סנטאנדר ניצחה בברנבאו; אוסאסונה לא מפסיקה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Barcik, ‏19/12/05.

1. Barcik Member

בספרד עוד לא הספיקו להרגע ממחזור משוגע אחד, והמחזור הבא כבר נמצא מעבר לפינה. במוקד, בארסה תארח את סלטה ויגו, ריאל מדריד השוקעת את סנטאנדר ואוואט, בעוד אוסאסונה תנסה להמשיך למשוך בעורפה של בארסה עם נצחון על אתלטיקו המאכזבת.

ברצלונה - סלטה ויגו, שלישי, 22:00 (ישיר בספורט 5)

רונאלדיניו, שלא נסע לקאדיז בסוף השבוע, החלים ממחלתו ויעלה מחר על כר הדשא של הקאמפ נואו, יחד עם פרס שחקן השנה בעולם. הפעם, גאברי הוא האיש שנשאר מחוץ לסגל מהחלטה מקצועית. סביר להניח שרייקארד ישתף את כל השחקנים עם 4 כרטיסים צהובים (מארקז, אדמילסון, בלטי), כדי שיקבלו כרטיס נוסף מול סלטה ויעדרו מהמשחק מול סאמורה בגביע. פרט לכך, סילביניו יחליף את ג'יו באגף, ושאר ההרכב ישאר זהה.
    סלטה ויגו תצטרך להסתדר בלי השוער הראשון שלה פינטו. לשמחתה, על ספסלה יושב שוער עם לא מעט נסיון בדמותו של אסטבן (אקס-סביליה). אולי הם אפילו לא יצטרכו לדאוג מזה, שכן ראשי סלטה הגישו ערעור נגד הרחקת פינטו. הבלם אנחל, אשר סוחב בעיות ברגל כבר זמן רב, החליט לעבור ניתוח כדי להפתר מהן סופית, אך זה יהיה רק ביום רביעי אחרי המשחק.
    אישית, אני חושש מהמשחק הזה. סלטה קבוצה טובה, והאופן הברור מאליו בו לוקחים שחקני בארסה את משחקי הבית מותיר מקום רב לתקלות. אני מקווה ששלישית ההקתפה המצויינת תדע לעלות ליתרון מוקדם ולהרוג את כל הדאגות שלי.

בטיס - אלאבס, רביעי, 21:00. מחזור שלישי ברציפות שבטיס משחקת מול קבוצה אשר נמצאת מתחת לקו האדום. בשניים הקודמים, היא אפילו לא כבשה.

סראגוסה - אתלטיק בילבאו, רביעי, 21:00. אתלטיק סוף סוף ניצחו במחזור האחרון. האם הם יצליחו להוציא מכך מומנטום?

דפורטיבו - אספניול, רביעי, 21:00. סוף סוף אפשר לאמר שתי דברים שלא היו נכונים כבר זמן רב מאוד (ואולי בעצם הם שקולים) - דפורטיבו נראית טוב, וואלרון נראה טוב. קפארוס עושה בגליסיה עבודה טובה, וקבוצתו צריכה לעשות צעד נוסף לקראת החזרה להיות סופר-דפור ביום רביעי.

ריאל סוסיאדאד - קאדיז, רביעי, 21:00. ב- 3 מ- 4 המשחקים האחרונים, סוסיאדאד הוליכה 0:2 ואיבדה את היתרון במחזורים האחרונים. אפילו במשחק הרביעי, ההפסד 1:3 מול ויאריאל הם כבשו ראשונים. אולי הפעם הם צריכים לספוג את השער הראשון?

חטאפה - סביליה, רביעי, 21:00.

מלאגה - ויאריאל, רביעי, 21:00.

ריאל מדריד - ראסינג סנטאנדר, רביעי, 21:00. ריאל מדריד נראית על הפנים, ולא נראה שלמישהו יש את התשובות. בכל אופן, זה נראה כמו מצב קלאסי למשחק מחורבן של ריאל מדריד ונצחון 0-2 מצמד של רונאלדו.

ולנסיה - מיורקה, רביעי, 22:00. ולנסיה נראית טוב, ומול מיורקה בלי אוקובו המצויין הם צריכים לנצח בלי יותר מדי בעיות.

אוסאסונה - אתלטיקו מדריד, חמישי, 23:00. אוסאסונה תגיע למשחק מעודדת אחרי הופעה יפה בברנבאו, בעוד אתלטיקו מדריד אחרי הפאשלה התורנית של המחזור האחרון. ההימור שלי לנדנדת השערים של השבוע.

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מקווה לראות בחזרה את ההרכב הקלאסי של ברצלונה (עם רואנלדיניו וסילביניו בשמאל) .

ג'יו עושה ממש חורים באגף השמאלי , נקווה לעבור ללא קושי את סלטה

3. EL Capitan Member

בארסה עם רונאלדיניו שמח ומאושר אחרי הזכייה, וכל השאר, כולל אטו, שברור לכולם שלא ציפה ליותר מדי, שמחים בשבילו. אחרי שבירת הרצף בארסה תהיה יותר רגועה ובקאמפ נאו, גם אם זה נגד סלטה המצוינת, אני מאמין שהיא תדע להמשיך להציג את היכולת שלה ולנצח.

