Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וושינגטון לא בכיוון של QB, כנראה אפילו לא אם היה מצב על סמוקין ג'ו. סניידר נעול בטון על האסקינס כי הוא חבר טוב של הבן שלו מימי התיכון וכל מי שלא יישר איתו ועם ההחלטה הזאת קו במהלך הדראפט ולאורך העונה עף על טיל. זה העתק הדבק על עידן RG3. ההחלטה שלהם תהיה בין צ'ייס יאנג לבין טרייד דאון. לדעתי הוויילד קארד האמיתיים בסיפור של טואה הם בכלל דטרויט שיש בחודש האחרון דיבור שמשום מה אשכרה שוקלים לדפדף את סטאפורד ("משום מה" = תהליך מחשבה של יוצאי משפחת גמבינו = חייבים להתחכם ולהוכיח שהמצאנו את הענף).

זה לא רק הם אלא כל ה-PAC12 שמתים קלינית חוץ מאורגון אבל בגדול מדובר בשילוב של שני גורמים עיקריים: 1) משלמים מתחת לשולחן פחות מאשר כל טייקוני הגז ואילי הנפט בדרום ופיל נייט באורגון (מניח שהעובדה שהם נתפסו ונכוו אחרי הסיפור של רג'י בוש ב-2006 גרמה לתותחים הכבדים מאחורי הקלעים שם להוריד הילוך לצמיתות) ו-2) כבר שנתיים (מאז שדארנולד יצא לדראפט) שהמעמד של המאמן הראשי האפור שלהם לא יציב וכל שבוע יש דיבור בכל מקום אפשרי שהוא הולך לעוף בזמן שה-Athletic director מגשש אצל כרישים כמו אורבן מאייר/ג'יימס פרנקלין ואוכל סירובים שגורמים לו להמשיך איתו בלית ברירה. העונה לקח להם שבועיים מסוף העונה (שזו התקופה הכי רגישה לגיוסים כי מלפני שנתיים הקדימו את מועד ההתחייבות לאמצע דצמבר) עד שיצאה הודעה שהוא ממשיך בזמן שההנחה הרווחת הייתה שהוא 97% בחוץ ואפילו יצא בזמן הזה דיווח מאחד הכתבים הכי אמינים שמסקרים את הקבוצה שהוא אשכרה פוטר, מה שהוביל לפאניקה ו-Decomitting של 2 תותחים כבדים שכבר כן התכוונו להגיע. כל האווירה הזאת גם הובילה למצב שבו הלטון והצוות שלו לא התאבדו על גיוסים כמו מאמנים שבטוחים שהם ממשיכים ולשחקנים שבעצמם לא מעוניינים להתחייב לסיטואציה ההזויה והלא ברורה הזאת אם יש להם אופציות טובות אחרות.

געגועים לחיבוקים

https://i.imgur.com/9SfnjG5.Xxx

2. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

המצב של USC מזעזע אפילו בתוך הפאק 12. בדקתי עכשיו ורק וושינגטון סטייט ואריזונה דורגו נמוך יותר מבחינת recruits. מדהים לראות כזאת קריסה של פרוגרם נחשב.

חושב שכבר הבעתי כאן את דעתי על סטאפורד. לא ק"ב על, אבל הוא לא הבעיה שלהם. גם אם יקר להם רצח. בערך בכל אחד מהסופרבולים האחרונים היה ק"ב פחות טוב ממנו או מקסימום ברמה שלו.

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שכבר הספיק לשכוח, רק מזכיר שהיום לפני 21 יום:

https://i.imgur.com/gkYmFbJ.Xxx

Sweetness אוהב/ת את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי שתהה איך זה נראה ונשמע ומרגיש כשפארודיה על אירגון פוטבול בשווי מיליארדי דולרים יוצאת מכלל שליטה - ככה.

התקופה המצחיקה ביותר של השנה סוף סוף כאן. מרגיש שאנחנו בדרך לחוות שיאים שטרם חווינו.

STAY TUNED כמו שאומרים הגויים.

