סביליה ממשיכה לחגוג , גם על בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏21/4/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבת

19:00 ויאריאל - ריאל סוסידאד

21:00 אלאבס - אתלטיקו מדריב

23:00 סלטה ויגו - סארגוסה

ראשון

18:00 קאדיז - דפורטיבו לה קורוניה

18:00 אספניול - בטיס

18:00 בילבאו - ולנסיה

18:00 מאיורקה - אוסאסונה

18:00 סנטאנדר - חטאפה

20:00 ריאל מדריד - מאלגה

22:00 סביליה - ברצלונה שידור ישיר בספורט 5

נערך לאחרונה ב: ‏21/4/06
  2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.marca.com/fotos_primera/barcelona/xavi_partidillo.Xxx

הרבה שמחה הייתה היום באימון ברצלונה ולא רק בגלל הנצחון במילאנו , גם בגלל האיש שבמרכז התמונה , מספר 6- צ'אבי .
    הקשר המנועי קיים אימול מלא עם כל שחקני הסגל וגם ערך משחקון בסיום האימון עם כולם וגם אמר : " אני מאמין שמול קאדיז אני יקבל כמה דקות משחק".

אבל לא הכל היה שמח בברצלונה ,לכמה רגעים כולם נבהלו כאשר ראו את פויול מתקל את רונאלדיניו והברזילאי לא קם ישר והחזיק עוד את הברך.
    http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_154570_CAS.Xxx
    בצוות הרפואי לא לקחו יותר מדי סיכונים ומיד הורו לרונאלדיניו לפרוש מהאימון כדי לבדוק מה קרה לו ,אבל כשבדקו הראו שאין שום בעיה , והגאושו כשיר לחלוטין ליום ראשון (ולי דווקא לא נראה שהוא ישחק,ולא בגלל הפציעה).

הסגל עדיין לא פורסם אבל מה שברור שההרכב יקבע כמה דקות אחדות לפני פתיחת המשחק כדי לדעת את התוצאה בסאן מאמס שאמורה לקבוע האם ברצלונה יכולה להבטיח את האליפןת כבר במחזור הקרוב או שזה יקרה בעוד שבןע. הפסד של ולנסיה , נצחון של בארסה ויש אליפות.

ההפסד האחרון של ברצלונה בפיחואן היה בשנת 99/00 עם הפסד 3-2 , מאז תיקו(0-0) ושלושה נצחונות (4-0 ,2-1 ו 1-0 ) .

3. Raulito Madridista

כמה כיף לברצלונה שאת אחד המשחקים הקשים ביותר בליגה, היא יוצאתא ליו בדעה שגם תיקו יכול לתת לה את האליפות ולא קורה כלום במקרה של הפסד. סביליה עדיין חושבת ליגת האלופות, לדעתי רייקארד ייתן לרונאלדיניו ואטו לנוח, ואני חושב שסביליה תנצח את המשחק הזה, אבל למרות זאת ברצלונה תהיה אלופה, אם כי את האליפות היא תבטיח במחזור הבא, כי אני מאמין שריאל מדריד עם כל החוסר יציבות תנצח את מאלגה בבית. סביליה רוצה מקום באירופה, יותר נכון בליגת האלופות והיא צריכה לנצל את זה שברצלונה עייפה, אני מהמר עליה ומקווה שאותי היא לא תאכזב. חאבייר סביולה הוא השחקן שייצטרך לסחוב את סביליה, אם אני מאמן סביליה אני פותח איתו ועם באיינו בהתקפה ומהמר על התקפה נטו.

ריאל מדריד תארח את מאלגה וזה המשחק הכי קל שנשאר לנו העונה. הפציעה של זיזו שכנראה יחמית את המשחק לא עושה טוב לריאל אך גם לא ממש רע, מלבד שאני מקווה שזיזו לא גמר את העונה ונראה ממנו עוד משחק בברנבאו, חבל שהוא נעדר דווקא במשחק בבית אגדת הכדורגל. אנטוניו קאסנו או ראול(כן כן הוא עדיין קיים), ייפתחו כפליימקר, אני מקווה שראול יהיה טוב יש לו הזדמנות, הוא חייב לסחוב את ריאל לניצחון, מקווה שהוא יהיה השחקן הכי קדמי במגרש. איש המשחק שלי מבחינת ריאל הוא בפטיסטה, שנהדר בתקופה האחרונה. אסור שרק איקר קסיאס, סרחיו ראמוס, סיסיניו והחייה יגיעו למשחק. מקווה שנראה תצוגת כדורגל הכוונה איזה 3-0 יפה שבוא ריאל תראה כאילו היא קבוצה מעולה, אבל זה לא יינחם אף אחד על העונה הבזיונית הזאת, לדחות את האליפות של ברצלונה כמה שיותר. חייבים לנצח ולקחת מקום שני.

