נימני, כבר לא האליל של מכבי?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Pasquale, ‏28/9/02.

1. Pasquale Member

אבי נימני, האליל המוכר לכולם של מכבי ת"א, לא מה שהיה פעם.
    לנימני היו בעיות בבקרה התקציבית וכל הזמן אמר שתוך יום יומיים זה ייגמר העניין.
    לאוהדי מכבי ת"א כבר לא היה סבלנות בשבילו והם ראו שאפשר גם לנצח ללא נימני (בואבישטה)
    בב"ש נימני חטף מכות (לא יודע את הסיבות), ומה שבאמת כבר הוריד אותו, זה המשחק שלו מול מכבי חיפה.
    נימני שיחק גרוע מאוד וכל אוהדי מכבי ת"א שציפו לנימני שיחזיק את הקבוצה של קלינגר, ראו להפתעתם שחקן בלי אומץ. שברוך דגו הוחלף אוהדי ת"א שרקו בוז. הם לא שרקו בוז בגלל שדגו שיחק גרוע, הם שרקו בוז בגלל שנימני לא יצא, נימני לא שיחק טוב, אך קלינגר לא רצה להכנס למצב של שלמה שרף שפוטר אחרי בעיות עם נימני, ולא החליף אותו.
    מה שבטוח הוא: נימני של השנה הוא לא נימני של פעם.

2. קופירוק Member

אני חושב שזה עוד מוקדם לקבוע כי זה רק המשחק הראשון שלו והוא לא בכושר משחק, לעומת השחקנים של חיפה ותל-אביב והוא לא הצליח לעמוד בקצב מה גם שהמשחק הראשון שלו הוא מול קבוצה גדולה ובתקופה טובה בדמות מכבי חיפה.

אבל בקשר לאוהדים של מכבי ת"א.....איך הם מעיזים לשרוק בוז לסמל שלהם אבי נימני???
    לא אוהדי מכבי חיפה, לא אוהדי בית"ר ירושלים, לא אוהדי הפועל ת"א ולא אוהדי אף קבוצה שמכבדת את עצמה הייתה שוקת בוז לסמל שלה!!!!
    אני רק רוצנה להגיד שזה פשוט ב-ו-ש-ה לאוהדי מכבי תל-אביב!

3. מיכה Member

אני לא חושב שקלינגר לא הוציא את נימני כדי שלא יווצר תקרית שלמה שרף ולהיכנס איתו לעימותים... זה היה בסה"כ משחק ראשון של נימני וקלינגר ראה שלא הולך לו הוא כנראה רצה להשאיר אותו שיחזור לו קצת הביטחון כי במשחק ובמיוחד עם שריקות הבוז של מכבי ראו נימני שונה חסר ביטחון ולא אחד כזה שייקח אותם על הגב... אבל זה חלק מוקדם של העונה ומוקדם לקבוע
    בקשר לאוהדים ואפילו שאני לא מכיר אותם אבל אני כמעט בטוח שקומץ שרק אבי נימני בוז!! והקומץ הזה לא מגיע לו להיות אוהד של קבוצה בכלל. איך הם יכולים אחרי שנתיים ברציפות שנימני סוחב אותם על הגב והופך לסמל הבילתי מעורער שלהם לשרוק לו בוז בגלל משחק אחד!! איך??!! זה פשוט לא ניקלט...

4. ג'רי בית הלוי Member

קופירוק...
    אתה אמנם צודק אבל אני במקומך לא הייתי מדבר..
    אוהדים ששורקים בוז למאמן שלה שהיא במקום ראשון...
    שמקללים את המאמן שלה אחרי שהוא מעיף שחקן מהקבוצה ואח"כ מחבקים אותו, ואומרים שמההתחלה הם ידעו שזה מאמן מצוין..

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

קוף מה אתה מדבר? אתם מובילים 4:0, חוטפים שער ומקללים את המאמן, מקום ראשון ומסיימים בתיקו- מאמן תתפטר, אז על תדבר על בושה.
    ונימני פשוט לא בכושר, הוא לא שיחק משנה שעברה בערך.
    ומכבי ת"א לא שרקו בוז לנימני, הם שרקו בוז שנימני לא יצא כי הוא ממש לא שיחק טוב, והרס לסטרול כדור שהוא קיבל ברחבה.

6. קופירוק Member

ניצן מה שהיה אם ראובן עטר זה שאחרי שראובן עזב אז כמה אוהדים התלוננו על ההחלטה אבל היחידים ששרו לו להתפטר היו החבר'ה ממגדל שממש לא מייצגים את האוהדים של חיפה.........

7. Emil Member

סעמק עם הנימני הזה! די הוא צרי לקלוט שהוא לא ה' והוא גם לא כזה שחקן גדול!
    אתמול הוא לא עשה כלום פשוט כלום!!

