סנסציה בבירנבאו, 1-1 בריאזור וגם במונז'ואיק

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏4/11/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוצ"ש

לבאנטה - ריאל סוסידאד 21:00

מאיורקה - אתלטיקו מדריד 21:00

דפורטיבו לה קורוניה - ברצלונה 23:00 שידור ישיר בספורט5

ראשון

סביליה - אוסאסונה 18:00

ויאריאל - בטיס 18:00

סארגוסה - חטאפה 18:00

רקראטיבו - נאסטיק 18:00

בילבאו - סנטאנדר 18:00

ריאל מדריד - סלטה ויגו 20:00 שידור ישיר בספורט 5 פלוס

אספניול - ולנסיה 22:00

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שלא התאמנו אתמול בגלל כמה מכות יבשות מהמשחק מול סטיאווה חזרו להתאמן היום רוברטו קרלוס , דיארה ואמרסון . גם הלגרה לא התאמן אתמול אבל לעומת השלושה הוא לא התאמן גם היום והוא בספק קטן למשחק אבל כנראה שהוא יהיה כשיר וקאפלו יעלה את אותו הרכב שהוא רץ איתו בשבועות האחרונים.

לאור היכולת הלא גבוהה כל כך של ריאל במשחקים האחרונים בסלטה מרגישים שאפשר להפתיע ולצאת עם נק' בבירנבאו ,ובגלל זה השאירו את בורחה אוביניה ובאיאנו בספרד כאשר הקב' שיחקה אתמול בגביע אוופ"א עם הרכב משני משהו וסיימה בתיקו אחת מול פרנקפורט.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באימון אתמול רייקארד העניש את השחקנים ונתן להם עוד חמישה סיבובי ריצה והסביר היום שהוא רק רוצה להעיר אותם.

שאלת השאלות בהרכב ברצלונה במוצ"ש היא מי יאייש את עמדת החלוץ .
    באימון הבוקר עדיין לא נראה רייקארד משוכנע מי יפתח. בינתיים לדעתי זה נראה כמו ג'ולי.

זה הסגל שנשלח לגאליסיה
    ואלדס, ז'ורקרה
    אולגר, בלאטי, זאמברוטה, פויול, מארקס, תוראם, ג'יו, סילביניו
    מוטה, אדמילסון, אינייסטה, דקו
    ג'יולי, מסי, סביולה, רונאלדיניו, אסקרו
    http://www.marca.com/ficheros/marca/imagenes/rijkaard200306_ES.Xxx
    אינייסטה ודקו יפתחו כנראה לצד אדמילסון . יש לי הרגשה שהפעם אולגר שנעלם לאחרונה יקבל את חולצת ההרכב הראשון.

רייקארד בלתי מנוצח בריאזור בשלושה פעמים שהגיע לשם. הפעם מצפה משחק קשה מאוד שם אחרי שדפורטיבו פתחה טוב את העונה ומתברגת בצמרת.

4. Spanish Weapon Member

לנוכח המצב הנוכחי ,כאשר אטו מושבת , כל משחק , במיוחד משחק בריאזור , זו מלחמת עולם.
    רייקארד צריך להניח את האגו בצד ולראות את טובת בארסה לנגד עיניו , סביולה חייב לפתוח.
    לא יכול להיות שיישב לו על הספסל חלוץ שהצליח כמעט עם כל הקבוצה שבה שיחק והוא יפתח עם ג'יולי בחוד באופן פתטי.

5. Pipe Member

אספניול נגד ולנסיה
    http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966342esp.Xxx http://www.liga.co.il/leaguespic/1041967030val.Xxx
    מונז'ואיק, יום ראשון, 22:00

במשחק שינעל את המחזור, תתארח ולנסיה בהר היהודים במפגש מול אספניול .
    הצ'ה מגיעים למשחק במצב רוח מעורב, כאשר מצד אחד הם הבטיחו באמצע השבוע את העפלתם לשמינית גמר הצ'מפיונס אחרי תיקו 2-2 מול שחטאר דוניצק באוקראינה, אבל מצד שני מגיעים אחרי הפסד ליגה מביך 1-0 בסרדינרו, שהוריד אותם אל המקום החמישי עם 16 נק', 3 פחות מבארסה.
    לקראת המשחק,המאמן הצעיר מנסה להוריד לחץ מהקבוצה שלו ואומר כי "אנחנו באים למונז'ואיק במטרה לנצח,כמו לכל משחק, אבל אין גם אם לא נעשה זאת אין עלינו שום לחץ. האליפות לא תוכרע בנובמבר".
    ולנסיה תצטרך להסתדר מחרתיים ללא שורת הפצועים הארוכה שלה, שאליה התווסף השבוע גם חיימה גאבילאן שיעדר כחצי שנה בגלל פציעה בברך.ויסנטה,טאבאנו ובראחה אמנם חזרו כבר להתאמן, אבל ימשיכו להיעדר גם השבוע, כמו גם דויד נאבארו,אלבלדה,מרצ'נה,דל הורנו, ורגיירו המושעה.
    באימון היום פלורס תירגל את רביעיית ההגנה שככל הנראה תפתח, וכוללת את טורס,אייאלה,שהבקיע את שער השיוויון מול שחטאר,ראול אלביול ומקסימיליאנו מורטי.
    חואקין יחזור להרכב אחרי שפתח על הספסל באוקראינה, בעוד שמיגל אנגולו ודויד סילבה ישמרו על מקומם בקישור ההתקפי.
    הרכב משוער:סנטי קאניזרס,טורס,אז'אלה,אלביול,מורטי,חואקין,אדו,סילבה,אנגולו,וייה,מורו.
    http://sport.ard.de/sp/fussball/news200404/08/img/ayala_dpa_180.Xxx
    אז'אלה-יכבוש משחק שני ברצף?

מנגד אספניול מגיעה למשחק מהמקום ה16, רק 3 נקודות מעל הקו האדום, ואחרי תיקו חוץ מאופס מול הקבוצה השניה של ולנסיה,לבאנטה.
    באספניול מועים ליכולת ולחוזק של ולנסיה, אבל הם מצידם משוכנעים שיוכלו לקחת את הנקודות."ולנסיה קבוצה טובה ואחת המועמדות לתואר, אבל אנחנו מגיעים לכל משחק בשאיפה לקחת את 3 הנקודות, בלי קשר ליריבה שלנו", אמר לואיס גארסיה, שהתלונן גם על שעת המשחק."זה פוגע בנו מאוד.אני מקווה שהקהל יגיע למרות השעה המאוחרת".
    באספניול יצטרכו להסתדר גם נגד השעון, וגם ללא דויד גארסיה וסזאר פיקסייטו הפצועים.פרט לשני הפצועים לרשות המאמן ואלורדה עומד סגל מלא,שכולל את השוער איראיזוס, שיהיה כשיר אחרי שהתברר שהפציעה ברגלו לא חמורה כפי שחשבו, והרכב כמעט זהה לזה ששיחק מול לבאנטה צפוי לפתוח גם במשחק מחרתיים.
    המשחק יהיה מיוחד מאוד עבור רופטה,שבילה חלק גדול מהקריירה שלו במסטאייה ו"הועף" מהמועדון ע"י קיקה סנצ'ז פלורס בעונה שעברה."אני לא רוצה לדבר עליו" אמר רופטה "כל מה שהיה לי להגיד לו אמרתי לו באופן אישי ובזה נסגר הענין".
    ולנסיה נהנית מאוד מהמפגשים מול אספניול, כשהיא ניצחה ב7 מ10 המפגשים האחרונים והפסידה רק פעם אחת.במפגש המקביל בעונה שעברה ניצחו הצ'ה 3-1.
    הרכב משוער:איראיזוס,לאקרוז,אורטאדו,ז'ארקה,צ'ירקה,חונאטאס,זאבאלטה,דה לה פנייה,ריארה,רופטה,ראול טאמודו.
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/UEFACup/437849_MEDIUMLANDSCAPE.Xxx
    רופטה במדי ולנסיה-הפעם ישחק מול הצ'ה בניסיון לקחת 3 נקודות מקבוצתו לשעבר.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פויול 'נופה' מהסגל עקב פטירתו שלו אביו .

7. Barcik Member

אתלטיקו יוצאת למשחק שבעונה רגילה היא לא תצא ממנו עם מלוא הנקודות. איבודי נקודות לא מחוייבים למציאות הם אחד מהמאפיינים השליליים של הקולצ'ונורוס, ויהיה חשוב מאוד עבורם לחזור מהאי עם נצחון. גם לולנסיה כדאי לקטוף את הנצחון על יריבה נחותה, אך אני מאמין שהם לא יפסידו שבועיים ברציפות.

בארסה פייבורטית ברורה מול דפור, אך חוששני ששוב נראה את הגרסה היהירה והעצלנית של הקבוצה. מעניין לראות מה נטמע בבארסה מהמשחק הטוב מול צ'לסי.

