הפועל חולון אלופת המדינה בכדורסל 2021/22

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏13/8/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Telkiyski Member

שימון הטיל עלינו עונש של שני משחקים עם יציע האולטראס סגור (אחד מהם שוחק היום) ולאחר מכן עוד 6 משחקים עם 4 שורות ראשונות סגורות ביציע הזה.

דיאנדרה קיין? הוא הורחק משני משחקים נגד אשדוד ונהריה.
    יחזור בדיוק לפליאוף, יצא להם טוב איכשהו.

2. ייא Member

ה4 שורות היה גם העונה.
    אבל איפה ישבו ה500 שקבוע מאחורי הסל? אין כרטיסים למשחק בוודאות

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

עד כמה שזה מטומטם לשחק כדורסל מול יציעים סגורים, במקרה של הפועל זה כמובן מתבקש. אבל זה בסדר, העיקר שטיפלו באוהד והרחיקו אותו עד לסוף העונה שתפוג לה בעוד חודש. זה ירתיע אותו מלגרום לעונש קולקטיבי להבא.

זה ההימור שלי, מעולם לא הייתי חזק בהימורים.

מכבי - הפועל 0-3
    ירושלים - ב"ש 0-3
    חולון - ראשון 1-3
    אילת - נ"צ 2-3

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://pbs.twimg.com/media/D7E-nXwWsAA6dAN.Xxx:large

סופר מתבקש, במיוחד כשבעצמך ציינת שבמקרה הנוכחי אותו אוהד כבר הורחק בלי קשר לעונש של האיגוד. אלא אם כן אתה בעד העונש כי הקהל האדום העז לשיר את הקריאה הנוראית ביותר שנשמעת בספורט הישראלי, "שמעון מזרחי, תתאבד כבר".

אתה יודע שהטיפול של המועדון=העברת שמו של האוהד לבית משפט אזרחי, ושם מוחלט על העונש? כמה סובייקטיבי צריך להיות כדי להפיל גם עכשיו את האחריות על הנהלת הפועל תל אביב. יש לך בכלל הצעה פרקטית לאיך המועדון יכול להרחיק את האוהד כבר מעכשיו לעונה הבאה?

נכון, כי עונשי רדיוס, משחק ללא קהל וסגירת יציעים יעשו את העבודה. כי ב20 השנה האחרונות כשמחלקים אותם פה על ימין ועל שמאל זה אי פעם עזר במשהו.
    כל העונשים והקנסות האלה הם כבר מזמן לא ניתנים בשביל לפתור את הבעיה, אלא נובעים מתוך יח"צ ורצון לממן את ההתאחדות/האיגוד.

אגב, עו"ד טל אור, תובע האיגוד שכעת גם ממליץ לתת להפועל עונש רדיוס ממשחק הבית הראשון בפלייאוף, צופה בקבוצתו האהובה:
    http://www.up2me.co.il/images/85031872.Xxx

גם בכדורסל, הכל פה מושחת מהיסוד ואף אחד לא מנסה להסתיר את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/19
    Telkiyski אוהב/ת את זה.
  5. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  6. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבתי פה כבר כמה פעמים - זה לא אמור להיות התפקיד של המועדונים, שמשלמים מאות אלפי שקלים בשנה(במקרה הטוב) על אבטחה ושיטור, לשמש כמנגנוני אכיפה ופיקוח. להעביר שמות של אוהדים לא יעזור בשום דבר חוץ מסכסוך של הקהל עם ארגוני האוהדים, שבתגובה ינסו לעשות עוד יותר צרות בידיעה שמי שיינזק זו הקבוצה ולא הם(בגלל הדרך המעוותת שהדברים פה עובדים בניצוחם של בתי הדין בכדורגל ובכדורסל).

למרות דעתי הפועל תל אביב כן העבירה את שמו של האוהד במקרה הנוכחי, אז על מה התלונות? כעת קיבלנו הוכחה שגם כשהפועל תל אביב פועלת כמו שהאיגוד מבקש, העונשים רק יותר חמורים. למה שפעם הבאה הפועל תגיש שמות של אוהדים?

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  7. Mahranlala Member

האוהד שהרביץ צריך להיות מטופל כעניין אישי כמו כל בן אדם אלים אחר ברחוב.
    הבעיה החמורה היא זריקת החפצים. הם ימשיכו להזרק גם בדרבי הבא משער 2.

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

בוא נתחיל בזה שבעולם יש לך דוגמאות מצויינות למועדונים שגם שוללים לאוהדים שגורמים נזק גם כניסה לצמיתות, אז אל תגיד לי שזה לא אפשרי. רמי כהן אולי לא רוצה שזה יהיה אפשרי. עם מה שאני כן מסכים איתך זה שזה לא תפקיד המועדון להעניש במסגרת הפלילית את אותו אוהד ובגלל שהמשטרה לא תעשה איתו כלום, הוא יחזור לדרבי הבא. אם הפועל כן היתה מעוניינת, הוא לא היה נכנס יותר למשחקים שלה. ושוב, אני לא חושב שצריך להעניש קהל שלם וגם לא על קללות נטו, אבל כידוע אצלכם זה לא מסתכם בזה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איפה בעולם? אולי במקומות שבהם כדי לקנות כרטיס/מנוי צריך להיות בעל כרטיס חבר של המועדון, ואפשר לשלול את הכרטיס חבר לאוהדים בעייתיים. בארץ כידוע אף קבוצה לא עובדת בשיטה הזאת, והפועל תל אביב כדורסל בטח לא תהיה הראשונה כי צריך קהל גדול פי כמה עשרות כדי שזה יהיה משתלם לוגיסטית.
    במקרה הטוב הפועל תל אביב יכולה לשלול מנוי מאוהד עד סוף העונה, ולדעתי גם זה חושף את המועדון לתביעות. לגבי עונות הבאות אין להפועל תל אביב שום יכולת חוקית או סמכות לעשות משהו. שוב אם אתה מכיר שיטה אחרת אתה מוזמן לספר לכולנו.

