נבחרת ישראל בכדורסל - במוקדמות המונדובאסקט

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י עומר, ‏27/7/10.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. benbenjo Member

@yakov_y
    לא קבעתי, פשוט משער לפחות ע"פ תקדימי העבר, הלוואי ואתבדה. במקרה של זוסמן ואבדיה זה פשוט יהיה פשע ספורטיבי באם הצמד הזה לא יוביל את הכדורסל הישראלי בשנים הקרובות, לגבי השאר יש סיבה לאופטימיות, אבל הכל בפרופורציות, לא בטוח שהנבחרת הזו עולה ברמת הכשרון על הנבחרת ההיא של שנת אלפיים, ותכלס כמה מהחברה ההם הגיעו לאן שציפו? אתה בטוח שנקצור את הפירות, אני קצת יותר מסוייג, ואיך אומרים? הזמן יתן את התשובות. נבחרות צעירות בעיניי הם קרב בתוך המלחמה, את הקרב הנוכחי ניצחו בענק, באם הנבחרת שמבוססת על הדור הזה תצליח להעפיל לאולימפיאדה הלא הקרובה אלה זו שאחריה, אז באמת שאפשר יהיה לומר שהמשימה הושגה במלואה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

אבדיה ובריסקר הם בנים של כדורסלנים לשעבר, אבא של זוסמן הוא מאמן כדורסל שגם אימן אותו בעבר, תמיר בלאט שכיכב באליפות הקודמת הוא בן של כדורסלן לשעבר ומאמן בהווה, מחוץ לנבחרת יש את טי ג'י ליף ואת שון דאוסן המבוגר יותר, גם שניהם בנים של. מה שמשותף לכל השמות האלה זה שהחינוך לכדורסל התחיל אצלם מהבית.

Sir Alex Ferguson ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כתבה מצוינת:
    עתיד ורוד? לא בטוח / על הזכייה של נבחרת העתודה

כולנו מתלהבים מבריסקר ובני, אבל מאטה קאליזיץ' יזכה בעתיד ביותר תארים בבוגרים. אני לא יודע אם הרכז הקרואטי יגיע לרמות הכי גבוהות באירופה, אבל למרות ההישג הנהדר אנחנו צריכים להזהר משאננות יתרה. לקחנו את התואר הזה הרבה בגלל הבגרות של זוסמן. הוא היה ה-mvp האמיתי של העתודה. בחצי השני בריסקר היה זה שהוציא אותנו מהבוץ, אבל זוסמן היה זה שמנע מהקרואטים לחזור. הוא שיחק כמנהיג אמיתי.

אני לא יודע איך שחקן הטורניר יתפתח, גם לא אבדיה, אבל ברור לי ששחקן כמו גיל בני יתקשה מאד בגלל הגובה שלו. בבוגרים יאכלו אותו חי. גם לגבי בריסקר יש לי ספקות. הוא ירש לדעתי את הגובה של אימו...ראיית משחק יש לו וקליעה יש לו, אבל גובה לא ממש.

אני מאד מקווה שאני טועה, אבל כרגע אני מאד מסכים עם כותב הכתבה. ההישג הזה נהדר, אבל העתיד לא כזה ורוד.

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל זאת הרשה לי לציין שיש בנבחרת העתודה דור שני במשפחת פליישר. לצערי לא נראה לי שהבן יותר מוכשר מהאב. חוץ מגובה אין לג'וניור שום דבר מיוחד. כבר כתבו פה בעניין המתארחים מספיק, אבל הבנים של ליף, אבדיה, דאוסן ובריסקר אמורים להוביל את הנבחרת בשנים הקרובות. שוב הוכח שהצברים רק מתעשרים בסוף בגלל החוק הרוסי...מהעתודה אני מחזיק רק מהצבר זוסמן. אם הוא יצליח להתפתח כמו בורשטיין אני כבר אשמח.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

התחושה בכדורסל בגילאים הצעירים מזכירה, לי לפחות, גם את הבעיה שיש בכדורגל.
    כל עוד זה מבוסס בעיקר על יצירתיות טכניקה, וככל שהחבר'ה יותר צעירים כך האחוז של הפן הזה עולה, אנחנו ברמה מספיק טובה ביחס לאירופה.
    ברגע שצריך לעבור לאימונים יותר אינטנסיבים, למשמעת, למעבר ממשחק נערים שמבוסס על כישרון למשחק של בוגרים, אינטנסיבי, שמירה חזקה, משמעת, כל אירופה בורחת לנו.
    כבר לאורך השנים הראו איך עד גיל 18 אנחנו עם גרף כמעט זהה לאלו שיש באירופה מבחינת מדדים אישיים, אבל מכאן מתחיל הפער שלמעשה לא נסגר עד הסוף.

6. עידן444 Member

פעם היו מאשימים את הצבא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני 20 שנה באמת הצבא היה מתעקש על לגייס ספורטאים כדי לפתוח ממטרות, ובעיקר להפריע בחיים.
    היום לדעתי גם הם הבינו שזה לא באמת מועיל לאף אחד מהצדדים.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יהיה בעתיד? מי ישתלב בבוגרים ומי לא? מי יגיע לרמות הגבוהות ומי לא? את זה נראה בעתיד. עכשיו זה הזמן לשמוח על ההישג ולהנות מהרגע שדגל ישראל מתנוסס עם התקווה ברקע לכבוד אלופת אירופה הצעירה מישראל.
    אחלה של ילדים, הביאו למדינה כבוד גדול.

