Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיקר שמחטיא בעיטה מ-28 יארד צריך לקבל זריקה של אבולה ישירות לחלוחלת. בן של פאקינג זונה. באיזה קטע. באיזה פאקינגגגגגגגגגגגגגג קטע.

הולכות להיות לפיגוע הזה השלכות מרחיקות לכת בפלייאוף. פשוט לא אמיתי שהם וסיאטל הדוחים האלה גירדו היום עוד ניצחון מהתחת.

Sweetness, golding ו-owen11111 אוהבים את זה.
  2. cheddar Member

זה כמו בערך בעיטה חופשית בכדורגל הבעיטות האלה, או מותר לבעוט מתי שבא לך?

3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לבעוט מתי שרוצים אבל זה קורה כמעט תמיד ב-4th down כשקבוצות צריכות להחליט אם להתפשר על 3 נק׳ או לנסות לעבור את המרחק הדרוש להשגת 1st down שישאיר את הדרייב והסיכוי לטאצ׳דאון בחיים (אם ייכשלו-יאבדו את הכדור ליריבה באותה נקודה)

owen11111 ו-cheddar אוהבים את זה.
  4. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

רציתי לבכות. ההחטאה הזאת אשכרה יכולה להיות ההבדל בין לארח בלאמבו לבין לנסוע לסופרדום למשל (מה שיגמר באיזה 180 יארד קלילים של תומאס בדוק).

בכלל קרוליינה. כמה הזדמנויות קיבלו לשים שם נקודה בודדת מסכנה כדי לעלות ליתרון. מה מסובך.

בלי קשר, אין איזו מכסה לכמה ק"ב פותחים בליגה יכולים להקרא "אלן"?

ולמה 8 מהכובבים של הניינרס Questionable אבל איכשהו כולם כשירים? קיטל עם פאקינג קרסול שבור יעלה לשחק ויציק שם עם תפיסות מפגרות.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם מתייחסים למשחק הזה כמו לסופרבול כי אחריו יש להם סיינטס ובולטימור בחוץ. שאנהאן הולך להתפרע ולהוציא מהכובע את כל השפנים הכי זיינים שיש לו ככה שלטובת פטין הבוהן האנושי הזה שיבוא מפוקס פיצוצים. לא רוצה לשמוע כלום אחרי ביי וויק ועם סגל בריא ברובו המוחלט, בטח בתקופה הזאת של השנה.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלילה הייתה המנה העיקרית.

הובהר לי.

7. Hakeem Nicks Member

למאר מגוחך לחלוטין. לא רואה בעיניים. איך שהרבואו מסתכל עליו זה כמו שאליאור מסתכל על חברה שלו - מלאך שהוא יודע שלא מגיע לו.

ואם באמת קורה גארט לג'איינטס אני סיימתי סופית

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/19
  8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לך מושג כמה זה נכון (לא תרתי משמע, אני אמנם משוחד בנושא אבל יכול להעיד שאני די קרוב לשלמות מכל בחינה אפשרית). אף אחד לא מדבר על זה והחליקו את הפיל הזה לגמרי אבל הארבו לא רצה ו/או האמין בלמאר (בכלל - כל בולטימור לא באמת "האמינו", פאקינג בחרו 2 שחקנים בדראפט לפניו כולל טייט אנד חוסם בן 25), לא נתן לו לפתוח בעונה שעברה במקום פלאקו האפסון, עשה שרירים מאחורי הקלעים וקולות שהוא מעוניין להתחפף משם ורק בחצי השני של העונה כשהיה נראה שהם בדרך לאבדון ולא היה כבר מה להפסיד הוא זרם על למאר בסוג של "Whatever mode" לראות מה יהיה ולזכותו ייאמר שזה הקליק פיצוצים ואף אחד מהצדדים לא הביט לאחור מאותה שנייה אבל שיעשו טובה ולא יזיינו לי את המוח יותר מדי על הקשר המיוחד ביניהם או האמון או האנאעארף. בכלל מהווייב שאני מקבל כל פעם שמראים אינטראקציות בין השניים ב-"miced up" וכאלה אני אישית קולט ריחוק של למאר שסוג של נוטר ולא שוכח ומדפדף הלאה אבל וואטאבר כאמור. יש להם סופרבול לנצח.

