סוף העולם-בעוד 57 שנה, נכון או לא נכון?

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י reda, ‏23/2/03.

1. reda Member

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-24...2452173,00.html

אישית אין לי מושג, אמרו מלחמות בין כולם, יכול להיות שככה העולם יכול להחרב, מצד שני אמרו גם לפני 2000 שנה שעוד 200 שנה העולם יחרב 200 פעם...אני ככה ממש בספק...
    יש לי עוד מספיק זמן לחיות, מה אתם אומרים? נכון, או לא נכון?

נקווה שלא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

2. AFC Member

למי שלא יודע מהי מלחמת "גוגו מגוגו" המדוברת (ואני לא ממש זוכר אז עדיף שתלכו לתנ"ך ותבדקו בעצמכם)- בתנ"ך מוזכר אדם ששמו גוג והוא מלך על ארץ מגוג. אלוהים אומר לו שביום אחד הוא יתן לו צבא ענק שיכבוש את כל העולם, אך כשיגיע לישראל הוא יפול לפני אלוהים וכל הגויים יראו את עוצמתו של אלוהים.

אני שאלתי את סבא שלי, אבל כנראה שהוא פשוט לא רצה לספר לי כי לא הבנתי איפה הקטע של סוף העולם. בכל מקרה, לפי סיפורים ששמעתי מחבר שלי רק החרדים ואלו שחזרו בתשובה יחיו וכל השאר ימותו ואז יבוא המשיח ובלה בלה בלה...

מבחינתי זהו גיבוב של שטויות (הקטע השני) עד שלא אדע מה באמת קרה שם.

3. המכור Member

כמה שפחות לדעת על הבלתי נודע יותר טוב לי...
    זה כזה לא יודע מפחיד והכול לחשוב על זה!!!
    אמממ...יש משהו בספר הקבלה בסגנון

4. Fernando Cavenaghi Member

רשמתי לא בגלל שלפי כל הפרשנים סוף העולם (לפחות מבחינה שהוא נקי מקרינה גרעינית) יהיה ב28 לחודש כשבוש יתחיל להפציץ את סדאם, אני אישית מהמר על זה שיש לו כמה פצצות מוסתרות ,כימיות ביולוגיות וסתם אטום. אז תתכוננו, יש רק עוד ארבעה ימים

5. Don p1 Member

רק לפני כמה ימים קראתי על איזה פרופסר מדען ברח לי כעת. אותו מדען טען שהעולם יגמר בתחילת המאאה ה-20.
    הוא הציג את הטענה שאוכלסיית העולם גודלת בסדרה הנדסית, כלומר מתרחבת פי 2 לעומת זאת החלקאות גודת בסדרה חשבונית, ולפי החישובים שלו תגיע שנה בה לא יהיה מספיק אוכל לכל אדם.

לתיאוריה שלו קואים חוק צפיפות אוכלסין, דבר זה ירד בגלל שהוא לא חישב את זה שיהיו שיפורים טכנוגלים, ופעם לדוגמא היו עובדים על שדה של דונם בשבוע, היום לפי הטכנולגיה החדשה עובדים על זה ביום-יומיים.

סתם עלה לי בראש..

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה לפי דעתי כל זה בולשיט.
    אם באמת הוא העריך לפני כמה מאות שנה על סוף העולם, הוא באמת לא יכול להגיד תאריך מדיוק. אפשר להגיד בין 2000 לבין 2100, אבל לא לדייק כל כך...

בכל מקרה, סתם שטויות. גזירות תשמ"ד אומרות לכם משהו? באג 2000? או אולי אפילו המטאור שהיה צריך לפגוע בכדה"א במהלך 2002?

יחלוף כמו שזה בא.

7. אבי נימני Member

לפי דעתי זה סתם איזה מישהו שרוצה פרסום ולא יותר מזה.

8. חכם חנוכה Member

המישהו הזה נפטר לפני המון המון שנים

9. Don p1 Member

לא, אני חושב שהוא התכוון לחוקר באונבריסטת תל-אביב שגילה את זה מאחד ממסמכיו של ניוטון לפני אלפי שנים...