סמסטר א' הגיע לסיומו- והתעודות מגיעות.

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏18/1/03.

1. ג'רי בית הלוי Member

כידוע לכולנו, עברה לה חצי שנת לימודים(איך שהזמן עובר מהר..), וכמו בכל סוף חצי, אנחנו מקבלים תעודות.
    אז איך הייתה התעודה שלכם?
    תכתבו פה, ואל תתבישו, אף אחד לא יצחק עליכם.(אם יצחקו זה פשוט ימחק, לתשומת לבכם)

הציונים שלי:

הבעה 93 א'
    ג"ג 59 א'
    היסטוריה 77 ב'
    תנ"ך 71 א'
    של"ח 93 א'
    מתמטיקה 82 א'
    מדעים 84 א'
    מחשבים 66 א'
    חנ"ג 85 א'
    אנגלית 83 א'
    ערבית 92 א'
    (האותיות מציינות את ההתנהגות בכל מקצוע)

טוב תאמת הציונים פה נראים בכלל לא משהו, אבל יש כמה נקודות שאני צריך להגיד:
    1. במחשבים זה לא הגיוני שיהיה לי 66, כי קיבלתי ציונים של 100,100,90 ו-70, ככה שיש שם איזה טעות.
    2. רוב הציונים הנמוכים שלי זה בגלל שלא הגשתי עבודות, יש לי בעיה נוראית של עמידה בלוח זמנים, בתנ"ך קיבלתי 40 על מבחן שלא ניגשתי למועד א' וב', אם הייתי עושה אותו הייתי מקבל איזה 90 ומשהו.
    3. במתמטיקה הציון כ"כ נמוך בגלל שני בחנים שדפקו לי את הציון, קיבלתי בהם 52 ו-63, וזה היה בגלל איזה משהו שבכלל לא ידעתי אותו.. ככה שאם הייתי לומד כמו שצריך, הציון שלי היה בער 90, כמו הציונים שלי בשנה שעברה.
    4. בג"ג המורה נתנה לי הערכת מורה 0, ככה שהציון שלי התחיל מ-80. האישה הזאת פשוט שונאת אותי, הורידה לי נקודות על כתב לא ברור(למרות שיש לי את הכתב אולי הכי ברור בכיתה, וכל מורה כמעט החמיאה לי על הכתב) במבחן, ובמועד ב' נתנה שאלות על חומר אחר לגמרי, ולא היה לי זמן לערער על זה כי היא החזירה את המבחן יומיים לפני התעודות(באיחור של שבועיים מהמועד האחרון שהיה מותר לה להחזיר).
    5. בחנ"ג למזלי יש הערכת מורה 40%, כי אני פשוט זבל בזה, בשכיבות סמיכה עשיתי 2 מעל עובר, בריצת 2000 נכשלתי, במתח עשיתי 0... בקיצור אין לי מושג מאיפה הבאתי במקצוע הזה 85, אפילו שיש הערכת מורה 40% וקיבלתי בזה 100(כאילו קיבלתי 40 נקודות במתנה).

2. שגיא Guest

אצלנו בבצפר יחלקו תעודות רק בסוף החודש....
    אבל איי איי איי....

אני כבר עכשיו יודע שזו המחצית הכי גרועה שלי בחיים.....

אני רק יודע את הציון שלי במחשב, שהוא 92, אבל חוץ ממנו, הכל על הפנים.....

אז בציפייה לעתיד טוב יותר, עד התעודות שאני אקבל יש לי עוד קצת אוויר לנשימה.

3. AFC Member

אני מקבל תעודות מחר...

כמעט הכל אני מקבל מעל 80, אני חושב, אילולא המחנכת שלי הייתה סובלת אותי (מה עשיתי לה לעזאזל?!) אז באמת הכל היה מעל 80...

ניצן, אתה מתפרע בהיסטוריה או משהו? או פשוט ישן בשיעור?

ואני לא מבין איך אפשר לקבל ציון כל כך גבוה בערבית. שפה מעצבנת ולא מובנת...

