סקר חשוב קולכם חשוב!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Gerrard, ‏31/12/05.

1. Gerrard Member

מה דעתכם אם תיפתח פה חנות שתשים דגש על כדורגל עולמי, חולצות כדורגל של כל קבוצות אירופה, ממילאן ועד ליברפול, נבחרות ועוד, צעיפים וכל הציוד שאוהד רק יכול לחלום עליו.המחירים לעומת חו"ל יהיו כמובן הרבה יותר זולים, אם חולצה מחו"ל תעלה לכם יחד עם ההזמנה כ350 ש"ח בחנות זו תוכלו למצוא אותה ב150-200 ש"ח וכו... בנוסף בחנות יהיו חומרים של קבוצות די מקופחות בארץ מבחינת החנויות אך אוהדים לא חסרים להם קבוצות כדוגמת סיטי וטוטנהאם שלא זוכות לייצוג רציני בחנויות הספורט של ישראל.
    זה רעיון שעלה לי ולשניים מחברי, זאת עקב דלילות המוצרים בחנויות הספורט הגדולות שמאלצות אותנו להזמין ציוד של קובצת חלומותינו מחו"ל במחרים אסטרונמיים מה עוד שזה די מסוכן למסור את כרטיסך באינטרנט.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  2. Gerrard Member

יהיהנחמד אם גם תגיבו כן?

3. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמע אדם בגילי לא ילמד אותך על מנהל עסקים ושאר דברים, אבל לדעתי זה קל מאוד להצביע כשאתה לא מעורב בזה. אז כמה שאלות קודם, אתם באמת חושבים שהעסק יכול להרוויח או לפחות לשרוד בהתחלה לפני שיתפרסם באופן מאסיבי (אם וכאשר)? זה לא שאלה סקפטית אלא אובייקטיבית לגמרי..

בכל מקרה הרעיון כשלעצמו מצויין כמובן.. למה שנחשוב אחרת?

4. M_T_A Member

אחלה רעיון. חולצה מקורית באירופה עולה בד"כ 70 יורו שזה 380 שקל אז אם בחנות הזאת זה יהיה חצי מחיר זה יהיה מצוין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

5. Gerrard Member

אנחנו עדיין נמצאים בשלבי התיכנון, אני בטוח שנעמיד לנו תוכנית עסקית מלאה ויעילה לפני שנתחיל לעשות משהו בכלל ועד אז לא יזיקו כמה עצות ודעות בנוגע לרעיון.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רעיון נפלא שיהיה נהדר אם ייצא לפועל.
    אני כבר שנים מתבייש מקרוב משפחה שלי לקנות לי מוצרים של טוטנהאם באנגליה (כי יקר שם, ולא נעים), ופעם ניסיתי להזמין לארץ וההזמנה נתקעה בדרך. אני בטוח שזה יכול להצליח.

7. Barcelona Member

אני יכול להציע רעיון קטנטן - אתם יכולים לפתוח מין אגף של הזמנת חולצה. הכוונה שלי היא אם אני רוצה חולצה של קלימוביץ' מוולספבורג, אז תוכלו להזמין מאיפשהו אותה.

אני מקווה שהבנתם אותי..

8. Gerrard Member

עניין הייצור והייבוא מתאילנד הו זול ולא מהווה בעיה, הקטע המתוסבך הוא הזכיינות על החלוצות מצד המועדונים מה שלא עומד להניות זול, הרעיון נחמד ובאמת נקווה שזה ילך טוב, דכותיכם חשובות לי אז אל תתבישו לומר מה דעתכם

9. Engel Del Madrid Member

רעיון מצוין וזה פשוט בושה שאף אחד לא חשב על זה מקודם..
    הצעיף של ריאל והחולצה של ראול עלו לי די הרבה.. אם היה מקום בארץ שהיה מוכר את זה הייתי קונה הרבה יותר מרק צעיף וחולצה..

10. George Best Member

רעיון מצוין http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    אני מת לקנות את החולצה של היונייטד,משם מה הייתי בעונה שעברה במגה סטור לפני משחק ולא קניתי
    אני שוקל להזמין דרך האתר שלנו(man utd.com) אבל דמי המשלוח מייקרים נורא את המחיר
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx על היוזמה

11. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

כשהייתי בהולנד, רציתי לקנות חולצה של אייאקס. רק מה? המחיר 70 יורו הרתיע את ההורים שלי.

אם תהיה חולצה כזאת, אני קונה.

יוזמה מבורכת.

12. city Member

האמת שאני חשבתי על זה.. אחרי ביקור בחנות דומה באנגליה אמרתי לאח שלי שאחרי הצבא אני רוצה לפתוח כזאת, אז כדאי שתמהר ג'רארד, עוד ארבע שנים יהיו לך מתחרים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx .
    האמת שזה רעיון מצוין, אני חושב שבאמת יש מקום לחנות כזאת בארץ. אם תצליחו להוריד את המחירים לרמה סבירה החנות יכולה להצליח בענק.

13. Paolo Maldini שחקן ותיקים

רעיון מצוין. אתם רציניים או סתם עלה לכם רעיון?

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/05
  14. Gerrard Member

רעיון שאני מקווה מאוד שיתפתח למשהו רציני, קודם כל צריך לעשות הרבה שיחות רק אחרי זה להחליט אם לפתוח או לא

15. Barcelona Member

רגע, החנות תהיה ברובה מקורית או שתכלול גם מוצרים מזוייפים?