עוד שבת של כדורגל....?????

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏3/5/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

פעם השבת שלי..הייתה שבת ששייכת רק לכדורגל..
    הייתי יושב כל השבת ליד המנג'ר..[עם הטבלה של המשחקים מהעיתון]
    מסמן הימורים בטבלה ובודק כל גול אם צדקתי..
    ברקע היה מושמע ה"בום גווווווווול" המיתולוגי של שירים ושערים וככה מ-2 עד המשחק של המחזור הייתי נהנה מהשבת..
    עכשיו..
    כל המשחקים מתחילים מאוחר..לפחות ב17:00 ובמקום מנג'ר ושירים ושערים אני [למרות שבהנאה..] מסתכל ליגה אנגלית..
    אבל השבת היא לא אותה השבת..שירים ושערים לא שמעתי כבר יותר משנה
    וגם מאז שער 5 לא ראיתי את כל הגולים של המחזור..

התקשורת הרסה לנו את השבת..וגם ההתאחדות..
    מה אתם חושבים?

2. Roy Member

אני מסכים לגמרי.

אני לא רואה כיף יותר גדול מליגה של 16 קבוצות שבה 8 משחקים מתקיימים בשבת, זאת אומרת כל המחזור.
    בשתיים בצהריים כבר היה מתחיל המשחק הראשון או אפילו שניים, ומתפרסים עד שבע, עד למשחק המרכזי.

זה היה כל כך כיף לשבת עם רדיו פתוח, לעשות בו זמנית דברים אחרים, וכל רגע לשמוע את האות של הגול...

בכל אופן, היום אני שומע שירים ושערים רק אם אני לא רואה ליגה אנגלית, או אם אני באוטו... אני גם לא ממש נהנה מהשידורים של ראשון ושני, כי אם הם לא של הפועל, אני בכלל לא טורח לפתוח את הטלויזיה....

3. lirancool Member

בהחלט עכשיו זה שונה מאוד מפעם...
    הייתי כל יום פותח את הרדיו ומאזין לשירים ושערים בכיף, שפעם היה הרבה יותר טוב...
    זה היה שונה, גם אם נגיד הייתי הולך לאנשהו בשבת לא משנה לאן הייתי לוקח את הרדיו ומאזין בכיף ל95 FM, היה מהצהריים עד הערב משחקים, היה אווירה הרבה יותר כיפית...
    הייתי מאזין עם בן דוד שלי לרדיו ביחד, שגם הוא אוהד מכבי...
    הייתי בינתיים משחק במחשב... אם היה משחק בשידור חי הייתי שם את הרדיו פתוח פותח את הטלוויזיה ומשתיק את הקול בטלוויזיה ככה שהייתי יכול לשמוע ברדיו ולראות את המשחק...

מה עכשיו?
    רק ב4-5 מתחילים השידורים, יש רק משחק 1 או 2.... אווירה פחות כיפית, פחות מותח ומעניין... פחות קבוצות, פחות משחקים.... בקיצור אני מתגעגע לזמנים של פעם :cry: :cry:

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

למען האמת גם אני חשבתי על זה.... כל שבת יש 3 משחקים, לא יותר, ואף אחד מהם לא באותה שעה... זה בלתי נסבל.....
    למה?
    2 סיבות.
    הקטנת הליגה.
    פעם היו פה 16 קבוצות, 8 משחקים כל מחזור.
    העברת משחקים לימים א וב.
    פעם היה משחק אחד בשישי והשאר בשבת. היום זה פרוש שישי-שבת-ראשון-שני.

אם היום אתם שומעים שירים ושערים רוב הסיכויים שתשמעו אותם מדברים כי אין משחקים, או שתשמעו את אותו משחק..... לא כמו פעם שהיו שני משחקים מתחילם ב3, עוד 2 ב4, עוד 2 ב5-5:30, וחד בערב שמשודר.... זה תענוג... זה הכי כיף...

5. newspaperman Member

צודק במאת האחוז.
    אני כמוך, פעם ישבתי כל השבת רק מסביב לכדורגל. הייתי סופר את הדקות לקראת שירים ושערים וכשהתוכנית הייתה מתחילה הייתי עסוק רק בלהאזין לה.
    גם כשלא הייתי בבית הייתי תמיד מצוייד בטייפ כלשהו כדי לשמוע את התוכנית.

