עכשיו אחרי שגמרנו את שלב הבתים השני...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Julian Joachim, ‏21/3/03.

1. Julian Joachim Member

קודם כל, אשמח לשמוע את הסיכומים שלכם על המשחקים הנפלאים שראינו בשלב הזה, ועל הכשרונות המצויינים שנגלו לפנינו.

ויותר חשוב, אהיה מעוניין לשמוע האם אתם מרוצים מהשינוי שמתוכנן לשנה הבאה, ואם לא, אז כיצד בכל זאת הייתם מציעים לשפר את השיטה הקיימת (שכמובן נכשלה - עייפות טוטאלית בהרבה קבוצות)?

2. gilb Member

אני חושב ששינוי השיטה הוא מצויין, יוריד מהעומס, יקטין את מספר הפציעות ויכניס עניין רב.
    אני גם הייתי מעדיף שיצומצם מספר הקבוצות שמשתתפות במפעל, 32 זה יותר מידי, יותר מידי קבוצות חלשות בשלב הראשון.
    אני גם בכלל לא אוהב את שיטת הבתים כאשר קבוצה מסויימת מנצחת את שלושת המשחקים הראשונים בבית, מבטיחה את עלייתה ובמשחקים הנותרים משחקת בהליכה ובחצי הרכב, מפסידה לקבוצות שבמצב רגיל היתה מנצחת אותן ובכך כל מצב הבית מתעוות בחוסר הגינות.
    אין כמו שיטת הנוק האוט של בית וחוץ.

3. RVN Member

לדעתי זה טוב שכל שנה יש קבוצה מפתיעה השנה באזל שנה שעברה לוורקוזן, זה מכניס משהו שאתה רואה את באזל, קבוצה קטנה ושאף אחד לא הכיר, מגיע לשלב השני, זה מכניס קצת רומנטיקה למפעל.

זה טוב ששינו את זה שלא יהיה יותר שלב בתים שני ונתחיל משמינית הגמר זה יתן לקבוצות יותר כוח להתרכז בליגה.

4. Kgt1 Member

אין ספק שלרמה נטו של הליגה שינוי השיטה הוא קריטי. גם לשחקנים יועיל כמובן כי הלחץ משחקים יירד (4 משחקים פחות, 2 נסיעות לחו"ל פחות). אבל אני רואה גם צד שלילי... פחות פיצות בשבילי (-:
    מבחינת סיכום השלב השני אין ספק שההפתעה הגדולה היא העובדה שארסנל לא הצליחה להגיע לרבע גמר, שיאשימו ת'ליגה.