ניתוח אישים: לופא קדוש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Sir Alex Ferguson, ‏30/4/03.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובכן,ככל שהשנה מתקרבת מתחזקים ההשערות שלופא קדוש לא ימשיך בהפועל באר שבע.
    זאת השנה השלישית שהוא מאמן אותנו,וכניראה גם השנה האחרונה.
    כאן נדבר מה אתם חושבים על לופא קדוש,האם הייתם רוצים אותו בקבוצה שלכם,ומה לדעתכם יהיה איתו בעתיד?

2. Fernando Cavenaghi Member

כמו שאמרתי בדיון על גוטמן, לופא מבין גדול בכדורגל ובאמת התפקיד שהייתי רוצה שהוא יעשה בכל מועדון שאני אוהד זה הג'נרל מנג'ר, אחראי על רוב הדברים אבל לא זה שבמגרש רץ על הקווים וצועק.

3. ליהי Member

אני מסכימה.כמו שאמרתי בדיון על גוטמן, לופא קדוש טוב בהרבה מגוטמן. ובוא אני אתן לך כמה דוגמאות- קח לשנייה את הבחירות של לופא קדוש מבחינת שחקנים: כל בחירה-בול, השחקנים של לופא (עד לא מזמן) היו בכושר הטוב ביותר בליגה,פשוטו כמשמעו. בתחילת העונה ב"ש להזכירך היתה מקום ראשון ולראשונה מזה הרבה (הרבה) זמן פתאם נשמעו קולות שב"ש יכול להיות עושה את זה עוד שנה שנתיים-אליפות, מה שעוד ב"ש עד עצם היום הזה מתמודדת על המקום הרביעי המכובד שזה מענקים של 550 אלף ואולי כרטיס לאופ"א.
    ושים לב עכשיו טוב טוב לבחירת השחקנים של גוטמן העונה : כל כך הרבה אפסים לא תראה אפילו בחשבון בנק של שאול אייזנברג.כל בחירה-יותר גרועה מקודמתה.
    גוטמן הירבה העונה לרכוש שחקנים שאיכזבו (ואני לא מדברת על 2-3 אני מדברת על 5-6) ואלה שדווקא הראו יכולת טובה פה ושם הוא מיהר לשחרר או למכור, שחס וחלילה לא תהיה לו נחלה טובה בקבוצה.
    תוסיף לזה את העובדה שגוטמן הוא הוגה הרעיון הבונקרסטי, תראה איך הוא משך הרבה קבוצות טובות למטה ותחשוב פעמיים מה עדיף.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב מכיוון שהנושא של גוטמן לבאר שבע גלש לעניין קדוש,חבל שיהיה שני נושאים,תסגרו את הטופיק הזה.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לופא לא קלע בול בזרים.

ברטוש טרכולסקי הוא כישלון טוטאלי.

6. ליהי Member

די להיות קטנוני, באותה המידה אני יכולה לתת לך את הדוגמא של קאקו. אין בכלל מה להשוות בין הבחירות של קדוש לשל גוטמן...

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

גוטמן????? הביא את רוסו וחלילוביץ'!!!! ברור שאין מה להשוות.

8. Fernando Cavenaghi Member

לפני כמה זמן? ומה הוא עשה בנתיים?

ומה קורה לקבוצות שהוא אימן?

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בסדר זה משהו אחר.... היא דיברה על זרים....

10. ליהי Member

רוסו זה היה ממש בטעות, אבל באמת בטעות.

אוקיי שים לב לרשימה:
    אלון אופיר,רפי הללי,עידן שום,דודי ליברמן,דאבור באייסיץ,אגידיוס וארנס,דימיטרי אולינוב,אייל טרטצקי,עמי אזולאי דווקא ריבנדיירה שהיה טוב זרקו במקום טרטצקי מסיקה היה צריך להיות מגן שמאלי בן לולו לפני רמי עזיז בעמדת המגן הימני וורמוט מספר 1 בקבוצה כמעט לא שיחק.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה כל השחקנים האלה באים להראות?שגוטמן בחר אפסים או שפשוט עם הסגל הטוב הזה הוא לא הצליח לעשות הרבה?

12. ליהי Member

זה נראה לך סגל טוב?!?!?!?!?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx