נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שלא יעשו חריש עמוק בכדורגל הישראלי לא נגיע לשום מקום.
    כל לגיונר ישראלי שאי פעם הגיע לרמות הגבוהות ביותר דיבר על אימונים בקצב שלא הכיר, הקאות באימון הראשון, רוזנטל, קטן, זוהר, נמני, כולם אמרו את זה, עד שזה לא יהיה הקצב הסטנדרטי כאן, לא נגיע לשום מקום. עד שלא ישפרו את רמת המאמנים בארץ, שמימר לא יגיד אחרי בעיטה אחת למסגרת מול כפס בפנדל שנראנו כמו קבוצה מאומנת ומצויינת, שיותר עצוב מזה תהיה הידיעה שכל מאמן גנרי אחר שיבוא במקומו יהיה אותו חרא, כל עוד עד גילאי נערים ב׳ יש 30 ילדים בקבוצה ויותר בגילאים הנמוכים לא נגיע לשום מקום, כל עוד ילדי בעלים יסריחו את הדשא ברחבי הליגה, כל עוד תום שלח וטום בן זקן, לא נגיע לשום מקום, כל עוד לא יתוו דרך ומערך בכל הנבחרות הצעירות וכל מאמן יתאים עצמו לשיטה ולא להפך, לא נגיע לשום מקום. כל עוד רז שלמה יהיה הבשורה של עתיד הכדורגל בדור ההגנתי החלש בהיסטוריה, לא נגיע לשום מקום. כל עוד מערך הסקאוטינג יהיה כאן תפקיד ייצוגי לשחקני עבר, לא נגיע לשום מקום. כל עוד אנליסט כדורגל בישראל תפקידו יהיה 95% עריכת וידאו (אמיתי לגמרי בארץ אגב) לא נגיע לשום מקום. אחרי 3 הפסדים שהגיעו אחרי פגרת קורונה, מימר הוציא את השחקנים ליומיים חופש, ככה לא נגיע לשום מקום. עד שהנבחרת לא תהיה יחידה אחת ולא שתי קבוצות נפרדות, לא נגיע לשום מקום.

DaveTheSave אוהב/ת את זה.
  2. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת אוהב את הכדורגל הישראלי וחי אותו מגיל 0, הייתי ברמת גן ב 5-0 ובטרנר בהפסד למקדוניה, צעקתי בשער של סואן מול אירלנד ותפסתי את הראש בסולואים של בניון מול שוויץ וקפריסין. אני מאחל לכדורגל הישראלי להתקדם בכל ליבי, אבל אני חושב שההסתברות שנפגוש חיים תבוניים מחוץ לכדור ארץ בימי חיי גבוהה יותר.

3. DaveTheSave Member

אנחנו וכל הפחות איכותיות האלו אפילו לא באותו ענף ספורט

4. Raulito Madridista

פורסם סגל הנבחרת לפתיחת משחקי מוקדמות מונדיאל 2022, ואלה שמות:

https://scontent.fhfa2-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/161816080_4156200674414842_6806544790881877442_o.Xxx?_nc_cat=104&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=tPEFyjV67ZQAX-5E7lU&_nc_ht=scontent.fhfa2-2.fna&oh=d0b2fea4f2c7e12177948f1a35280eab&oe=6078C883

- למרות ההתלבטויות והדיווחים - רובי לבקוביץ' לא בסגל, בוריס קליימן הועדף עליו כשוער שלישי (?).
    - ליאור רפאלוב כמובן שוב לא זומן על אף יכולתו, הנעדר העיקרי ברשימה ללא סיבה 'אמיתית'.
    - ליאל עבדה ממכבי פתח תקווה (תשעה שערים בכל המסגרות) שרושם עונת שיא - עם זימון בכורה.
    - עוד שחקנים שזומנו לראשונה: מוחמד כנעאן ואור בלוריאן. ההפתעה, אם תרצו: טאלב טוואטחה שלא משחק במדי מכבי חיפה.
    - החלוצים שהפכו לבאנקרים: ערן זהבי-שון וייסמן-מואנס דאבור, הליגיונרים, בקיצור.

בגדול הסגל טוב, אין לנו שחקני הגנה נורמליים. היה מעניין לראות את חזיזה וסולומון בכנפיים - מהירות, דריבל, טכניקה, אבל הנבחרת משחקת תמיד עם שני חלוצים ולפעמים גם עם שלושה בלמים ככה שזה לא יקרה. דור פרץ עשה התקדמות גדולה ומעניין אם נראה את זה בנבחרת. דאבור בעיקר מוזמן להתחיל לשחק. תלונות על זימונו של נאתכו והיותו באנקר (לא מהצד שלי כמובן) בעוד 3...2...1...