4. RE-QL Member

המורות אצלנו כבר שלחו ציונים אבל לא קיבלנו תעודות...
    בכל אופן אני בטוח שתהיה לי תעודה לא משהו... חוץ ממחשבים ומתמטיקה שבהם הלך לי טוב השנה.
    ועוד משהו אתם עדיין לא בתיכון! זה לא משנה מה אתם מקבלים בתעודות מתי תבינו שהכל סתם שטויות

5. ג'רי בית הלוי Member

בהיסטורה זה קצת מורכב..
    קודם כל, המורה שלי להיסטוריה(שהיא לצערי גם המחנכת שלי, ובגלל שהיסטוריה זה סמסטריאלי עכשיו היא המורה שלי לאזרחות, כדי שנלמד איתה מעבר לשעת חינוך השבועית) היא האישה הכי מפגרת בעולם. אבל לא כמו שאלון מזרחי מפגר, היא פשוט מטומטמת.
    אתם רוצים הסבר?
    אתם רוצים עוד הסברים?
    ועוד האישה הזאת הולכת ללמד אותנו אזרחות.
    עוד קטע הוא שמתישהו היא איבדה לי עבודה, אז היא נתנה לי 50 עליה.
    ובקטע של התנהגות ב', היא מתישהו התעצבנה עלי ועל עוד כמה חברים שלי שהרסנו שולחן, אז היא נתנה לכל אחד שתי אופציות: או 10 שעות עבודות שירות בבצפר, או 5 והתנהגות ב'. אני בחרתי באופציה השניה.
    -------------
    רועי, זה מאוד משנה התעודה של כיתה ח' וט'(ולפעמים גם החצי השני של ז'), בגלל שזה קובע אם אתה תתקבל לכל מיני בתי ספר שאתה רוצה(כמו שאני רוצה להתקבל לבית ספר למדעים בשנה הבאה), וגם זה קובע לכמה יחידות תלך...

6. RVN Member

גם לנו חילקו תעודות:
    אני לא יפרט כל מקצוע אבל היה לי ממוצע 80 בגלל שתנ"ך קיבלתי 55 אבל כימיה 95 ופיסיקה 90 חינוך גופני 90.

7. לירן-ביתר Member

אנחנו מקבלים תעודות ב-28 לינואר. אבל קיבלתי מערכת חדשה לסימסטר ב'. אני ילמד 3 שעות (2 ביום שישי).
    גם המורה שלנו להיסטוריה היא די דפוקה. למשל עוד שלוש שבועות בערך היא תעשה לנו [b בוחן[/b] על 70 עמודים. חוץ מזה במבחן הראשון שלנו בהיסטוריה שקיבלתי 85 היא הורידה לכל תלמיד 5 נקודות בגלל שהוא לא ענה ישר על השאלה במקום לעשות הקדמה. מה שדפוק פה זה שהיא אמרה שהיה צריך לעשות הקדמה רק אחרי שהיא החזירה את המבחנים יעני היינו צריכים לנחש לבד שצריך לעשות.

8. ג'רי בית הלוי Member

לירן, אם היית מקשיב בשיעורי הבעה בכיתה ז' היית יודע שהיא צודקת.. בכל מקצוע כמעט אתה צריך לענות במבנה תקין של תשובה, ובמיוחד בהיסטוריה, ולמעט מקרים חרידים אתה צריך לעשות משפט פתיח...
    וגם אתה לא יכול לקבל תעודה ב-28.1, מהסיבה הפשוטה שזה היום של הבחירות, ואין בצפר באותו יום...

9. Emil Member

התעודה שלי היתה נאחס...יעני ממוצע 81, אבל זה עדיין נאחס
    את הציון העלה לי ערבית עם 90, יא אללה זה השיעור הכי שכונה, לא עושים כלום...יעני המורה עושה מבחנים בעל פה וכל הכיתה שומעת ואז הילד הבא בתור פשוט יודע מה יהיו השאלות!! איזה מורה מטומטמת...

גם קיבלתי 97 במדעי המחשב וזה גם בגלל שהמורה מטומטמת...נותנת לנו לעשות את המבחן עם הדפים שקיבלנו במהלך השנה - יעני פשוט להעתיק מהדפים...אף אחד בכיתה לא קיבל מתחת ל95...

הכי נאחס היה לי מתימטיקה עם 65...והגיע לי אפילו פחות...

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

או אה מה זה תעודות בכיתות האלה..... זה כלום, לא שווה.

