נבחרת פורטוגל - אם לא עכשיו אז אימתי?

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י שגיא, ‏26/5/10.

1. xavi6 Member

עזוב דקו בימים, לא מבין למה לדחוף את דני הזה בכוח ולהכניס נגרים. דני הוא לא שחקן כנף. שיתנו לטיאגו ודקו את האמצע, קשר מאחוריהם אגרסיבי, רונלדו וסימאו בצדדים ולדסון בחוד.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

שיעמומון אחד גדול היה אתמול. שתי הנבחרות לא הרשימו ובקצב הזה וממה שראינו אתמול מצד הקוריאנית העקשנית, לא בטוח ששתי הנבחרות יקחו את הנקודות.

3. GiladG2 Member

דני שיחק בכלל לא רע על קו שמאל במשחק ההכנה האחרון נגד קמרון. קירוש לא יותר גרוע מדומנק, אבל הוא נותן לו פייט ראוי. אם הוא נותן לרונאלדו תפקיד חופשי ולא מציב אותו באגף, הוא חייב לפתוח עם סימאו ולא עם ליידסון, שכבר לא מציג את אותה רמה של עד לפני שנתיים.
    טיאגו פשוט נוראי, אני לא יודע למה הוא מועדף כמחליף על חשבון מיגל ולוסו שיכול להוסיף מימד אחר לקישור של פורטוגל. בימים שדקו מתקשה להיות אותו דקו יצירתי של השנים הטובות שלו, לפתוח עם טיאגו לידו יהיה אסון.

החסרון של נאני מורגש מאוד.

4. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני אגיד במקום דקו למה המשחק של פורטוגל לא הולך. רונלדו לא ראוי להיות קפטן. דקו כן. גם סימאו.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

קואנטראו הפתיע יחסית לטובה, למרות שהיה רחוק מלהציג משחק טוב (הכל יחסי כנראה). אבל אני עדיין חושב שהוא מתקשה להתמודד פיזית עם נבחרות איכותיות כחוף השנהב, כמו גם ברזיל בהמשך. מקווה להמשיך להיות מופתע ממנו, שחקן שאני אוהב בסה"כ.

6. gonzo18 Member

היום קירוש מקבל קצת שכל והוא מכניס במקום דני שאיכזב את סימאו מאתלטיקו. דקו פצוע, לפחות ככה אומרים , וטיאגו המצויין גם כן מאתלטיקו יחליף אותו (דקו יצא נגד קירוש אחרי המשחק נגד חוף השהב,אני לא אתפלא שזה סנדקל). שוב היום אני אעקוב אחרי הקשר ראול מפורטו,נראה לי שזה השחקן הכי אנדרייטד בעולם,איזה קשר מדהים!

אני חושב שלפורטוגל יש הגנה מצויינת ושחקנים יצרתיים בחלק ההתקפי,הם יכולים עוד להפתיע הרבה אנשים לטובה.

7. riquelme1 Member

יש לה מאמן חלש מאוד, והיא נראת גרוע כל הקדנציה שלו, גם שניצחה. אין לי הרבה ציפיות מפורטגל.

ראול מירלייש קשר מדהים? שחקן חביב מאוד, בטח לא מדהים.

8. GiladG2 Member

גם טיאגו "המצויין" רחוק מלהיות כזה. פורטוגל תהיה היום מאוד מוגבלת בחלק ההתקפי של הקישור כשדקו בחוץ, הכל ייפול על הכתפיים של סימאו ורונאלדו, שלא כבש במשחק תחרותי מאז הגול נגד צ'כיה ביורו 2008.

9. Humberto Suazo Member

לדעתי אתה צריך לקחת את המילים שלך בחזרה לגבי ראול, להגנת צפון קוריאה אין תשובה עליו ועל כן הוא גם הבקיע שער יפה עכשיו.

10. riquelme1 Member

אני מת על האנשים האלה שבאים לפה אחרי שער.

הדיעה שלי עליו לא תשתנה, הוא שחקן חביב מאוד אבל הוא לא WORLD-CLASS.

התנועה שלו לגול הייתה פנטסטית.

11. Humberto Suazo Member

לא וורלד-קלאס אבל הרבה יותר משחקן חביב, מספר אחד בנבחרת פורטוגל היום עם טיאגו.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם שחקן שם גול זה הופך אותו למדהים...? בחיי...

הוא בהחלט טוב היום, אפילו יותר מטוב, אבל להיכנס לפרופורציות, זה משחק אחד, מול יריבה שבאה להתגונן. זה בסדר, לא צריך להתלהב.

13. gonzo18 Member

למה ? כי הוא משחק בפורטו ולא בריאל מדריד או צ'לסי? ראול הזה חתיכת שחקן,ראיתי אותו כמה פעמים השנה בפורטו בליגת האלופות ובטורניר הזה עד עכשיו הוא השחקן מספר 1 של פורוטגל. הוא קשר מעולה שיודע להצטרך להתקפה בצורה מעולה,באמת שחקן משכמו ומעלה.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

תקרא את ההודעה שלי, לא הבעתי עליו דיעה. רשמתי שזה מגוחך בגלל יכולת במשחק היום להעמיד משהו כביכול על טעותו שטען שהוא שחקן חביב ולא יותר, יכול להיות שכן, יכול להיות שלא, בטח שלא היום אפשר לקבוע.

15. riquelme1 Member

מה הקשר?

יש שחקנים גדולים גם מחוץ לקבוצות הגדולות ביותר.

את מירלייש ראיתי המון פעמיים, ומספיק לראות מה הוא עשה עד היום בקרירה בשביל להבין שלא מדובר בשחקן יוצא דופן, אלא על שחקן טוב עם תנועה טובה והצטרפות טובה לרחבה.

אני לא מזלזל בו חלילה, היום ביחד עם טיאגו הוא מספר אחד של פורטגל.

את טיאגו כבר הספידו אחרי הכשלון ביובה, וידעתי שהסגנון שם לא התאים לו ועדיין מדובר בשחקן פנטסטי, בפחות מחצי שנה באתלטיקו הוא היה פנטסטי, שחקן כל כך חכם עם יכולת טכנית ומסירה מעולה. אתלטיקו חיביים לרכוש אותו מיובה, כי לפי היכולת שלו המחיר שעומד כרגע על 8 מיליון יורוה שיובה דורשת יעלה.

סימאו ממשיך לאכזב.