סגל הנבחרת נקבע, 8 נציגים למכבי חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אורן04, ‏15/8/03.

1. אורן04 Member

ולתל אביביות? 1 מכל קבוצה. תסיקו את המסקנות בעצמכם...

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

1]תסדר בקשה את החתימה שלך שלא יהיה לבן מלמטה ומלמעלה..
    2]שאתה פותח דיון..יהיה נחמד אם תרשום קצת יותר משורה על הנושא..

דוגמא:

http://www.anyflag.com/religious/israel.Xxx

קטן ובלילי בסגל-בנין לא:
    אברהם גרנט פירסם את הסגל למשחק מול רוסיה..משחק שיהיה משחק הכנה אחרון לפני סלובניה וכו..
    גרנט זימן את קטן שממזמן לא היה בסגל ואת בלילי שעשה סיפתח בחו"ל
    http://www.ynet.co.il/PicServer/141002/224506/www_a.Xxx

לעומת זאת..כמה שחקנים שהיו בסגל לא הוזמנו,השחקנים:
    טל בנין-קפטן הנבחרת שכנראה לא זומן לאור פרשת נבעטו באב.
    לירן שטראובר, שמעון גרשון, דודו אוואט, גדי ברומר, ברוך דגו, אלי ביטון ושי הולצמן כל אחד מסיבותיו הוא[של אוואט ממש מטומטמת..]

עוד חזרה מפתיעה היא של ניר דוידוביץ שחזר מפציעה ארוכה

הסגל:
    שוערים: שביט אלימלך (הפועל ת"א), ניר דוידוביץ' (מכבי חיפה).

הגנה: אורי אוזן (מכבי נתניה), תומר חליבה (הפועל ב"ש), טל בן חיים (מכבי ת"א), אריק בנאדו (מכבי חיפה), אלון חרזי (מכבי חיפה), יגאל אנטבי (הפועל ת"א).

קישור: יוסי אבוקסיס (מ.ס אשדוד), גל אלברמן (מכבי פ"ת), וואליד באדיר (מכבי חיפה), חיים רביבו, גיא צרפתי (מכבי נתניה), אבי נמני, איל ברקוביץ' (מנצ'סטר סיטי), יוסי בניון (ראסינג סנטאנדר), עידן טל (מכבי חיפה), מיכאל זנדברג (מכבי חיפה).

התקפה: פיני בלילי (איסטנבולספור), יניב קטן (מכבי חיפה).

סגל הנבחרת יתכנס ביום ראשון ויערוך אימון, אליו זומנו שני שחקני הנבחרת האולימפית יוסי שבחון מהפועל פתח תקווה, ואופיר עזו המשתייך להפועל ירושלים. ביום שני תמריא הנבחרת לרוסיה לקראת המשחק ביום רביעי

http://www.anyflag.com/religious/israel.Xxx

3. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

להסידק מסקנות מזה? אמממ הסקתי שאתמול גרנט ויענקה נפגשו לארוחת ערב, ההמשך ידוע...

עכשיו ברצינות, זה ברור לך שהשחקנים הם שעושים את הקבוצה ולא הקבוצה שעושה את השחקנים? כאילו אותם השחקנים שהיו מוזמנים ממכבי חיפה היו מוזמנים גם אם הם היו משחקים בנתניה(אבל לא בב"ש! :wink: ), ככה שאין לך הרבה להתגאות, חוץ מביענקה שהצליח להביא לקבוצה שלך את השחקנים הבכירים של הליגה, ובטח שאין לך מה לרדת עם זה על קבוצות אחרות.

4. יוגב אסולין Guest

לפי דעתי אפשר ליראות שאברהם גרנט כבר מתחיל את מה שדיברנו עליו קדנציות רבות וזה החלפת דור בנבחרת. שחקנים מסויימים עוזבים אמנם לא הרבה.. כמו נימני ובנין.... אבל מה שיותר מעניין זה השחקנים המוזמנים הרבה צעירים מהדור החדש והיותר מוכשר.. אני מאמין ההרכב יתבסס עדין על שחקניםע ם ניסיון שיתנו בקדנציה הזאת בפעם האחרונה מה שיש להם. אבל אנחנו ניראה לאורך כל המוקדמות זימונים רבים של שחקנים צעירים ומוכשרים שינסו לקבל את הניסיון שלהם לאט לאט במדי הנבחרת.

בקשר לזימון הרב ממכבי חיפה. לעומת התל אביביות.

נתחיל מיזה שכמעט תמיד זה היה המצב שמכבי חיפה שולחת רוב. ולכן זה נשאר ככה גם עכשיו. השינוים שיתבצעו הם בעיקר בהורדת שחקנים מהתל אביביות ולא מחיפה. לכן הפער בכמות המוזמנים.