בבטיס זועקים לכל העולם ואומרים שלא צריך להכנס לפאניקה, אבל עושה רושם שקורה בדיוק ההפך ממה שהם אומרים. כבר התחילו הגיבויים לכיוונו של סרה פרר. והאמת, הפאניקה בצדק. שתי ניצחונות העונה בליגה, שהאחרון שבהם לפני חודשיים. מה שאומר, בטיס חודשיים בלי ניצחון. משחק תחתית חשוב מול אלאבס בבית, והפעם דני צפוי לפתוח בהרכב.

עוד קרב תחתית צפוי לנו, כשבילבאו תצא למשחק חוץ אצל סארגוסה. דפור צפויה להמשיך את התקופה הטובה אחרי ניצחון 3-0 בדרבי של גליסייה מול אספניול המאכזבת. חטאפה מול סביליה במשחק מסקרן. ויאריאל תנסה להמשיך את התנופה נגד מלאגה בחוץ. ריאל נגד ראסינג, ואתלטי באל סאדר נגד אוסאסונה. צפוי להיות אחלה מחזור.

4. Mourinho Member

בדרום מדריד נותנים הזאהרה ראשונה לקרלוס ביאנצ'י, אתלטי כבר 18 נקודות מהמקום ה1, אליפות כרגע לא מענינת אותם, הם רוצים להגיע בעונה הבאה לליגת האלופות, וגם זה נראה רחוק מאוד.
    ביאנצ'י ואתלטי חיבים לנצח ב'אל סדאר' את אוסאסונה המפתיעה של אגירה, הפסד בפומפילנה ואתלטיקו יכולה לראות את עצמה מסובכת בתחתית.

גם במשחק הזה אני לא רואה את אתלטיקו עושה משהו, לצערי הרב כמובן.

5. Engel Del Madrid Member

אם כבר מחורבן, זה "הסיקור" שלך על המשחק של ריאל.
    מנגד, לברסה הקדשת בהחלט הרבה תשומת לב.

6. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אחרי שראיתי את אוססונה מול ריאל אני בונה בעיקר על שיטת הרוטציה של אגירה.

7. Barcik Member

מודה, התעצלתי. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

ההרכב של בארסה:
    מסי - אטו - רוני
    דקו - אדמילסון - אינייסטה
    אולגר - פויול - מארקז - סילביניו
    ואלדז

סלטה:
    באיינו - סילבה
    קאנוביו - נונייז - אובינה - איריני
    לקי - אנחל - סרחיו - פלאסנטה
    אסטבן

8. Waters Member

הרכבים משוערים:

ריאל מדריד:
    קסיאס; דיוגו ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx ); הלגרה; פאבון; רוברטו קרלוס; סרחיו ראמוס; פאבלו גרסיה; בקהאם; זידאן; רוביניו ורונאלדו
    ספסל: דייגו לופז; מחייה; ראול בראבו; גראבסן ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx ); בפטיסטה וסולדאדו.

ראסינג סנטאנדר:
    אוואט; מורה; נרו; Regragui; Oriol; מטבונה; אנטוניו תומאס; מלו; ראול; אוסקר סראנו ואנטוניטו
    ספסל: טרבי; פינילוס; איוז; דלמט; אגנזו; ג'ונתן וחואנדו.

9. מאסי המלך Member

1-0 לבארסה במחצית משער של אטו,מבישול של רוני,גול מהוצאה מהירה בבעיטה חופשית.
    משחק חלש מאוד של בארסה במיוחד בהגנה,כל התקפה של סלטה מסוכנת,סלטה בעטה פעם אחת לקורה,ופעם אחת החטיעה מול ואלדז,מקווה לשיפור במחצית השניה מצדה של בארסה.

10. Mourinho Member

ברצלונה מנצחת בפעם ה-13 ושוברת את שיא המועדון.
    משחק לא טוב של ברצלונה שניצחה 2-0 את סלטה ויגו, במחצית הראשונה המשחק היה שקול, אם כמה ניסיונות של מסי, סלטה ויגו העיזה וכמעט כבשה מבעיטה אדירה של באינו המצויין, הגול הגיע בדקה ה39 כאשר סמואל אטו דחק את הכדור פנימה, מחצית שנייה אנמית ולא טובה של בארסה, אבל מהלך מדהים של איינסטה שהיה די חלש ומסר למצויין לאטו שהשלים צמד ושערו ה17 העונה.

