נבחרת אנגליה= פחדנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י לירן, ‏13/6/03.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

נבחרת אנגליה אמורה לשחק עדיין במוקדמות יורו 2004 בטורקיה. האנגלים כמובן מאוד חוששים מזה ומהמשחק הזה לכן מחפשים כל מיני דרכים למנוע מהטורקים לארח את המשחק הזה בארצם. האנגלים טוענים שהקהל הטורקי השתולל בצורה מופרזת נגד מקדוניה ודורשים את התערבות פיפ"א. אני אומר שהם פשוט מפחדים.... הם לא רוצים פלייאוף כי הם יודעים שספרדיווןאוקראינה, הולנדצ'כיה ואיטליהוולס יופיעו בפלייאוף ואנגליה נחותה מכל הנבחרות אולי פרט לווילס וליוון. פחדנים...

2. Feyenoord Member

כל כך מתאים לנבחרת האנגלית...

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הם יודעים שעל המגרש כנראה לא ממש הולך להם אז הם מחפשים עזרה מבחוץ...

ושיהיה לכם ברור. אני מת על הליגה האנגלית. אבל הנבחרת.... מבחינתי להעלים אותה מהמפה.

4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין מה החששות של האנגלים... עם כל הכבוד לאצטדיון המפחיד, אני בהחלט לא רואה את אנגליה מפסידה לטורקיה... ומכיוון שתיקו מספיק לה, אני חושב שההעפלה שלה ברורה.... אבל אולי אני טועה...

5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בכל טורניר אני מקווה שהם יעופו כמה שיותר מהר..
    הם סתם פחדנים שחבל על הזמן מי ייתן וטורקיה תעלה מהמקום ה1 ושהם יעופו מהפלייאוף..

6. Julian Joachim Member

למרות שאני מאוד רחוק מלאהוד ולהעריך את נבחרת אנגליה, אני יכול להבין את הפחד שלהם. טורקיה היא מדינה של חוליגאנים, ברמות שאנגליה לא תגיע אליהם לעולם. העובדה שלא שומעים על הרבה מקרים קשורה להעלמת המידע של המשטרה הטורקית האלימה, אבל הספיק בשבילי הרצח של אוהדי לידס כדי להבין מה בעצם האוהדים בטורקיה מחפשים.

7. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

והחוליגנים של אנגליה תמימים כל כך? שטויות..כל טורניר שומעים עליהם ועל הבלגנים האלו..אל תכליל את כל האוהדים הטורקיים לא כולם כאלה..
    אין כזה דבר להעביר את המשחק מטורקיה או לשחק הלי אוהדים..שיישחקו כמו גברים וינצחו ביושר...או שיפסידו ביושר.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיי אני כל כך מחכה לדברים האלה....
    החוליגנים האנגלים... ושלא יזבלו לכם ת'שכל שהם נעלמו והמונדיאל זו הוכחה, פשוט לא היה להם כסף לסוע עד ליפן... מבחינתי אין שום סימן שאלה, ברור שהם יחזרו בהמוניהם בטורניר הבא...

והאמת?
    לא ממש אכפת לי... אל תגידו גועל נפש וכאלה, זה תמיד נחמד לראות אותם זורקים כיסאות על שוטרים...

9. Fernando Cavenaghi Member

יותר נחמד לראות אותם זורקים את הכיסות על האוהדים הגרמנים כמו במוקדמות המונדיאל...

למזלנו המונדיאל הבא בגרמניה ואני מעריך שהאנגלי יבואו בהמוניהם, איזה כיף.

אבל עדיין הטורקים הם חבורת מסובבים (מה לעשות), כשקהל זורק מטבעות על השחקנים שלוקחים קרן (איזה מזל שהמטבע הטורקי והיווני לא שווה כלום) זה צריך לאותת משהו לוועדה המארגנת, בדיוק כמו שבארסה ספגה כמה משחקי רדיוס אותו הדבר צריך לקרות לכל קבוצה שלא משתלטת על האוהדים.

10. סביולה Member

קודם כל, עם איך שהנבחרת האנגלית נראתה במשחק מול סלובקיה, הטורקים בבית קורעים להם את הצורה.
    דבר שני, וזה עצוב מאד, זה שיש סיכוי שהעניין הזה התקבל. אופ"א ארגון כל כך מושחט ופוליטי ולאנגלים יש שם פי 100 הפשעה מאשר לטורקים...

11. Feyenoord Member

החוליגנים האנגלים פחות גרועים מהטורקים

12. ליהי Member

אני מסכימה עם פיינורד האנגלים פרייארים יחסית לטורקים. הם משוגעים על כל הראש, הם כבר רגילים שלא מכניסים אותם למשחקים טעונים במיוחד וזה סתם הורס מהאווירה.
    מצד שני, גם לטורקים יש טראומות לא קטנות מאוהדים אנגלים (המקרה עם לידס לדוגמא), אז יש מצב שהם יורידו פרופיל. היי יש לי רעיון יצירתי, למה שלא יכריזו באותו יום כיום ללא מכירת אלכוהול? אולי מפוכחים יותר הם לא יריבו מכות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

13. Feyenoord Member

הממממממממ נשמה, את רק נותנת להם סיבה לעשות צרות...

14. ליהי Member

טווווווב
    אגב בקשר לעניין של הפחדנות לפי דעתי ממש לא אני מעדיפה לקרא לזה "אמצעי ביטחון".

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה תלוי למען האמת...
    בעיקרון, אחד על אחד, כן. הטורקים לוקחים. אבל הטורקים לא מציפים את אירופה, לא שולחים לכל משחק חוץ 15,000 חוליגנים משוגעים. האנגלים כן.... האנגלים תמיד במשחקי חוץ "פועלים"....