בברנבאו, אני צופה עוד משחק רע של מדריד שנגמר בנצחון.

8. Raulito Madridista

על המשחק של ריאל מדריד אגיב יותר מאוחר, בינתיים אתייחס לשאר משחקי המחזור...

דפורטיבו עדיין קבוצה חזקה בריאזור, והיא תעשה לברצלונה חיים קלים, אבל לקבוצה של רייקארד בניגוד לריאל, הולך מאוד בריאזור, היא לא הפסידה שם בשלוש השנים האחרונות וניצחה פעמיים, היא ניצחה את סופר דפור של 2004 בריאזור ואז התחיל מסע הדהירה אם אני לא טועה. לדפור אין את הכלים להפתיע את ברצלונה, אני חושב שהיא לא תזייף שוב, יכול להיות שתפגין משחק לא טוב אבל עדיין תצא עם הנקודות. דפור צריכה לא להיות חזירה, נקודה צריכה להיות טובה להם נגד ברצלונה, אבל אולי בגלל המומנטום הבינוני אז קאפרוס חושב שאפשר להפתיע את ברסה. ברצלונה צריכה להיזהר מריקי, אחד השחקנים הבודדים הבאמת טכנים של דפור. גם ללא פויול שנעדר עקב סיבה מצערת, היא תוכל להתגבר עליו. מארקז יפסיק מתישהו להיות חלש העונה. טורהאם יימלא את מקומו של פויול. לברצלונה עדיף לפתוח עם סביולה ולא עם ג'ולי, כי אם ג'ולי ייפתח אז יש מחמיצן בדיוק כמו גודיונסן, סביולה חלוץ שפיץ אמיתי ויש לו הזדמנות להוכיח מה הוא שווה.

אספניול לא בכוחות של וולנסיה, אם הייתה עונה(05\2004) שהיה קשה לנצח במונז'ואיק זה נגמר, בלי קשר לנאחס של ריאל מדריד שם בשנתיים האחרונות. לא רואה את וולנסיה מפסידה פעמיים, בליגת האלופות ללא חצי מהשחקנים שלה היא חזרה פעמיים מפיגור מול קבוצה מתלהבת עם הקהל הביתי שלה. מפגש מעניין מאוד לרופטה נגד קבוצתו הקודמת, שם היה לא יותר מבינוני אם תשאלו אותי. לאספניול יש עדיין את דלה פנייה המצויין שהעונה טיפה נעלם בינתיים? ואת טאמודו שמאה גולים בספרד יש לו, אבל זה לא מספיק.

ויאריאל - בטיס לפני שנתיים היה משחק מאוד מעניין, כיום ממש לא, עם כל הכבוד לניצחון של ויאריאל באנונטה, היא לא מספקת את הסחורה ולא עושה את מה שמצפים ממנה ודיי מאכזבת, גם בגלל הפציעות, אני לא אומר שלא. משחק בבית והיא חייבת לנצח את בטיס, שלא הצליחה לנצח יריבות קשות בינתיים בספרד, הפסידה לסביליה וריאל, אבל ויאריאל חלשה מהן. בטיס בקו האדום בינתיים בגלל לוח משחקים קשה, ויאריאל לא יציבה ואני הייתי רוצה לראות אותה מפתיעה שם. הליגה תברח לבטיס אם תפסיד.

לאתלטיקו יש משחק לא קשה במיוחד בחוץ נגד מאיורקה אך גם לא קל. כמו שבוריס אמר, אתלטיקו אלופה בלאבד נקודות במשחקים מיותרים, אבל אני חושב שהיא לא תפסיד מחר, למרות שגם תיקו לא יישמח אף אחד. מקסי רודריגז הוא גם מלך השערים וגם הבישולים של הקבוצה בינתיים והוא ייחסר מאוד, אבל למאיורקה אין שחקנים באמת טובים פרט לאראנגו, שהוא האיום הדיי יחידי על הגנת אתלטיקו, הגנה לא רעה. אגירה יתחיל להרגיש את הלחץ אם ייפשל.

אני סתם מקווה שרקראטיבו לא תעצר בגלל התבוסה לבארסה בקאמפ נואו, זה היה ברור. מקווה שהיא תנצח את נאסטיק הפאוליסטית הדוחה, רק שפורטיו יבקיע! אוהב את הילד הזה!
    אולי הפעם סוסיאדד? בחוץ נגד לבאנטה? לא בטוח. סוסיאדד באולי פתיחת העונה הכי זוועתית שלה, לא רואה שם שחקן פרט לקובאצ'ביץ שהוא סקורר, פרייטו לא יכול לבדו בקישור, הקבוצה מתפרקת ולבאנטה קבוצה לא קלה, בטח לא לסוסיאדד שלא יכולה להתפער בקבוצה שיש כרגע. הליגה בורחת לסוסיאדד, הם צריכים להתעורר.

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא בוריס אני חושב ההפך בגלל מקרה פויול המצער השחקנים ילחמו בשביל להעניק לו ניצחון.

10. Raulito Madridista

ריאל מדריד - סלטה ויגו

http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966719real.Xxx VS http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966196celta.Xxx

תאריך: 5.11.06
    איצטדיון: סנטיאגו ברנבאו, מדריד
    שעת המשחק: 20-00, שעון ישראל

אתר האס מפרסם שפאביו קאפלו רוצה לשפשף את הפנומן, ורונאלדו עשוי לפתוח בהרכב הפותח של ריאל, בפעם השנייה העונה, במשחק נגד סלטה ויגו. כנראה רוד ואן ניסטלרוי שפתח בכל משחקי ריאל פרט לגביע, יסופסל. כמובן ישנה לקחת את הידיעה בעירבון מוגבל, ראשית כי זה האס, ושנית, רונאלדו פתח ביקורת על קאפלו יום לפני וטען שהוא לא מאמין בו, ושהוא לא מבין מדוע הוא לא משחק. "אני במשקל האידיאלי מבחינתי, אני רץ ומשקיע באימונים. אני לא מבין מה הקריטריונים של קאפלו על מנת לפתוח בהרכב הפותח". 192 דקות בלבד שיחק העונה רונאלדו מתוך 13 משחקיה של ריאל מדריד בכל המסגרות.

שאר ההרכב עשוי להיות זהה להרכב שניצח את דינמו בוקרשט באמצע השבוע בליגת האלופות. איבן הלגרה שנפצע, והתאמן רק בחדר כושר אתמול, עדיין מתנדנד בקשר להרכב הפותח. המועמד להחליף את הלגרה במרכז ההגנה במידה ויהיה צורך הוא ראול בראבו. הלגרה בסגל של ריאל למשחק וככל הנראה הוא ייפתח בהרכב. מעניין אם גם הפעם מהמדו דיארה ייפתח בהרכב, דיארה היה עייף באמצע השבוע נגד בוקרשט והוחלף עקב עומס. ישנם שמועות שקאסנו רוצה לחזור לרומא באיטליה, אבל סוכנו הכחיש את הידיעה ואמר שאנטוניו במדריד וכך זה יישאר.

ריאל רוצה לנצח את המשחק כמובן ואולי לצמצם את הפער מברצלונה שעומד על שתי נקודות. בריאל בונים על לה קורוניה שתעשה עבורם את העבודה ותנצח את ברצלונה. בריאל מקווים גם להפסד ביתי של סביליה לאוסוסונה. סביליה עם נקודה אחת יותר מריאל מדריד.

http://www.as.com/composition/images/das/das/por/2006/11/1162646904.Xxx

קאפלו מחוייך במסיבת העיתונאים לפני סלטה. כמה פעמים ראיתם אותך ככה מחייך?

סלטה ויגו מגיעה למשחק נגד ריאל מדריד מאוכזבת מתוצאת התיקו שלה במסגרת גביע אופ"א בבית, 1-1 עם פרנקפורט הגרמנית. סלטה ויגו כרגע במקום השלישי בבית 8' של גביע אופ"א, ויש לה נקודה אחת משלוש אפשריות. למזלה, יש לה משחק פחות מהמקום השני בו נמצאת פאלרמו, עם 3 נקודות. ניצחון של סלטה במחזור הבא - היא עוברת את פאלרמו. למרות הכל, גם מקום שלישי מקנה כרטיס לשלב הבא.

בליגה הספרדית ממוקמת סלטה ויגו במקום ה-11 בליגה הספרדית עם עשר נקודות מתוך 24 אפשריות. סלטה ויגו הפסידה במחזור האחרון לסביליה בביתה, 2-1. שני מחזורים לפני ההפסד, הצליחה סלטה לנצח בבלאידוס את וולנסיה, אחת המועמדות לכתר אליפות ספרד, 3-2, לאחר משחק מעולה של סלטה. לסלטה שלושה הפסדים בייתים העונה: לברצלונה, אוססונה וסביליה, וניצחון אחד על וולנסיה. 3 מ12, זהו מאזנה של סלטה בבית. בחוץ, יש לה 7 מתוך 12, מאזן טוב הרבה יותר.

