נבחרת הולנד...

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י אדגר דווידס, ‏27/11/02.

1. אדגר דווידס Member

מה יהיה עם נבחרת הולנד השנה?!
    האם היא תצליח להעפיל ליורו וגם תצליח בו או שהיא לא תצליח בו או שהיא בכלל לא תעלה!
    אני חושב שבמונדיאל הזה הולנד היית חסרה מאוד!
    אם נסתכל על זה הולנד תרמה הרבה למונדיאל הלפני אחרון ( 98 ) כשהיא לקחה מקום רביעי וליורו האחרון (2000) כשהיא הגיע לחצי ואני חושב שהמונדיאל הזה היה יכול להיות הרבה יותר מעניין עם הולנד היית משתתפת במקום פורטוגל!

תביעו את דעתכם מה אתם אומרים?

2. Fernando Cavenaghi Member

אתה יכול להאשים רק את ואן חאל האומלל, גם עם השחקנים של הולנד שלפחות בקישור וההתקפה הם מהכי טובים בעולם הוא הצליח לפשל.

לא נורא, אירלנד, זו שעברה אותה במוקדמות, שיחקה את הכדורגל הכי יפה (חוץ מסנגל וברזיל)

3. Kgt1 Member

הוי הולנד שלי...
    הזכרונות מהמונדיאל בצרפת טריים טריים בראש. נבחרת ששיחקה כדורגל כמעט מושלם פשוט ומעל הכל כדורגל שהיה כל כך יפה לעין... כולי תקווה שהאוראנג' לא ייפשלו הפעם (עד עתה במאזן מושלם של 2 נצומות ו6-0 בשערים) ויחזרו לטופ של הכדורגל העולמי.

אגב... הודעה 500... מוקדשת ל...
    סאבלימינל והצל! כי עוד לא נולד הבן זונה שיעצור את ישראל!

4. Emil Member

במונדיאל האחרון היה חסר קצת יותר מהולנד, למען האמת היה חסר כבוד למשחק והגינות (ועוד כמה דברים אבל עזבו זה היה מזמן)

רק צריך לראות את השמות שמככבים במדי האורנג' של הולנד ולתהות איך לעזאזל הם מצליחים לפשל...כנראה שהתשובה היא מאמן גרוע ועייפות החומר. הבעיה הראשונה נפטרה כשואן חאל עזב, והמאמן החדש צריך לטפל בעייפות החומר ולבצע חילוף משמרות, מה שאמור להיות קל בעקבות ריבוי שחקנים הולנדים צעירים ומאד כישרוניים...

לדעתי נבחרת הולנד תצליח להעפיל ליורו הקרוב בפורטוגל, אמנם בקושי רב אך תצליח, ומה יקרה שם...יש זמן...

5. Fernando Cavenaghi Member

לנבחרת הולנד יש פלוס גדול שהוא הצעירים של אייקס, ואן דר וארט, ואן דאר מיידה וחבריהם יכולים להיות שלד לדור הבא של הנבחרת, שלפחות עכשיו נראה טוב מאוד

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הולנד תעלה ליורו 2004 לא בקושי אלא בקלות, בינתיים היא עם 100 אחוזי הצלחה. לדעתי הולנד היא בין 5 הנבחרות הכי טובות בעולם והחיסרון שלה במונדיאל היה חיסרון גדול במיוחד לחובבני הכדורגל היפה ולאוהדיה בפרט (הייתי בדיכי חודש אחרי שהם איבדו סיכוי לעלות למונדיאל) אבל אולי זה היה לטובה עכשיו הם יודעים שאין לזלזל בקבוצות שהם כביכול מדרג יותר נמוך ממנה אז בקמפיין הזה היא תיקח כל קבוצה ברצינות וככה אין לאף אחת בבית של הולנד סיכוי נגדה, אני לא יתפלא עם הולנד יסיימו עם 100 אחוזי הצלחה את המוקדמות.

7. Julian Joachim Member

אני אישית שונא את נבחרת הולנד, בעיקר בגלל האחים דה-בור, רייזיכר, זנדן, אוברמארס, ברחקאמפ. טוב, בעצם אני שונא את כל ההולנדים.

חוצמזה, זה שהם לא עלו למונדיאל היה מצויין, כי זכינו לראות את הנבחרת עם הכי הרבה נשמה... אירלנד!

וכן, הולנד יעלו... מה בכלל השאלה?

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון גם אני חושב שאין הרבה שאלות, ברור שהם יעלו. אני גם בעיקרון שונא הולנדים, למרות שיש כמה שאני לא שונא ודווקא דיי אוהב, כמו נגיד האסלביינק, זנדן או רייזיכר. בעיקרון אני חושב שמה שנאמר פה נכון, שצריך כישרון רב בשביל לא לעלות עם הולנד. עזבו את אייאקס, נבחרת עם שחקנים כמו ואן-ניסטלרוי, קלייברט, האסלביינק, אוברמארס ושכחתי את ההמשך (בהשראת השיר שאני שומע עכשיו, הקרדיט לרדליון) לא יכולה לא להעפיל. אבל גם אני בדיעה שדיי אהבתי לראות את אירלנד במונדיאל והולנד לא ממש חסרה לי, במיוחד כשאפשר לראות את אובריין לוחץ ידיים לכל השחקנים בסיום המשחק נגד גרמניה.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איך אפשר לשנוא נבחרת כמו הולנד....

10. Julian Joachim Member

יש לי טראומה מהולנדים...
    במיוחד מפרנק דה-בור...

ע-ז-ו-ב...

11. Emil Member

תחיה את 3 הדקות אחרי שהולנד מדיחה את הנבחרת שלך על סף סיום המשחק ומונעת ממנה העפלה לחצי גמר המונדיאל, לאחר שהנבחרת שלך הראתה עליונות ברוב שלבי המשחק והחמצות משוועות מנעו ממנה את היתרון המתבקש, ותחזור אלי.

12. D.j B.j-jova Member

זה מוזר, קבוצה עם קבוצת שחקנים נפלאה, חלומיים, לא עולים למונדיאל ונראים גרוע! זה או המאמן או לא יודע מה...הולנד צריכה להסיק מסקנות ומהרררר

13. Emil Member

הם כבר הסיקו מסקנות...ואן חאל לא שם...

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ריקלמה, אתה מדבר על הרבע גמר של 98 הולנד-ארגנטינה.

קודם כל הולנד היא הנבחרת שלי...

דבר שני ארגנטינה אני מסכים הגיעה לקצת יותר מצבים אבל עליונות מוחלטת לא הייתה שם כי גם הולנד החמיצה מצבים.

אח....... איזה מסירה אדירה של פרנק דה בור... ובכלל איזה סיומת של אשף הכדורגל ברגקאמפ...

15. D.j B.j-jova Member

אז כנראה גם זה לא עוזר צריך מאמן ודחוף