סיכום הסיבוב השני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏25/2/06.

1. אלי מתחן Member

אמנם אני לא מנהל, אבל רציתי לדון בסיבוב השני של הליגה שלנו, סיבוב בו הפסידה מכבי חיפה לראשונה נקודות (ועוד 10 כאלה), סיבוב בו הפועל כפ"ס המשיכה לשקוע, בבית"ר הדבר היחיד שנשאר זה איציק קורנפיין ודוד אמסלם ובמכבי ת"א כרגיל הכל הולך הפוך.
    מה דעתכם לגביי הסיבוב? טוב יותר מהראשון?
    מי הוא השחקן הטוב ביותר, המדרדר והמשתפר?
    מהו הרכש הטוב של הסיבוב והרכש הרע של הסיבוב?
    מיהי הפתעת הסיבוב, הקבוצה הטובה והקבוצה המאכזבת?
    וכמובן, מי הוא מאמן הסיבוב? מי הוא יו"ר הסיבוב? ומהי שערוריית הסיבוב?

2. d3fton3s Member

לגביי הסיבוב: נראה לי שבאמת יותר טוב.. ההתחזקות המסיבית של בית"ר, בתוספת לכמות שערים גבוהה יותר מהסיבוב הראשון, עושות את הסיבוב למרתק ומושך יותר מהראשון.
    השחקן הטוב: ראובן עובד, שסוף סוף מתחיל לפרוע שטרות בבני יהודה אחרי שנים של הבטחה.
    השחקן המדרדר: מבחינתי - מיכאל זנדברג. בסיבוב הראשון, היה בכל מקום, כבש, בישל ודחף את משחק ההתקפה של חיפה. היום, שחקן כבוי, חוזר ליכולת בינונית שלא מתאימה לו.
    השחקן המשתפר:
    הרכש הטוב: זרום לרואה. ההשפעה שלו על המשחק של בית"ר עצומה.
    הרכש הרע: פליקס אובוקה. לא טרם כלום להפועל ת"א, לא יודע למה הם לקחו אותו.
    הקבוצה הטובה: לדעתי - מכבי נתניה. קבוצה שבכל משחק שלה אתה יודע שיהיו שערים, משחקת פתוח ויפה ותענוג לראות אותה.
    הקבוצה המאכזבת: מכבי פ"ת. איפה הסגנות של שנה שעברה לעומת העונה? נפילה דרסטית.
    הפתעת הסיבוב: אשדוד. מספר השערים הגדול ביותר למשחק במשחקים שלה, רק חבל שזה ממקם אותה בסכנת ירידה...
    מאמן הסיבוב: ראובן עטר, העלה את נתניה ליגה, ודוגל בשיטת משחק של קבוצה שבליגה כמה שנים כבר, ללא פחד נכל קבוצה שהיא.
    שערוריית הסיבוב: השיפוט? פרשת פרננדס והנבחרת הצעירה? אייל ברקוביץ VS מאיר לוי בשישי האחרון? או הפנינה, סכנין מארחת את בית"ר.. רק תבחרו, יש מספיק לכולם.
    יו"ר הסיבוב: נו באמת, זאת קטגוריה הכי הזויה שיש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

3. Raulito Madridista

אני ברשותכם לא יענה על כל הקטגוריות, רק אציין דבר אחד::

הפועל ת"א היא אכזבת הסיבוב השני לדעתי. יותר מדי תוצאות תיקו לא במקום ושמיטת נקודות, כדורגל רע ברוב המשחקים(הפתיחה הייתה נפלאה עם 4-0 על בני יהודה וניצחון בדרבי), אבל אז כל ניצחון שהגיע היה בצורה לא משכנעת. הפער מבית"ר המתחזקת הוא 2 נקודות בלבד ואני לא אתפלא אם נאבד את המקום השני בסופו של דבר(לדעתי יש הבדל עצום בין המקום השני לשלישי!). ההגנה של הפועל גם נחלשה, כל משחק היא סופגת. ההפסד לסכנין היה מביש.

