סביליה זוכה בסופר קופה אחרי 3-5 ענק בבירנבאו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏11/8/07.

1. Raulito Madridista

מחר ישוחק המשחק הראשון של הסופר-קופה הספרדי, הנערך בין אלופת ספרד, ריאל מדריד, לבין מחזיקת הגביע, סביליה. המשחק הראשון ייערך בפיחואן וישודר בצ'רלטון 2 בשעה 23:00.
    שתי הקבוצות צפויות להעלות בהרכב החזק ביותר שלהן. גם ריאל מדריד וגם סביליה, מזייפות מאוד בפתיחת העונה במשחקי האימון ויהיה מעניין לראותן במבחן רציני ראשון. בולארוז וטום דה מול בסופו של דבר בסגל של סביליה והם יתאוששו מפציעותיהם, קאנוטה נעדר. ריאל תחסר את היגואין הפצוע ואת רוד.

http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966847sevilia.Xxx

סביליה – איך עבר הקיץ?

סביליה שסיימה את העונה שעברה בהצלחה גדולה, כאשר זכתה בגביע אופ"א וגם בגביע המלך וסיימה שלישית בליגה,לא עשתה שינויים מרחיקי לכת בסגל שלה. ההצלחה הגדולה ביותר של סביליה עד עכשיו,היא הישארותו של המגן הברזילאי המצויין, דני אלבס, שהיה מקושר לריאל מדריד ולצ'לסי.
    דוד קובניו, שגדל בריאל מדריד והיה שוערה המחליף של סביליה אשתקד, הושאל לעולה החדשה, אלמרייה. הבלם אייטור אוסיו שלא זכה ליותר מדיי דקות, עבר לבילבאו והמגן השמאלי דוד קאסטדו עבר ללבאנטה. חאליד בולארוז מצ'לסי נרכש כדי להרחיב את סגל שחקני ההגנה של הקבוצה, כמו הבלם מוסוקורה, שהגיע מפאצ'וקה המקסיקנית. הקבוצה נפטרה מהחלוץ המושאל קפה בלנקו ומכרה אותו לחטאפה. הקשר המרכזי קייטה צורף מלאנס וטום דה מול הקיצוני הימני של אייקס, הגיע לחזק את הקבוצה ולתת פייט לחסוס נאבאס. הקבוצה צירפה לשורותיה את דייגו קאפל, שחקן נבחרת ספרד הצעירה, ששיחק בקבוצת המשנה של סביליה.
    משחקי ההכנה של הקבוצה היו בינוניים מאוד. הקבוצה השתתפה בטורניר שיקאגו בארה"ב. במשחק הראשון היא ניצחה 1-0 משער של פאולסן, אך במשחק השני הפסידה לויסלה קראקוב הפולנית. לפני שישה ימים היא קיימה את משחק האימון השלישי שלה, כאשר סיימה בתיקו 1-1 נגד סטובאל הפורטוגלית, כאשר רנאטו השווה.

מה בשבת?

המאמן חואנדה ראמוס יעלה את ההרכב החזק ביותר שיעמוד לרשותו, למרות העומס הצפוי של סביליה – כשישה משחקים בשלושת השבועות הקרובים, כולל שני משחקים במוקדמות ליגת האלופות נגד אא"ק אתונה.
    כמו אסקודה ייחסר לסביליה בצד שמאל עקב פציעה. גם הקפטן חאבי נאבארו פצוע והוא בכלל בספק לפתיחת העונה בליגה הספרדית. פרדי קאנוטה פצוע קלות, אך הוא לא יכול לשחק בגלל האדום שספג בגמר גביע המלך אשתקד, במשחק בו ניצחה סביליה 1-0 את חטאפה, משער שלו. טום דה מול, הקיצוני המוכשר שהגיע מאייקס וחאליד בולארוז שהגיע מצ'לסי, כשירים בסופו של דבר למשחק ונכללים בסגל של חואנדה ראמוס לקראת המשחק ושניהם בהרכב הפותח.
    את קאנוטה אמור להחליף לואיס פביאנו שייפתח לצידו של קרז'אקוב. דה מול ייקבל את הצ'אנס באגף ימין במקום חסוס נאבאס ואדריאנו יישחק בשמאל.

http://imgserv.ya.com/galerias2.ya.com/img/9/964367f01321bb3i3.Xxx
    קאנוטה. סוחב הרחקה וגם פציעה.

http://www.liga.co.il/leaguespic/1041966719real.Xxx

ריאל מדריד – איך עבר הקיץ?