כמו איזה טמבל הוא עמד 5 מטר מהרחבה...לא ירד לקחת כדור מאחורה, לא רץ קדימה, לא עשה תנועה, לא עשה דריבל, לא נתן פסים! הוא חושב שאם הוא יעמוד כמו קונוס באמצע המגרש ננצח?! הרס לנו את המשחק אתמול זה היה כמו לשחק ב10 שחקנים ושיש איזה קונוס שעומד לך באמצע ומדי פעם לוקח כדור והורס התקפה!!

נשמה...מי לעזאזל נתן לו לשחק אם הוא לא בכושר משחק?! ומילא לשחק אבל 85 דקות?? תוציאו אותו בחצי!

ובקשר לזה שנימני קיבל בוז...אישית לא הייתי שורק לו בוז וגם רוב הקהל לא שרק לו בוז אבל! נימני חייב לקלוט שהוא לא כל-יכול ושגם הוא יהיה חייב לתת תפוקה, לפחות להראות לב נשמה ורצון והוא לא הראה כלום מזה אתמול...
    שחקנם באים והולכים, מאמנים באים והולכים, הנהלות באות והולכות, ורק מבי נשארת
    ואם אחד מהנ"ל צריך שעון מעורר שיודיע לו "אח'שלי, הגיע הזמן לעשות משהו, למה בקצב הזה, עוד תקבל שקיות פיצוחים בראש"

8. AFC Member

קוף ירוק (אני לא מבין למה אתם כל כך שמחים שאתם קופים), קלייברט, כאוס, עומר וכל אוהדי מכבי חיפה בבית הספר שלי, ויש כמה וכמה כאלה, אמרו, ואני מצטט : "שילך לעזאזל הרומני השמן הזה, לא צריכים אותו!".
    ועכשיו אתה אומר שרק "כמה אנשים" אמרו?
    כלומר, לא הגנתם על הסמל שלכם?

טוב, מה שתגיד...

בקשר לנושא - נמני גמר את הסוס וטוב יהיה אם יפרוש, כי אז עלולים גם לתקוע לנו אותו בנבחרת. הוא מעולם לא תרם דבר למכבי, רק הזיק וקלקל שחקנים שהיו לידו.

9. קופירוק Member

אני אישית אף פעם לא אמרתי את הדברים שציינת אבלאני כן התלוננתי בפני יעקב שחר ויצחק שום אבל אני ממשיך הלאה לא כמו החבר'ה ממגדל שעושים את מה שציינתי קודם.

10. ראול המלך Member

נמני תרם רבות למכבי אך כבר אין ביכולתו לעשות זאת עקב גילו במתקדם לדעתי נמני צריך להעביר את המושכות לראובן עובד שמתגלה כשחקן טכני מצויין עם שליטה בכדור

11. שגיא Guest

וידוקה, נכון, אני מודה שאמרתי את זה.....
    אני לא מבין מה אתה רוצה להגיד הזה?
    זה לא נושא הדיון, אז נעזוב את זה כדי שלא נהפוך גם את הנושא הזה למשהו אחר לגמרי....

-----------------------------------------

עכשיו נימני, באחד הדיונים פה, אני זוכר שכתבתי שלדעתי החזרה של נימני תעשה את מכבי עוד יותר רעה, התברר שצדקתי, ועכשיו אנחנו רואים שגם אוהדי מכבי מסכימים עם זה, וזה אומר הכל....
    נימני באמת חושב את עצמו יותר מידי, אבל מאמנים פשוט מפחדים ממנו.....
    מה לעשות, הרי אם הוא ייצא במחצית, מחר המאמן שהחליף אותו כבר לא יאמן את מכבי, כנראה מפה נימני שואב את כל הבטחון המופרז שלו......
    מאמנים פשוט מפחדים להלחיף את נימני, כדי שמקרה שרף לא יחזור על עצמו.....
    אתמול נימני באמת נתן את האחד המשחק החלשים ביותר שלו מזה תקופה ארוכה, ואם קלינגר לא ישנה שם משהו, מכבי רק תלך אחורה.

12. דרור Member

לקוף אוהד מכבי חיפה

זה לא שאתם מקללים סמלים
    פשוט אין לכם!

לשום קבוצה אין סמל כמו אבי"אלוהים" נימני

אפילו יוסי אבוקוף שהיה ה"סמל" של בית"ר עזב להפועל
    אז די,פשוט די!

13. ג'רי בית הלוי Member

מה שיוסי אבוקוף זה היה הדבר הכי מגעיל בעולם
    ודרור אולי אתה שוכח, אבל הסמל האחרון של בית"ר היה אלי אוחנה

14. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה לעשות שקלינגר מפחד לגמור כמו שרף? הוא לא יוציא את נימני בחצי גם אם הוא יבקיע שער עצמי.

15. קופירוק Member

ועוד איך יש לנו אתה לא מכיר את ראובן עטר???

http://maccabi-haifa.nana.co.il/images/gallery/GalleryPic1313.Xxx
    ראובן עטר הסמל שלנו לעולמים!!!