עומר פרץ הוא גם אחת האכזבות. פתח יפה בסיבוב הראשון עם שלושה שערים(אולי כבש אחד נגד בני יהודה במחזור ה-12 אני לא בטוח), אבל ירד ביכולת בצורה דרסטית.

לדעתי בית"ר הביאה רכש חזק מאוד ואני שוב אומר, לא אתפלא אם היא תעבור את הפועל ותסיים שנייה. אולי פרננדז תורם בהבאת שחקנים וברצון שלהם להגיע לבית"ר(אם קאנן היה מאמן לרואה למשל לא היה בא לדעתי), אבל הוא לא כזה מאמן גדול. בית"ר שולטת במגרש אבל משחקת לא מסודר. דוד אגאנסו-חלוץ טוב מאוד, פרננדס גם שחקן מרשים.

אני גם מסכים עם התגובה הקודמת לי, זנברג באמת לא אותו שחקן של הסיבוב הראשון, אבל גם לא מכבי חיפה. אין את אותה יכולת, אין אותו רצון ומוטיבציה לנצח כמו בסיבוב הראשון(האמת אפשר להבין אותם שהאליפות בכיס).

בני יהודה צריכה לנצל את אלי ביטון וראובן עובד ולהבקיע הרבה שערים.

אם כבר ברוך דגו נותן עונה גרועה. אובוקה לא שיחק כמעט ומתי ששיחק בישל שער וגם הבקיע. יותר טוב מדגו זה בטוח.

4. לא מצאתי כינוי Member

מה דעתכם לגביי הסיבוב? טוב יותר מהראשון? סך הכל סיבוב ממוצע ולא רע,הסיבוב היה לדעתי יותר מעניין מאשר הראשון.

מי הוא השחקן הטוב ביותר,? גוסטבו בוקולי. המשיך לשמור על היכולות המצויינת מהסיבוב הראשון והמשיך לכבוש ולבשל ללא הפסקה.
    המדרדר? עומר פרץ ואיתי שכטר. כבשו לקראת סוף הסיבוב הראשון - תחילת סיבוב השני 3 שערים ומאז פשוט נעלמו. היו בתקופה רעה ולא כבשו.
    והמשתפר? טוטו תמוז. הילד בן ה17.5 ממשיך לכבוש(וד"א היום זה היה שערו ה9 למרות שזה בסיבוב השלישי כבר)

מהו הרכש הטוב של הסיבוב? דקל קינן למכבי נתניה. אחראי בלעדי לשיפור וייצוב ההגנה של מכבי נתניה.
    והרכש הרע של הסיבוב? פליקס אובוקה להפועל ת"א,וארסנט אטצ'י לבני יהודה. שחקנים ששנה שעברה היו טובים,השנה למרות שעברו קבוצה לא ממשיכים ביכולת הטובה של פעם.
    מיהי הפתעת הסיבוב? מכבי נתניה. הרבה היו בטוחים שהם יאבקו חזק על הירידה. אבל בנתיים הם ממשיכים להצמד לאמצע הטבלה ונמצאים במקום ה6 תוך שהם מציגים כדורגל התקפי ויפה.
    הקבוצה הטובה ? מכבי חיפה. יש מה לפרט בכלל?
    והקבוצה המאכזבת? הפועל פתח תקווה. קבוצה שיש לה שחקנים דיי טובים וקבוצה לא רעה וציפו שעם ניר לוין היא תתרומם קדימה,אולי אפילו למרכז הטבלה לא הצליחה בדיוק להשתחרר מהתחתית לדעתי.
    וכמובן, מי הוא מאמן הסיבוב? לופא קדוש. סכנין בתקופתו התחילה לשחק טוב ולקחת נקודות. אין מה לפרט הרבה. בהתחלה חשבתי לבחור בבני יהודה,אבל היא סה"כ יצאה מהמשבר שלה ככה שקשה להגיד שהיא המאכזבת.
    מי הוא יו"ר הסיבוב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    ומהי שערוריית הסיבוב? הבלאגן שהיה בדוחא.

5. ReL Member

אם פרשת הכבאית-ביובית בגביע נכללת בקטגוריה של הסיבוב השני , אז אין ספק שהיא תנצח כל פרשיה אחרת , אחריה הבלאגן שהיה בדוחא .

הסיבוב השני היה מהנה ומותח יותר בעיקר בזכות ביתר ים , כל יום ראשון מחדש תענוג לראות אותם , איך אומרים כשביתר דוהרת הליגה זוהרת

שחקן הסיבוב הוא ראובן עובד שמתחיל לפרוע שטרות ולהראות את הכישרון הגדול הטמון בו .

אכזבת הסיבוב ברוך דגו שפשוט לא עושה כלום .

מאמן הסיבוב הוא רובן עטר שמצליח לגבור על כל כך הרבה בעיות מסביב בקבוצה , ההנהלה , האוהדים , הרוכש , כל הכבוד לו .

הרכש הגרוע: זולטן פילופ/אוקוצ'ה - איך לעזאזל ממצב של אחד על אחד אפשר לבעוט לחוץ ? (לא לקרן לחוץ !!! )

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏25/2/06
  6. d3fton3s Member

הכוונה שלי היתה לרכש שנעשה בתקופה של הסיבוב השני...
    אם אתה מדבר על רכש שנעשה מתחילת העונה, אז כן, ברוך דגו לוקח בסיבוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. אלי מתחן Member

שכחתי את הקטגוריה הכי חשובה, משחק הסיבוב.
    לדעתי זה הניצחון של בית"ר על מכבי בר"ג 3-2 במחזור ה12

8. reda Member

בואנה אובוקה בכלל לא שחקן רע אתם סתם מדברים בלי לראות אותו משחק...ברוב המשחקים שהוא שיחק הוא היה דווקא אחלה ואפילו כבש ובישל וברוב המשחקים הוא עלה כמחליף

9. d3fton3s Member

לא ממש. אין מה להחזיק ממנו, עם כל הדיבורים של הפועל ת"א על חיזוקים, ואל מול התרומה של החיזוק שבית"ר הביאה, אתה אפילו לא יכול להשוות. ואם הוא עולה כמחליף, זה גם אומר לך משהו לא?

משחק הסיבוב לדעתי - בית"ר מבצעת מהפך בבלומפילד מול מכבי ת"א.

10. אלי מתחן Member

11. מכבי הרצליה ! Member

סיכום הסיבוב השני בליגה הלאומית:

שחקן הסיבוב הוא יניב לוזון ממכבי הרצליה, שיפור משמעותי ביכולת לעומת הסיבוב הראשון.
    השחקן שהדרדר הוא ללא ספק פטי נימבה.
    הרכש הטוב ביותר של הסיבוב הוא כמובן מרקו בלבול שאגב, שיימן סידר לו את הג'וב הזה.
    הפתעת הסיבוב , הפועל ב"ש ריצה משמעותית מתחתית הטבלה אל המקום השני שמוביל לליגת העל בעזרתו הגדולה של מרקו בלבול.
    מהצד השני, הקבוצה המאכזבת היא עכו, ורעננה שכבר 11 משחקים ללא ניצחון, שזה המון.
    מאמן הסיבוב - מרקו בלבול ללא צל של ספק.
    שערוריית הסיבוב - התקרית בין גיא צרפתי לעומאר סאני.
    משחק הסיבוב- הפועל ב"ש - מכבי הרצליה 1-2 מהמחזור ה17.

12. הרצליה Member

אהבת את המשחק הזה?
    אנחנו לא הצלחנו לחבר פס אחד, ב"ש לא הצליחה לחבר שני פסים.
    אנחנו היינו גועל נפש, באר שבע הייתה גועל.

עם שאר הבחירות שלך אני די מזדהה.

