סופרקופה 2003:: ריאל מדריד זוכה בתואר הראשון שלה העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏20/8/03.

1. Reyes Member

ביום ראשון הקרוב (24.8), תפתח באופן פורמלי עונת המשחקים 2003-2004 בספרד, כאשר האלופה ריאל מדריד ומחזיקת הגביע מאיורקה, ייפגשו בסון מויץ כדי לנסות לזכות בסופרקופה הספרדי.

שינויים בסגל ובאימון::

מאיורקה התחלשה בקיץ:
    עשתה רכש מאוד צנוע - כריסטיאן דיאז (לבנטה), בואדס (אלבסטה) וגויזה (ברצלונה ב'), רק הם הגיעו, ולעומת זאת, עזבו את הקבוצה מספר שחקני מפתח - ריירה (בורדו), נאדאל, לוסנהוף שעבר לדפור' ופנדיאני שסיים תקופת השאלה של עונה במועדון וחזר, לדפור'.
    כמו כן, במאיורקה יראו מאמן חדש על הקווים בעונה הקרובה - חיימה פצ'קו הובא במקום מנזאנו שעזב לאתלטיקו.

ריאל, לטעמי, לא התחזקה אך גם לא נחלשה במיוחד:
    בקהאם (מנצ'סטר) ומוניטיס (חזר מהשאלה לראסינג) הצטרפו, לעומת זאת, ג'וליו סזאר (כנראה עוזב לטובת מורסיה), ג'רמי (צ'לסי) והיירו, הם השחקנים הבולטים שעזבו.
    כמו במאיורקה, גם במדריד, התבצע שינוי בעמדת המאמן. בהנהלה החליטו שהם לא רוצים את דל בוסקה יותר, ועשו ריענון בעמדת המאמן - הביאו את קרלוס קוריש שאימן את פיגו בפורטוגל הצעירה, והיה עוזרו של פרגוסון במנצ'סטר, בעונה האחרונה, כאשר בקהאם שיחק שם.
    רק הזמן יגיד אם החלפת המאמן היה צעד נכון.

משחקי אימון::

מאיורקה לא נראתה טוב במיוחד במשחקי האימון: לא התקשתה להביס קבוצות כמו בריסטול סיטי, אך סיימה בתיקו מאופס עם בירמינגהאם ובולטון, והפסידה 2-1 לפולהאם. בסה"כ ב-7 משחקי האימון של מאיורקה, היא ניצחה רק ב-2, נתון מאכזב בשבילה... כמו כן, מאיורקה סיימה פעמיים בתוצאת תיקו והפסידה 3 פעמים.

במדריד לעומת זאת, העניינים הרבה יותר טובים, ריאל יצאה למסע המתוקשר באסיה וניצחה בכל ארבעת המשחקים שערכה בו, אח"כ הגיעה לספרד, סיימה בתיקו מאופס עם ולנסיה בגביע אורנג', וניצחה אותה בפנדלים.

בעונה שעברה::

בעונה שעברה הסתיימו המשחקים בין שתי הקבוצות בתוצאות קיצוניות. ריאל הביסה את מאיורקה בסון מויץ 5-1, ואילו במפגש השני, מאיורקה עשתה סנסציה אדירה והביסה את ריאל 5-1 בברנבאו!

לגבי שידור::
    לפני שנתיים, במשחקי הסופרקופה (ריאל - סראגוסה) היה שידור בערוץ 5, בעונה שעברה את המשחק בין דפור' לולנסיה העבירו בשידור ישיר בערוץ הספרדי - TVE. בינתיים, לא ידוע לי על שידור. אני אבדוק זאת.

הגומלין::
    הגומלין ייערך בברנבאו ב-27 לאוגוסט, כ-3 ימים אחרי המשחק הראשון.
    http://www.el-mundo.es/deportes/futbol/2000-2001/album/imgs/rmadridj8grande.Xxx

2. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

לדעתי ניצחון ברור של ריאל מדריד...הם חזקים לעומת מאיורקה, לדעתי זה ייגמר ב2-0 ככה...
    אטו בסוף נשאר במאיורקה?

3. שער 11 בנשמה!! Member

אני חושב כמו נסטה... נצחון לריאל
    אבל לדעתי מיורקה לא תעשה לריאל חיים קלים....

לדעתי המשחק הסתיים ב2-1 לריאל...

באמת אטו נשאר בסוף במיורקה???

4. שער 11 בנשמה!! Member

נראה לי שיש לך טעות... :roll:

בסופר קופה אין תיקו... (נראה לי..) ואתה רשמת במשאל גם אפשרות של תיקו...
    תקן אותי אם אני טועה.. :wink:

5. Ariel Member

הסופרקופה זה 2 משחקים.
    את הראשון תארח מיורקה ואת הגומלין תארח ריאל.

