נותן נקודות לגיא פניני ככה גם לא לג׳ייקובן.

עבאסואן זה דיון אחר, ג׳יימס יאנג שומר הרבה יותר טוב מבראון שהוא שומר טוב, באחד על אחד אני גם לוקח את יאנג וגם בקליעה אני מעדיף את יאנג.
    למעט מסירה אני לא רואה יתרון אצל יאנג, אולי בראון טכני יותר אבל בכל השאר, פיזיות, אתלטיות והכל ג׳יימס יאנג טוב יותר.

8. zivmay Member

שחקני מכבי יודעים למסור אחד לשני? לעשות פיקאנדרול בקצב גבוה? לא ראיתי פעם אחת שחקן שחודר ומוסר . דברים פשוטים.

9. yakov_y YNWA

ג׳וש אוונס אחד הזרים הכי חלשים בליגה, חשבתי כך גם בעבר כששיחק כאן.
    לא יודע במה הוא טוב.

בנוגע לריינולדס, שמעתי את הדיון בערוץ הספורט בעבר, אני לא רואה אצלו בעיות הגנתיות, כן חוסר חשק לפעמים בישראל אבל ביורוליג לא שמתי לב למשהו חריג.
    דרק וויליאמס בחלום טוב יותר הגנתית ממנו, זיזיץ׳ עם יתרון וחיסרון מאוד משמעותי בהגנה, מעדיף את ריינולדס עליו הגנתית במצטבר.
    סורקין חוסם מעולה אבל בעייתי עם גארדים.

10. Roma מנהלים

פניני לא מנהיג(לפחות לא ברמות הגבוהות), פניני ווינר. יש הבדל. בראון גם ווינר אם שאלת.

בינתיים בראון הצליח בכל קבוצה שהיה וגם הוביל אותן להישגיים ספורטיביים בניגוד ליאנג שבעיקר צובר נקודות לעצמו. לא יודע איך אפשר להשוות בניהם בכלל שזה לא אותה עמדה. בכל קבוצה לוקח את ג'יקובן ולא את יאנג.

אחד על אחד? אתה רציני? בראון עושה סל על כל שחקן שהוא רוצה. יאנג יברח לשלשה שלו.

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה לא מפתיעה. יותר מזה, לאדומים יש פשוט אחרי הרבה שנים קבוצה טובה מאד. לדעתי הערב יאניס מפוטר. זה אולי לא ישנה הרבה בגלל הסגל הבינוני, אבל לקבל שלוש סטירות מהיריבה העירונית זה כמובן יותר מדי.

@Roma
    אתה עדיין מאמין שמכבי מופיעה למאני טיים? :rolleyes:

12. Roma מנהלים

תשמע ברמת היורוליג ידעתי שמדובר בקבוצה חלשה אבל לא האמנתי שבליגה זה יראה ככה במאני טיים. בכל מקרה המשחקים עם ירושלים שגם חשבתי שמדובר בקבוצה טובה הטעו.

עדיין מאמין שעם הסגל ובלי הטעויות של הצוות המקצועי בבחירת השחקנים הייתם מנצחים. מרגיש לי שמכבי חושבים איך להתכונן להפועל - כלומר איך עוצרים את בראון ויאנג ולא איך מפרקים להם את הצורה עם הכלים שיש להם. פה מתחיל הבעיה.

13. Roma מנהלים

yakov_y

לא זמן לטנף על ג'יקובן בראון וג'וש אוואנס הנהדרים שהיו המצטיינים בהפועל היום.

מרגיש שחצי ירושלים בגמר עם מוסיפים את טימור וזלמנסון.

14. yakov_y YNWA

גיא פניני מנהיג, אחושרמוטה מנהיג, ווינר ואחד השחקנים הכי חכמים שייצאו לי לראות.
    מת לראות אותו כמאמן עם כל האישיות.

ג׳יימס יאנג שחקן פסיכי, עזוב מספרים, המספרים של בראון כל הקריירה מרשימים.
    ג׳יימס יאנג עוד בעבר אמרתי את דעתי עליו.

יש כאן מספיק אוהדי הפועל ת״א שיכריעו,
    מבחינת כדורסל ולא צבע או מנהיגות אני מעדיף את ג׳יימס יאנג, אחד הסקוררים הטובים שהיו כאן.

חלילה לטנף על ג׳ייקובן, אחד הזרים המרגשים שהיו כאן, מבחינת יכולת ? אף פעם לא הרגשתי שיש כאן משהו יוצא דופן, זר טוב כמו רבים שהיו כאן.
    ג׳וש אוונס ? די נו, אחד הזרים החלשים בליגה כרגע ואם אתה לא מסכים, תיתן לי 3 גרועים ממנו, בהצלחה.

אם אני מנהל מקצועי במכבי ת״א, ברור שבראון ויאנג מועמדים חזקים לסגל, למצוא זרים טובים יותר מהם והגנתיים יותר קשה מאוד והניסיון יורוליג לא מזיז לי.

15. Roma מנהלים

בעמדה שלו? אולי קשה כי בדרך כלל מגיעים לפה סנטרים ברמה טובה. בעמדות אחרות קייזר גייטס, קוליארו וקמרון טיילור שהיה פה לחצי עונה. הלכתי על שחקנים שראיתי הרבה אבל בליגה מסתובבים עוד לא מעט שחקנים בינוניים כמוהו.

ג'יקובן בין הגדולים שדרכו פה. אולי זאת התקרה שלו כמו טיישון תומאס אבל זה מספיק להיות בין הגדולים שהיו פה.

זה כמו להשוות את שון קילפטריק לפלדין. לראשון רזומה הרבה יותר מרשים בNBA ועדיין השני שחקן הרבה יותר טוב ומתאים.

מצב נושא:
הנושא נעול.