נצחון לבארסה,תיקו לולנסיה וריאל. אוסאסונה שנייה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י rivaldo, ‏19/3/06.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלישי

ברצלונה - חטאפה (22:00 שידור ישיר בספורט 5 פלוס)
    http://www.fcbarcelona.com/imagenes/jugadores/futbol/iniesta/190306_iniesta_detall.Xxx
    :aa1: ברצלונה מגיעה למשחק מול חטאפה חבולה כאשר מאבדת את רפאל מארקז לחודש וחצי ואת אדמילסון לשבועיים שבמלא מושעה מהמשחק הזה בגלל צהובים.
    אולגר יוסט לעמדת הבלם , באלטי ישחק כמגן . ההתלבטות הקבועה של רייקארד היא בעמדת המגן השמאלי וגם בעמדת הקשר הנוסף לצידו של דקו , ואן בומל ואינייסטה ילחמו על המקום הזה , ומוטה יחזור מהשעייה בשביל למלות את תפקיד הקשר האחורי.
    :aa1: גם בחטאפה יחסרו כמה שחקנים לקראת המשחק הקשה הזה בקאמפ נואו.
    הקשר סלסטיני שנפצע בכתפו וינותח השבוע יעדר וגם בלנגר שנפצע מול דפורטיבו בשבת יעדר ככל הנראה אלה עם כן יצליח להחלים במידה ולא יחלים מטז'אן הארגנטינאי יחליפו,גם גוויזה (מלך השערים של הקבוצה עם שמונה כיבושים,אחריו פרנייה המגן השמאלי עם שבעה) בספק למשחק עקב פציעה ולא היה בסגל למשחק מול דפורטיבו.
    עדיין לא ידוע אם גבילאן(מלך הבישולים של הקבוצה) שהורחק מול דפור ולא בצדק לטענתם של חטאפה יעמוד לרשותו של שוסטר,חטאפה שלחה עירעור על הצהוב השני שלו ומחכים לתשובות,ריקי מחכה גם הוא לתשובות כדי לדעת אם ישחק במקומו של גאבילן.

רביעי

בטיס - סנטאנדר (21:00)

לה קורוניה - מאלגה (21:00)

אוסאסונה - ריאל סוסידאד (21:00)

אלאבס - סלטה ויגו (21:00)

בילבאו - אספניול (21:00)

מאיורקה - קאדיז (21:00)

ולנסיה - ויאריאל (21:00)
    המיני-דרבי של ולנסיה, בין ויאריאל לולנסיה במסטאייה, ויאריאל מגיעה אחרי תיקו לא מרשים במדריגל נגד אתלטיקו, ועם הפנים לעבר אינטר בעוד כ-8 ימיים, ריקלמה חוזר מהשעייה. אצל ולנסיה המצב הוא ככה ככה, אחרי 16 משחקים ללא הפסד, העטלפים חתפו מעלומה מראסינג סאנטנדר והפסידו 2-1, ולנסיה שעוד חלמה על אליפות שלישית ב-5 שנים, רוצה להבטיח לעצמה מקום 2 שמעלה אוטומטית לליגת האלופות.

סארגוסה - ריאל מדריד (22:00)

אתלטיקו מדריד - סביליה (23:00)

עוד מידע על המשחקים בהמשך..

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/06
  2. Mourinho Member

עוד משחק מעניין, יערך בקלדרון, אתלטיקו מדריד בתקופה מצויינת שעוד חולמת על כרטיס לצ'מפיונס, תארח את סביליה שגם היא בתקופה טובה מאוד, למרות התיקו נגד מאיורקה השבוע. ניצחון של הרוז'י-בלנקו יקדם אותם מאוד לעבר כרטיס לליגת האלופות, אתלטיקו שפתחה רע מאוד את העונה, מסיימת אותה בסטייל. סביליה שעלתה לרבע גמר גביע אופ''א אחרי 2-0 מרשים על ליל(אותו ליל שניצחה את מנצ'סטר), רוצה גם היא לעשות היסטוריה ולשחק בליגת האלופות.