אצלנו מחלקים ביום רביעי ואני יודע בערך מה יהיה.
    ביולוגיה - כישלון טוטאלי.
    ספרות, תנ"ך רגיל, אזרחות - ציונים לא טובים.
    היסטוריה, תנ"ך מורחב, מתמטיקה - ציונים טובים מאוד.

כל השאר ציונים בינוניים....... מה לעשות אני צריך להתחיל להשקיע.....

11. ofer16 Member

אנחנו עוד לא קיבלנו תעודות, נקבל רק ביום שישי, אבל אני יודע כבר חלק מהציונים שלי.
    פיזיקה - 80. למרות שקיבלתי במבחן 93 ואני הילד היחיד שמשתתף בשיעור, המניאק מוריד לי ניקוד על זה שאני לא רושם במחברת...
    מתמטיקה - כנראה 95. קיבלתי בשני המבחנים 95 ו100, אבל לא הכנתי שיעורים פעמיים...
    היסטוריה - 80-90. קיבלתי במבחנים 80 ו84, אבל לא הכנתי מיליון פעם שיעורי בית. המורה אוהבת אותי, אז אני מנחש שהיא תתן 85.
    של"ח - אני בטוח נכשל. לא הגשנו לה עבודה שהיא 45 אחוז מהציון, וקיבלתי בעוד איזה בוחן 16... אין מצב שאני עובר...

שאר התעודה די בסדר. הכי חשוב להצליח בלשון, היסטוריה ומתמטיקה כי אני עושה בגרות השנה...

12. קופירוק Member

אנחנו נקבל את התעודות ב-24 לחודש אבל אני כבר יודע חלק מהציונים:
    אנגלית- 85
    ערבית- 95 (אין לי מושג למה)
    תנך- 90 (כנ"ל)
    מתמטיקה- 70 (גם לי כמו אמיל...)
    מדעים- 75 (קיבלתי 95 ו-100 במבחנים אבל לא הגשתי לה אפילו עבודה אחת ובשיעור שלה הגשת עבודות זה 25% אז היא הורידה לי מאה לשבעים וחמש)
    חנ"ג- 95
    ג"ג- 85

13. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוא'נה אנשים.........
    ממתי שמים כזה דגש על שיעורי בית?? ככה הייתי מקבל 50 בכל המקצועות, שנאי אעשה שיעורי בית? אצלנו לא בודקים, שיעורי בית זה בשביל התלמידים לא בשביל המורים....
    איזה זונות...

14. לירן-ביתר Member

שנה שעברה במבחנים בהיסטוריה לא אמרו לנו לעשות משפט פתיח. זה לא לכתוב חיבור, רק עונים על שאלה. באף מקצוע אנחנו לא צריכים לעשות משפט פתיח ככה שגם המורה להיסטוריה
    לא הייתה צריכה לצפות מאיתנו שנכתוב את זה בלי שהיא תגיד. תחשוב שכיתה שלמה חוץ מילדה אחת לא עשתה פתיחה. חוץ מזה לעשות בוחן על 70 עמודים זה כבר דפוק ואתה צריך לראות איך היא מדברת בשיעורים והיית חושב כמוני. אבל כמעט בכל בי"ס יש בטח איזה מורה מפגר.

התבלבלתי בתאריך אני מקבל תעודות ביום חמישי הקרוב אבל אני יכול לנחש חלק מהציונים:
    מחשבים ולשון-100 המקצועות הכי קלים שיש (מחשבים לפחות בינתיים), לא צריך ללמוד לזה בכלל.
    התעמלות- 85 או 90 כמו הכל שנה, רק צריך לבוא לשיעורים בתלבושת.
    אנגלית 75-80 (לא מעגלים את הציונים לחמישיות) המורה העלתה אותי להקבצה א' מתחילת סימסטר ב'!!!!!!
    היסטוריה- 85-90
    תנ"ך 85
    מתמטיקה 75-80

15. TsIgAlKo Member

אנחנו מקבלים תעודות ב-31.1..... אני אנסה לנחש לפי הציונים שלי עד עכשיו....

ציונים גרועים יהיה לי ב: אזרחות, היסטוריה, תנ"ך, חנ"ג, ספרות
    ציונים טובים יהיה לי ב: מתמטיקה, אנגלית, כימיה, ביולוגיה, הבעה