5. Sweetness Justin Fields

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע כמו אסקפיזם טוב לאוהדי שיקאגו בחודשי הקיץ מהדיווחים ממחנה האימון על קרב האיתנים המסתמן בין מיץ פטל טרוביסקי לקייס קירקוש בן דודוש לעניים קינאם.

נערך לאחרונה ב: ‏11/3/20
  7. golding מנהלים

האמנם?
    https://twitter.com/bradbiggs/status/1239612661375160321?s=21

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגעי משבר, ברגעי אימה, ברגעי חרדה, כשהעולם בסיחרור, בזמן שקפוא, בזמן שלוהט , בזמן שמפחיד, כשקצת כואב, כשקצת עצוב, כשקצת מדכא

חשוב לזכור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ולהוקיר תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לדבר היציב היחיד בחיים האלה - QB FUCKING GURU בייבי. הייתי אומר אחד הטריידים המביכים. הייתי אומר RIP לקריירה של דשון טוב משמעותית מפאטי ווטסון. הייתי אומר או מיי פאקינג גאד. אבל הכל מתגמד בשעה הזאת.

דבר איתנו כשזה יקרה ולא יהיה תלוי בהזייה (שלא תקרה) של בריידי לטמפה.

golding אוהב/ת את זה.
  9. Sweetness Justin Fields

אם זה קורה אני מוחק לפייס את הפדיחה מ 2017 ולא מדבר על זה יותר לעולם.

קיובי גרו זה הזייה הייתי חונק אותו למוות עוד ב 4TH & 1 מ 10 יארד של קנזס כשהוא מוביל 21-0 וככה הייתי מציל את העולם מהפייק פאנט המקוללת ההיא שבאה אחרי. ובאיזה קטע בכלל הוא מטריד את דיאנדרה הופקינס... באיזה. פאקינג. קטע.??? איך יש לבנאדם הזה כל כך הרבה השפעה להוציא מהלכים מביכים כאלה אני לא מצליח לתפוס את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/20
  10. Sweetness Justin Fields

http://www.up2me.co.il/imgs/3843109.Xxx

golding אוהב/ת את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטרייד הזה כ״כ מביך שהבילס נראים עם דיגס מאפיונרים (אוברפייד).

Sprewell אוהב/ת את זה.
  12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שאוהדים של קבוצה שבדיוק שרפה 9M לשנתיים על ההולוגרמה של הגופה של הרכיכה ג'ימי גרהאם יכולים להעלות פה MEMES של סטיבן איי סמית' כל עוד יש להם טיפת בושה בפרצוף. שזה משהו שלמשל אנחנו יודעים שאין ומעולם לא היה ל @Sweetness, אחרת הוא לא היה מעז להוציא מהמקלדת רצף אותיות בזויות כמו "הייתי מציל את העולם מהפייק פאנט המקולל של יוסטון". סיטרא אחרא כמו שאומרים. בן השטן. פאקינג אשמדאי. העולם של לוציפרים כאלה הוא לא העולם שלנו כבני אדם נורמטיבים ויראי שמיים.

באותו עניין - מציע למוכי הגורל פה שיודעים מי הם פחות להתייחס לדיווח על ברידג'ווטר ויותר על פולס ודאלטון. פייס יבחר באופציה הזולה ביותר ויתפלל לטוב. אישית אני חושב שזו בושה שהוא לא בעניין של ג'יימיס או קאם אבל וואטאבר כאמור, הנקודה הזו די נטחנה פה על ידי בחודשים האחרונים. מטרת העל של האירגון הזה ידועה לכולם ועד שהם לא יציבו אחת אחרת במקום הם לא הולכים לשום מקום.

דיגס לבפאלו זה דיכאון כבד מאוד. אחד המקומות הבודדים שאשכרה מהווה שינמוך לעומת הסיטואציה שהוא לא יכל לסבול במינסוטה. גם QB מתסכל יותר משמעותית מקפטן בן דודוש (וזה לא קל) וגם קבוצה עם פילוסופיית גראונד אנד פאונד דומה מאוד למינסוטה (בכלל לא קל). זה ניתוח של ה-FIT ברמה הבידורית. ברמה המקצועית אני אמנם מסכים עם @אלעד שמדובר ב-OVERPAY אבל אחד הכרחי לבפאלו שיקרב אותם להתפכחות ויעזור להם לשפוט בצורה אובייקטיבית יותר את אלן לפני שייאלצו לתת לו ארגזים. כמה שפחות תירוצים כמו "חוליית רסיברים חלשה"/"קו התקפה מביך" לכל התצוגות המביכות שלו- יותר טוב. ועם דיגס כ-#1 שמשלים בצורה מושלמת את סמוקי בראון וקול ביזלי כנראה שכבר לא יהיו כאלה.

