סיכום המחזור השלישי בליגה הספרדית.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏19/9/02.

1. Reyes Member

המשחקים:
    מאיורקה - אתלטיקו מדריד.
    ראיו - סאנטאנדר, דרבי ישראלי.
    סביליה - אתלטיק בילבאו.
    ויאריאל - אלאבס.
    מלאגה - ולנסיה.
    הואלבה - סלטה ויגו.
    ריאל סוסיאדד - בטיס.
    ריאל מדריד - אוסאסונה.
    לה קורוניה - ויאדוליד.
    והמשחק המרכזי של המחזור, הדרבי של ברצלונה - בארסה מארחת את אספניול.

תחזיות:
    מאיורקה - אתלטיקו - מאיורקה שבמקום ה18 עם 0 נקודות משני משחקים תארח את אתלטיקו מדריד העדיפה. לאתלטיקו יש שני נקודות משני משחקים והיא הפיבוריטית לנצח.

ראיו - סאנטאנדר - סאנטאנדר שניצחה במחזור הקודם את אלאבס 1-0 בחוץ מעומדת לנצח גם את ראיו שלה נקודה אחת בלבד.
    משחק תחתית זה יהיה דרבי ישראלי, בין יוסי בניון ובכר (לא אמור לפתוח) לבין עידן טל.
    * שידור ישיר בראשון ב5+.

סיבליה - אתלטיק בילבאו - סביליה אמורה לנצח את אתלטיק בילבאו שנמצאת במקום האחרון.

ויאריאל - אלאבס - ויאריאל ואלאבס נמצאות באותו מקום בטבלה עם אותו הפרש שערים ויהיה חשוב לשתיהן לנצח את המשחק הזה.
    אני מהמר על תיקו.

מלאגה - ולנסיה - האלופה ולנסיה שהרשימה בנצחון 2-0 על ליברפול ב"מסטאייה" אמורה לנצח בקלות אך מלאגה עלולה לעשות בעיות ולהקשות.

הואלבה - סלטה ויגו - הואלבה שנמצאת ביחד עם בילבאו במקום האחרון לא תהיה יריב קשה במיוחד לסלטה שלה יש מאזן מושלם עד כה. 6 נקודות.

ריאל סוסיאדד - בטיס - אמור להיות משחק טעון. סוסיאדד קבוצה ביתית מאוד ולבטיס, היותר איכותית, יהיה קשה להוציא נקודות.

ריאל מדריד - אוסאסונה - ריאל שהביסה את רומא 3-0 ביום שלישי באלופות אמורה לנצח בקלות את אוסאסונה ב"ברנבאו".

בארסה - אספניול - הדרבי של העיר ברצלונה, בארסה שניצחה אתמול ברוז' 3-2, מעומדת לנצח.
    *בשבת, שידור ישיר בערוץ הספורט.

לה קורוניה - ויאוליד, לה קורוניה שניצחה גם כן אתמול באלופות, 3-2 במשחק חוץ קשה את ביירן משלושער של רוי מקאיי ההולנדי, מעומדת לנצח בקלי קלות את ויאוליד ב"ריאזור".

חדשות בהמשך.

2. chaos Member

באיזה שעה המשחק של ברסה?

3. Uli Uli Member

הדרבי של ברצלונה יערך מחר בסביבות 10 אני חושב.
    הוא ישודר בערוץ 5.

4. bennym Member

טוב להגיד לכם את ההרגשה שלי ריאל לפי דעתי עכשיו עם רונאלדו וראול וזידאן ופיגו וקארלוס ומורינטס ווו כולם נראה לי שהשנה הם באמת יראו שעם כל הכוכבים האלה הם לוקחים את כל התארים האפשריים אחרי התצוגה המצוינת ברומא ריאל באמת נראת כזוכה בטוחה באליפות ספרד

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאיורקה- אתלטיקו מדריד- אתלטיקו מדריד קבוצה יותר טובה על הנייר ויש לה 4 נקודות אם אני לא טועה אבל מאיורקה היא לא פראיירית ויש לה גם שחקנים טובים אבל הם ישחקו בלי איטו, לדעתי אתלטיקו תנצח.

ראיו- סנטאנדר- דרבי ישראלי שאני אישית מצפה לו. ראיו קבוצה יותר טובה מסנטאנדר וראיו אמורה לנצח במשחק הזה.

סביליה- אתלטיקו בילבאו- משחק די שקול 2 קבוצות מרכז טבלה, בד"כ בילבאו קבוצת בית טובה וקבוצת חוץ לא מי יודע מה אבל בכל זאת סביליה לא תנצח לדעתי והמשחק יסתיים בתיקו.

ויאריאל- אלאבס- שוב 2 קבוצות כמעט שוות שלדעתי אלאבס יותר טובה בקצת והיא פייבוריטית לדעתי לנצח.

מלאגה- ולנסיה- מלאגה קבוצה מצויינת אני די מחזיק מהם אבל ולנסיה קבוצה יותר טובה והיא נמצאת בכושר מצויין ולדעתי היא גם תנצח.

הואלבה- סלטה ויגו- העולה החדשה שעדיין לא כל כך התאקלמה נגד סלטה שהיא תמיד קבוצת צמרת וסלטה תנצח. (צריכה לנצח)

ריאל סוסיאדד- בטיס- סוסיאדד קבוצת תחתית מול בטיס שנמנע ממנה לנצח את ריאל כי היא שיחקה די טוב ואם אני לא טועה הם גם ניצחו בגביע אופ"א והם בכושר טוב אז הם צריכים לנצח.

