סרחיו ראמוס גארסיה :

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏3/4/06.

1. Raulito Madridista

לצד משחקים גדולים של סרחיו ראמוס למשל נגד ברצלונה בקאמפ נואו לפני יומיים, נגד ולנסיה בברנבאו, הוא נותן משחקים חלשים כמו בקלאסיקו בברנבאו ובהפסד לדפורטיבו בריאזור.

סרחיו ראמוס גארסיה

ארץ לידה: ספרד

תאריך לידה: 30.3.1986

גובה: 1.83

משקל: 73 ק"ג

תפקיד: מגן ימני\בלם

מספר חולצה בריאל: 4

פרופיל:

סרחיו ראמוס התחיל את דרכו בקבוצת הילדים של סביליה. ראמוס שנולד ב30 במרץ 1986 בעיר סביליה, הגיע עד לקבוצת הנוער של סביליה בעונת 2003-2004. באותה עונה, ערך ראמוס את הופעת הבכורה שלו במדי סביליה במשחק חוץ נגד לה קורוניה בריאזור, והציג יכולת מצויינת. באותה עונה שותף ראמוס בשבעה משחקים.

בשנה שעברה, בעונת 2004-2005, הגיעה הפריצה הגדולה של ראמוס כאשר השחקן נותק לחלוטין מקבוצת הנוער, עלה לקבוצה הבוגרת, ובסה"כ פתח ראמוס ב31 משחקים בעונה שעברה, בהן כבש שער בבעיטה חופשית מלהיבה נגד ריאל, במחזור ה-36.

ראמוס שיחק גם כבלם וגם כמגן ימני, ובעקבות יכולת טובה, קיבל זימון לנבחרת. הופעת הבכורה שלו במדי ספרד הייתה במשחק ידידות נגד סין. מאז ראמוס הפך לשחקן שמקבל זימון לכל משחקי הידידות או מוקדמות מונדיאל וטורנירים שונים.

ראמוס שגם ידוע במשחק ראש מצויין וביטחון רב, נרכש על ידי ריאל מדריד ביום האחרון למועד העברות, בשעה האחרונה. הילד מסביליה נרכש בסכום גבוה של 27 מליון יורו, קיבל את חולצה 4 של פרננדו היירו הגדול, וחתם בריאל ל8 שנים.

http://img114.imageshack.us/img114/4536/19uj.Xxx

- האם הבלם בן ה-20 מסוגל לסחוב את הגנת ריאל מדריד ולהפוך אותה לאחת ההגנות הטובות באירופה מה שלא הייתה כבר כמעט עשור?

- האם הוא יהיה בלם בגודל של פויול?

- האם הוא מסוגל לסחוב את הגנת ריאל מדריד לבד, גם אם לא יצורף בלם בעונה הבאה?

- מה דעתכם בכלליות על הכישרון שגדל בסביליה?

- האם הוא צריך כבר במונדיאל הנוכחי לפתוח בהרכב נבחרת ספרד?

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/06
  2. אלי מתחן Member

הוא כבר עכשיו אחד הבלמים הטובים בעולם.

3. Mourinho Member

פוטנציאל יש, ראש אין. נראה מה עושים אם זה, כאחד הבלמים הטובים בעולם לא היתי מגדיר אותו, כאחד שהיה שותף לאחד הביזיונות היותר גדולים של ריאל מדריד בשנים האחרונות, כן אני מדבר על ה6-1 לסארגוסה, אני חושב שיש לו פוטנציאל להיות בלם גדול, אבל כרגע הוא כסחן לא קטן, שקיבל כבר 3 אדומים, שוב, הוא רק בן 19, יש עתיד, כמובן כמו כל הכשרונות שצומחים בסביליה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏3/4/06
  4. Engel Del Madrid Member

תפסיקו לזבל את המוח!!!!!!!!
    אני טוען שהוא יהיה טוב אם לא יותר אז כמו פויול!!
    ולפי דעתי כרגע הוא צריך עוד בלם מצוין לצידו וראמוס ועוד איך עוד כמה שנים יסחב את ההגנה אלא אם כן יבוא בלם ברמה עולמית לצידו כמו קנבארו, טוראם או טרי.

5. EL Capitan Member

ראמוס שחקן מצוין, והוא עוד ישתפר עם הזמן, תהיו בטוחים בזה. יותר מזה אין לי מה להגיד, או להסביר את המשחקים הנרפים שלו העונה, בהם היה אפשר לראות אותו לפעמים פשוט חולם עם האדישות שלו. ולשאלה שלך, דור- כן, הוא ישחק בהרכב של נבחרת ספרד בגרמניה.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני כבר כתבתי שראמוס בלוף. אז ברור שהוא לא יהיה כמו פויול. לעומת זאת פאבלו איבאנייס כבר עכשיו יותר טוב מפויול.