משחק הסיבוב שלי הוא הפועל חיפה - עכו (3:1)
    וגם הניצחון שלנו ברעננה(2:0) תוך כדי הצגת יכולת של קבוצה בליגת העל.

התגלית שלי היא איתן עזריה שחקן חסר ביטחון שלא שיחק עד המחזור ה-6 בהרכב, קיבל את הקרדיט מפרדי דוד בצד שמאל עקב חולשתו של אייל טרטצקי, ולאחר מכן הוחזר לצד ימין והיום אף אחד לא זוכר שהמגן הימני הכי טוב בליגה חי בן-לולו סיים את העונה.

13. burning soil Member

איכות הסיבוב: באופן כללי הרמה השתפרה במעט,אבל אני לא חושב שהכדורגל כאן עשה התקדמות יוצאת
    דופן עם החיזוק של בית"ר. למרות זאת ראינו הבלחות של כדורגל טוב מנתניה ובית"ר בשלבים מסוימים.
    מכבי חיפה המשיכה בשלה כמובן.. ויש לציין שמעודד לראות את כמות הקהל וההתעניינות שגדלות.
    מבחינת הקבוצה שלי,מכבי ת"א,הרי שהסיבוב השני מזכיר לי את שלהי העונה הקודמת הן מבחינת רמת
    הכדורגל של הקבוצה והן מבחינת העניין,הסיבוב הראשון עוד סיפק איכשהו טירוף ועניין.

השחקן הטוב ביותר הוא בוקולי לדעתי,שחקן נהדר באמת. המדרדר יכול להיות וואליד באדיר שנראה מעבר
    לשיאו,אולי גם ברוך דגו שטיפה נעלם,המשתפרים הם ליאור רפאלוב שסך הכל מנצל לטובה את
    ההזדמנויות שמקבל וראובן עובד שפשוט נתן סיבוב מדהים(תחזור למכבי!).

הרכש הטוב של הסיבוב הוא ללא ספק דויד אגנזו,2 שערים ב-3 משחקים,ופרט לסטטיסטיקה אני חושב
    שהחלוץ הספרדי מוסיף מימד נוסף למשחק של בית"ר,ולא רק בהתקפה. הרכישות הגרועות באות ממכבי-
    מאקינאווה הניגרי בקושי ושיחק,בקירי לא נראה מציאה גדולה,וגם אם הפוטנציאל קיים אצל השניים,עד
    שהם ייכנסו לעניינים תסתיים העונה. גם פטריק סופו ממכבי פ"ת לא ממש מרשים.

הקבוצה המפתיעה היא מכבי נתניה שלמעשה שומרת על יציבות במרכז הטבלה תוך הצגת כדורגל נהדר
    וכיף לצפייה. המאכזבת היא נצרת עילית שממשיכה להתברבר עם הזרים,חוטפת תבוסות ומשחקת רע
    מאד,אפילו הישראלים שהיו אמורים להוביל את הקבוצה כמו ישראלביץ',ז'אנו,ושכטר לא מרימים את
    הרמה.

מאמן הסיבוב לדעתי הוא ראובן עטר שכפי שהזכרתי קודם,הצעיד את נתניה למרכז הטבלה תוך הצגת
    כדורגל אטרקטיבית גם אם זה עולה לקבוצה בנקודות. יו"ר הסיבוב יהיה יעקב שחר ששומר על צניעות
    ולא מתפתה נוכח כניסת האוליגרכים לכדורגל. שערוריית הסיבוב? לוני רואה הפסד מהאוטובוס באורווה,
    קשטן לא מקבל את הנבחרת מול דנמרק,הביובית,וכמובן ארועי דוחא.. ישראל 2006.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/06
  14. מכבי הרצליה ! Member

לא מבחינת הרמה של המשחק, מבחינת חשיבות המשחק.

15. Marcelinho Member

הרבה דברים אתה יכול להגיד על בית"ר, בינהם משחק צפוי מידי, ניצול מצבים לא טוב מספיק, אבל משחקת לא מסודר (?!) זה בהחלט לא אחד מהם...