עד לאן הגענו?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Fernando Cavenaghi, ‏2/7/03.

1. Fernando Cavenaghi Member

עצוב, מצחיק, כועס, אני ממש לא יודע מה אני הרגשתי אחרי חדשות הספורט היום.
    עברתי בין הערוצים ומירי נבו בדיוק דיברה על הכתבה הבאה על בני יהודה, השארתי. זה התחיל כמו השטויות הרגילות של השכונה, אוהדים קופים, קריקטורה מוגזמת של אוהדי בית"ר קופצים על הגדרות באימון וצועקים את השטויות הרגילות שלהם. אחר כך עורך הדין בן ציון בעיאר עזב את שטח המגרש ויחד איתו עזבו כמה מאות קופים מכוערים. בעיאר היה בדרכו למכונית כשהמון מפגר התחיל לרדף אחריו, לשיר שירים על עבודתה של אימו, לזרוק עליו את הליפות של הגרעינים ולירוק עליו בכל כוחם. בעיאר ניסה להפטר מההמון המפגר הזה בכך שהוא הסתובב באיזור במשך שעה!! תוך כדי ספיגת יריקות, קללות וקליפות. בעיאר אף ניסה להיכנס למונית כדי לברוח מהמקום אולם אותו עדר של קופים מנע את נסיעתה של המונית, בעיאר תחת גשם של יריקות ניסה למסור הודעה לתקשורת וללכת. אחרי זמן ממושך הוא נעזב על ידי "אוהדי" בני יהודה והלך לביתו.

לי אישית עדיין לא ברור אם זו הייתה דרמה, כי לראות את עורך הדין המבוגר הולך עם רוק על בגדיו ופניו גרם לי כמע לבכות. או שאולי זו קומדיה, כי כזו סאטירה על הערס/אידיוט הממוצ מזמן לא ראיתי, או שאולי תוכנית תעודית שגרמה לי כל כךלכעוס על מה שראיתי שם.

אני אישית במקום עורך הדין הייתי תובע כל אחד ואחד מאותם חוליגנים ודואג למאסר שלהם. מה אתם הייתם עושים ומה אתם חושבים שהמקרה הזה אומר על הכדורגל שלנו?
    לדעתי זה אחד הארועים הכי מכוערים שקרו בו מעולם.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי בני יהודה,כמה לא מתפתיע.
    השריד האחרון לאדיוטיות וטיפשות שנשארו.
    כמה אני רוצה שהקבוצה הזאת תרד ליגה,תתפרק,דיי נמאסתם!

נ.ב
    איך הולך השיר:
    אתמול ראיתי
    בספארי
    בבון לובש כתום

3. סביולה Member

האוהדים המטומטמים של בני יהודה גם ככה גורמים לסגירה של המועדון...
    אז עד שיש אחד שמנסה להציל אותו, הם יגרשו גם אותו...
    בעיה שלהם...
    העונש שלהם לא יהיה כלא, אלא שהקבוצה שלהם תתפרק.

4. סביולה Member

תגיד משה, איך מכל השעות בעולם כתבת בדיוק בשנייה כמוני ועוד ב - 2:22 בלילה???

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמע כניראה גם ההוא מלמעלה לא "מת" על בני יהודה. :wink:

6. ליהי Member

אני לא מאמינה שאני אומרת את זה אבל...הכעס של אוהדי בני יהודה מוצדק.
    המעשים בטח שלא
    אבל הכעס כן.
    מי כמוני יכול להזדהות עם אוהדים של קבוצות מפורקות (הבועל,לידס) והתסכול הזה מובן. די כבר ללכלך עליהם. נכון,הם לא מתנהגים יפה כרגע אבל אני רוצה לראות שפירוק כזה היה קורה למכבי/חיפה והייתם שותקים.

נ.ב
    משה אתה אידיוט.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדיין כועסת על הטופיק בליגה האנגלית,לא חשוב,את תתרגלי.
    אהה,ובקשר למה שכתבת,יש בפרשה דברים שאנחנו לא יודעים,אבל אני יכול לומר דבר אחד,שאטן הוא לא מי שהוא מציג את עצמו.
    האוהדים של בני יהודה חושבים שבלי שאטן הקבוצה תתפרק(הלוואי)אבל זאת טעות,יש כמה משקיעים שרוצים להשקיע בבני יהודה.
    כל התעמולה הבלאגן הרבה בגלל האתר הרישמי של בני יהודה שמעורר מחאה גדולה,ואחראי לתקריות.
    אגב,חבל שבאתר לא מצוין ששאטן הוא זה שממן את האתר. :evil:

8. ליהי Member

שאטן אומנם לא מלאך (גם לא שטן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ,אבל גם לא מלאך)
    דבר אחד אפשר להגיד עליו בבירור-הוא הרים את בני יהודה הכי גבוה שאפשר היה ועשו איתו עוול. האוהדים של בני יהודה ראו שחקנים כמו דומב ולוז חותמים, שמועות על אוואט וזוהר והרגישו שהם בונים פה קבוצה ופתאם הכל מתפורר להם מול העיניים ואין מה לומר.זה קשה. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהאוהדים לא יודעים ששאטן בא רק בגלל שטחי האדמה של שכונת התקווה.
    כן כן,אותו מתחם של בני יהודה שווה הרבה מאוד כסף,ולמי ששיכת בני יהודה שייכים גם השטחים היוקרתים.
    הסיבה שהעיפו את שאטן,שהוא רצה להפוך לבעלים של בני יהודה,ובכך להשיג שליטה על האדמות.
    הוא לא הבטיח שהוא ישאר,או שעם הוא ילך הוא יחזיר את האדמות להנהלת בני יהודה,אלא דרש שליטה חד צדדית בבני יהודה,ולזה,ההנהלה בצדק לא הסכימה.
    אולם שאטן עשה תעמולה,שתגרום לו להראות כ"מושיע" של בני יהודה,שבלעדיו היא תתפרק.
    וכפי שאמרתי,האתר של בני יהודה ממומן מכספו של שאטן,והאנשים באתר מקורבים אליו,אז איך זה לא מפתיע אותי שהאתר הרישמי אחראי לתעמולה ולבלאגן.

10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבקשה,התגובות הרישמיות של אוהדי בני יהודה:
    זה התחיל בהודעה שפויה בפורום:

חבר'ה,גועל נפש!...
    ......
    חבר'ה,עם כל חילוקי .....יש גבול!
    גם אם דרכו סרוחה .......
    ...........זה הגבול-ואני מגנה זאת בכל תוקף!

ולהלן התגובות לאותו כותב - כולם ע"י קופי פייסט היישר מהפורום
    מגיע למניאק
    טוב מאוד מה שהם עשו חבל שאני לא יכלתי לבוא הייתי בעבודה
    טוב מאוד קבלו חיזוק כל התוקפים מגיע לו הוא פוגע בנו אנחנו נפגע בו שלא הולך במילים הולך בכוח !
    מגיע לו
    מגיע לו הרבה יותר הוא הורס לכולם את החיים
    הוא פוגע בנו אנחנו נפגע בו
    מגיע למר באיער וחבל שלא עשו לו יותר גרוע. הוא לא בא לעזור הוא בא להרוס. ומצידי הוא יכול לקחת את אלון מזרחי ולחפש מי ינענע את שניהם!
    כוס אמק הייתי באימון ולא הלכתי לתת לו מכות
    אם הייתי רואה אותו לידי הייתי נותן לו בעיטה בפנים לחמור המניאק הזה
    שהוא וכל התמנים בעמותה יחנקו
    האוהדים של בני יהודה,בבקשה,שנת 2003,אני מקווה שאותם חיות,יזכו לראות את קבוצתם מתפרקת. :evil:

11. Fernando Cavenaghi Member

לירוק על בן אדם מבוגר (אפשר להגיד גם זקן), שפועל למען המועדון, גם אם לא תמיד בצורה הכי חכמה, הוא דבר נוראי שהעונש עליו צריך להיות גדול.

12. שגיא Guest

בזיון, ממש בזיון.

גועל נפש מהלך (ויורק).
    פשוט מחליא אותי.

ליהי,
    אמרת, ובצדק, שאפשר לכעוס, אבל הפעם בין לכעוס לבין לירוק, לזרוק מכל הבא ליד, ולהקיף את אותו אדם שנוא במשך כמה מאות מטרים, זה גובל בטפשות, אדיוטיות, התנהגות שלא צריכה להיראות. לא במגרשי הכדורגל, ולא מחוצה לו. תחשבו על עצמכם, הולכים ברחוב ומוקפים ש50-100 אנשים שרודפים אחריכם, מקללים אתכם, יורקים עליכם, וזורקים עליכם דברים. רק מהמחשבה שכל אחד רוצה לערוף אותו ראשו בא לי לקיא. תחשבו איך אותו בנאדם מרגיש. בנאדם שבסך הכל כן מנסה לעזור, בנאדם שאפילו הצהיר שבני יהודה תצליח, מראה כמובן על רצונותיו ושאיפותיו.

איכס, זה מה שיש לי להגיד.

13. Thierry Henry Member

WTF
    הכעס של בני יהודה מוצדק לחלוטין, אבל לא צריך לבטא אותו באלימות כזו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    טוב לפחות באעייר אמר שהוא יסכים לזה ששאטן יהא ראש צוות ההנהלה.

14. amir Member

מדובר באוהדים שבכל יום מגבירים את שנאתי כלפיהם.
    נ.ב רוני שטן יושב מאושר כרגע בדירתו המרווחת בסי אנד סאנד צופה אל הים וחושב על שני דברים: מזל שהוא לא נשאר כי הוא יודע שיום אחד הוא יקלע למצבו של באעייר ושנית התנהגותם הבזוייה של אוהדי בני יהודה נתנו לגיטימציה לאי חזרתו.

נ.ב (2) למתפלא היכן נוצר הקשר בין שאטן לשבס לימים יו"ר ההתאחדות, הוא נוצר כשבעבר שבס התגורר באתו בניין המגורים שבו מתגורר שטן.

לפני כתיבת ההודעה גמרתי אומר לגבי ניסוח ההודעה, מובן לכל לא?

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בדעה של ליהי(אני את!)
    הכעס מוצדק, אבל המעשים לו.
    יש קצת היגיון בחיים, אבל כנראה שלאוהדי בני יהודה אין, למרות שלא כל אוהדי בני יהודה הם כאלה.
    אבל בחיית, בן אדם שבא ומסנה לעשות טוב ואתה מתחייסים אליו כמו לזבל, זאת פשוט בושה. לאוהדים כאלה לא מגיע מועדון כדורגל.