לכן יכול לצאת תיקו וההכרעה עוברת למשחק הגומלין.

6. Reyes Member

אטו נשאר בינתיים. יש מגעים עם צ'לסי אבל כל עוד זאת לא עיסקה סופית אז הוא נשאר.

7. bugri Member

לדעתי ריאל תסיים תיקו במשחק הראשון ובגומלין תנצח 2-0[/b]

8. Julian Joachim Member

אטו לא עבר לולנסיה?

9. Reyes Member

לא. הוא היה על סף חתימה בולנסיה, אבל אני זוכר שצ'לסי הציעו יותר ומאז לא שמעתי על העניין...

ולנסיה הביאו במקומו את אוליבריה...

10. Julian Joachim Member

אנדראס ניקולאס אוליברה?
    האורואגוואי מסביליה?

אם זה הוא, אז הוא בהחלט מחליף ראוי במקום אטו.

11. Reyes Member

לא.
    האוליבריה שולנסיה הביאה הוא דווקא ברזילאי שהגיע מסאנטוס - ריקרדו אוליבריה.
    http://images.soccerage.com/64414.Xxx

אגב, נדמה לי שניקולאס כבר לא בסביליה ובכל זאת, הוא לא מחליף ראוי לאטו, הוא לא מתקרב אליו בכלל... מה גם שניקולאס הוא קשר התקפי...

12. Ariel Member

והנה אוליבירה במדים החדשים.
    http://www.marca.com/fotos03/valencia03/oliveira030824.Xxx

יש היום ערוץ שיעביר את מיורקה-ריאל בשידור חי?

13. Reyes Member

http://www.as.com/portada/imgs/portadas/etoogalaxia.Xxx
    היום, 22:45 שעון ישראל, מאיורקה מארחת את ריאל למשחק הראשון מתוך 2 בסופרקופה הספרדי.

רונאלדו ינסה לזכות בסופרקופה הספרדי השני שלו, לאחר שלפני 7 שנים, בעונת 96-97, זכה בסופרקופה עם בארסה.

מקללה צפוי לפתוח בהרכב ריאל, ובמאיורקה, הרכש החדש מפ.ס.וו - ארנולד ברוחניק, מקווה לפתוח.

הרכבים צפויים:
    מאיורקה - ליו פרנקו; קורטס, ניניו, נאדאל, פולי; קאמפנו, מארקוס, איבגזה סטאנקוביץ; ברוחניק ואטו (איזה חוד!).
    ריאל - קסיאס; סלגאדו, הלגארה, פאבון, רוברטו; בקהאם, מקללהקמביאסו, זידאן, פיגו; ראול ורונאלדו.
    לא בסגל 16 השחקנים של ריאל: ג'וליו סזאר, מקמנמן, מוניטיס, מינמברס ורובן הפצועים ונוניז.
    ישפוט: אלפונסו פרז בורול.

בנוגע לשידור חברים שימו לב: ליד הסמלים כתוב 21:45 - TVE1. זאת אומרת שיש שידור בערוץ הספרדי!!!):
    http://www.marca.com/primeras/03/08/g0824.Xxx

נ.ב
    ראול יחגוג היום בלילה את המשחק ה-500 (רק רשמיים) שלו במדי ריאל ונבחרת ספרד!!!

עד עכשיו ראול שיחק: 318 משחקי ליגה, 78 בליגת האלופות, 24 בגביע, 3 בגביע טויוטה, 3 בסופר קאפ האירופאי, 6 בסופרקופה הספרדי, 4 בגביע העולם לקבוצות ששוחק בינואר 2000 בברזיל ו63 משחקי נבחרת = 499 משחקים. היום זה ה-500.
    מזל טוב ראול! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

התארים המשמעותיים ביותר עבור ראול: 3 אליפויות אירופה, 2 גביעי טויוטה ו4 אליפויות.

ראול כבש 249 שערים במשחקים הרשמיים בהם הוא שיחק. בכורתו בליגה הייתה בעונה 94-95 נגד סראגוסה.

=D>

אגב, די סטפנו שיחק 680 משחקים וכבש 497 גולים!

14. Ariel Member

כל הכבוד ומזל טוב לראול.
    אני מקווה שהוא יתן היום מתנה לאוהדים ולעצמו ויכבוש שער שינצח את המשחק.

אני מקווה גם שההגנה של ריאל תתן מענה לכל אלה שהספידו אותה ותצליח לעצור את ההתקפה המצויינת של מיורקה.

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מגניב א ם ראול כובש את שערו ה250 ושובר את הרגל בהופעתו ה500.