המאמן פאביו קאפלו שהצעיד את הקבוצה לאליפות לאחר פיניש מצויין, סיים את תפקידו ובמקומו מונה למאמן ברנד שוסטר שהצליח להצעיד את חטאפה לגביע אופ"א לאחר שאשתקד הגיעה קבוצתו לגמר גביע המלך. שוסטר החל ברכש וכריסטוף מצלדר, בלמה הגרמני של דורטמונד, הגיע בההעברה חופשית. גם יז'י דודק וחאבייר סביולה(ערק מברצלונה), הגיעו בחינם למעשה. החלוץ רוברטו סולדאדו חזר לקבוצה לאחר עונה מצויינת באוססונה והקשר בלבואה שפחות הצליח בראסינג, חזר בינתיים גם הוא, כמו בפטיסטה. קיבו היה כבר מרחק נגיעה מללבוש את החולצה הלבנה, אבל בסופו של דבר נרכש פפה מפורטו תמורת 28 מליון יורו. הקבוצה פיספסה את רייס שעבר לאתלטיקו מדריד ונפטרה ממספר שחקנים שוליים כמו ראול בראבו, פאבון, מחייה, מינימבארס וכן עזב השוער המחליף דייגו לופז.
    ממש ביום חמישי בלילה נרכש דרנטה מפיינורד ובריאל מדריד מפנטזים על קשר התקפי בסגנון מיכאל באלאק או ואן דר והארט ומחכים לאריאן רובן.
    הקבוצה ניצחה את סטוק סיטי הבינונית 2-0 לאחר משחק לא מרשים(ראול וסולדאדו הבקיעו), קיבלה בראש מהאנובר שלישייה והמשיכה את המומנטום הרע לאחר שפיגרה 2-0 במחצית מול לוקומוטיב בגמר טורניר הרכבות. ריאל חזרה במחצית השנייה עם חמישייה בהנהגתו של גוטי שכבש צמד ובישל. היגואין, באלבואה וסביולה כבשו גם הם. הקבוצה הפסידה לאיינדהובן בגמר טורניר הרכבות, 2-1, כאשר סביולה כבש את שער הבודד לזכות ריאל. הקבוצה השתתפה בעוד טורניר והגיעה לגמר אך הפסידה לדפורטיבו ביום חמישי בגמר בו שיחקה עם ההרכב השני, 2-1.

מה בשבת?

הקבוצה תחסר את גונזלו היגואין שנפצע נגד איינדהובן וייעדר כחודש. הוא מחמיץ גם את המשחק השני של הסופר-קופה וכנראה גם את הדרבי במחזור הפתיחה נגד אתלטיקו מדריד.
    לפי אתר המארקה, הקבוצה תשחק עם חלוץ אחד בלבד – ראול, כאשר רוביניו ובלבואה יישחקו באגפים. אפשר לראות את המערך גם כ4-3-3 וגם כ4-2-3-1. גוטי, דיארה וגאגו ייפתחו במרכז המגרש, כאשר הראשון עם נטייה התקפית כמובן, המפתחות בידיו. ראמוס יישחק כמגן, קנבארו ופפה במרכז ההגנה והמגן השמאלי יהיה טורס. ואן ניסטלרוי עדיין מחוץ לסגל עקב פציעה, כמו גם מצלדר והיגואין.

http://estaticos02.cache.el-mundo.net/elmundodeporte/imagenes/2006/09/10/1157904569_0.Xxx
    עדיין בחוץ. רוד.

הרכבים:

סביליה: פאלופ; דני אלבס, בולארוז, דראגוטינוביץ, פוארטה; פאולסן, קייטה, דה מול, אדריאנו; לואיס פביאנו וקרז'אקוב

ריאל מדריד: קסיאס; ראמוס, קנבארו, פפה, מיגל טורס; דיארה, גאגו, באלבואה, גוטי, רוביניו; ראול

