נבחרת הנוער -מוקדמות אליפות אירופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י נדב מיכאלי, ‏2/11/05.

1. נדב מיכאלי Member

הערב בנס ציונה נערך משחק ראשון במסגרת מוקדמות אליפות אירופה לנערים .
    ישראל אירחה את קפריסין וברוב המשחק היתה טובה יותר אבל לא הצליחה להבקיע עד לדקות הסיום.
    בדקות הסיום (89 , 94) ישראל כבשה משערים של איתי שכטר (מבישול מופלא של מאור בוזגלו) ומפנדל של רמי דואני.
    כרגע הנערים נורא מוכשרים ,אבל הכל טוב ויפה עד שהם מגיעים לבוגרים ורובם נהרסים .
    דוביד שוויצר "הכריש " אמר פעם : "שחקן שמקשיב לכל מה שכותבים עליו בעיתונים הוא שחקן גמור" אני מקווה בשביל הנערים האלה שהם ישתמשו במשפט של שוויצר ויצאו שחקנים גדולים ולא בליינים וכשרונות מבוזבזים.

2. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להגיד לכל מי שראה היות את המשחק ולשחקנים ולכל מי שקשור לנבחרת הזאת
    אני מצטער...
    עד הדקה ה-88 ראיתי את המשחק...איך שעזבתי הביאו 2..
    נו...מעניין מה היה קורה אם הייתי מפסיק לראות דקה 60 את המשחק..
    דרך אגב בוזגלו שחקן מצויין,פעם ראשונה יוצא לי לראות אותו ועכשיו אני בטוח ב-100 אחוז שהוא יכול
    לשחק בחיפה.

3. תונל Member

כמו שברבש ולחמן ציינו כבר בשידור, השחקנים האלה (לפחות שכטר ובוזגלו שהתראיינו) עושים רושם טוב בקטע הזה, בוזגלו אמר משהו כמו: "עוד לא עשיתי כלום, עוד לא קרעתי זוג נעליים... אני מאמין רק בעבודה קשה".
    נראה מה יהיה.

4. אני אוהב אותך בית"ר! Member

ארבעת גדולי העתיד של המדינה:
    1.מיכאל בוזגולו
    2.אלירן עטר
    3.איתי שכטר
    4.שחקן אחד שהוחלף במחצית השנייה, הוא בלונדיני, אין לי מושג איך קוראים לו, אתם יודעים?

5. אלי מתחן Member

דניאל אונגר?

6. נדב מיכאלי Member

כרגע הם מתנהגים ככה מקווה שהם לא ישתנו לרעה בעתיד.
    לגבי עטר -יש לו שם משפחה מאד מחייב .
    אגב מישהו יודע אם יש נציגים מבית"ר? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dunno.Xxx

7. תונל Member

פתאום נזכרתי שזה בדיוק כמו הניצחון של הבוגרת גם על קפריסין לפני שנתיים בפאלרמו, גם אז היא לא הצליחה להבקיע עד שבאדיר הבקיע בדקה ה88 או 89, ואח"כ גם היה את הגול ההזוי הזה של הולצמן בדקה ה93 בערך ונגמר 2-0.

8. Yaak#Berko Member

אני בדרך כלל לא אחד שדוגל בצעירים לפני הכל, אבל אתמול ראיתי בפעם הראשונה את מאור בוזגלו ל-90 דקות.

עם כל הכבוד לשכטר, עטר ואונגר (שהגזים עם איזו פדאלדה מוזרה בצד שמאל), שיכולים להיות שחקנים טובים בליגה ואולי אפילו לצאת לאירופה, בוזגלו נראה לי כמו כוכב העל הבא והוא נמוך מכולם בשנתון. כמו שזה נראה עכשיו מכבי חיפה הולכת לקחת אליפות בהליכה, ולדעתי היא יכולה בשקט לתת לקטן לצאת לאירופה בינואר ולתת לבוזגלו לפתוח בהרכב. את בן-בסט ורפאלוב אפשר להשאיל להפועל פ"ת, שם הם יראו ים דקות. אולי אפילו את בירוק. אבל בוזגלו הוא משהו אחר. הוא כוכב בפוטנציה, וכבר עכשיו לא נופל משחקנים בהרכב של מכבי חיפה, וזה לא רק כי הוא מהיר, פורץ, בועט או טכני, זה כי הוא נע נכון, משחרר את הכדור בדיוק בשניה הנכונה לשחקן הנכון, צנוע וקבוצתי. תותח על.

9. TariboWest Member

המגן השמאלי, שמואל קוזוקין.

10. TariboWest Member

אם כל הכבוד לבוזגלו, רפאלוב לא נופל ממנו. אם בוזגלו ייראה דקות משחק ורפאלוב לא זה אך ורק בגלל שבוזגלו עלה לשחר לא מעט כסף, אבל עזוב את זה עכשיו, מדברים על הנבחרת.
    לא ראיתי שהזכירו פה את הבלם נדב כידר שעשה עבודה טובה מאוד, תיקל מצוין, ניקה פה ושם ושיתק את מספר 9 הקפריסאי. מדובר בשחקן ביתר נס-טוברוק שמכבי חיפה מעוניינת בו מאוד, בקרוב ישודר בטלויזיה סרט עליו ועל חייו.
    עוד שחקן שאהבתי זה הקשר האחורי ממכבי ת"א, תום מנשרוב, יש לו עתיד.

11. city Member

עם מאמן שכונה כמו זלצר הם לא יתקדמו יותר מדי. הרס את המשחק עם החילופים שלו ורק בדקה ה-88 הנבחרת הצליחה להבקיע מהברקה של בוזגלו, שבאמת נראה שיש לו עתיד. רק שיצא עכשיו לאירופה ולא יתבזבז בחיפה !

12. שלומי קוזרו Member

מאמן מאוד חלש, הגיע הזמן להחליף אותו אם 20-30 שנה הוא לא מצמיח פה אימפריה בנוער. הגיע הזמן לרענן וכולם ראו את זה במשחק נגד קפריסין.
    משחק מאוד מפוזר, לא מאורגן, אילתורים על ימין ועל שמאל.

הבעיה בנוער שלנו שמנסים להרגיל אותם קודם כל לנצח ואז רק לשחק כדורגל נכון. בגלל זה הכדורגל שלנו מצמיח כשרון או שתיים בעשור.

13. נדב מיכאלי Member

ישראל זכתה בניצחון טכני של 0-3 בגלל שקפריסין שיתפה שחקן שלא כחוק.
    זה לא ממש משנה הרי ישראל ניצחה בכל מקרה.

14. burning soil Member

יש ויהיו הצעות לבוזגלו מאירופה. אבל שחקנים ישראלים נתקעים בגלל השירות הצבאי.
    חוץ מזה,אני לא רואה איך רוני לוי משתף שחקן כמו בוזגלו כל כך מהר.

15. נדב מיכאלי Member

נבחרת הנוער ניצחה היום 0-3 את מלטה ,צמד למאור בוזגלו.
    הראו כתבה ב"שישי חי ובועט"
    בוזגלו ניראה אחלה בנאדם.
    מישהו יכול לתת לי פרטים :
    הוא היה בבית"ר?מתי?ולמה זרקו אותו?
    מי הוא אבא שלו (הזכירו אותו בכתבה) ?