עידן444 ו-shlomydavid אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

כבר הפסקתי לספור את מספר כלי התקשורת שעופר מנתן נדד ביניהם, נראה לי שהוא שבר את השיא של יעקב אילון :)

אחלה כתבה בכל מקרה

10. Telkiyski Member

לבריסקר אני דווקא כן רואה עתיד.

אני חושב שלו ולרוינה יש מקום בהפועל.

מקווה שאחד מהם יגיע.

11. כינוי כי הכח זהו כח

שניהם לא יגיעו, רוינה האריך חוזה בגליל בתקווה לקבל יותר דקות ובריסקר ברעננה. לדעתי שחקן שחייב לשחק העונה בליגת העל(אבל גם הוא האריך חוזה ברעננה) הוא גיל בני, הוא נראה שחקן מאוד שלם עם קליעה לא רעה, לדעתי הוא יוכל להשתלב מצויין כרכז מחליף בליגה.

12. Telkiyski Member

אני רק מקווה שהם יקבלו הזדמנות
    בהפועל אני מניח שתהיה להם הזדמנות ראויה, כמו שקיבלו בלאט ותומר גינת.

13. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

היה אפשר לפצל את אבדיה וזוסמן בתחרות הזו. זה היה ממש לא כוחות.
    זופק לדעתי יקח את הבן שלו הכי מהר שאפשר לדראפט. להבנתי הם מכוונים לדראפט 2021 שזה שלוש שנים. אני מניח שהם יתייעצו עם סקאוטים ומומחי נ.ב.א מה המסלול הנכון. אולי יוכל ללכת למכללות? בטח מכללות כמו דיוק, קנטקי וכו' יעופו עליו.
    למרות שפרוזינגס הגיע למספר 5 בדראפט אחרי עונה סבירה בסביליה.....
    פחות חשוב איפה יותר חשוב הפוטנציאל העצום. בנ.ב.א חולים על פוטנציאלים. אם את בנדר בחרו 4, אבדיה היום חייב לכוון לטופ 10.

זוסמן בוגר יותר. יצטרך לחשוב מה עדיף בשבילו. מכבי לדעתי צריכה להשאיל אותו השנה לגליל או משהו. בדיוק מה שהיה עם כספי. שיעשה שנה טובה בקבוצת ליגה טובה ומשם יתקדם. הוא יכול.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@הרצליה עד המוות
    אני חושב שאתה צודק לגבי אבדיה. כאוהד מכבי לא קל לי להגיד את זה, אבל אני חושב שכדאי לדני לשחק בקולג' טוב. בצורה הזאת הוא יכול להתפתח בשקט. במכבי המערכת לחוצה מדי ואין לנו יותר מדי ניסיון בשנים האחרונות עם צעירים מוכשרים כמו אבדיה.

זוסמן צריך לקבל דקות בליגה. בית הלחמי לבטח ישמח לקלוט את הבחור לעונה, אבל אם במכבי רציניים לגבי שתי קבוצות אז זוסמן צריך להשאר.

15. yakov_y YNWA

דיון על מעמדו של השחקן הישראלי | 103fm

השקרן הכי גדול שיש, הלקקן, גונב הקרדיט, חיים אוחיון לוקח לעצמו את הקרדיט, ״מגדלת שחקנים ישראלים״.
    עד 2018, כמה שחקנים גלבוע גידלה בשנים האחרונות ? אני מחכה לתשובה משחקני העבר והעסקנים השקרניים.

לא רוצה לחשוב על מצב שהילדים האלה היו גדלים בגלבוע ולא במכבי ת״א, איזה חגיגה הייתה כאן.

מכבי ת״א מגדלת שחקנים = הורסת את השחקן הישראלי.
    העסקנים עם החוקים הגרועים דאגו רק לחוזה של השחקנים הישראלים ופחות לכדורסל שלהם = תורמים לשחקנים הישראלים במקום להגיד שהם הביאו את הכדורסלן הישראלי לשפל הזה.

האנשים הלא נכונים גונבים לשחקנים הצעירים האלה את הקרדיט למרות שאין להם קשר, למה שמעון מזרחי לא מדבר ? איפה הקרדיט לפיני גרשון ?
    בושה, מרתיח אותי.

-------
    מולי קצורין שפוטר מהרצליה: ״לא מגיע למכבי ת״א קרדיט״ ועוד דברים נגד מכבי ת״א.
    איזה ישראלי מולי קצורין גידל לאחרונה ?

פפי תורג׳מן:
    ״אני לא יודע אבל אני בטוח ששחקני שאר הנבחרת משחקים בליגה ה-1 ובפנקס של הסקאוטים מהאן בי אי, לנו אין את זה והם מתייבשים במכבי ת״א.״
    ״מגיע קרדיט לחיים אוחיון על השקט שהוא נותן לבית הלחמי״.

השאלות שלי:
    1. איפה יש עוד בעולם ילדים כמו אבדיה וזוסמן שקיבלו ככה צ׳אנס ?
    2. איזה ישראלי שלח חיים אוחיון או קבוצה בליגת העל לנבחרת למעט מכבי ת״א ?

גל מקל, אחד מגנבי הדעת הגדולים ביותר, ממליץ לו לשפר את אחוזי הקליעה מהשלוש מאשר לרכב על הצלחה של אחרים.
    https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/37634833_1973035849430809_1033273688654348288_o.Xxx?_nc_cat=0&oh=c3c1147edc3a5999ce304a96e8aef041&oe=5BE1026E

נערך לאחרונה ב: ‏24/7/18
מצב נושא:
הנושא נעול.