עוד משחקים מעניניים: ריאל מדריד תגיע לרומרדה, בפעם האחרונה הם קיבלו שיישיה מרגלי מיליטו את אוורטון, גם הפעם לא צפוי להם חיים קלים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/3/06
  3. Engel Del Madrid Member

למה לעזאזל כושילאמאמאמאממאמאאאאאאאאאאא של הערוץ הספורט הבן זונה למה לא משדרים ריאל?!?! בסדר יום ראשון סבבה זה לא משחק כזה מעניין אבל נגד סראגוסה לא משדרים?! מה קורה למניאקים?!?!?!

4. Barcik Member

מה, מישהו מעוניין לראות אותכם מגיעים ל- 360 דקות נטולות שערים?

5. אלי מתחן Member

אני לא בטוח שהשיעממון של בארסה-חטאפה עדיף.

6. Barcik Member

זה משחק בית. צפויים 5-10 תרגילי רונאלדיניו יותר, הנעת כדור קרובה יותר לשער של היריבה, ו- 20% נוספים של שערים.

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסגל למשחק של ברצלונה מול חטאפה:
    ואלדז, ז'ורקרה.
    סילביניו, בלטי, אולגר, פויול, רודרי, ג'יו.
    אינייסטה, דקו, ואן-בומל, מוטה, גאברי.
    אזקרו, ג'יולי, אטו, רונאלדיניו, מקסי לופז.

מארקז ואדמילסון כמובן בחוץ בגלל פציעות , לארסון מקבל מנוחה , ורודרי בלם בארסה ב' אולי יקבל הזדמנות כהכנה לבנפיקה ?
    http://www.fcbarcelona.com/imagenes/jugadores/futbol/rodri/180705_rodri_gran.Xxx

8. forza barca Member

אחי לארסון לא מקבל מנוחה,הוא גם פצוע!

9. Mourinho Member

למה אתה מקלל כל הזמן?

בוריס, אוביקטיביות, סארגוסה - ריאל, הרבה יותר מעניין.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם תקרא בדיון של ברצלונה ,תבין שלארסון ערך אימון ביום ראשון והוא כשיר , הוא רק הרגיש התכווצות שרירים ,ורייקארד חושב שאפשר להסתדר בלעדיו מול חטאפה.

http://www.marca.com/futbol/laprevia/2005_2006/jornada_29/primera/analisis01.Xxx
    בנוסף לתרגילים שיעשה לנו רונאלדיניו , הוא יחגוג ביום שלישי את יום הולדתו ה26 !

11. EL Capitan Member

מה? יש לו יום הולדת ב21 במאי.

12. Raulito Madridista

הייתי באמצע כתיבת תגובה והמחשב החרא שלי נתקע וזה יצא לי מהפורום, אז אגיב בקצרה יותר::

אני לא חושב שלריאל מדריד יש הרבה סיכויים נגד סראגוסה. היינו חייבים לנצח את בטיס כי זה נחשב אחד מהמשחקים הקלים שיהיו לנו עד סוף העונה. אין אף שחקן בהתקפה שאתה יכול לחתום עליו שייתן משחק טוב, ריאל 270 דקות לא כובשת, ההגנה לא בשיאה, נגד סראגוסה באיצטדיון המקולל חטפנו שישייה בקיצור אני חושב שנפסיד. חבל שלא פתחנו פער מולנסיה שבמקום השני. בניגוד לשנים קודמות שהיה לריאל שחקן שבטוח יבקיע: ראול\רונאלדו או שחקן שבטוח ייתן את הבישול: פיגו\זיזו, היום אין.

ויאריאל תתרכז לדעתי במשחק נגד אינטר באלופות, ואולי תתן לחלק מהחשקים מנוחה. ולנסיה תבוא עם מוטיבציה ותנסה לנצל את המשחק הקשה שיש לריאל ולדעתי היא תעבור אותה בטבלה. ויאריאל העונה קבוצה פחות טובה משנה שעברה אירופה משפיעה עליה בקשר לליגה, אני חושב שהיא תפסיד. אם ויאריאל סוגרת את דויד ויאה היא עשה חצי מהמלאכה.