5. Ilan Member

אני לא מבין מה לא צפוי פה, הקבוצה הכי טובה בארץ שולחת הכי הרבה נציגים לנבחרת...

6. ג'רי בית הלוי Member

למי אכפת?
    פאקינג משחק מול רוסיה, אל תסיקו מזה שגרנט מזמן את חברים שלו למשחק מול רוסיה כלום, חכו שתראו את הסגל לסלובניה.
    אל תשכחו שעד לפני יומיים היה למכבי שני נציגים בסגל, למה בנין לא שם אין לי מושג, שאני כרגע מחשיב אותו חלק ממכבי עד שהוא לא חותם במקום אחר/פורש, למה ברומר לא שם גם לא ברור לי, ויש מקום לעוד הרבה שחקנים ממכבי, ואל תשכחו שלמכבי יש המון שחקנים באולימפית. ומישהו יכול להסביר מה לעזאזל דוידו-ביץ' איבד שם?

7. ליהי Member

זה פשוט מדהים. עכשיו כל נאד שחיפה תפליץ יגרור אחריו פתיחת נושאים וניתוח שחקנים? מה אני מסיקה מהנתון הזה אורן? א- את מה שלילך אמרה, ואמרה יפה מאוד. וב- שלמכבי חיפה יש את הכי הרבה כסף, לרכוש את הכי הרבה שחקנים טובים,ולכן יש לה הכי הרבה נציגים. אבל נחש מה אורן? -את זה ידעתי כבר ממזמן. קטע,הא?

8. Ilan Member

אמממ אמממ... עד דוידוביץ'.
    ניר הוא השוער הכי מדהים שראיתי בישראל (יחד עם אלימלך שבאמת שהוא תופס יום הוא מלך).
    דוידוביץ' זה שוער מדהים לדעתי, שאם יחזור מהפציעה בצורה טובה וישתפשף קצת זה יהיה אדיר למכבי חיפה ולנבחרת. דוידוביץ' הוא שוער של ימים, יש ימים שהוא לא מצליח לקחת כדורים פשוטים, ועושה שטויות (כמו בגביע המחזיקות נגד לוקומוטיב או כמו נגד בוסניה באיצטדיון ר"ג), לעומת זאת יש ימים שהוא תופס יום, שזה פשוט מדהים ואי- אפשר לעצור אותו. הכי זכור לי המשחק נגד ספרד באיצטדיון ר"ג, עד שחאבי מורנו סובב לו את הרגל ב690 מעלות דוידוביץ' היה מדהים, פשוט מדהים, לא היה יכול להיות יותר טוב. בקיצר... לדוידוביץ' יש מקום בסגל, יש לו יכולות אדירות, אני עדיין חושב שאלימלך נכון לעכשיו יותר טוב אבל אני גם בטוח שניר יותר טוב משטראובר.

9. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

כשיש את דוידוביץ' בלי אף רגל שבורה,זה אפילו לא חלק במשוואה. אלימלך ודוידוביץ' לנבחרת, ושטראובר יכול להישאר עם הקפריזות ,הכפכופים לאוהדים ושות' פה בארץ עם מכבי שלו. כי אין בכלל בסיס להשוואה.

10. AFC Member

אם אתה באמת מאמין לזה, אז אתה אדיוט. אתה מאמין שליניב קטן יש מקום בסגל? יניב "אני לא יכול לשים גול ממטר" קטן?! אלון חרזי?! אריק בנאדו?! וואליד באדיר?! עידן טל?! והזימון הכי אדיוטי (חוץ מדודו אוואט, כמובן) - ניר דוידוביץ'?! הוא בכלל שיחק טוב בשנתיים האחרונות שאפשר לזמן אותו?

אני חושב שברור מאד מה קורה פה, ולא צריך את דיעותיהם של מטומטמים כגון אורן04. אברם גרנט מזמן את השחקנים ללא קשר ליכולת שלהם אלא למעמד או החברות שלהם איתו. דודו אוואט ופיני בלילי לא היו בסגל המון זמן מסיבות ברורות - עברו לאירופה ופתאום הם אוטומטית בהרכב. גרנט - אי אפשר ככה! חתיכת מטומטם! זה לא עובד ככה שאתה מזמן את כל החברים שלך! סעמק אני כל כך שונא אותו, הוא מאמן כל כך גרוע ובונקריסט שזה מדהים, הזימונים שלו כל כך מגוחכים שעדיין לא ברור לי איך לא העיפו אותו לעזאזל.