2. Sergio Ramos Member

יופי של משחק הולך להיות לנו, שתי קבוצות חזקות ביותר, ריאל מדריד האלופה הטהורה אל מול סביליה שנתה עונה מדהימה והשיגה כרטיס לגמר מולנו מחר, כרטיס למוקדמות ליגת האלופות, נאבקה עד המחזור האחרון על האליפות, וגם זכתה בגביע אופ"א שני ברציפות.
    סביליה מגיע למשחק שהיא חבולה מאוד בהגנה, שתי הבלמים הבחירים שלה, אינם יטלו חלק במשחק, מה שאומר שככל הנראה, דראגוטינוביץ' שמשחק מגן שמאלי, יוסט לעמדת הבלם ולמזלה של סביליה חאליד בוהלורוז הרכש החם בהגנת סביליה ישחק. יהיה מעניין לראות את קייטה, שחקן חזק ומהיר אשר הגיע כדי לתת פייט רציני ללב המגרש של סביליה.
    ריאל עברה מהפכה לא קלה בקיץ, אם עזיבת דון פאביו והגעת שוסטר, היו הרבה ביקורות וויכוחים. מחר, לפי דעתי הולך להיות המבחן הרציני הראשון של שוסטר. נכון שלריאל חסרים לפחות עוד 2 שחקנים רציניים שאמורים לחזק את הסגל משמעותית, אך עדיין שוסטר יעלה מחר אם ההרכב החזק ביותר שלו ויעמוד במבחן רציני ראשון העונה.

זה הולך להיות משחק קשה ומתיש, שתי קבוצות שלא הרשימו במשחקי ההכנה שלהם, אך עדיין יגיעו נחושות מתמיד. שסביליה מגיע לאחר שכבר עשתה את הרכש שלה לעונה הבאה, אבל תגיע חבולה מבחינה הגנתית. ומנגד ריאל שמגיע שהסגל שלה עדיין איננו סגור. אני מצפה לראות מחר את ההתקפה של ריאל קצת יותר פורחת ויותר אטרקטיבית, ובנוסף הגנת ריאל חייבת להיות במיטבה ולא לעשות שטויות, למרות שקאנוטה איננו, קרז'קוב ופביאנו הוכיחה שהם שחקנים מסוכנים מאוד וטובים.
    אני חושב שעם זהו המערך שישחק מחר, הוא המערך הכי אידאלי שיכול להיות לנו, בזמן שהקבוצה חסרת קיצוני נורמלי. יכול להיות שלשחק אם גוטי ודיארה זה סיכון מכוון שגוטי ידוע לפעמיים בהפקרות הקשות שלו להגנה, כך שגם גאגו ישחק מחר לצד דיארה שהראשון יעזור לדיארה בעבודתו ההגנתית ובנוסף לכך יתקוף שצריך. גוטי יהיה יותר עסוק בעבודה התקפית ויהיה המפתח הראשי של ההתקפה שלנו שישחק מאחורי ראול. האמת שאני לא ממש אוהב את הצבת בלבואה, הייתי מעדיף לראות את סביולה שם במקומו, אני לא יודע אם בלבואה הוא הבחירה הנכונה ביותר שיכולה להיות, בסך הכל זה משחק טעון, וכילדון חסר ניסיון יכול להיות שמוקדם מלתת לו לפתוח במשחק כזה. אבל שוב, ההודעה של ההרכב פורסמה במארקה, ואני לא בטוח שזהו ההרכב הסופי, נחכה ונראה .

נקווה למשחק טוב ושמח, מלא בשערים שבסופו ריאל היא המנצחת http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx .

3. Raulito Madridista

דור, זו הטעות שלך, אתה חושב שריאל מדריד היא אותה ריאל מדריד שזכתה באליפות וזה לא נכון, בכלל לא. הקבוצה שזכתה באליפות הייתה טובה בכמה דרגות, לא משנה שכרגע אנחנו רק במשחקי ההכנה ופרט להיום, הקבוצה לא עמדה בשום מבחן רציני.
    בקבוצה שזכתה באליפות, שיחק רוד ואן ניסטלרוי שהיה מנצל כמעט כל מצב שהגיע אליו, בניגוד לראול, סולדאדו, סביולה ולא חשוב מי עוד, שלא מפסיקים להחמיץ. רוברטו קרלוס היה המגן השמאלי שהיה תומך בהתקפה ומוסיף מימד חדש, היה את בקהאם באגף ימין וגם את התיחכום של היגואין אם היה צריך, מהספסל.