אחרי אירועי הלילה אנחנו רשמית בפסטיבל ה-MVP החגיגי שבו הגיע לליגה QB נוסף שטוב משמעותית מפאטי (לא יכול כבר לחכות לראות אותו מטביע אותו ואת דשון ואת בינונייםעדשלאיוכחאחרת ואת שוןפייטוןהבכייןמתשמישהויירהבוכברוייגאלאותנומייסורינו בריצת הפלייאוף המתוקה ביותר אי פעם) והולך לשנות את פני הענף ומי יכול לעצור ולהתמודד עם זה והולי מאדר פאקר והולי שיט ופאקינג תצילו אותנו ושכחנו שרק לפני 6-7 שנים ראינו התקפה זהה לחלוטין עם מתאם התקפי זהה לחלוטין תופרת קבוצות ללא הכרה מדי שבוע, בבית, בחוץ, בפלייאוף, כמעט משלימה קאמבק בסופרבול רק כדי לראות איך הכל גווע ומת תוך שנתיים וחצי וה-QB ההרקולס שאחראי על כל הדבר מידרדר לרמה שהוא מסופסל עבור יצור כמו בליין גאברט שעקבותיו נעלמו מהליגה אי שם לפני 508 שנה ולא, לא בגלל מניעים פוליטיים.

האירוע הבאמת משמעותי שהיה הלילה זו ההשפלה הפומבית והמוות הסופי של העונה של הראמס (איתה גם נסגרנו סופית על 5 העולות לפלייאוף מה-NFC לא כולל דאלאס/פילי ועכשיו אפשר להתמקד בראש שקט נטו במאבקי מיקום, שהם אמנם קריטיים רצח אבל עדיין לפחות תסריטי אימה עם קריסות וכאלה כנראה כבר לא אמורים להדאיג יותר מדי ) שהייתה גם פריוויו מצויין לשואה שהם הכניסו את עצמם אליה עם עיניים פקוחות בלי קאפ ספייס ובלי בחירות דראפט בעתיד הנראה לעין (בחירת הסיבוב ראשון הבאה שלהם תהיה ב-2022). מודה שכשכתבתי "RIP" דקה אחרי הדיווח על הארכת החוזה של גוף לא דימיינתי שזה הולך לקרות כל כך מהר ובצורה כל כך חדה. אבל זה קרה וכל הזין למקוויי שהולך לחוות שנים לא קלות בכלל, במיוחד עם המעבר לארמון של קרונקי בעונה הבאה.

9. rex_grossman Member

השאלה לכמה זמן זה יכול להחזיק ואם בכלל זה יחזיק..
    הסיכון של ג'קסון להפצע יותר גבוה משל פאטי.
    אין ספק שהבחור תפס ביטחון כמו כל הרייבנס ונראה כמו מה שציפו אז מהמחליף שלו RG3.

מאצ'אפ מעניין מאוד בשבוע הבא מול הניינרס.. מענייןלראות איך הוא מסתדר מול לחץ אמיתי והגנה שמתפקדת.
    בקצב הזה לא ישארו אוהדי פוטבול בלוס אנג'לס עד המעבר לאצטדיון החדש.

ככה נראה למאר הרוקי מול הגנה רצינית בעונה שעברה

10. shlomydavid מנהלים

11. benos Member

אז הברונקוס הולכים לפתוח עם לאק מסתבר... שנייה אחרי שהקיובי הקודם תפס משחק מחורבן נגד הבילס. חשיבה לטווח ארוך כבר אמרנו?

12. Hakeem Nicks Member

תפיסה חייזרית לחלוטין של ג'ארוויס לאנדרי על הסיידליין. איזו שליטה בגוף.

ולא רוצה לדבר מוקדם מידי אבל למאר עושה ככל העולה על רוחו, לפחות על הקרקע. פספס שם גם איזה 2-3 זריקות קלילות לחלוטין.

golding אוהב/ת את זה.
  13. סיונרה Member

לא מבין הרבה, אבל בולטימור מרשימים. נראה שכל מהלך שהם עושים מתוכנן וכמעט אין אילתורים, בטח לא כשזה משנה.

golding אוהב/ת את זה.
  14. golding מנהלים

פארקר מתחנן שרוסמן ופידרסן יחתימו אותו. אחרת לא ברור לי מאיפה ההופעה המפלצתית הזאת.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שלמאר הפציע אנשים הספיקו לשכוח מהקיקר הכי טוב בהיסטוריה.

אני לא שכחתי.

חיה.רעה.

golding אוהב/ת את זה.