שמעון גרשון בסגל, למרות שלא שיחק עונה שלמה. ניר דוידוביץ', שלא הציג משחק סביר בשנתיים האחרונות, שוער פשוט בינוני להחריד שנופח כמו כל מכבי חיפה בסגל. טל בן-חיים, עוד בלם פאתטי - בסגל. אריק בנאדו, לאחר שלא עשה כלום בשנה שעברה - בסגל. אלון חרזי, תירוץ לבלם, שחקן שהאפרוריות פשוט נשפכת ממנו - בסגל. יגאל אנטבי, שהציג את העונה הכי גרועה בקריירה שלו - בסגל. גל אלברמן, שאף אחד לא הבין מה גרנט רוצה ממנו - בסגל. וואליד באדיר, שמצליח לסיים משחקים עם 90 דקות ללא נגיעה בכדור - בסגל. גיא צרפתי, שאפילו להרכב של נתניה אסור להכניס אותו, לא בכושר כבר חצי עונה - בסגל. עידן טל, שוב, בלי שום סיבה מיוחד - בסגל. פיני בלילי, שאפילו בצחוק לא קושר לנבחרת בעבר - בסגל. יניב קטן, מלך ההחמצות של ליגת העל - בסגל. וזה עוד בלי לדבר על חיים רביבו הנורא.

אפשר להבין טוב מאד מה גרנט עושה - מזמן שחקנים שהם : 1) חברים שלו. 2) שחקני מכבי חיפה. 3) שחקנים שעברו לחו"ל השנה. שוב, ללא שום קשר ליכולתם. יותר מחצי מהסגל הזה לא יכול להיכנס להרכב של בני סכנין, אבל הם טובים מספיק בשביל נבחרת ישראל, מן הסתם, בגלל המאמן העלוב והפחדן גרנט.

אברם גרנט - תתפטר!!!

11. Ilan Member

דבר ראשון, נתחיל עם זה שאתה לא צריך לקרוא לאף אחד שלא חושב כמוך מטומטם, כי מי שקורא למישהו שחושב בצורה שונה ממנו מטומטם, הוא המטומטם.

דבר שני, תתפלא- אבל לא רק גרנט זימן את כל שחקני חיפה לסגל הנבחרת, גם בעידן נילסן זה היה ככה, וגם אצל שלמה היו תמיד המון שחקנים מחיפה, מה אתה אומר על זה?

דבר שלישי- יניב קטן לא פוגע ממטר, יכול להיות- אבל אף אחד לא אמר שהוא יפתח, חוץ מזה אין עוד שחקנים כמוהו אם שמים אותו באגף, באגף הוא פשוט מדהים, אני מדבר בעיקר על היכולת הטכנית, האגרסיביות שלו- באגף שמאל הוא פשוט מצויין, הוא לא סקורר אבל הוא כן אחד שיתן לך את הגול החשוב מ40 מטר במשחק הכי חשוב, חוץ מזה- גרנט לא רוצה ולא צריך לזמן שחקנים מבוגרים, יניב קטן זה העתיד ולכן הוא הולך איתו (ועם בניון, זנדברג ושות').

ניר דוידוביץ' שוער בינוני? אתה עושה צחוק? מתי ראית משחק אחרון טוב שלו? א. הוא לא שיחק הרבה בזמן האחרון ככה שלא היה לך הזדמנות לראות משחק טוב שלו, ב. איפה היית בכל המחזורים האחרונים שהוא היה אדיר? לא פעם אחת אמרתי בסוף העונה שאחרי שדוידוביץ' בשער יש סוף סוף שוער בשער, הוא היה מצויין בסוף העונה האחרונה.

אריק בנאדו הבלם הכי טוב בארץ, כמעט ולא עושה טעויות ובדר"כ לא עושה טעויות. אלון חרזי שחקן ותיק שיכול לתרום עוד לנבחרת, יכול להיות שיש טובים ממנו אבל מה שבטוח שהוא שחקן לגיטימי לנבחרת.

וואליד באדיר שחקן שגרנט יודע הכי טוב איך להשתמש בו, ושחקן שגרנט אהב גם בחיפה, ולכן הוא משתמש בו. חוץ מזה הוא תמיד מוכיח שמוקמו ראוי לנבחרת.

דבר אחרון, אתה צריך לזכור שנבחרת ישראל זה לא נבחרת ברזיל, אין לנו 40 אפשרויות בכל עמדה, האפשרויות מעטות ולכן זה הסגל הקיים.

12. ליהי Member

אילן, אני לא מסכימה איתך בקשר לבנאדו. בנאדו הוא לא הבלם הכי טוב בארץ. שמעון גרשון יותר טוב ממנו וזה ניכר, אפילו במשחק האחרון של הפועל ששמעון חזר מפציעה קשה יכולנו לראות שבעוד משחק או שניים הוא חוזר לכושר הרגיל שלו.