סלטה ויגו שומרת על המערך שלה משנה שעברה, 4-2-3-1, עם שני קשרים טובים במרכז המגרש. אירניי ואובנייה עושים את העבודה טוב מאוד עד עכשיו, הבעייה של סלטה היא בהגנה המבולבלת שלה, שספגה 13 שערים ואנחנו רק במחזור השמיני של העונה. מלך השערים של הקבוצה הוא פרננדו באיינו הברזילאי עם שלושה שערים. ננה, קשר האגף המצויין וקאנובניו, עם שני שערים. לקאנוניו שני בישולים והוא מלך הבישולים של הקבוצה.

בשנה שעברה הצליחה סלטה ויגו לנצח בברנבאו 3-2 את ריאל מדריד. קונטררס העלה את סלטה ויגו ל1-0. בדקה ה-37 ריאל השוותה מפנדל של רונאלדו אחרי עבירה על בפטיסטה. בפטיסטה היה שותף גם לשער השני, אחרי שהלגרה מסר לו כדור ארוך על 40 מטר. בפטיסטה נגח מעולה פנימה והעלה את ריאל להיתרון בדקה ה-43. סלטה קיבלה פנדל שלא היה במחצית השנייה, איקר הדף בעיטה של קאנוביו, אך נונייז האקס בעט פנימה את הריבאונד. ריאל מדריד הייתה עייפה במחצית השנייה, אחרי מחצית ראשונה טובה מאוד שלה. בדקה ה-67 קאנוביו הפציץ מקרוב לאחר הרמה באגף את המשקוף. הכדור נחת על הקו, הקוון פסק על שער לסלטה והברנבאו לא האמין. סלטה מנצחת. שיפוט עלוב, רמירז דומינגז.

http://www.realmadrid.co.il/images/matches0506/celta7.Xxx

לא מבינים את הקווון. שחקני ריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏4/11/06
  11. MHFC Member

הסגל של ריאל למשחק מול סלטה מחר:

שוערים: קאסיאס, דייגו לופז;
    הגנה: קרלוס, ראמוס, קנאברו, ראול בראבו, האלגרה, מחייה, פאבון;
    קישור: דיארה, אמרסון, רוביניו, רייס, גוטי, בקהאם;
    התקפה: ראול, רונלדו, ואן ניסטלרוי.

http://www.realmadrid.com/addon/img/3ebe86288xconvocatoriap.Xxx

לדעתי זה ההרכב שצריך לפתוח:

------------------קסיאס------------------
    קרלוס------קנאברו---הלגרה----------ראמוס
    -------------דיארה----אמרסון-------------
    --------רוביניו----------------בקהאם------
    ----------------רוד-----ראול--------------

12. Raulito Madridista

אם כבר העפת את גוטי שהוא לא חיוני לפתוח בכל משחק ותופס מקום של שחקן אגף, למה רייס הסילון לא מקבל אצלך מקום בהרכב, ואילו בקהאם שלא מועיל בגרוש וכבר הבין שהוא שחקן ספסל(נכנס נגד בוקרשט לשעה ולא הפסיק להגביהה), נכנס לתוך ה-11 שלך? אני בהחלט הייתי רוצה לראות את ריאל משחקת במערך 4-4-2 קלאסי, מערך שהביא לנו הרבה הצלחות עם דל-בוסקה. אני חושב שהשיטה הכי טובה לשחק עם היא עם שני שחקני אגף טובים, פחות להתמקם במרכז המגרש, שיעשה את העבודה שלו בחלק ההגנתי. להתקפה שייצטרף ראמוס, אבל לא קרלוס, שלא מספיק תמיד לחזור בזמן, ובועט מכל מקום, ומבזבז התקפות. אני לא אתאכזב לראות מחר את רונאלדו בהרכב. לרוד מגיעה מנוחה ולרונאלדו צ'אנס להבקיע, אני כן רוצה שהוא יבקיע.

http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966273depo.Xxx VS http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966072barca.Xxx

דפורטיבו לה קורוניה - ברצלונה:

דפורטיבו: אוואט; לופו, חואנמה, ארלבואה, קפדבילה; סרג'יו, קולוצ'יני, אריזמנדי, וורדו, כריסטיאן; ריקי

ברצלונה: וואלדז; זאמברוטה, טורהאם, מארקז, ג'ובאני ואן ברונקוסט; אדמילסון, אינייסטה, דקו; מסי רונאלדיניו וג'ולי(סביולה).