5. Butragueño מנהלים

לא שאני חושב ששחקן פה או שם יעשו את ההבדל, אבל אם אחרי השנה האחרונה רפאלוב לא מוזמן, כנראה שהוא סיים שם את דרכו.
    בכללי אני חושב שזה סגל מאוד פושר וחלש, אבל בתכל'ס אין אף שחקן אחר שאני חושב שהיה משנה את התמונה.

6. סמואל אטו Member

סה"כ סגל הגיוני.
    קצת מופתע שעידן נחמיאס לא נכנס לפני ארד או בלוריאן, אבל ניחא.

נאתכו בסגל זה דבר אחד אבל העובדה שהוא באנקר זו בעיה. אסור לפתוח איתו נגד נבחרת ברמה של דנמרק.

7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

רובי לבקוביץ נותן עונה לא פחות טובה מאף ישראלי השנה. ספק אם בכל הקריירה שלו קליימן עשה את מה שעשה רק השנה.
    אבל בדומה לאבו פאני, לא מספיק לעשות את זה במדים של חדרה. גם בלוריאן וכענאן מרגיש פופוליסטי, למרות שבנוגע לראשון מגיע לו צ׳אנס בדור כזה מחורבן.

8. Telkiyski Member

העובדה שרפאלוב שוב ושוב ושוב ושוב נשאר מחוץ לסגל של הנבחרת, בזמן שהוא פשוט טוב בבלגיה - רק מראה כמה אין לו יחצ וכתבים שדואגים לו בתקשורת פה.

העיקר שלרשימת הגדולים הכניסו את נמני, עטר ואלון מזרחי אבל אותו לא.

הכל פה עניינים של כמה כתבי חצר אתה מחזיק

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לראות את השוערים וההגנה. איך טוואטחה בכלל הוזמן? זו בכלל בדיחה. חוץ מאלי דסה שבאמת יש לו עונה טובה מאד בויטסה שאר הזימונים לא לרמה הנחוצה. החלק האחורי שלנו פשוט נורא.

מבחינת רפאלוב העניין הזה לגמרי פוליטי. מה שכן, אי זימונו לא קריטי, אבל ברור שהעניין מסריח עד למקום מגורי בהולנד.

10. Butragueño מנהלים

גם כשטוואטחה לא שיחק בלודוגורץ וגם כשהוא לא משחק במכבי חיפה הוא מזומן לנבחרת. מראה את המצב העגום של המגנים השמאליים בארץ.
    אגב, אני חושב שלבקוביץ' וניצן הם השוערים במומנטום הכי טוב היום, לפחות אחד מהם חייב לפתוח (האחר בכלל לא זומן).

11. Telkiyski Member

זה הכל פוליטיקות.

ברור שזה מלמד על המצב, אבל אל תוריד ערך מהפוליטיקות והיחצ שקובעות בכדורגל פה כמעט הכל.

12. סמואל אטו Member

גם בלי לשחק קשה לחשוב על שחקנים טובים בעמדה שלו.

לגבי רפאלוב, למה מסריח?
    המקום שלו בהרכב תפוס, ומעדיפים לא לבזבז לו ולנבחרת את הזמן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  13. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם כחלוץ שני ליד זהבי אני מעדיף אותו מאשר וייסמן או דאבור. הבעיה במצב הזה שאין מי שילחץ בהתקפה.

14. oranfu Member

אני אוהב איך כל הזמן אומרים ש"לא רוצים לבזבז לרפאלוב את הזמן", "לא רוצים לפגוע בכבודו".

הרבה תירוצים כאילו לטובת רפאלוב למה הוא לחלוטין לא נספר בנבחרת כבר שנים.
    בשורה התחתונה זה ברור שאי הזימון שלו זה לא עניין מקצועי.

למה? כנראה מישהו שם לא ממש רוצה אותו בסביבה.

Nigel de Jong ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@סמואל אטו
    מקומו של רפאלוב בכל מקרה בנבחרת ולא מהיום. כבר שנים מתנהגים אליו כאילו הוא מצורע. ואני שואל אותך למה? מתי לאחרונה זומן? אך אחד כבר לא יודע מתי. אפשר לחשוב שהוא שיחק מאז בליגה א' או משהו כזה. גם היום הוא בקלות יכול לפתוח בהרכב, למה לא? הוא בכושר טוב ומאד מוערך בבלגיה. שחקן השנה שם לא? כן, לשחקן כזה אין מקום בנבחרת המצויינת שנקראת ישראל...

@oranfu
    מי לדעתך לא רוצה את רפאלוב בנבחרת? רק אל תגיד חלוץ פ.ס.וו...

oranfu אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 5, אורחים: 8)

1. גלצ
  2. de Middenweg
  3. אמיר ע
  4. RubberSoul
  5. Bluekipper