עוד פשלה של אוחנה...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י זהובניק, ‏6/12/02.

1. זהובניק Member

אלי אוחנה אינו ראוי לאמן בליגת העל!!!
    למסכת הפשלות הקודמות שלו הצטרפה לאחרונה פשלה נוספת.
    התבשרנו השבוע שאוחנה ויתר על שירותיו של אורן ניסים וקיבל בתמורה את אישטאון פישונט.
    כידוע מאמן אוחנה את בני יהודה שלה חלוץ טבעי אחד(חזי שירזי) שנמצא בשלהי הקריירה ואף נפצע לעיתים קרובות.
    לעומת זאת המערך החזק של הקבוצה נמצא במרכז המגרש וכולל את:חסארמה,ששון,אנדונוב,אביחיל,חסן ובלדוט.
    כעת הצטרף גם פישונט שיאבק על מקום בהרכב.
    בנוסף למערך ההתקפה הדליל קימת בבני יהודה בעיה במערך ההגנתי.בקבוצה אין מגינים ואין בלמים טובים והקבוצה סופגת שערים בסיטונות.

פשלה אחרונה זו הצטרפה לפשלות נוספות של אוחנה כמו:לשחק פתוח נגד קבוצות גדולות,לשחרר את הבלם שהצטיין בעונה שעברה אהוד כחילה,החתים בלם "גמור" בעלות גבוהה ביותר רן בן שמעון,הביא בתחילת העונה כעשרה שחקנים למבחנים שלא התאימו גם לליגה הארצית. מה שעלה כסף
    וביזבז זמן לקבוצה.

יוחזר אוחנה לליגה הארצית

2. Don p1 Member

אוהדי בני יהודה יקרים...האחות הקטנה של בית"ר..
    ס-ב-ל-נ-ו-ת, עוול גדול עושים האוהדים לאלי אוחנה, משהו שדי מזכיר לי את גוטמן בבית"ר.
    מצבה של בני יהודה, למרות המשחקים האחרונים הוא טוב.
    אלי אוחנה דוגל בשיטה של משחק פתוח, אז לפעמים זה לא טוב, אבל לפעמים זה יכול להביא ניצחון חוץ ענק בטדי, 3-1. אז למה אף אחד לא קם אז להגיד שאלי אוחנה משחק יותר מידי פתוח. כי אז ניצחתם, ורק שאתם מפסידים מגיעים הבכיונים. טבעי אצלי אוהדי כדורגל.

תאמינו במאמן שלכם שידע יותר טוב ממכם מה חסר לו בקבוצה, קראתי אתמול באתר הרשמי שלכם, ש"הוא יצטרך להסתפק בשירותיו של חזי שירזי" ,חזי שירזי יותר טוב מכל חלוץ אחר, הוא שחקן שעולה עם הנשמה והרצון שלו לנצח יותר גדול מכל אחד, כן ירבו כמוהו בליגה שלנו.

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלק מהטענות שלך נכונות..
    אבל דבר אחד הוא עשה בשכל..
    שהוא העיף את אורן ניסים..יאללה ניסים לא תרם ואולי פישונט יתרום יותר עם הנסיון שלו..
    יכול להיות שהוא היה צריך לקחת חלוץ אחר..אולי את טובי שהוא היה חופשי..

4. AFC Member

קודם כל, זה עלבון לשתי הקבוצות לקרוא לבני יהודה "האחות הקטנה". בני יהודה היא קבוצה בפני עצמה.

דבר שני, הניצחון שלהם בטדי היה 3-2, ולא 3-1 (ואסור לשכוח את השער של עטיה בדקה ה90 שנפסל).

ולנושא -

אני חושב שאלי אוחנה עשה בשכל כשהעיף את אורן ניסים הפרובוקטור. שחקן כל כך מכוער, כל כך חסר טכניקה, עושה הצגות, מתווכח עם שופטים - הוא לא ראוי לשחק כדורגל.
    מצד שני, אלי אוחנה יודע שההתקפה שלו חלשה, ואולי הוא מסיק מכך שזאת לא בעיה של חלוצים, אלא בעיה של הקישור? נכון שאסי בלדוט (שחקן מעולה שאני מצפה ליום שאלוהים יביא אותו לבית"ר), מנור חסן (למה העיפו אותו למה), ולדימיר אנדונוב (עם עונה שעברה יוצאת מן הכלל וגם עונה די טובה עכשיו) וסאלאח חסארמה (אפשר להבין מדוע אוחנה הביא שחקן ערבי, עם כזאת מציאה) הם שחקנים יוצאים מן הכלל, אבל הם אלה שאחראים על הבאת הכדורים לחלוץ.

אישטוואן פישונט מתאים כמו כפפה ליד לסגנון המשחק של אלי אוחנה, ובקרוב אתם תראו איזו הצגה הוא ייתן בבני יהודה (ואחר כך בעזרת השם יחזור למדי המנורה)...

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיזה גיל הוא יחזור לשחק במדי ביית"ר???45????

בכל מקרה אני מקווה שפישונט ישתפר כי העונה הוא היה ממש לא טוב באשדוד..
    ואני מקווה שהוא יגרום גם לאחרים להשתפר..

6. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי אלי אוחנה מנסה לבנות קבוצה שמשחק כמו קבוצה גדולה שזה אומר שליטה במרכז המגרשד עם שחקנים מהרמה השניה.. זה שילוב שלא הכי יצליח וחבל שהוא מנסה אותו. אני בהחלט מסכים עם אוהדי בני יהודה שלהביא את אורן ניסין היה יכול להיות צעד טוב יותר מאשר להביא את פישונט...

פישונט נמצא במצב לא טוב.. אחרי עונה ראה בהפועל ת"א ועוד שליש עונה רע במדי אשדוד... נכון שתמיד ינסו למצוא עוד אשמים מלבד פישונט אבל אין מה לעשות הוא ירד בכושר שלו ביכולת שלו לסחוב קבוצה. ובדבר הכי חשוב לפליימקר שזה ביטחון עצמי.

במקום זה היה היו יכולים להביא שחקן שרעב להצליח בשם אורן ניסים ולמקום שהם צריכים בו חיזוק...

נכון לרגע זה, אוחנה עשה טעות אבל ימים יגידו מי צדק...

7. מאיר ברד Member

לדעתי הצעד טיפשי מאוד,הוא ויתר על ניסים המצוין בשביל פישונט החלש והגרוע שבגלל הצעדהזה אוליאנוב לא יכול לבוא לבני יהודה,פישונט השלים את מכסת הזרים ובגלל זה בני יהודה לא יכולה להחתים את אוליאנוב,אוליאנוב ברמה הרבה יותר גבוהה מפישונט,בקשר לאוחנה האוהדים של בני יהודה צרכים להתאזר בסבלנות כי הוא מאמן טוב.

8. זהובניק Member

מה זה השלימו את מסכת הזרים????יש בסה"כ 2 זרים בקבוצה(אנדונוב ופישונט)....