גם בקשר ליניב קטן אני לא מסכימה כי השחקן פשוט לא נותן את התפוקה, ולא הוא לא נותן את הגולים החשובים כשבאמת צריך כי אם זה היה קורה, חיפה אתה מחזיקה את האליפות הנוכחית. לצערך, יניב קטן לא היה שם כשהיה צריך להבקיע לאורך כל העונה.

אני מסכימה איתך שהאפשרויות של גרנט מצומצמות,זה נכון,אבל עם זאת הן די תמוהות. חלקן לפחות.

13. Ilan Member

דווקא קטן שחקן שכן כובש ברגעים החשובים. לראייה השערים נגד מנצ'סטר2X ובליגה בתחילת העונה- כל שער שלו היה חשוב. חוץ מזה- הוא לא כבש הרבה :)

14. אורן04 Member

קודם כל הנושא היה קצרצר כי רציתי לבדוק מהר אם הסתדרה לי החתימה...
    עכשיו לעניין, ברור ש AFC הוא חולה נפש ועל כן אין לקחת את דבריו ברצינות. לפי המח המעוות שלו שחקני הנבחרת צריכים כמובן להיות קורנפיין, טלקר, אמסלם, אברמוביץ', ברוכיאן, מליקסון, שלומי משה, ועוד תוצרי מחלקת הנוער הדגולה שלהם שהוכיחו עצמם אינספור פעמים כמובן.

אז נעזוב את המסכן ונראה למה כל זימוני השחקנים ממכבי חיפה מוצדקים, בעיקר כמו שאמרתם כי הם פשוט השחקנים הכי טובים שבמקרה (או לא במקרה) משחקים בקבוצה אחת.
    לוני השקיע את המליונים שלו בבנין ונמני, תאומים שם הכל על קשטן, ושחר כל השנים דאג שמכבי חיפה תהיה חזקה עם שחקני נבחרת מכל הכיוונים. אז אולי לוני ותאומים השקיעו יותר בנוער, אבל עוד נראה לאן זה יביא אותם... אם הרבה מהם יהפכו לשחקני נבחרת הרי שהיה זה צעד נבון. בהפועל בינתיים שחררו את כל הצעירים שלהם...

אז ככה,
    -דוידוביץ' שוער ענק שגרנט מודע ליכולותיו (לקח איתו אליפות) ולא רוצה להשלות את שטראובר שיחשוב שיש לו סיכוי בנבחרת. גרנט לא משוגע על אוואט וכבר מזמן אותת שאלימלך יועדף על פניו.

-בנאדו הבלם הטוב בארץ (יחד עם בן-חיים, אבל יותר מנוסה)
    -קייסי המגן השמאלי הטוב בארץ (את מי כבר אפשר להזמין במקומו? אמסלם?...)
    -חרזי לדעתי במכבי חיפה מתאים להיות חיפוי כבלם וכמגן ימני, אבל מקום בנבחרת כמגן ימני לא... כדאי לפתח תחליף מהר מאוד, אורי אוזן מועמד טוב. ובכל זאת חרזי הוא חיפוי טוב גם בנבחרת.

-באדיר לא מועמד כרגע להרכב של מכבי חיפה אבל גרנט מכיר אותו היטב ויודע מה הוא שווה. שחקן דורסני שבהחלט יש לו מקום בסגל הנבחרת.
    -טל כבר ותיק בנבחרת ועקב היכולת בסיום העונה מקבל עוד פעם זימון למרות שגרנט כבר שקל בשלב מסויים לוותר עליו.
    -זנדברג, מה נאמר, מכוכבי הכדורגל הישראלי בדור החדש, לא סופרסטאר אבל שחקן לוחמני וטוב שיודע גם לכבוש שערים.

-קטן. גרנט לא אהב במיוחד את סגנון משחקו של קטן גם במכבי חיפה. זהו באמת זימון מפתיע במקצת אבל הסיבה היא כנראה שלאחר תקופה ממושכת מחוץ לנבחרת גרנט רוצה לראות אותו ולנסות אותו שוב.

15. ליהי Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx וואלה אורן,בני חולה נפש,ואתה המחליף של שגיא כהן אני מבינה?
    כמה שטויות בהודעה אחת...
    תאומים השקיע בהפועל? אפילו לא חצי של החצי ממה שלוני השקיע במכבי, ואני כבר לא מדברת על יענקלה שמסדר לחיפה הכל בהתאחדות.

די כבר לדבר שטויות.
    אני אפילו לא יתחיל לעבור על ההודעה שלך כי הכל זה שטות 1 גדולה
    והפסקתי כבר לקרוא אותה מהשניה בה ראיתי שתאומים ולוני השקיעו בקבוצות שלהם במידה בה שחר השקיע
    :roll: