נושא עם מטרה נעלה- כולם להכנס!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י EL Capitan, ‏21/10/05.

1. EL Capitan Member

שלום לכל קהילת איי סוקר.

אני מנהל של קהילת פורומים אחרת ברשת. אין לי כל מטרה רעה בהודעה הזאת, להפך. אני באתי במטרה נעלה, למען קהילת אוהבי הכדורגל הספרדי. מאחר שספורט 5 הודיעו רשמית, שמעתה והלאה יהיו 3 שידורים מדי מחזור בליגה הספרדית, החלטתי לפעול כדי שהמשחק השלישי לא יהיה כל הזמן רק של ראסינג סאנטאנדר. אני עובר כרגע בכל הפורומים ומפרסם את זה, כדי שהנושא יקבל תאוצה וספורט 5 יבינו את זה.

יש כאלה שיגידו שזה לא יעזור, אבל זה יעזור. עובדה, אחרי הרבה זמן שאני ואחרים שלחו אימיילם לספורט 5, במטרה שאלו יחליטו לשדר 3 משחקים בשבוע, ועכשיו אחרי שESPN רכש שידור אחד מדי מחזור בליגה האיטלקית, מה שפינה מקום לעוד שידור בליגה הספרדית, ספורט 5 סוף סוף ריצו את הלקוחות שלהם וענו על הבקשה הזאת.

אז כדי שלא תתאמצו יותר מדי, ניסחתי בשבילכם את האימייל, שאותו יש לשלוח לכתובת internet@sport5.co.il

לכבוד ספורט 5:

גם אני, כמו רבים אחרים, שמחתי לשמוע על הבשורה ששידורי הליגה הספרדית יתרחבו ל3 שידורים מדי שבוע, לאחר שהרבה זמן אני ועוד הרבה אחרים, רצינו שזה יקרה. אבל עכשיו, אני רוצה עוד דבר אחד חשוב!

ראיתי בלוח השידורים שישודר השבוע מלבד משחקיהן של בארסה וריאל, את המשחק בין ראסינג סאנטאנדר לאתלטיקו מדריד. אז נכון שזאת ראסינג סאנטאנדר ומשחקים בה ישראלים, אבל זה לא מעניין את אוהבי הכדורגל הספרדי. אנחנו רוצים לראות לא רק את בארסה, ריאל ומדי פעם את ראסינג סאנטאנדר. אנחנו רוצים לראות גם משחקים מעניינים של קבוצות צמרות, כמו אתלטיקו מדריד, בטיס, ויאריאל, ולנסיה וכו'. אז נכון שבעונה שעברה היה ביקוש לראסינג סאנטאנדר ורייטינג יחסית גבוה, אבל העונה זה כבר לא יהיה, מכיוון שבניון כבר לא משחק בראסינג (ושלא תתנו למשחק נגד אתלטיקו מדריד להטעות אתכם, כי אם יהיה רייטינג יחסית גבוה אולי, זה יהיה רק בגלל שמדובר באתלטיקו מדריד, שתנסה להתאושש מההפסד 3-0 לריאל בדרבי). רק את דודו אוואט אף אחד לא יראה, גם אם הוא כרגע השוער שספג הכי פחות בליגה הספרדית (חוץ מזה, ברור לכולם שזה זמני בלבד, כי ראסינג היא קבוצה תחתית לכל דבר).

חוץ מלרצות את רצונם של הצופים, יש לכם הזדמנות מצוינת כאן לחשוף את קהל אוהבי הכדורגל בארץ לעוד קבוצות בליגה הספרדית, חוץ מבארסה, ריאל וראסינג. ולמעשה, לליגה הספרדית כולה. אם תעשו את זה, הרבה מאד אנשים ידעו יותר על הליגה הספרדית, יחשפו יותר לליגה הספרדית, והאהדה והפופולאריות לה, תגבר. נכון שבהתחלה אולי לא יהיה רייטינג גבוה, כמו משחקיהן של בארסה וריאל, אבל לאט לאט הרייטינג יעלה, ויהיה מכובד. מה שבטוח, הוא יהיה יותר גבוה מהרייטינג של משחקיה של ראסינג, אם ישודרו העונה.

ככה שזה כדאי לכם ומשתלם לכם, ויש בזה גם שני מטרות נעלות- ריצוי הלקוח וחשיפת הארץ ליותר כדורגל ספרדי. אני מאד הודה לכם אם תשמעו בקולי, ואני אומר לכם שאני מדבר כאן בשם של הרבה מאד אנשים. כדי להוכיח לכם את זה, אני יתחיל לפרסם את המכתב הזה בעוד הרבה פורומים, כדי שכל מי שרוצה בכך, ירתם למשימה וישלח לכם אימייל.

בתודה מראש, השם שלכם, לקוח של הערוץ.

-----------

אני מקווה (וכמעט בטוח) שיהיה כאן שיתוף פעולה מלא בנושא.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/05
  2. Bensh Member

אני אשלח. לא שזה יעזור, אבל מילא...

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא. אין לי 5+ ולא יהיה. אז מה אכפת לי?

4. RMCF Member

שלחתי, נקווה שיעזור.

5. robson Member

אין לי בעיה לשלוח רק לא מאמין שזה יעזור במשהו..
    קודם כל אני רוצה לראות שלושה שידורים ישירים ואז נדבר, לטעמי הכל עורבא פרח, אני לא סומך על ערוץ הספורט יותר..

6. Perry Member

מטרה נעלה, כל הכבוד על היוזמה..

ואולי, יום אחד, נזכה לראות את ספורט 5 קונה את הזכויות לשידורי ליגת העל, מהחברה שלאט לאט הורסת את הכדורגל השיראלי..תודה לך צ'ארלטון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx

7. Reyes Member

חבל על ה-2-3 שניות האלה.

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

שולח כרגע...לא שזה יעזור כי הם חארות..אבל זה לא יזיק.

אה..ובפיסקה האחרונה רשמת הודה לכם ולא אודה לכם...תבדוק שאתה לא שולח ככה את המיילים..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/10/05
  9. Barcik Member

לסניור El Capitan, תודה על היוזמה, ותודה שהבאת אותה אלינו. אני מצטרף לקריאתו, שלחו את האימיילים האלו. בסופו של דבר, הטענה שהוא מציג הגיונית בלבד - בלי בניון, הצופים לא יראו את ראסינג סנטאנדר מול מיורקה - ובערוץ 5 חייבים להבין אותה, במוקדם או במאוחר. אז בבקשה, שלחו את המכתבים האלה, ונקווה לעתיד ורוד יותר. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אתם צודקים בכך שלא צריך להראות את דודו אוואט בכל שבוע בקרבות תחתית, אבל פעם בשבועיים-שלוש, כשיש לך משחק של ישראלי מול קבוצה טובה כמו אתלטיקו מדריד, אפשר להראות את המשחק, אחרי הכל, כמו שהזכרתם יש לכם שלושה שידורים.
    זה לא איטליה שיש לה שידור אחד בספורט5+, אלא 3, ככה שפעם בכמה שבועות לא צריכה להיות בעיה אם תראו את הנציג שלנו באירופה מול קבוצות מעניינות ברמה של אתלטיקו.

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שמישהו לא רוצה לראות את המשחק של אתלטיקו נגד ראסינג אלא זה יותר בשביל להקדים את המאוחר שלא נצטרך לראות את ראסינג כל משחק..

לפחות לפי דעתי לראות את בניון עם ראסינג זה חובה אבל שיש לך נציג שהוא שוער זה פחות מעניין..

12. EL Capitan Member

תראו, חלק אמרו כאן שזה לא יעזור, אתם טועים. גם ככה היו לא מעט שלא רצו לשלוח אימייל לספורט 5, שרבים נלחמו למען זה שישודרו מדי מחזור 3 שידורים בשבוע של הליגה הספרדית. אבל הנה, בהזדמנות הראשונה של ספורט 5, כאשר התפנה לערוץ עוד מקום לשידור אחד, הם הודיעו כי מעכשיו יהיו 3 שידורים מדי מחזור.

רובסון, גם אני, כמוך, לא ידעתי על זה. אבל בפורום שלי אמרו את זה, שאלתי איפה הם שמעו על זה, הם אמרו שהייתה פירסומת, ואחד נתן לי לינק ללוח השידורים של ספורט 5 באתר שלה, ושמה יש הודעה על כך. אם אתה רוצה, תראה.

אני לא אומר שספורט 5 עכשיו יעשה את זה, אבל זה בטוח לא יזיק. מה גם שלא יקרה כלום אם תבזבזו על זה בדיוק 2-3 שניות. בשביל זה הכנתי את הניסוח. זאת מטרה נעלה, שאם ספורט 5 יענה לה, היא תשרת את כולנו.

13. RMCF Member

גם עם בניון היה משעמם לראות את ראסינג לרוב.

ולא, אני לא רוצה לראות את המשחק ראסינג - אתלטי. אני מעדיף לראות את סוסיאדד - לה קורוניה או מלאגה - בטיס.
    ומה זה משחק של ישראלי?! זה שוער, מה, באמת מעניין אתכם לעקוב אחרי דודו אוואט? מספיק לראות את התקציר בסיכום המחזור כדי להבין פחות או יותר את היכולת שלו.

14. Jose Mourinho Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

אם כבר משדרים את אוואט וראסינג עדיף שזה יהיה מול אחת הקבוצות האטראקטיביות כמו אתלטיקו, ולנסיה, ריאל או בארסה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/05
  15. RMCF Member

התכוונתי שאני מעדיף לראות במחזור הזה את המשחק בין סוסיאדד לבין לה קורוניה, לא בין ראסינג לסוסיאדד או בין ראסינג ללה קורוניה, אלא בין סוסיאדד ללה קורוניה, מבין?
    דהיינו, שיש משחקים יותר מעניינים במחזור הזה מאשר ראסינג - אתלטי, והעובדה שמשחק בראסינג שוער ישראלי לא משנה את זה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/10/05