* בשלושת ביקוריה האחרונים של ברצלונה בריאזור בעידן רייקארד, הקבוצה השיגה 7 נקודות, והוא אינו מנוצח שם. ברצלונה של רייקארד ניצחה 3-1 ב04\2003, ניצחה 1-0 ב05\2004 ובעונה שעברה סיימה ב3-3 אחרי שהובילה כבר 3-1. לפני העונות הללו, ברצלונה לא חזרה עם נקודות מהריאזור במשך 7 שנים!

* דפורטיבו עם מאזן בית מושלם עד כה: 3-2 על סראגוסה, 2-0 על ויאריאל, 2-0 על ריאל סוסיאדד, 1-0 על אתלטיקו מדריד. בחוץ לעומת זאת הקבוצה מקרטעת, היא השיגה רק 2 נקודות מתוך 12 אפשריות.

* רונאלדיניו כבש שלושה שערים נגד דפורטיבו לה קורוניה בשלושה מפגשים, בריאזור. שער אחד בעונת 04\2003 וצמד במפגש בין השתיים אשתקד, 3-3 במחזור השביעי של הליגה הספרדית. ברצלונה הובילה 3-1 אך איבדה את ההיתרון ודפורטיבו השוותה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/06
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.fcbarcelona.com/imagenes/jugadores/futbol/Partidos/Liga-2006-07/Depor-FCB/041106_decoprevia_gran.Xxx

דקו יערוך את משחקו ה100 במועדון.

בינתיים חצי שעה בלבאנטה וחצי שעה במאיורקה עדיין תיקו מאופס.

רק דיברתי , ומיונג מלבנטה נוגח את ה1-0 המוצדק אחרי 6 בעיטות לשער לעומת 3 של סוסידאד
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/noviembre/4/3.Xxx

14. Raulito Madridista

עידכון:

לבאנטה מוליכה בביתה 1-0 על ריאל סוסיאדד במחצית כרגע. השער הובקע בדקה ה-39. הגנת סוסיאדד נרדמה ולא שמרה על מיונג שנגח פנימה. לבאנטה אכן יותר טובה במשחק מבחינת מצבים. הקבוצה בעטה 6 בעיטות לשער, מתוכם 2 למסגרת. סוסיאדד בעטה 3 לשער, בעיטה אחת בודדה למסגרת. אחוזי החזקת הכדור שונים לגמרי: היתרון ברור לסוסיאדד עם 60% החזקת כדור מהזמן. גם פרייטו, גם אורנגה וגם קובאצ'ביץ פתחו בהתקפה של סוסיאדד, אבל ההגנה נשארה מסננת והקישור מת.

http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/noviembre/4/3.Xxx

מיונג מעלה את לבאנטה ל1-0.

ריאל סוסיאדד כרגע במצב איום ונורא, עם 2 נקודות בלבד מתוך 24, הפסד כאן יכול להכניס את הקבוצה לצרות עוד יותר גדולות. הפער מהמקום ה-17 הוא 4 נקודות כרגע, אבל בילבאו משחקת מחר, נגד סנטאנדר בבית, והיא בהחלט מסוגלת לנצח את המשחק.

הנה לוח המשחקים של ריאל סוסיאדד העונה:

אתלטיק בילבאו - ריאל סוסיאדד 1:1
    ריאל סוסיאדד - סביליה 3:1
    ריאל מדריד - ריאל סוסיאדד 0:2
    ריאל סוסיאדד - הואלבה 3:2
    דפורטיבו לה קורוניה - ריאל סוסיאדד 0:2
    ריאל סוסיאדד - סראגוסה 3:1
    מאיורקה - ריאל סוסיאדד 0:0
    ריאל סוסיאדד - ויאריאל 1:0

בשנה שעברה, הקבוצה נשארה בליגה בזכות נקודה אחת יותר מהמקום ה- 18. לאחר 8 מחזורים בשנה שעברה, סוסיאדד הייתה עם 13 נקודות מתוך 24. היא ניצחה בבית את לה קורוניה ואתלטיקו מדריד. שנה שעברה היה ניהאט. השנה אין.

15. Quique_Flores Member

תיקון קטן, זה היה 3-2