לגבי ההזייה עם הופקינס אני החלטתי להרגיע ב-24 שעות הקרובות מחשש שכל הריקושטים ש-QB GURU האימבציל סופג וימשיך לספוג ביממה הקרובה (ובמיוחד אחרי המחיר שבפאלו שילמו על דיגס) יגרמו לו לסגת מהסיכום. שיט מטומטם שאמנם כל כך מתאים ליצור מת מוחית הזה אבל עדיין רוצה לראות את זה חתום ונעול לפני שאני ממשיך לצהול.

חוץ מההזייה הזו ממש אבל ממש אבל ממש אבל ממש אבל ממש לא אהבתי את המחיר שבלארד והקולטס שילמו לסן פרנסיסקו על באקנר. גם בחירת דראפט סופר גבוהה וגם חוזה דמים עבור שחקן טוב ואפילו טוב מאוד אבל לא עלית ובעיניי לא גיים צ'יינג'ר ברמת האארון דונאלד/פלטשר קוקס/כריס ג'ונס (ורק כדי לסבר את האוזן - הייתי מלקק כל בן אדם שהייתי פוגש בדרך לשדה התעופה, טס כל הדרך לקנזס ומסיע אותו אישית על חד אופן כל הדרך לאינדיאנפוליס תמורת מחיר כזה. נראה לי אנדי פרק הרבה תיסכולים בשיפודייה המקומית אחרי הדיווח על הטרייד הזה) שעוד יכלו איכשהו להצדיק מהלך אגרסיבי בסגנון. ומילא קונטנדרית ברמת הקנזס (פרנק קלארק) או אחת שחיה בסרט שהיא כזאת כמו שיקאגו (מאק) אבל אינדי עם כל החורים בסקנדרי וסימן השאלה העצום ב-QB (נניח שיהיה ריברס. נניח. והוא לנצח יהיה האבא של הילדים שלי. זה במקרה הטוב מאוד הופך אותם לקבוצה #4 ב-AFC עם פער ניכר מקנזס ובולטימור בטופ 2. ניכר ניכר.)

לאן הדבר הזה מקרב אותם בדיוק ואיך לא עדיפה הבחירה #13 בתותח צעיר על חוזה רוקי ל-5 שנים הבאות מאשר הדבר הזה?

golding ו-אלעד אוהבים את זה.
  13. golding מנהלים

אפרופו ריברס:

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולך להיות מבדר ללא בליצ׳ק. הבנאדם גמור כבר שנתיים.

שם כסף כבר עכשיו שמשפחת גמבינו תשיג בעוד שנה את לורנס עם הלוח משחקים שלהם. טנקינג בכל הכוח.

נערך לאחרונה ב: ‏17/3/20
    Sprewell אוהב/ת את זה.
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילה.

במיוחד כשהאופציות הנורמליות היחידות הן טמפה והצ׳ארג׳רס. אני במקומו הייתי פורש, במיוחד במציאות הנוכחית שבה די ברור שהעונה לא תתחיל בספטמבר ואם דברים ייצאו מכלל שליטה אז מי בכלל פאקינג יודע מה מי מו. הבן אדם בן 43 ואשכרה מעוניין בחוזה ל-4 שנים ומעלה. הזייה שלא כתובה בכוכבים.

חוץ מהסיפור הזה בכלל התפרעות רבתי ב-3 שעות האחרונות עם קצב דיווחים שקשה לעמוד בו. הראש שלי עומד להתפוצץ. לא יודע מאיפה להתחיל לעכל את כל מה שאני קורא בכלל. חוץ מהעובדה שראיין פייס איבד את זה לגמרי. זה קל להבין.