אני בונה מאוד על אתלטיק בילבאו ומקווה שהיא לא תאכזב אותי, ברור לכולם שזה כבר לא קשה כמו בעבר לנצח בסאן ממנס ואפילו ריאל עשתה זו פעמיים, אבל בילבאו רוצה להבטיח את ההשארות בליגה והיא בפער של 2 נקודות בלבד, לדעתי היא תעלה עם מוטיבציה והיא מסוגלת לשבש לולנסיה את התוכניות, אחזיק למועדון הזה אצבעות, למרות שהם שונאים את ריאל אני לא רוצה לראות את בילבאו יורדת ליגה. מצד ולנסיה,
    זה תלוי בויאה, ובבראחה.

מאיורקה ניצחה אותנו בבית שלה 2-1, לא חושב שיש לה מה להציע נגד אוססונה, אבל מקווה שהיא תעשה משהו, אולי אראנגו יעשה משהו וייתן משחק טוב כמו נגד ריאל מדריד.

אספניול עם כל הכבוד על הזכייה בגביע, יכולה למצוא את עצמה יורדת ליגה היא בפער נקודה בלבד מהמקום המוליך לסגונדה, היא צריכה להתעורר הקבוצה הזו, יש לה בבית את בטיס שהיא אחת הקבוצות חוץ הגרועות בספרד העונה, היא חייבת לנצח את המשחק הזה, ואם זה ייקרה אז בטיס תיכנס ללחץ לקראת הסיום, מקווה שחואקין בעונה האחרונה שלו בבטיס, יעזור לקבוצה בישורת האחרונה, בטיס לא תרד לדעתי.

ויאריאל תשמור את השחקנים שלה לליגת האלופות שזה מעשה לא נכון לטעמי הם יכולים למצוא את עצמם מחוץ לאלופות בעונה הבאה, אני רואה את סוסיאדד, מכוללת הפתעה ומטפסת. האיש שלה הוא ניהאט התורכי שכנראה ייעבור לצוללת, שיזכיר משהו מהיכולת הפנומנלית מ2003, כבר 5 משחקים ללא גול האיש הזה, עוד שם הוא מארק גונזאלס, שחקן שסוסיאדד חייבת להשאיר מליברפול, בעונה הבאה הוא יהיה הרבה יותר טוב.

עוד משחק מעניין הוא בין סראגוסה שמתארחת אצל סלטה, שניצחון שלה ייקרב אותה לאופ"א, וגם אולי ידגדג קצת בצ'מפיונס ליג. סראגוסה יכולה להיכנס ללחץ לקראת הסיום, המכה מהגביע הייתה כואבת והם לא התאוששו, חבל אם בעונה טובה שלה, סראגוסה תגמור מקום 15 לדוגמא.

מקווה שיהיה לנו מחזור מהנה מאוד וסופ"ש מעולה.

*הפעם אחרוג ממנהגי ולא ארשום על המשחק של ריאל מדריד נגד מאלגה, אני מרגיש שלא מעריכים את העבודה שלי פה, ואין טעם.

4. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.realmadrid.com/addon/img/f4c816baptistaalegria288p.Xxx

מעולם , אבל מעולם לא ניצחה מאלגה את ריאל מדריד . לא בבית ולא בחוץ .
    וגם ביום ראשון לא צפוי משהו מפתיע למרות היכולת החלשה של ריאל , אבל שלא נדבר על היכולת החלשה מאוד של מאלגה שעושה את דרכה לליגה השנייה. עשרה משחקים רצופים שבמאלגה לא רואים נצחון .

