סיכום המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י חובב_כדורגל, ‏15/8/02.

1. חובב_כדורגל Member

המונדיאל הזה היה אחד המונדיאלים החלשים והמאכזבים בשנים האחרונות, הכדורגל בו לא היה כל-כך מלהיב ואני חושב שזה כי הנבחרות הגדולות ירדו ברמתן והשחקנים שלהן לא היו בכושר מהעונה הקשה באירופה ושיחקו כאילו הם עושים טובה למישהו...
    גם השיפוט היה אחד הגרועים בתולדות המונדיאלים, השופטים ממש היו גרועים והכריעו משחקים והיה לא כיף לראות את זה...
    אני חושב שגם כי המונדיאל נערך באסיה והשעות לא היו נוחות וזה הוריד מההתלהבות, ועכשיו גם אני מביןלמה המונדיאל נערך לראשונה באסיה ואני מקווה שזה גם הפעם האחרונה אלא אם זה יערך בישראל...
    המשחקים היו חלשים מאוד ובלי התלהבות וחשק לראות, המשחקים בשלבים הראשונים היו משעממים, ולצערינו גם בשלבים הגבוהים וגם הגמר היה די משעמם כשהמחצית הראשונה נגמרה בתיקו 0 ובמשחק לא היית אווירה של גמר בגלל!
    למרות שמעט כל עם ישראל, גם אם הוא לא אוהב את ברזיל כל-כך שמח שהגרמנים הפסידו...

הביעו את דעתכם על מונדיאל 2002

2. Guest

טוב באמת שאתה נזכר....

3. חובב_כדורגל Member

המונדיאל נגמר לפני חודש חודש וחצי מקסימום זה לא הרבה זמן, בעובדה שמונדיאל יש כל ארבע שנים כך שמונדיאל אתה יכול לסכם אפילו חצי שנה אחרי שזה נגמר...

4. Guest

היה פה דיון מונדיאל ענק עם איזה 20 ומשהו עמודים....
    עזוב לא משנה...
    פשוט זה לא הזמן המתאים...
    וזה לא משנה עוד כמה זמן המונדיאל הבא. זה כמו שתחגוג ברחובות על שנת 2000, ותגיד שכזה מספר עגול קורה כל 1000 שנה, אז מה זה שנתיים וחצי??? זה אותו דבר. דיי המונדיאל נגמר, המונדיאל לא היה חלש, הוא היה מרתק ומעניין וזהו.