נבחרת ישראל 2022/2023 - עוד חלום עלייה לטורניר גדול מתרסק לאחר תבוסה לאיסלנד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏28/11/20.

1. קשר שמאלי Member

מה ראית מהנבחרת התקפית שכל כך נהנת?

משחק מסודר? הנעת כדור? משחק לחץ? תנועה בלי כדור? תבניות התקפה? השיטה הייתה להעביר את הכדור לזהבי בכוח כדי שהוא יטווח את השער מכל טווח. מקנא בך שנהנת מזה.

2. DRORIKO Member

על טעם ועל ריח. מילא זה הייתי רק אני, אבל גם רוב האנשים חושבים כמוני. אתה רואה את זה ברחוב, ברשתות, בטוקבקים. אנשים נהנו מהנבחרת. הביקורת על וילי היא על ההגנה לא על ההתקפה.

3. קשר שמאלי Member

לא ראיתי שהקהל הגיע בהמוניו למשחקים. כנראה שאי אפשר לרמות את כולם

וילי זה יצחק שום האוסטרי. אין בו כלום

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/21
  4. DRORIKO Member

לא יודע יצחק שום לא יצחק שום. מה שאני יודע זה שעשינו אחלה קמפיין ושמבחינת נקודות הוצאנו את המקסימום ממה שהסגל הזה שווה.

5. קשר שמאלי Member

אחלה קמפיין אם שופטים נטו לפי התוצאה. אני לא פרשן תוצאה. כדורגל לא היה, שחקנים צעירים לא שולבו ולא התקדמו. אין שום דבר טוב לקחת מהקמפיין הזה לקמפיין הבא. דריכה במקום במקרה הטוב. בזבוז זמן. המאמן הבא יצטרך לעשות מהפכה בסגל

ייא אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לא שייך לפרשן תוצאה. ברור שאוסטריה נבחרת טובה יותר. אבל עצם זה שהצלחנו לסיים מעליהם למרות שהם עולים עלינו בכל עמדה ב-4 דרגות זה לא מובן מאליו.

שחקנים צעירים לא שולבו כי וילי יודע טוב מאד שבישראל בוחנים אותך רק לפי מבחן התוצאה. אם הוא היה מכניס צעירים נגד מולדובה ומאבד בגלל זה נקודות, מישהו היה אומר ״וואו כל הכבוד לו, הוא שילב צעירים״? את הראש היו מורידים לו! גם מי ישמע איזה כשרונות על התייבשו על הספסל.

7. Raulito Madridista

השיטה בקמפיין הזה הייתה לקוות שביבראס יפנק באיזה כדור עומק מהסרטים, הדריבל של סולומון והמפלצתיות של זהבי. רוטנשטיינר מרגיש כנראה שהוא בדרך החוצה וקצת לכלך, טוב היה אם לא היה 'מדליף' את הקטע הזה החוצה. אם זה עוזר להזיז אותו מכאן אז אחלה. השאלה אם אלה שכל כך מבקרים אותו על זה וקוראים לו 'אפס' ועושים מזה יותר ממה שזה - לא היו נלהבים מהרעיון שאייל ברקוביץ ה-"אני רוצה שנבחרת ישראל תפסיד", כי הוא לא זומן נגד שווייץ או בכלל בקמפיין של גרנט - יעמוד על הקווים שלנו, סתם נקודה למחשבה. אני לא נלהב מהסגנון ההתקפי ומהגולים כי ספגנו יותר מדי. ואם בפודקאסט הוא לא נשאל על השיטה היחידה שלו והתגובה האיטית עד לא קיימת למתרחש על הדשא - זה לא רציני. המקום השלישי הוא לא רע, אבל אוסטריה עם קמפיין מזעזע, נו, היינו חייבים לנצל את ההזדמנות הזו. כל אלה שאומרים שאוסטריה כזו 'פי שלושה מאיתנו' - אז מבחינתי זה לא נכון וגם סקוטלנד זו לא נבחרת שצריך לחגוג נקודה משש נגדה.

8. Telkiyski Member

"וילי יודע טוב מאוד"

9. DRORIKO Member

אוסטריה פי 3 יותר טובה ממך בכל עמדה במגרש. מה זה מעליב אותך?

10. סמואל אטו Member

חוץ מעבדה(נניח) איזה עוד ישראלי "צעיר" לא קיבל מספיק דקות?

11. Raulito Madridista

הייתי מוותר על ה-'נניח', עבדה גם שחקן מאוד-מאוד מהיר, הבקיע בליגה שלנו נגד הגדולות וגם בסקוטלנד השתלב היטב, ולפחות לפי דעתי שיבוץ שלו בהרכב הופך אותו למגוונים יותר, הוא יכול לשחק גם בכנף וגם כחלוץ שני. בכל מקרה, אין יותר מדי צעירים, זו סיסמה. הבלמים שלנו מחורבנים וכיף לראות שמות חדשים אבל אורי דהן ועדן נחמיאס לא השתלבו במכבי חיפה או מכבי תל אביב בהתאמה והיו גם פציעות. אני כאוהד הפועל אשמח לראות את ליידנר משחק וזה כבוד למועדון אבל לא הייתי מריץ אותו במקום של סאן מנחם למשל. אותי מעצבן מערך שלושת הבלמים שקרה בכל אחד ואחד מהמשחקים, הוא לא שינה אפילו לא פעם אחת, למרות שיש קשרי אמצע טובים, וזה שהוא גם לא מגיב היטב למתרחש.

@DRORIKO, אוסטריה היו שטיח אפילו בבית נגד דנמרק, הם היו רעים מאוד נגד סקוטלנד, קמפיין מחורבן שלהם. עברנו אותם בגול אחד, בפוקס. נגד סקוטלנד לא היינו מספיק טובים בבית ועשינו שטויות בחוץ. מה אתה חוגג בדיוק?

12. DRORIKO Member

אז לפי משחק נתון אתה שופט אותם? כי במשחק נתון הם גם משכו את איטליה להארכה ביורו. זאת נבחרת טובה. פחות טובה מדנמרק אבל הרבה יותר טובה מאיתנו. להקטין אותם עכשיו בשביל להקטין את וילי זה לא רציני.

13. yedidel Member

דווקא החלק היותר מעניין בראיון הזה זה החלק שהוא מספר שהוא רצה לזמן את רפאלוב 3 פעמים ורפאלוב לא רצה לבוא

14. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

בטח פחד שהנתינים של זהבי יעשו עליו חרם ויצבעו אותו במשחת שיניים בזמן שישן.

15. צ. שיף Member