היום זה שונה...

שבת מאוד משעממת, התוכנית שירים ושערים גם כן לא משהו (ז'וז'ו אבוטבול והפינה של השני שאני לא זוכר את שמו).
    לאט לאט אני מאבד את הטעם לשבת שהיה בצורה מדהימה בעבר, חבל שהכסף ומשחקי הכבוד הורסים לנו את הענף של ה"22 חוליגנים הרצים אחר הכדור".

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם חסר לי כל הקטע שפעם היה בדקה ה-91...
    הם היו משקיעים על נבחרי השבת[מה שניסינו לעשות פה וזה לא כל כך הצליח..]
    עכשיו אני רואה את המשחק של מנצסטר אבל אני יכול להגיד שהייתי נהנה הרבה יותר להקשיב לשירים ושערים ולשחק מנג'ר..הרבה יותר כיף..
    וכן..איינשטין חסר.ג'וג'ו אבוטבול בכלל לא קשור מבחינתי לכדורגל..בפעמים והדקות המעטות ששמעתי את שירים ושערים לא התרשמתי בכלל ממנו..

7. קופירוק Member

כל כך עצוב...כל כך נכון...
    פעם הייתי יושב בבית משבת בבוקר ורק מחכה שתבוא כבר השעה המיוחלת ששירים ושערים תתחיל. כוסס ציפורניים קורא ת'ספורט, מדבר עם אבא שלי על מה שיהיה לנו השבת ומנסה לנחש מה חיפה תעשה השבת.
    כל זה כבר לא קיים... למרות שהולכים עוד שנתיים לשהגדיל את הליגה ל-16 קבוצות, אני לא מאמין שזה יהיה אותו הדבר.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלי היא בכלל שאני נמצא בצבא והמשחקים של יום ראשון ויום שני לא נחשבים אצלי..
    אני לא יכול לראות אותם וגם לא לשמוע אותם ברדיו..כל מה שאני מקבל זה עידכונים בטלפון..
    וככה גם השבת נהרסת לי כי יש שתי משחקים חוץ מהמשחק שמשודר..
    המשחקים האלה בדרך כלל הם גם הפחות אטרקטיביים[הפועל פתח תקווה נגד ראשון למשל..לא משהו שמחכים לו כל השבוע..]
    בכלל פעם הייתי מחכה לשעה 14:00 ועד אז השבת לא הייתה עוברת..

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תתחשבו גם במזג האויר,חזרתי עכשיו מאיצטדיון וסרמיל (עזבו איך שנראה האיצטדיון) והמשחק התחיל ב5,כמובן שלא צריך להיות ישר ב5 אז מגיעים שעה לפני(ואפילו יותר)/חצי שעה וחם ! ! מזג אויר מגעיל,וכמעט כל האוהדים התקבצו ביציע שיש בו צל..

10. *ירוקה לנצח* Member

כן זה באמת היה כיף.
    וגם שער 5 חסר לי...
    או סתם תוכנית נורמלית שמסכמת את המחזור.
    מה גם שאם המשחקים יתקיימו באותו זמן לא יווצרו מצבים של:"אה חיפה הפסידה? נו אז לא צריך להתאמץ..."
    וגם אם האליפות תוכרע בדקה ה90' אז בכלל יהיה לחץ אטומי.
    כמו אז עם בית"ר והפועל ת"א(ובית שאן...)
    נו אבל ככה זה עכשיו בכדורגל הכסף זה מה שקובע....

11. slim Member

צודקים במאה אחוז!!!

פעם הייתי מחכה לשעה 4 לשמוע את השדר האהוב עליי משדר את התוכנית האהובה עליי אני זוכר כמה אהבתי את הבום גווווווללללל וכל פעם האוזן שלי הייתה נדבקת לרדיו בחוזקה! וגם היו הרבה פעמים שהיו 2 שערים בשנייה וזה היה מגניב....(אני זוכר פעם אחת היה שיא 4!)
    היום יש את ז'וז'ו הבולבול המעצבן הז
    ואת הפינה הגרועה של עמית פלטקבי'ץ

שבת שלום ושבוע טוב לכם
    להתראות שנה הבאה בסכנין!