כמה דברים:
    * מחצית ראשונה גדולה של מסי, הילד מראה בכל נגיעה בכדור כמה כשרון טמון בו, אני לא יודע אם מה שאני אומר הולך להפתיע מישהו, אבל שרונאלדיניו היה בן 20 הוא היה פחות טוב ממסי שרק בן 18, מחצית ראשונה אנמית שלו כמו כל בארסה.
    * איינסטה היה חלש מאוד, למרות הבישול המבריק, 'רך' מדי, מפוחד מדי, והתאום שלו ושל דקו לא הפיק דברים טובים
    * רונאלדיניו עדין לא חזר מהטיסה שהית לא היום
    * 13 ניצחונות ברציפות בכל המסגרות, בלתי ניתנים לעצירה!

מחר שאר המשחקים.

נערך לאחרונה ב: ‏21/12/05
  11. EL Capitan Member

שוב לא יצא לי לראות את המשחק של בארסה. אני לא זוכר מתי יצא לי בפעם האחרונה לא לראות שתי משחקים של בארסה ברציפות ששודרו. זה מה לעשות שהיה לי היום מבחן במתמטיקה, שיקבע אם אני יירד הקבצה או לא.

כמה שערים יש לאטו העונה בליגה?

ה'אס' שם היום במבחן את שלושת הברזילאים של ריאל- רוביניו ובפטיסטה המאכזבים עד כה, ורונאלדו בצל הפירסומים על רצון לעזוב את ריאל. את ראסינג החלשה בברנבאו ריאל חייבת לנצח סי או סי.

12. Riki Member

רונאלדו שלנו ולא ניתן אותו.
    על גופתי המתה רוני עוזב....טיסה ישירה למדריד ואני קושרת את עצמי למכונית שלו.

13. EL Capitan Member

סרה פרר החליט להוציא את דני מהסגל כעונש. אמנם בטיס תתקשה מאד בלעדיו (למרות שהוא סתם חלוץ, הוא עדיין חלוץ וזה כבר משהו), אבל זה היה מתבקש.

14. Raulito Madridista

דווקא במשחק הזה לא פיספסתה כלום, שלא ראית את ברצלונה. היא שיחקה בינוני, תיקו היה משקף לדעתי. סלטה לא הייתה החלטית בניגוד לבארסה, ולמרות שיכלה ליצור יותב מצבים, לא עשתה זו. חבל מאוד שגם ביום חלש של כמעט כולם בברצלונה, הנקודות אצלה.
    אני בתור אוהד ריאל מאוד מאוכזב, אני חושב שרק אנחנו מסוגלים לעצור אותם אם איזה קבוצה מסוגלת. אי ניצחון של ריאל היום, והאליפות של הקטלונים.
    אטו העונה כבש 20 שערים, אבל זה בייחד עם ליגת האלופות. אני משער ש15 יש לו בליגה או 14.

בקשר למה שה"אס" אומר, אני חושב שהשחקנים יעברו את המבחן. רוביניו חייב להתחיל לשחק רצוף בכושר טוב. לא יכול להיות שהוא ייגע בכדור 5 פעמים ב70 דקות. הוא חייב להיות יותר מעורב ולבוא לבקש כדורים. שלא יילכו לבקהאם יותר מדי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

רונאלדו לא עוזב ולא יעזוב זו סתם שמועה מפגרת שפרסמו האתרים הישראלים. לאינטר? למה. אני בטוח שהוא לא יחזור לאיטליה.

בקשר למשחק של ריאל, אם היום לא תיהיה הנעת כדור אני לא יודע מתי כן תיהיה. סנטנאדר בין 6 הקבוצות הגרועות בליגה. אין לה התקפה, שתוכל לאיים עלינו, אבל ההגנה שלה תוכל לסגור אותנו כי רוב השחקנים לא בכושר.
    מזל שהמחלה גוטי, לא יהיה בסגל. לא יכול להיות ששחקן יימסור את כל הכדורים, לכתובת הלא נכונה.
    גם את המגנים של סנטנאדר בקהאם לא יצליח לעבור, בעצם הוא לא יינסה. שיותר כדורים יילכו לאגף שמאל, אני מקווה שזיזו ייפתח ורוביניו ייכנס לחצי שעה האחרונה. לא רוצה לראות את ריאל ללא זיזו, למרות שגם אם זיזו זה לא כזה נחמד.
    אני אומר ת'אמת, יש משחקים שבא לי לפרוש באמצע. אני רואה בכוח!

שבפטיסטה ייפתח על הספסל, כמה פעמים אפשר להיות גרוע. מקווה שהפנומן ישים היום גול. שירוץ לכדור לשם שינוי.

בקהאם דווקא לא יזיק הרבה, כי ההגנה של סנטנאדר לא טובה בכדורי גובה. בכל מקרה, גם מיצ'ל לא יישחק. נפטרנו ממנו ומגוטי(הראשון לפחות מנסה...).

בהצלחה, ושריאל תוציא אותנו לפגרה אם טעם פחות מר(טוב לא יכול להיות....)......... :aa1:

15. Mourinho Member

אני חושב שזה קצת עצוב לא?

ראוליטו, לא לזרוק סתם פליטות, לאטו יש העונה 17 שערים, 17 שערים מתוך 17 משחקים, פשוט מדהים!