אני לא מבין מדוע חסוס נאבאס לא משחק, אך יש לי הקלה. אני לא פוסל את טום דה מול, אך ברור לי שיש הבדל גדול בין השניים. גם היעדרותו של פרדי קאנוטה תוסיף לנו מאוד. לסביליה יש שני מגנים שתוקפים נהדר, אלבס כמובן שהוכיח מה הוא שווה, וגם פוארטה, ששיחק לעתים כקשר אשתקד. פאולסן ייאלץ להתמודד לבדו נגד שלישיית הקשרים שלנו במרכז, אם כי גוטי יישחק קרוב יותר לראול לדעתי.
    ראול כבר לא מסוגל לתרום שום דבר ולא אתפלא אם אחרי מחצית סולדאדו יוחלף. לראול יש בשנים האחרונות את המקרים האלו, שאף פעם לא מתלבש לו, הוא תמיד מאחר בשנייה להגיע לכדורים ותמיד "רגלו קצרה לו" והוא מפספס בסנטימטר. גם אם גוטי יצליח לתת מסירת אומן, אני לא בטוח שראול יידע לנצל אותה. אני בונה על רוביניו במשחק, לחלוטין. אין לדעת איך גוטי יגיע, בלבואה משקיע ונלחם אבל הוא מתקשה לעשות דברים עם הכדור. אני מקווה שגאגו יפתיע אותי וייחלק מסירות חכמות, הביאו אותו בשביל זה ולא בשביל שיהיה עוד גרזן כמו דיארה, שהוא שחקן המפתח השני שלי. התוצאה במשחק הזה חשובה, כי לטעמי הפסד של שני שערים סוגר את הסיפור, בטח יחסית לכושר שהקבוצה נמצאת ותוך שבוע לא יהיה קסם ונתחיל לשחק כדורגל מדהים, אך הדרך גם חשובה. אנחנו ריאל מדריד ולדעתי היא צריכה לנצח כל קבוצה בכל מגרש, רק השם שלנו מוכיח על עוצמה. אני רוצה לראות קבוצה נלחמת, נותנת פייט, ואני חותם על שלושה וחצי מצבי הבקעה כמו במשחק הליגה נגד סביליה. נראה עד עתה שריאל מדריד מחפשת להתחכם, אף שחקן לא בועט לשער, אבל האמת, אין לנו יותר מדיי שחקנים שבועטים גם מדוייק וגם חזק. ראול פעם היה בועט מדוייק מאוד, אבל אני לא זוכר בעיטה שלו מרחוק שהפתיעה. דיארה בועט טיל אבל הוא עקום, רוביניו בועט בינוני. רק סרחיו ראמוס וגוטי מסוגלים לתת בעיטה.
    אני מאחל בהצלחה לריאל, כמובן.

4. Sergio Ramos Member

לא, אני לא אמרתי שריאל מדריד היא אותה ריאל מדריד שזכתה באליפות. אני איפלו הדגשתי שריאל מגיעה יחסית בסגל זחסרים לה 4-3 שחקניים שהיו אמורים להוות חלק משמעותי במשחק כזה. כמו קשר מרכזי שחסר לנו, או ואן ניסטלרוי,היגואין קשר תוקף ומגן שמאלי. אך לעומת זאת גם סביליה מגיע ללא 3 שחקנים חשובים הלא הם, חאבי נבארו, אסקודה וקאנוטה.

5. Bensh Member

כוס אמק צ'רלטון... זה יהיה ככה גם במשחקי ליגה רגילים?
    אה, וכמובן בהצלחה לחואנדה ראמוס ולחניכיו

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏11/8/07
  6. Pipe Member

לא. הזכויות לליגה הספרדית שייכות לערוץ הספורט ל 3 העונות הקרובות.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.marca.com/elementosPortada/fotosPortada/2007/08/11/sevilla_madrid_2.Xxx

פנדל של לואיס פביאנו קבע את תוצאת המשחק הראשון , 1-0 לסביליה בפיחואן .
    בבירנבאו יהיה לקבוצה הסביליאנית קשה מאוד , ונראה שה1-0 לא כל כך יספיק לה .

8. Sergio Ramos Member

מה נגיד ומה נהיה. הפסד 1-0 לסביליה בפיחואן, שוב לאחר יכולת לא משכנעת בכלל.