זידאן מצטרף לגראבסן,רואנלדו ו-וודיגייט הפצועים ולא יכלל ברשימת המוזמנים.גוטי יחזור להרכב אחרי ההשעייה.

http://www.realmadrid.com/addon/img/1411356288zidane1p.Xxx

5. Barcik Member

יש לציין כי גם סביליה תבוא בהרכב חסר מאוד, אם סיכוי ריאלי ביותר להעפיל לגמר ליגת האלופות ביום חמישי הקרוב. בכל זאת, אינני מאמין שבארסה תחגוג אליפות כבר השבוע, ולמען האמת - טוב שכך. זו תהיה ירידת מתח מיותרת לפני מילאן.

אההה..... ?

יש כמה וכמה קבוצות שלדעתי יכולות כבר המחזור להתחמק מירידה. בילבאו, בטיס וסוסידאד לא ינשרו עם יצנחו את ירבותיהן. צריכות להיות השלכות מעניינות בתחתית ליום המשחקים הקרוב.

באופן אישי, אני סולד מפריוויוס בפורומים. המטרה של פורום היא לדון, לא לזרוק את עובדות באוויר הנגישות גם במקומות אחרים. כל הכבוד לך על ההשקעה, אבל אשמח אם להבא תתרכז דווקא בהצגת דעות מנומקות ומעניינות כפי שעשית כאן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

6. Spanish Weapon Member

סביליה בטח עייפה מהמשחק מול שאלקה , מה גם שהיא תרצה לשמור על השחקנים שלה לקראת הגומלין בפיחואן שבוע הבא , על אותו עקרון בארסה שרוצה לשמור על השחקנים.
    אני רואה כאן שידור חוזר של בארסה-ויאריאל מהשבוע שעבר.

7. קלייברט Member

זה יהיה משחק של הרכבים שניים, ולבארסה יש סגל טוב יותר. אם לא נחגוג ביום ראשון זה יהיה בגלל שולנסיה ניצחו, למרות שלא יהיה להם קל.

8. פלג Member

ריאל-מאלגה:
    הפתעה באימון של ריאל: למרות שזיזו נפצע בקרסול והיה אף נהיר לכולם כבר אתמול שהוא לא יטול חלק במשחק מול מאלגה מחר, הפציעה כנראה לא כזאת חמורה או שמא הוא החלים ממנה. הצרפתי יכלל בסגל וכנראה אף ייפתח מחר. וודגייט, רונאלדו, הלגרה, וגראבסן לא זומנו למשחק מחר. עקב הפציעה של רונאלדו שנמשכת סולדאדו זומן לסגל.

רשימת המוזמנים המלאה למשחק מחר:

קסיאס, לופז.
    סיסיניו, סאלגדו,מחייה, ראמוס, פאבון, בראבו, קרלוס.
    גארסיה, באפטיסטה,גוטי, בקהאם, זידאן, רוביניו.
    ראול, סולדאדו, קסאנו.

http://www.realmadrid.com/addon/img/1505596zidanerondito288p.Xxx
    האימון האחרון לקראת המשחק מחר.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואלדס, ז'ורקרה.
    בלאטי, גברי, פויול, מרקז, ג'יו, סילביניו, רודרי.
    אדמילסון, אינייסטה, דקו, ואן-בומל, מוטה.
    ג'יולי, אטו, אסקרו, מקסי לופז

רונאלדיניו שוב זוכה למנוחה (ולמעשה מאז המחזור ה30 אז היה משחק מול מאלגה , רונאלדיניו שיחק בליגה רק בבית מול ריאל) .
    את לארסון לא יסכנו והוא גם נשאר מחוץ לסגל יחד עם הפצועים מסי וצ'אבי שיעשה את הקאמק בשבוע הבא כנראה. עקב העדרות זו מזמין רייקארד שוב את רודרי.

10. ManUtd Fan Member

לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה שחגיגות האליפות של בארסה יידחו בשבוע אחד, כי לדעתי הם לא הולכים לנצח את המשחק שלהם נגד סביליה. זה יהיה להם קשה, למרות שנראה משהו בסגנון המשחק בארסה-ויאריאל. סביר להניח שגם בסביליה יהיו כמה שחקנים חסרים, כדי שיישמרו אותם עבור חצי גמר גביע אופ"א נגד שאלקה. אני מניח שנראה שם תיקו.