אני מקווה שבטיס תנצח את ראסינג שלמרות שהיא במקום ה-12 היא קבוצת תחתית. בטיס בבית הפסידה נקודות יקרות נגד מאלגה, אני מקווה שהיא לא תרד ליגה ומחזיק לה אצבעות, חבל לי על הקהל הנפלא שלה ועל חואקין, ומה גם שהיא לקחה נקודה בברנבאו. אם ריקרדו אולבירה לא היה גומר את העונה זה בטח לא היה נראה ככה אצל בטיס.

אני חושב שחטאפה לא קבוצה עם חלק התקפי מספיק טוב כדי לנצל את העובדה שמארז ואדמילסון לא משחקים. חטאפה תפסיד בקאמפ נואו היא לא קבוצה מספיק טובה כדי להוציא משם אפילו נקודה. אני לא יודע איך ברסה תיראה אבל שני משחקים חלשים בשבילה זה יותר מדי. הפעם יהיה לה ספסל יותר דק והיא צריכה להבקיע בדקות הפתיחה כדי לא להיכנס ללחץ.

אוססונה נגד סוסיאדד זה גם משחק מעניין. סוסיאדד חייבת נקודות מהמשחק הזה היא הייתה צריכה להשיג תיקו נגד ברסה היא נראתה בסדר גמור. אני מחזיק אצבעות לבאסקים הפעם שונא את אוססונה לא רוצה לחשוב שהיא תיהיה באלופות ועוד אולי על חשבון ריאל.

לדעתי אתלטיקו פייבוריטית גמורה למשחק נגד סביליה. סביליה קבוצה לא יציבה ההגנה פחות טובה ואתלטיקו בתקופה טובה.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה מתבלבלים בתאריך היומולדת שלו , גם יש הרבה אתרים שרושמים שהימולדת שלו במאי

14. Raulito Madridista

סראגוסה - ריאל מדריד

ריאל מדריד תתארח אצל סראגוסה ברומרדה למשחק חוץ קשה ביותר!, כאשר בפעם האחרונה שהם ביקרו שם אין להם זכרונות נעימים במיוחד. ריאל תגיע למשחק לאחר שפיספסה הזדמנות פז לפתוח פער מולנסיה שהפסידה, כאשר ריאל סיימה בתיקו 0 עם בטיס,אחת הקבוצות החלשות העונה בספרד. נראה שלריאל מדריד אין אוויר והיא בסכנה, אם היכולת הרעה תימשך לא בטוח שהקבוצה תעפיל לליגת האלופות. אחרי שהפער מברצלונה צמח ל11 נקודות אפילו האוהדים האופטימים ביותר של ריאל מדריד הבינו שגם העונה הזו תיגמר באכזבה אחת גדולה.

אי אפשר להמר על המערך של לופז קארו, תמיד הוא יפתיע אותנו, ובדר"כ לרעה. אם במשחק הקודם ריאל שיחקה ללא קשר הגנתי שכן גוטי, סיסיניו, זיזו ורוביניו פתחו וגראבסן ובפטיסטב על הספסל, גם ראול בראבו פותח בהרכב. ג'ונתן וודגייט התאמן היום עם הקבוצה במפתיע, הוא לא יסוכן וכנראה לא ייפתח בהרכב, אולי יהיה בסגל. גארסיה קרוב לכשירות מלאה והוא בוודאות יהיה מחוץ להרכב. האם דיויד בקהאם יסופסל לראשונה בריאל מדריד כאשר הוא כשיר במאת האחוזים? את זה נדע רק במשחק. סיסיניו שהיה הכי טוב נגד בטיס, ייפתח בהרכב בדוואות, השאלה היא אם כמגן או קשר. לא ברור אם ראול וקאסנו ימשיכו לקבל את הקרדיט בהתקפה.

