על סדר היום- קטן ויעקובו:

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Ilan, ‏1/11/02.

1. Ilan Member

http://www.sport5.co.il/DisplayAbstractDet...deID=1&MenuID=0

יניב קטן בדרך לספרד, האומנם? מה אתם אומרים על המהלך הזה?
    אני חושב שזה יהיה טעות ענקית שלו, סוף סוף הוא מתחיל לפרוח בחיפה כבר הוא עוזב? הוא צריך להתבשל, להיות יותר טוב, לתת עונה טובה, ואז להתחיל לחשוב על אירופה.

בקשר ליעקובו- זה יהיה מצויין בשביל חיפה להשאיל אותו לספרד, ככה הוא ישתבח ואם הוא יצליח בספרד היא תוכל אחריי זה למכור אותו בסכום גדול מאוד.

מה דעתכם?

2. Ronaldo Member

לדעתי אתה צודק לגבי קטן, אבל לגבי יעקובו אתה טועה!
    בגלל שבלי יעקובו אין לכם קבוצה!!!

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקשר לקטן..אתה צודק..הוא באמת צריך להישאר ועוד להשתבח..
    ויעקובו צריך להיות מושאל לליגה הצרפתית שהיא בונה שחקנים וגם לא תהיה לו תחרות יותר מדי גדולה בהרכב..

ואז משם המחיר שלו יעלה..

4. Julian Joachim Member

להשאיל את יעקובו נראה לי דבילי...

אם יילך לו רע כי זו קבוצה רעה? אז המחיר שלו יירד ופספסנו שנה שלו, ולא הרווחנו כסף (אני מדבר מנקודת המבט של יענקל'ה שחר).

קטן צריך ללכת בתחילת העונה הבאה... הוא עשה את הקפיצה וכדאי שייצא לפני שהוא ייכנס לתקופה רעה, ולא יוכל ללכת לאירופה וחיפה לא תעשה עליו רווח.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות..זה כבר הימור של שחר..

חוץ מזה את יעקובו כבר צריך לשחרר כי נראה לי שההצלחה עלתה לו לראש..[לא יותר מדי אבל עדיין קצת] כי במשחקים הוא נהיה יותר אגואיסט ממה שפעם הוא היה..

6. Rossoneri Member

אני לא חושב שלחיפה כדאי להשאיל אותו... תראו מה קרה עם בניון דיברו על מליוני דולרים! השתהו, השאילו, קנו חצי כרטיס לא קנו חצי בסוף לא קיבלו כלום על היהלום. איגביני את הפריצה כבר עשה ואת המקסימום שחיפה יכולה לקבל היא תקבל. רק ההעברה הבאה שלו מקבוצה ברמה בינלאומית לקבוצת פאר ענקית תהיה עסקת ענק.

7. Fernando Cavenaghi Member

אתם לא יודעים מה יקרה לקטן בעונה הקרובה, הוא יכול לשבור את הרגל עד סוף העונה ואז עוד עונה חזרה לכושר ועברו שלוש שנים מבוזבזות, קטן צריך לעבור לספרד כמה שיותר מהר, גם האימונים בספרד (נגיד שהוא משחק מקסימום שתי דקות בגביע בעונה שלמה) יעזרו לו יותר משנה של אימונים בחיפה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם צודקים..
    אבל גם יכול להיות שהוא לא ישבור את הרגל ונלך לאופא..
    ואז במשחק מול קבוצה טובה מאנגליה הוא יכבוש שלושער..
    בגלל זה זה הימור..
    שחר יכול ללכת על בטוח או להמר..

9. יוגב אסולין Guest

בקשר ליניב קטן... אני במקומו לא הייתי ממהר כל כך לעזוב את מכבי חיפה... היא משתתפת באירופה ומשחק בכבוד בליגת האלופות. הקהל אוהב אותו ויש לו מקום בהרכב.. ככה הוא יגיע גם להרכב של נבחרת ישראל. מעבר לאירופה יכול להרוס לו את כל מה שהוא בנה. אולי בעוד כמה שנים שהוא יהיה שווה באמת הרבה אז סכום הכסף הזה יהיה שווה מעבר לאירופה.. אבל בנתיים שישאר בחיפה מועדון מספיק גדול!!

בקשר ליעקובו.. לפי דעתי כדאי להשאיל אותו כי הוא לא הולך לתת עונה גדולה כמו שאתם חושבים. הוא לא משקיע מספיק וחוץ ממשחק אחד נגד אולימפיקוס הוא לא שה שום דבר.. מעבר שלו למקום אחר יתן לחיפה כסף... ואולי יקדם את יעקובו שכישרון בהחלט יש לו

10. chaos Member

קטן יישאר עד סוף העונה זה בטוח, אין לו סיבה ללכת עכשיו ואף אחד לא ייקנה אותו עכשיו. אם הוא ימשיך להציג יכולת טובה ייקנו אותו

ולהשאיל את יעקובו? זה הרעיון הכי דפוק ששמעתי בחיים שלי
    הוא יישאר עד ינואר או מתישהו ואז ימכרו אותו
    הוא אגואיסט ושחצן ואני לא רואה ששום מעניש אותו על זה אז שיעזוב כבר וייתן לנו כסף