המחצית הראושנה נפתחת וחבורתו של חואנדה ראמוס פותח במתקפה קטלנית על ריאל. פאביאנו הוא זה שנעץ את השער היחיד מהפנדל ולא רוצה להיכנס לזה שאם היה או לא היה. במחצית הראשונה התקפת ריאל פשוט הייתה שוממת. השחקנים בקושי עברו את החצי, משחקים רחוק מאוד מהשער, אין מי שיעביר את הכדורים כמו שצריך ההתקפה לא מספיק חדה ואטרקטיבית. סביליה לחצה עלינו בכל חלקי המגרש ולא נתנה לנו אנחת רווחה לזוז בכלל, וריאל פשוט הייתה שבויה לכך, ראול בכל המשחק היה פשוט גרוע, אין מילים אחרות לתאר זאת,איטי ומגושם חוסר תנועה שלו ושל השחקנים. משו פשוט מקולקל, סביליה נראת יותר טוב מאיתנו, הגיע ליותר מצבים מאיתנו סכינה הרבה ושלטה הרבה יותר בכדור במחצית השנייה.
    אין יותר מה להסביר לדעתי, ריאל לא במיטבה אין חיבור בין שחקנים משהו ממקולקל בהתקפה שלנו.

המחצית השנייה נפתחת וריאל נראת טיפה טיפה יותר טוב מבמחצית הראשונה אך זה עדיין לא זה, אין, פשוט אין מי שיעשה אתת המשחק שלנו כמו שצריך. הכדורים בקושי עוברים הקבוצה לא מרבה לבעוט ולסכן מרחוק וזה נראה לא טוב. באמצע המחצית הראשונה חל שיפור קטן בקצב, הקצב של המשחק שלנו קצת יותר נפתח, ראינו יותר את רוביניו משתתף בהתקפות, אך עדיין זה לא מה שדרוש מהברזילאי שלנו. חסר לריאל משהו וזה כל כך ברור. החסרון של קשר תוקף מורגש ביותר, אין מי שיתקוף המצד השני ויאזן את האגפים שלנו. חסר עוד קשר אמצע שידע לנהל את המשחק שלנו ולתת לו מחץ. ראול כמו תמיד גם במחצית השניה לא הרשים כלל וכלל, לא מבין למה שוסטר לא הוציא אותו.רוביניו כרגיל לא היה מספיק משוחרר, המון ניסיונות כושלים לעבור 3-2 שחקנים סוגרים אותו והברזילאי חסר אונים, אני דווקא חושב שגוטי קצת מפריע לו בכניסות לאמצע. חסרונו של רודי מורגש בהחלט, אין מי שישים את הרגל המסיימת שלנו. בסיכום המשחק, 1-0 לסביליה אני שמח שלפחות סביליה לא נתנה לנו עוד גול. בברנבאו אני מצפה ליכולת אחרת, אנחנו יכולים לחזור מ1-0 זה בהחלט אפשרי, דבר ראשון ריאל בגומלין תצטרך להגיע ולתקוף את סביליה לעשות שער ולהשוות את התוצאה ולחזור לעיניינים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/07
  9. Raulito Madridista