בקשר לריאל מדריד, למרות היכולת הרעה שבהם הם נמצאים, קשה לי להאמין שהם לא ינצחו את האחרונה בטבלה. הם הם לא ינצחו, זו תהיה בהחלט בושה מצד ריאל. לדעתי הם הולכים לנצח כאן משהו כמו 0-3. בכל אופן.

בעוד משחק שיסתיים כבר, ויאריאל הפסידה לריאל סוסיאדד 2-0. אלונסו בדקה ה-9 וגונזאלס בדקה ה-27 קבעו את תוצאת המשחק וקבעו ניצחו לריאל סוסיאדד. פלגריני לא הזמין את ריקלמה, ארואבארנה, סורין, בארבוסה וסנה למשחק נגד ריאל סוסיאדד. ההפסד היה צפוי.

11. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אטלטיקו מנצחת בחוץ את אלבס. כדור חופשי של אנטוניו לופס אחרי עבירה על מרקס.
    הכליף שוב השאיר בחוץ את פטרוב, שאר כוכבי ההתקפה היו פצועים והחמישייה הקדמית הייתה כזאת: גבי במרכז, גלטי משמאל, ולרה מימין, מנו בחוד, מרקס בכל מקום על המגרש. פשוט שחקן מדהים!!!
    והקפטיין היה צרפתי, כמו שנהוג באנגליה.

12. Yeste Member

את מארקס אני זוכר שראיתי בשנה שעברה כששיחק בסאטנדר. ראיתי אותו ב-5 הדק' האחרונות במשחק שלהם מול בטיס (נדמה לי) ובכול נגיעה שלו בכדור אפשר היה לראות שמדובר בכישרון יוצא דופן. מארקס אם אינני טועה גדל בריו ויאקנו (פעם ב... יוצאים משם כמה תותחים) ומשחק כיום בנבחרת הצעירה של ספרד עד גיל-22. בהחלט עושה הרושם שמדובר בכוכב גדול שצומח לכדורגל הספרדי. רק שימשיך כך.

בשקט בשקט, אתלטי מתקרבת לאחד המקומות שמובילים לאופ"א. נותרו ארבעה מחזורים לסיום הליגה הטוב בעולם ורק 3 נק' מפרידות בינה לבין סביליה, שנמצאת במקום ה-6 עם משחק חסר. יש סיכוי לאירופה.

סלטה ויגו בדרך לניצחון על סארגוסה. רק 2 נק' נכון לעכשיו פרידות בין סלטה לאיכסאסונה. http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/abril/22/6.Xxxhttp://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/abril/22/7.Xxx
    כנוביו כבש את השער.

נערך לאחרונה ב: ‏22/4/06
  13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויאריאל ששיחקה שוב עם ההרכב השני בגלל המשחק מול ארסנל באמצע השבוע הפסידה בבית לריאל סוסידאד 2-0.

שתי פצצות , אחת של מיקל אלונסו בדקה השמינית
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/abril/22/1.Xxx

ואחת של מארק גונזאלס(27) האיש החם של השבועות האחרונים
    http://www.as.com/futbol/imagenes/capturas/2006/abril/22/2.Xxx

ובשקט בשקט מתגנבת סלטה כמועמדת לצ'מפיונס אחרי ש היא רחוקה 2 נק' מאוסאסונה ו3 מריאל.

נערך לאחרונה ב: ‏23/4/06
  14. Spanish Weapon Member

ריאל פשוט מוותרת על הליגה והיא תשלם על זה אם היא לא תגיע עד הסוף בצ'מפיונס.
    הם עוד הולכים להתחרט בגדול , עד כמה שאני לא מאשים אותם בגלל שיש להם רוטציה קצרה , יש גבול לזלזול ולאפטיה לליגה ביחס לצ'מפיונס. הם יכלו יותר.

15. Barcik Member

אז מה שהיה לנו בינתיים הוא ג'סטה של ויאריאל לסוסידאד, סלטה קרובה ללשריין מקום באירופה, ואתלטי עושה מעשה צדקה לכדורגל הספרדי ומקרבת את אלאבס לירידה. אני מבסוט.