הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

יעקב, אנא, תפסיק עם זה. אני מגנה לחלוטין כל דבר שקשור לאלימות מצד אוהדי מכבי. לקרוא ששרים בגנות טועמה זה גועל נפש. הבנתי שהיו גם בעיות מאחורי הספסל של הפועל. בלתי נסבל!

ברצינות, כבר אמרתי שמבחינתי קיין צריך לעזוב. הוא חמום מוח, אבל מבחינתי יש דבר יותר גרוע ממה שאתה מתאר. איך במדינת היהודים, מדינה שעדיין חיים בה ניצולי שואה בגיל מתבגר צריכים לשמוע מדי דרבי איך מטומטמים (ואני עכשיו מאד מאד עדין) משתמשים פעם אחרי פעם במילים שואה ונאצים לכיוון אוהדי מכבי?

באמת הגיע הזמן שבארץ אנשים יסתכלו במראה, אבל זו גם המדינה איפה אותם גיבורים שעברו זוועות בשנות 40-45 צריכים עכשיו לגור בעוני קשה....אז אולי האלימות במגרשי הספורט לא כל כך מפתיעה וזה לא מפתיע שאף אחד מטפל באנשים שאין מקומם במגרשי הספורט. ובאמת, לא מעניין אותי מי הם ומי הם "מעודדים". אדום, צהוב, ירוק או כל צבע אחר.

לשמחתי ראיתי עכשיו גם אוהדי הפועל שמאד כועסים על מה שקורה ביציע. כאוהד אמיתי אני מאד לא ארצה שמכבי תפסיד, אבל יש גבול לכל תעלול. אני לא שונא את האדומים, ואני לא קורא להם חמסניקים או דברים כאלה. השנאה
    הזאת מחליאה אותי ושוב, לא מעניין מאיזה צד זה מגיע. רק עוד אציין שאפילו אם יש לי הרגשה שגם במכבי לא עושים מספיק למגר את האלימות אני קראתי את התגובה של אלי דריקס לפני 24 שעות. משום מה אני לא רואה את רמי כהן או חבריו יוצאים במלים ברורות מאד כנגד אלימות מכל סוג של האוהדים שלהם.

לגבי הכדורסל. על הנייר שני ניצחונות קלים למכבי וירושלים, אבל זה רק משחק אחד...להפועל ולב"ש יש את האיכות בשביל לנצח בביתם.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מאמן הפועל בעידן הנוכחי שלא ניצח את מכבי בדרבי? עברו הרבה מאוד שנים מאז שניצחון על מכבי היה מדד לגדולה של מאמן.

3. yakov_y YNWA

יש לי ביקורת רבה על דני פרנקו (שחצן בראיונות, מדבר יותר מידי בעצבים, אני כאוהד נתניה זוכר לו עונה נוראית עם תבוסה של 51 הפרש למכבי ת״א וזה רק באשמתו) ועדיין, זאת עונה נוראית שלו ראשונה מאז אותה עונה בנתניה ב-2012, מאז רק הצליח.

מגיעות לו כל המילים הרעות על העונה הזאת אבל אי אפשר לשכוח את העונה שעברה, דני פרנקו המאמן הכי מצליח של הפועל ת״א מ-2005, זה לא הישג גדול אבל זאת עובדה.

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעונה שעברה הוא ניהל את הסגל בצורה מאוד מוזרה - לא נתן כל העונה קרדיט לבנקס(שהיה רשום כישראלי), סירב להחליף את הווארד הבינוני והפציע(שכבר פרש מכדורסל מאז) ומקי האלכוהליסט. שורה תחתונה הגענו לפיינל פור וגם הכדורסל היה חיובי אז העונה נתפסה כטובה, אבל לך תדע מה היה עושה הסגל הישראלי הטוב בליגה בקבוצה עם יותר מזר וחצי.
    השנה גם הכדורסל לא חיובי בלשון המעטה, וההתנהלות שלו מול המועדון וההנהלה מגעילים ברמה שאם אני בעל בית של קבוצה כלשהי בליגה אני חושב 20 פעם לפני שאני מחתים אותו. נדיר למצוא היום אוהד הפועל שלא סופר את הימים עד סוף העונה וההחלפה שלו במאמן אחר.

ואי אפשר שלא להזכיר שהוא קיבל היום, במשחק פלייאוף, טכנית על חוק רוסי. ולמיטב זכרוני זו לא פעם ראשונה שזה קורה לו בקדנציה בהפועל.

5. yakov_y YNWA

הטכנית שקיבל היום מביכה, מתאימה למאמן כדורגל ישראלי, מתי קרה דבר ביזארי כזה בכדורסל ?

מסכים לגמרי על העונה שעברה, מקי והווארד היו זרים בינוניים, בנקס לא קיבל קרדיט ויש עוד הרבה מה לרשום, בשורה התחתונה:
    דני פרנקו הודח ב-3 מסגרות ע״י מכבי ת״א אשתקד ורשם הישג בהפועל ת״א שלא נרשם מ-2005.

הוא מקבל הרבה תבוסות וההתנהלות שלו נוראית ועדיין אי אפשר להחליף כל הזמן מאמן, בטח לא במועדון בעייתי כמו הפועל ת״א, מניח שדיברתם ככה גם על רמי הדר ועודד קטש.

דני פרנקו ראוי לעוד עונה לדעתי, נניח ויילך, מי יגיע ? מי עדיף ? ארד אדלשטיין נטול התארים שלא אימן מ-16/17 ?