7. Mourinho Member

פתטי.(לא פחות מהתלונות לשופטים{בצדק})

נערך לאחרונה ב: ‏3/4/06
  8. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אז רק תגיד לי מי עושה יותר עבירות מסרחיו ראמוס?

9. Mourinho Member

פראה? מה שאמרת על ראמוס נכון, אבל פאבלו ממש לא יותר טוב מפויול.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרחיו ראמוס הר אה משחק הקרבה בקלאסיקו מן הקרבה כזו של פויול רק עדיין חסר לו יותר נוקושות ונשמה.

אבל אף אחד בריאל לא צריך להיות מודאג מזה , הוא כולה בן 20 יש לו עתיד ורוד לפניו להפוך לבלם מספר 1 בעולם בעוד כמה שנים (הוא עדיין לא כזה ! ).

הוא מקבל יותר מדי כרטיסים אדומים על עבירות סתמיות , כמו העבירה של הצהוב השני במרכז המגרש בסיבוב הקודם בסוסידאד .

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון,הוא לדעתי יהיה אחד הבלמים הטובים בעולם,אבל הוא רק בן 20.
    אם ריאל יביאו לידו עוד בלם,מנוסה ועל רמה לא כל האחריות תיפול עליו..
    כי את הפונציאל יש לו אבל בגיל 20 הוא לא יכול להחזיק את ההגנה של ריאל לבד.

12. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ההבדל בין פאבלו לראמוס הוא שראמוס משחק בגלקטיקוס וכל שבוע יש שידור ישיר. חוץ ממקרים שהסביליאני מושעה, וזה די הרבה, אבל עדיין פאבלו מקבל פחות חשיפה. אז חכו למונדיאל.

13. Riki Member

תגידו אתם רציניים ? הילד הזה סוחב על הכתפיים שלו את כל קו ההגנה של ריאל מדריד, להזכיר לכם כמה אנחנו גרועים בקטע הזה ? בין השאר... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    צודקים כשחלק ממכם אומרים שבמידה ויגיע בלם נוסף ברמה לשחק לצידו היכולת האישית שלו תבוא יותר לידי ביטוי.
    ברור שהיו לו משחקים לא טובים העונה, לא רק לפי זה שופטים... היו הרבה משחקים שריאל כולה לא נראתה גרוע, מה הפואנטה בטענה הזאת עדיין לא הבנתי.
    יש לו את כל הכישרון והיכולת להפוך לבלם גדול, ראינו הרבה פעמים העונה את הפוטנציאל העצום שבו בא לידי ביטוי על המגרש.
    לדעתי, הוא הולך להיות אחד הבלמים הטובים בספרד, עם לא באירופה כולה.

14. Raulito Madridista

נכון שהילד הזה קצת כסחן אבל זה יישתפר עם הזמן, אני בטוח, וגם פויול הוא לא שחקן נקי פשוט הוא לא מקבל אדומים הרבה, למרות שמגיע לו לפעמים.

אני בטוח שאם יביאו לצידו של ראמוס בלם גדול הוא יהיה ענק, אבל אני שואל אם הוא יהיה כמו פויול הכוונה שהוא יוכל להחזיק את ההגנה לבדו, כאשר הוא הבלם מספר 1 בקבוצה. האם ההגנה של ראמוס, וודגייט, סיסיניו, וקרלוס\בראבו תיהיה מספיק טובה בעונה הבאה ותיהיה יציבה או תיהיה קירקס כמו בעונות האחרונות.

ראמוס חסר לו אני לא בדיוק יודע איך לקרוא לזה, הוא לא מצליח להתמודד עם החלוצים הגדולים למשל הנרי עבר אותו יותר מדי פעמים, רונאלדיניו עשה ממנו סלאלום, בקיצור, הוא לא חוטף מספיק לשחקנים גדולים. בוודאי שהוא עדיין לא מספר 1 והוא גם לא בין ה5, יש את קנאברו, טרי, נסטה, פרדיננד, פויול.

אני מאוד מקווה כבר הרבה זמן שלא היה לנו בלם מצויין(היירו היה איטי מאוד, סמואל נכשל).

15. Riki Member

חסר לו נסיון. סמואל לא הצליח להשתלב בליגה שלנו זה לא סוד, הירו היה בלם מצוין והוא סיים את דרכו בקבוצה בגלל העובדה שהוא לא היה באותה רמה... הגיל עשה את שלו.
    ראמוס שחקן שגדל בליגה שלנו, הדבר היחיד שהוא צריך לעשות זה לצבור נסיון. הטעויות שלו זה בגלל זה, הוא רק ילד...

דור תעשה מצווה ותקצר את החתימה שלך http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/4/06