ריאל מדריד- אוסאסונה- די ברור מה הולך להיות פה...

לה קורוניה- ויאדוליד- לה קורוניה אחרי הניצחון הגדול על באירן חייבת לנצח את ויאדוליד.

ברסה- אספניול- חסר לברסה שלא תנצח את המשחק הזה, הם גם פייבוריטים ןגם זקוקים ל 3 נקודות האלו שיכניסו להם ביטחון כי הם זקוקים לזה.

6. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי של ברצלונה הוא אחד המשחקים הכי מפחידים,לאספניול אין מה להפסיד חוץ מהכבוד,הם יכולים לבוא משוחררים למשחק בלי לחץ,כי המשחק במלא בחוץ ומול קבוצה גדולה,ובגלל זה המשחקים האלה הכי מפחידים ליריבה לא כפת להפסיד(ז"א אכפת אבל לא ממש יפריע להם להפסיד כי הסיכויים לרעתם)

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא בדיוק ככה כי לאספניול זה לא משחק נגד סתם קבוצה גדולה כמו ולנסיה או ריאל מדריד, זה נגד ברצלונה וזה דרבי וחוץ מה- 3 נקודות יש פה הרבה יוקרה וכבוד.

8. Ariel Member

אל תשלו את עצמכם ברצלונה קבוצה מספיק טובה כדי לנצח את אספניול
    ולצערי היא תנצח אותו

יתכן שרונאלדו ישחק היום כמה דקות במשחק מול אוססונה לקראת הבכורה ביום רביעי מול גנק

בהצלחה..

9. שגיא Guest

וחסר לה שלא....

שני דרבים יש לנו במחזור הזה.
    הדרבי של בארסה ואספניול, והדרבי הישראלי בין ראיו לסנטאנדר.

בארסה, על הנייר לפחות, לוקחת את אספניול בקלות.
    אבל כבר מזמן לא מתייחסים לניירות אצל בארסה.
    בכל זאת, יש לי תחושה שהיום, דווקא בדרבי, תגיע התפוצצות אדירה של בארסה, הרי זה צריך לקרות מתישהו....

הדרבי השני, הישראלי
    לפי מה שהבנתי, בכר לא בסדר סנטנדר, ובניון יהיה בסגל אבל כנראה לא יפתח בהרכב
    מהצד הישראלי של ראיו מגיע עידן טל, וגם הוא לא בטוח בהרכב.....
    ההערכה שלי היא שרסינג תנצח במשחק מרתק את ראיו

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה יכול להיות הדרבי של הישראלים שלא ישחקו.

לגבי ברצלונה אני מצפה להמון החמצות כרגיל כמו ברצלונה,ועם ניצחון שאמור להיות קל אבל יהיה קשה,בדיוק כמו ברוז' במקום לעשות 5-0 יצא 3-2.

11. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית בקאמפ נואו,מחצית שציפינו לה,בארסה מחמיצה המון ועושה את שוער אספניול שוער גדול שמציל כל בעיטה/נגיחה שנבעטת/ננגחת לעבר השער שלו.
    בארסה צריכה להזהר ממתרפצות של אספניול.

חואן רומן ריקלמה כנראה שיכנס במחצית השנייה בפתיחתה במקום צ'אבי.

12. ראול המלך Member

אם אתם זוכרים למוריינטס היתה תקופה שנה שעברה שהוא כבש שנים שלושה שערים בכל משחק ואפילו חמישיה עכשיו לרוי מקאי של דפור יש את אותה תקופה
    הבקיע שלשום שלישיה בתחילת השבוע צמד והיום צמד

13. שגיא Guest

סופסוף בארסה נראית טוב, אפילו טוב מאוד.

רק מה? כרגיל, במקום למחוץ את יריבתה הם מסתפקת בניצחון קטן...

גם היום, כמו מול ברוז' בארסה הגיעה להרבה מצבים...
    מה זה הרבה? המון!
    סאביולה לבד יכר לכבוש רביעיה, ריקלמה כמעט וכבש בבעיטה חופשית, קלייברט יכל להוסיף עוד שניים
    המשחק הזה יכל להסתיים בתוצאה האסרונומית.

בארסה שיחקה מצויין, רק לא השכילה לכבוש הרבה, אבל אפשר להיות מרוצים.
    קלייברט כבש שער ענק, והוכיח שהוא אחד הנוגחים הטובים בעולם, אי זינוקים, מדהים.
    לואיס אנריקה ממשיך ביכולת מעולה וכבש כבר שער חמישי העונה, בנחיגה נהדרת אחרי הגבהה טובה של נבארו.
    עושה רושם שבארסה מתחילה לשחק, ככה היא צריכה להיראות....

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שהכי מרגיז אצל בארסה(יותר נכון בשיטה של ואן חאל בבארסה) שאחרי שכובשים גול מתחילים להניע כדור,ורוב הפפעמים זה אחורה,וזה מרגיז ! במקום לחפש ולתת עוד גול מניעים כדור ומניעים ומניעים כמה אפשר,לכו קדימה חפשו את השער !

15. ראול המלך Member

אתמול צפיתי במשחק של בארסה וגם ראיתי את המשחק מול ברוז' ואתלתיקו מדריד ואני חייב לציין שבארסה מאוד חזקה העונה
    רואים שיש מאמן רציני על הקווים ולא איזה ליצן מהמועדון
    אבל כמו שציינתם יש להם בעיה קשה בסיומת