——-

אני חייב להגיד שעם כל השידרוגים שהפועל עברה אני ממש מחזיק מהסגל הנוכחי, בטח מהסגל הישראלי.

6. Roma מנהלים

לא. אם ירושלים ומכבי ירדמו אז כן.
    סדרות של סוויפ 3-0 חד וחלק.

גלצ אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

מכבי תל אביב תחת ספרופולוס זאת קבוצת טופ 8 ביורוליג(בגלל הנזקים של ספאחיה היא סיימה קצת מתחת במקום 10). הפערים בינה לבין הפועל הם עצומים. אם כבר משהו להאשים בו את פרנקו זה למה הפועל בכלל הגיעה למצב שהיא פוגשת את מכבי בסיבוב הראשון, לא על זה שהיא מקבלת ממנה תבוסה.

8. גלצ Member

3:1 במקרה הטוב ביותר בשבילן, יותר סיכוי ל3:0 גם לדעתי. כנראה שנס ציונה תהיה הסדרה הכי צמודה, מהמר עליה בשלב הבא.

9. Telkiyski Member

גם העונה שעברה שלנו היא לא איזו הצלחה גדולה מבחינתי.
    סיבוב 1 ו-2 חלשים כרגיל ורק הסיבוב השלישי נתן לעונה הזו אור חיובי.

גירדנו מקום 5 ולמזלינו במקום 4 הייתה אשדוד.
    השנה גם מקום 5 לא היה מקנה לנו יותר מהפסד שאינו סוויפ לאילת בסדרה.

בכדורסל זוכרים את הפליאוף ופחות עונה סדירה, אבל גם אשתקד הפועל נתנה שני סיבובים ראשונים גרועים אצל פרנקו.

10. Telkiyski Member

הסגל הישראלי שלנו אכן סבבה, כן כולל האוול האוברייטד.

בגזרת הזרים אנחנו לגמרי ציון 3.
    שולר ואמינו/סטיבנס. נו באמת.

גם גרלון גרין הוא בסדר ולא יותר.

את מקניל אני מעריץ אבל גם הוא לא מושלם התקפית.

11. DRORIKO Member

בסופו של דבר הכל קם ונופל על גזרת הזרים. הסגל הישראלי זה לכל היותר שחקנים משלימים(להוציא מתאזרחים כמו הוואל, אמארה וכאלה)

12. Roma מנהלים

בראון נפצע וככל הנראה מלקולם גריפין יירשם למשחק הבא, עכשיו השאלה למה רק עכשיו נזכרים לשתף אותו? היה חודש וחצי לשלב אותו במשחקים חסרי חשיבות.
    בכל מקרה זה לא ישפיע על הסדרה הזאת, נגד חולון\ראשל"צ ומכבי בראון זה חתיכת מכה. השחקן הכי קילר בקבוצה ביחד עם פלדיין.

הוואל אוברייטד? צחקתי בקול. קבוצה אוברייטד אולי, שחקן אדיר שמשחק בקבוצה בלי רכז אמיתי שהוא לא ילדון בן 18. שיבדקו את המספרים של הפועל בלי הוואל ונדבר.

הדבר המבאס בשביל הפועל תל אביב שיש להם 2 שחקנים בעמדה מספר 4 שבאופן יחסית נחשבים למוגבלים, שניהם יכולים לקלוע משלוש וחצי מרחק אבל זה לא הלחם והחמאה שלהם. שני השחקנים הכי טובים של הקבוצה הזאת תקועים באותה עמדה.

רכז סולידי כמו אבי בן שימול והפועל עם עוד 5 ניצחונות במאזן. בנו את הקבוצה הזאת עקום ובוחרים להיטפל להוואל או דני פרנקו... שום רכז אין בקבוצה הזאת. לימונד ומקניל שהם אחלה שחקנים הם לא רכזים ולא יהיו אף פעם.

13. yakov_y YNWA

1. מי בנה את הסגל בקיץ ובגללו אין רכז ?
    הביאו שוטינג גארד מעולה שהוא כמו ווילבקין, מי אחראי ? הוא שוחרר כבר וברח לי השם, שחקן מעולה אבל ממש לא רכז.

2. מה זה רכז ? אחד שיעדיף מסירה לפני קליעה ? בראון רכז ?
    מקניל רכז בשבילי, לימונד בשנים האחרונות לגמרי נהיה רכז, ים מדר 1.5, זה לא רכז ?

מקניל מוסר נהדר, זה נמדד באסיסטים, לא שחקן אגואיסט.
    לימונד לגמרי השתנה כמו שאמרתי.
    פול סטול רכז ?

14. Roma מנהלים

אף אחד מהם לא יודע לנהל משחק, רכז משפר את האחרים, מזין את הגבוהים בכדורים ולא נותן להוואל וגינת להתברבר עם הכדור במרחק מהצבע.
    בראון מנהל משחק ברמה גבוהה מאוד, וולבקין גם לא רכז וראו את זה באירופה. בליגה שלנו התרגלו שכל קלעי יכול להיות רכז, פלדין לא יכול להיות רכז, הוא יכול לקחת כדור ולשם סל אבל הוא לא רכז, שהכדור אצלו שאר השחקנים מבוטלים.

סלוקאס וקאלטיס הדוגמאות הבולטות לרכז המסורתי וחסר להפועל שחקן מהסוג הזה. מקניל ולימונד הם שוטינג גארד לכל דבר.

15. גלצ Member

"רגב? אבא מת".
    עזבו את התחרות איזה קהל חוצה יותר את הקווים האדומים. יש לי רק מילה אחת לרשום על האנשים האלה-איכס.

מצב נושא:
הנושא נעול.