נוסע לברצלונה-אתלטיקו...אם אפשר קצת עזרה !

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י amirb91, ‏13/9/09.

1. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון אני לא ידעתי איפה לפרסם דבר כזה אז פשוט החלטתי לפתוח נושא אם זה לא במקום אז מנהלים להעביר לאן שצריך להיות...

דבר שני אני נוסע ביום שישי לפנות בוקר לברצלונה עד יום שלישי ונוסע למשחק של ברצלונה-אתלטיקו... כמה שאלות משחק ראשון שלי בספרד ועזרה תתקבל בברכה

מתי עדיף להגיע לפני המשחק...שעה , שעה וחצי זה בסדר? או שצריך להגיע כמה שעות לפני וכל מיני דברים כאלה.

להסתובב ברכבת התחתית של ברצלונה עם חולצה של אתלטיקו זה יהיה מתגרה מדי וללבוש מעל זה משהו או ששם זה בסדר ולא יקרו עימותים כי באמת הנסיעה הזאת זה 100% ליהנות ולראות את הקבוצה שאני אוהב בשקט.

הכרטיס שלי זה ליציע של ברצלונה, אם אני אבקש מהשומרים שם בכניסה שיכניסו אותי ליציע של אתלטיקו כי בסה"כ הכרטיס שלי ליציע יותר טוב...והם יראו שאני עם חולצה של אתלטיקו ולא מפה ואתרץ את זה שלא ידעתי שזה לברצלונה וכנראה התבלבלו...יש מצב שמרשים דבר כזה או שלא ממש יהיה לו איכפת...

ואשמח המלצות למקומות בילוי בעיר, מועדונים נחשבים מקומות בילוי ללילה וסתם המלצות מאנשים שהיו

תודה מראש

2. david silva Member

טעית בפורום

שאל בפורום בארסה באנטר

נערך לאחרונה ב: ‏13/9/09
  3. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר לינק בהודעה אישית לפורום הזה??

ואני אשמח לשמוע מאנשים שהיו

4. david silva Member

google it

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי להאמין שיהיו עימותים.
    לא מאמין שיש לברצלונה אוהדים פנאטים, אבל אני לא רוצה לדבר סתם.
    סה"כ אני מבין את הבקשה שלך לעבור יציע, ברור שיותר כיף עם הקבוצה שאתה אוהד, אבל רואים הרבה בטלוויזיה שהאוהדים מעורבים שם, אבל כמובן שהם רק תיירים כמוך.
    מקסימום תבדוק אולי יש כאלה שרוצים להחליף כרטיס, תעמוד ליד היציע של אתלטיקו בכניסה ותבדוק.

7. xavi6 Member

לכל קבוצה יש אוהדים פאנטיים, ולברצלונה יש את הבושס נויז הידועים לשמצה. לאפורטה כשנכנס לתפקיד עשה המון דברים טובים, אבל הוא עשה לדעתי את הדבר הכי רע שהוא יכל לעשות-זרק את הבוישס אחוצה והרחיק אותם ממשחקי הבית. כתוצאה מכך קיבלנו אוהדי הצלחות בבית שלא יודעים לתמוך בקבוצה ובחוץ במשחקים החשובים קיבלנו קהל שנותן תמיכה מדהימה, כי מהמשחקי חוץ הוא לא יכול להרחיק את הפנאטים
    ולשם הם תמיד מדיעים. לכן בכל מגרש אפשר לשמוע ולראות אותם, בין אם זה בסאן סירו, בברידג', באנפילד או בברנבאו. אוהדי אספניול קיבלו מהם לא מעט פעמים בראש בשנים האחרונות, קיבלו בראש זה תיאור עדין...

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/09
  8. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי את הדברים האלה אני יודע...אבל להסתובב ברכבת תחתית וברחובות ברצלונה בחולצה של אתלטיקו לפני המשחק עדיין יכול לגרור תגובות...אבל עדיין זה גם חלק מהחוויה שיקללו ושאני לא אבין מילה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx רק שלא יגידו פוטה מאדרה או משהו כזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

9. xavi6 Member

אל תסתובב במטרו עם חולצה של את'. אני רציני. אתה עוד תתקל בקרון הלא נכון ואז משם זה באמת בידם של החוליגנים, שלא נדבר שהמטרו מפוצץ אחרי משחקים ולפני ברוב התחנות.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לזה התכוונתי...תודה

11. david silva Member

FIXED

אתלטיקו מדריד זו הקבוצה האחרונה שלחוליגנים של בארסה אכפת ממנה.

12. xavi6 Member

הבוישס שונאים כל מי שלא בלאוגרנה, נקודה. אין אצל הקהילות האלה הבדלות.

13. david silva Member

תביא לי הוכחה שהיכו או תקפו אוהד של קבוצה שהיא לא ריאל מדריד. עד אז אני בדעה שמה שאתה מדבר זה שטויות

14. Ohad_Glr Member

אוי נו באמת, מה זה משנה.
    לא יהרוג אותך להסתובב עם חולצה רגילה נכון? (בגלל שהכרטיס שלך ליציע של ברצלונה מומלץ גם לא ללבוש חולצה של אתלטי במשחק עצמו). תלבש איזו חולצה שלא מזוהה עם אף קבוצה במהלך הסיבוב שלך בעיר וגם במשחק עצמו (אלא אם כן תצליח להתשחל ליציע של אתלטי), זה בטוח יותר וחכם יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/9/09
  15. xavi6 Member

בסדר אני מדבר שטויות. מה אתה חושב כל מקרה אלימות בין אוהדים מפורסם? יש לך מושג כמה מכות היו שלא פורסמו בכל מדינה ובין כל מחנה אוהדים? לך תסתובב עם חולצה של את' במטרו לפני משחק, עזוב, לך אחרי המשחק למטרו עם אוהדי ברצלונה ששרים כמו מטורפים ואין לך מקום לזוז. נסה את זה, אולי אני באמת מדבר שטויות.