סראגוסה מגיעה למשחק לאחר ניצחון דחוק 1-0 על מאלגה ביום ראשון, משער בדקה ה-90 של אברטון שהגיע בקיץ מדורטמונד. הקבוצה מדורגת במקום העשירי בטבלה במרחק של 6 נקודות ממוקדמות גביע אופ"א. הקבוצה כנראה לא תגיע לגביע אופ"א דרך הליגה בגלל שעוד לפחות 4 קבוצות מתחרות על המקום באופ"א.

הסיבה שסראגוסה יכולה לחייך זה על כך שהיא יכולה להעפיל לאופ"א במידה ותזכה בגביע המלך, היא תשחק בגמר נגד אספניול. סראגוסה עשתה טורניר גדול בגביע המלך. היא הדיחה גם את אתלטיקו מדריד, גם את ברצלונה(5-4 בסיכום המשחק), וגם את ריאל מדריד בחצי הגמר(6-5 להם בסיכום שני המשחקים), לאחר שבמשחק הראשון ניצחה בתוצאה המדהימה של 6-1!!!!.

ההתקפה של סראגוסה בנוייה בעיקר על החלוץ דייגו מיליטו ועל אברטון הברזילאי. מתוך 38 השערים שכבשה הקבוצה, 24 כבשו שני השחקנים(מילטו-13, אברטון-11).
    שני השחקנים שהכי מוכרים לריאל מדריד הם אלברט סאלדס הקשר האחורי וסזאר סאנצ'אז, ששיחקו בריאל מדריד בעונה שעברה, בעוד השוער שיחק מעל 5 עונות במועדון הספרדי, עם כי בתור שחקן ספסל.

בסיבוב הקודם::

במחזור ה-10 נפגשו שתי הקבוצות בסנטיאגו ברנבאו. ריאל מדריד ניצחה 1-0 אחרי משחק חלש של הקבוצה בתקופת לושמבורגו, כאשר היא בקושי בועטת לשער. ריאל מדריד זכתה בשני כדורי עונשין. את הראשון החמיץ רוביניו כאשר סזאר ניחש נכון והדף, ולאחר מס' דקות השיגה ריאל עוד פנדל, אותו בעט קרלוס מדוייק פנימה והביא לריאל 3 נקודות.

בגביע המלך ניצחה סראגוסה 6-1 את ריאל מדריד ברומרדה באחת התצוגות העלובות ביותר של ריאל מדריד. בברנבאו ריאל הייתה חייבת ניצחון של 5-0 בשביל לעלות לגמר. ריאל מדריד ניצחה "רק" 4-0 שלא הספיק לה, אבל את הכבוד במידה מסויימת החזיר לה. ב10 הדקות הראשונות כבשה הקבוצה 3 שערים בבליץ מטורף: סיסיניו(1), רוביניו(5) ורונאלדו(10), כבשו. קרלוס הוסיף את האחרון בדקה ה-65.

*בעונת 04\2003 נפגשו שתי הקבוצות בגמר הגביע הספרדי, בו הפסידה ריאל מדריד 3-2 משער ארור של לוסיאנו גלאטי המחליף.

15. ManUtd Fan Member

מצפה לנו משחק מאוד מעניין בין סראגוסה לריאל ואני לא מבין למה ערוץ הספורט לא שידר אותו. זה משחק דווקא יותר מעניין מברצלונה-חטאפה. לא נורא, נסתפק במה שיש. לדעתי ברצלונה הולכת לנצח את המשחק הזה כמובן, והיא תגיע במצב טוב לבנפיקה. היא תנצח 0-3 מצמד של אטו ועוד אחד של רונאלדיניו.

בין סראגוסה לריאל יש לי הרגשה כזאת שרונאלדו יכבוש מזה הרבה זמן. אני לא אומר שזה יביא את הנצחון, בעצם אני אומר שזה לא יביא את הנצחון. לדעתי ריאל הולכת להפסיד שם את המשחק.
    לפי מה שראיתי במשחקים האחרונים, הם הניעו את הכדור צורה מרגיזה מאוד, ובכלל לא אהבתי את איך שהם הניעו את הכדור. הניעו את הכדור כאילו הם בלי חשק, אבל מבארסה תמיד צריך לצפות לעקיצה.