אחד המשחקים הגרועים של ריאל מדריד מבחינה התקפית, בשנים האחרונות. נדהמתי לראות שלא הגענו לאף מצב בעיטה נורמאלי ולאף מצב לגול. גם את המצבים הנייחים הבודדים שהיו לנו, לא הצלחנו לנצל. המזל שלנו הוא שאנחנו הפסדנו בתוצאה שברירית מאוד, אך אני לא בטוח שאנחנו מסוגלים לעבור את סביליה בברנבאו. כולם פשוט היו גרועים בחלק הקדמי. גאגו שוב פישל בגדול, והוצאתו גרמה לדיארה ולגוטי להיות לבד במרכז המגרש. אולי החזקנו יותר בכדור, אך זה לא היה זה. לא הגיוני שקבוצת פאר כמו ריאל מדריד לא תבעט לשער במשחק חוץ, כמה שהוא קשה. לא הגיוני שמתי שגוטי מכוסח והוא ביום חלש, לקבוצה אין מה לעשות. המצב היחיד שהגענו אליו, היה אחרי טעות בהגנת סביליה, אבל למה שראול ייכבוש באמת, למה?
    איקר בזכיר במשחק אתמול שהוא אחד השוערים הטובים בעולם, דבר שקצת שכחתי אחרי המשחקים האחרונים שלו.
    סביליה פשוט עשתה לנו בית-ספר לכדורגל. שהם רצו להגיע למצב הם הגיעו. ריאל לא הצליחו לחבר שני פסים והיו דקות שסביליה עשו משולשים.
    היה נראה שגם אם המשחק ייערך עוד עשר שעות, ריאל מדריד לא תגיע למצב רציני ותאיים על השער.
    בפטיסטה היה איטי מאוד ואיום ונורא. מיגל טורס היה חלש בחלק הקדמי וכנראה שאי-אפשר לבנות עליו. רוביניו לא יכול לשחק באגף ללא תמיכה מהמגן וגם הילד הברזילאי היה חלש מאוד.
    סרחיו ראמוס באחד המשחקים הגרועים שלו בקבוצה. לא היה רגוע בכלל, כל פעולה עשה בקושי רב, לא תרם כלום בהתקפה ועד שהיה מצב אולי לבעוט או היה צריך למסור אחורה, הוא איבד בצורה שלומיאלית.
    אני אף פעם לא מבין איך כל השחקנים תופסים ימים חלשים במגרשים כאלו.
    בכל מקרה, לשוסטר יש הרבה עבודה, נעזוב בצד לרגע את התואר הזה, את הסופר-קופה(לטעמי תואר חשוב מאוד, אני לא מזלזל), יש לנו דרבי בקרוב והקבוצה לא מחברת שני פסים.
    במשחק הזה, ראיתי, שקבוצה יכולה לעשות בית-ספר לכדורגל לקבוצה השנייה, מבלי לנצח 3-0.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/07
  10. Pipe Member

המשחק הזה לא צריך להלקח כמדד רציני לשום דבר. זו לא ריאל מדריד שנראה השנה, וזו לא סביליה שנראה השנה. מבחינתי זה לא יותר מטורניר אימון של שני משחקים שבסיומו המנצחת מקבלת גביע. כמובן שהתקשורת תחגוג על ריאל וכמובן שגם במשחקי אימון עדיף לנצח מאשר להפסיד, אבל לא קרה כלום. לא לדאוג, לשוסטר עוד ייהיו הזדמנויות להוכיח שהמשרה גדולה עליו.

11. Sergio Ramos Member

תראה זה נכון, זה סך הכל מבחן ראשון של שוסטר, וצריך גם להתחשב בעובדה שחסרים לנו עוד 2-1 רכשים חשובים וגם רוד והיגואין חסרים לנו. אבל עדיין, אני לא חושב שזו סיבה מספיק טובה איך שנראנו אתמול, ואני גם לא מבין את הצבת ראול בחוד ואת הבצת בלבואה. אתה יודע מה, השלמתי אם זה שראול פתח, אבל לא האמנתי ששוסטר כל כך עיוור ושהוא לא הוציא אותו והכניס את סולדאדו לפחות לנסות ליצור שינוי. זו יכולת רעה, ואני מאוד מקווה שאתה צודק ולא יהיו מהמשחק הזה שום השלכות לגבי העונה הקרובה. כי עד כה, זה לא נראה טוב וכולם ראו עד כמה ריאל מתקשת בחיבור שלה אפילו ליצור 3-2 מסירות מדויקות. מקוה שהיכולות השתפרו ושרודי והיגואין הפצועים יחזרו כמה שיותר מהר ובנוסף שכבר יגיע הרכש שכולם לו מצפים.

12. Raulito Madridista

הבעייה אתמול לא הייתה ראול, ממש לא. הוא היחיד שהיה עירני בחלק הקדמי ואתה יודע מה, הוא לא היה השחקן הכי גרוע אתמול בחלק הקדמי. סביולה שנכנס ניסה אך לא עשה כלום בהתקפה ובפטיסטה בכלל התרגש אולי יותר מדיי לחזור לפיחואן ולא הפסיק לאבד כדורים. רוביניו ובלבואה היו מאוד חלשים אתמול, אני מאוד מקווה שזה לא מה שנקבל מרוביניו השנה כי אחרת אנחנו בצרות צרורות. ראול לא מסוגל כבר לעבור שחקנים או ליצור לעצמו את המצב. גם סולדאדו צריך עזרה מהקישור וכך גם סביולה, זה לא שראול הוא דויד ויאה בכושרו הנוכחי, תיירי הנרי, אטו או שבשנקו, הוא כבר לא כזה.
    ראול לא היה הבעייה אתמול, אלא הקישור החלש שלנו. דיארה ביום רע, גוטי ביום רע(השחקנים ששיחקו סביבו היו נוראיים והמגנים לא עשו כלום בחלק הקדמי וקצת קשה לשחק שהמטרה של המאמן של יריבתך הוא לכסח אותך ולהפיל אותך אל הדשא), בלבואה לא קיים ורוביניו? אתמול הוא היה נזק.

אגב,

ציטוט שלי מפורום ווינר.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/07
  13. Sergio Ramos Member

בקשר לרוביניו ובלבואה אני מסכים איתך, לא קשה לראות שרוביניו היה כה חלש, הוא איבד הרבה כדורים ונכשלים המון הסניותיו לחדור את הגנת סביליה. בלבואה בכלל לא עשה כלום, וחסר לו עוד המון יסודות כי חוץ ממהירות וכוח לבחור חסר המון כמו למשל חוכמה,ראיית משחק, מסירה וכו'. באפטיסטה היה ממש לא טוב, חוץ ממסירת עקב אחת יפה, כרגיל לא התמצא והיה כבד מאוד. לגבי ראול,, הוא שיטט ברחבי המשחק ופשוט לא ידע מה לעשות, אולי לא גרוע אבל היה בין החלשים ביותר ההתקפה שלנו, למרות שכולם היו חלשים ואני ציפיתי לראות את שוסטר לפחות מכניס את סולדאדו לתת לו הזדמנות ולנסות לפחות להפיק שינוי, כי בסופו של דבר לא משנה אם ראול היה החלש ביותר הוא היה חלש וזו עובדה ולטעמי הוא היה חייב להיות מוחלף במחצית השנייה. לגבי סביולה, אולי הוא לא הפיק שינוי של 100אחוז אבל מאז שנכנס לא היה כל כך חלש, והיה די סביר לטעמי.
    ושוב אני אומר, אני עדיין מתחשב שרוד כל כך חסר לנו, אבל עדיין לא משנה אם ראול זה לא ויאה או משו בסגנון, ונכון שאולי גם סולדאדו לא היה מביא איזהשהו שינוי כל כך גדול. אבל לפחות לנסות להפיק שינוי לקבוצה. התאכזבתי שראול אתמול לא הוחלף. ואם כל זה שהקישור היה חלש ולא סיפק כדורים לחלוץ החוד ראול, למרות זאת, לא פוטרת את ראול מיכולת כה חלשה. ראול אתמול שיטט ללא שום מטרה במגרש והיה ביכולת ירודה.

הדבר היחיד שאני יוצא ממנו מרוצה זה ההגנה שלנו שהייתה די טובה, פפה די הרשים אותי גם קנא אני די טוב. ראמוס באחד המשחקים הלא טובים שלו עד כה, וטורס כרגיל בהתקפה חייב לשפר את יכולתיו.

הימרת נכון, תמהר להמר על ניצחון 3-0 של ריאל בברנבאו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/8/07
  14. Raulito Madridista

סיכום העניין מבחינתי הוא כזה: ראול לא היה הכי גרוע אתמול על המגרש, הוא השתדל וניסה, אך רואים ולא בפעם הראשונה שהוא לא מסוגל לשחק ברמות האלו כבר והוא לא אותו שחקן. כבד, איטי, מגושם, מסתובב על המגרש ולא נוגע בכדור. הגיע לו להיות מוחלף, זה נכון. אבל, וזה אבל גדול, גם סולדאדו לא היה עושה את השינוי וגם לא ואן ניסטלרוי, כי הקישור שאמור ליצור מצבים, היה חלש מאוד אתמול ומנומנם.
    אני יצאתי מהמשחק הזה בתחושה מגעילה מבחינת ריאל מדריד, שהשחקנים ביזו את הסמל בכך שלא הצליחו לאיים אפילו לא פעם אחת על שערו של פאלופ.

15. 亚历山大帕托 Member

כל הכבוד לסביליה! הייתי בעדם גם בליגה, גם באופ"א, וגם בגביע הספרדי. מקווה שבברנבאו הם שוב יציגו את האופי הנחוש שלהם ויחזיקו תיקו. לא יכול לחכות עד ל-31 לאוגוסט, יהיה משחק בנזונה!