חוץ מקללות הכל מסתכם בפעולות של אוהדים בודדים, ושוב עולה השאלה איך בדיוק הקנסות או העונשים הקולקטיביים עוזרים בלעצור אותם.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לדעתי אתה טועה. אם אוהד גורם לקנסות עבור המועדון בהתנהגות שלו, ואני בכלל לא מדבר על עבירות פליליות שהוא ביצע כמו הכאת שופט ואיש קבוצה, לא רק שיש לה זכות לא להכניס אותו, היא חייבת. ונכון שיש לנו מדינה מפגרת ובתי משפט אידיוטיים, אבל אני מבטיח לך שלא תהיה שום תביעה מצד אוהד שגם ככה יצא בזול על כך שהרחיקו אותו. אוהדים הם עדיין לא אלוהים והקבוצה לא חייבת להם דבר. אני באמת לא יודע איך זה אמור לעבוד אצל עמותת אוהדים, אבל בקבוצות פרטיות אין שום מניעה כזו.

????? ?????? ???????: ????? ?????? ??????
    למשל. אין שום סיבה שהקבוצה ושאר האוהדים יסבלו בגלל כמה.

מכבי הרחיקה לצמיתות אוהד שהתפרע בדרבי
    הנה, גם מכבי עשו את זה וגם קנסות כספיים כבדים זו הרתעה. בסופו של דבר זה אמור להיות אינטרס קודם שלכם לפני היריבות שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏21/5/19
  11. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי שלילת מנוי - אני עדיין חושב שזה חושף את המועדון לתביעות, בשום מקום על המנוי לא כתוב שלמועדון יש זכות לשלול אותו באופן חד צדדי מבלי לתת זיכוי לבעל המנוי.

לגבי המקרים שהצגת - תביעה כספית כן אפשר להגיש, לא טענתי אחרת. "הרחקה לצמיתות ושלילת הזכות לרכישת מנויים/כרטיסים" נשמע לי כמו יח"צ כי אני לא רואה איך ניתן לאכוף את זה, וגם לא מפורט בכתבות שהגשת איך הולכים לאכוף את זה. לא מצליח לחשוב על שום דרך הגיונית(שלא עוברת דרך המשטרה) למנוע מאוהד לקנות מנוי לשנה הבאה, או למנוע ממנו להיכנס למשחקים.

וכמו שאמרתי קודם, התנגחות באופן אישי של המועדון באוהדים לא באמת יפתור שום דבר, אלא רק יסיט את האנשים בקהל עם הפוטנציאל הנפיץ נגד המועדון, וכך יתן להם עוד סיבה להמשיך בדרכם ולפגוע בו כלכלית. בטבלה שפרסמתי למעלה אתה יכול להתרשם שמכבי חיפה ומכבי תל אביב, הקבוצות שלתפיסתך פועלות כמו שצריך נגד האוהדים שלהן, הגיעו לבית הדין יותר פעמים השנה מהפועל תל אביב כדורסל.
    וגם אם מתעלמים מהבעייתיות שהצגתי - למה שמישהו יסגיר אוהדים, כשהפועל תל אביב כן הגישה את שם האוהד ובמקום להקל עליה בעונש, היא הולכת לקבל את אחד העונשים החמורים שהתקבלו פה בכדורסל בזמן האחרון?

Telkiyski אוהב/ת את זה.
  12. Telkiyski Member

חחחח תובע האיגוד אוהד מכבי.
    כמה מפתיע.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, האלימות שוב ניצחה כשהערעור של הפועל ת"א התקבל. קראתי שבאישור כל הצדדים כן יישארו סגורים מספר שורות. אם מכבי הסכימה לזה אז שלא תכעס בתקרית הבאה.

14. Telkiyski Member

קראת גם לסגור את השורות שמאחורי ספסל ההאורחת בהיכל מנורה אחרי התקרית המצורפת?
    או שאלימות זה מעשה נורא חמור כשהוא בא מהכיוון שנוח לכם?

15. Mahranlala Member

להערכתי הדרבי לא היה יכול להתקיים כשאוהדי הפועל יושבים ביציע 2 ואוהדי מכבי ביציע 3, כמות עצומה של שוטרים ואפשרות לזריקת חפצים בין הקהלים עצמם (אם כי - בכדורגל כן התקיים פעם דבר כזה)
    --
    בנושא הצדקת העונש:
    את העונש להפריד ל-3 חלקים: הקללות, החפצים, והאלימות הפיזית של האוהד.

האוהד צריך להיות מטופל על ידי משטרת ישראל, אני לא יודע אם להפועל יש בכלל סמכות לשלול מאוהד את המנוי, או חברות בעמותה. אוהד שמרביץ צריך לשבת בכלא, בזה אשמים בתי המשפט.
    זריקת החפצים חמור מאוד ומצדיק את סגירת היציע ל-2 משחקים, אוהדים צריכים ללמוד להפסיק לזרוק חפצים למגרש. יש את היציע ויש את הפרקט/דשא, אסור שיהיה ערבוב ביניהם.
    קללות נושא שלא נסכים ביננו לעולם איפה הגבול עובר.
    בסך הכל האריכו את סגירת השורות הראשונות כעונש פרקטי למה שרצו למנוע מההתחלה של עימותים בין אוהדים ושחקנים, את זריקת החפצים זה יכול למנוע אולי חלקית, אם בכלל.

מצב נושא:
הנושא נעול.