נאפולי 2019/20 - עידן גאטוזו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏5/8/18.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

שניהם רק בני 28, שחקנים גדולים כשהם בtop form, עשוים מזכוכית, מגיעים (אולי) רעבים אחרי עונה רעה.

אין לי מושג אם זה יצליח, אבל זה סיפור די יקר.

צר לי בשביל מנולאס שלא עשה קפיצת מדרגה אמיתית. כל מה שהיה נחוץ זה שתי עונות טובות ברציפות.

2. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנולאס רכש מעולה בסכום המדובר. בדיונים עליו צריך לזכור שלא היה לו פרטנר ראוי בשנה האחרונה והחלשה, ולמעשה בכל הקריירה לא שיחק לידו מישהו ברמה של קוליבאלי. אמנם יש נטייה להגיד שהם לא צמד שמשלים אחד את השני כי שניהם מהטייפ שמתבסס על הפיזיות המפלצתית שלהם, אבל קוליבאלי מעבר לפיזיות הוא גם בלם אינטלגנטי מאוד ואני מאמין שידע תחת אנצ'לוטי לעשות את ההתאמות הנדרשות. לפחות ברמת הליגה זה אמור להיות צמד מפלצתי שאמור להוריד את נאפולי לאזור של יובנטוס בכל מה שקשור לספיגות - ביחד עם די לורנצו שכבר הגיע, גולהאם שחזר לכשירות ומרט שכנראה יזכה ליציבות בשער אחרי הרוטציות של העונה הראשונה.

את חמס לא ראיתי בשנים האחרונות, אבל את השנה בקריירה שהוא נראה שייך לשמות הגדולים באמת הוא נתן תחת אנצ'לוטי, אז זה חיובי לפחות מהבחינה הזו. השאלה היא איזו עמדה באיזה מערך אנצ'לוטי מייעד לו, כי ב4-4-2 של השנה אין לו מקום.

3. DRORIKO Member

חאמס זה לא ההוא שבבאיירן אנצ'לוטי לא יכל לראות אותו?

4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנצ'לוטי פוטר חודשיים אחרי שחאמס הושאל לבאיירן(לבקשת אנצ'לוטי). אז לא, לא הוא.

5. DRORIKO Member

אם יתפוס הרכב זה יהיה על חשבון ז'יליניסקי אני מניח

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה סיכוי.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מניח שזה יישאר 4-4-2 עם התאמות (הכדורגל הכי טוב של ריאל תחת אנצ׳לוטי).

4 פליימייקרים בקישור.

8. DRORIKO Member

?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו אני רואה שהעסקה שמדברים עליה על חאמס היא השאלה עם אופציה לרכישה ב30 מיליון יורו, ללא חובת רכישה.
    אם הפרטים מדויקים - עסקה נהדרת.

10. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

ז'לינסקי הוא נכס של 60מ' יורו ומעלה ואחד השחקנים החשובים אצל אנצ'לוטי. חאמס יכול להחליף את קייחון.

11. DRORIKO Member

אם להסתמך על העונה האחרונה לא חושב שנכון להוציא את קאייחון מההרכב, למרות הירידה החדה בכיבושים. לטעמי היה חשוב לנאפולי בהרבה מז'ילינסקי(עונה מאד פושרת שלו חייבים לציין, לא עשה את הקפיצה שציפו שיעשה)

מה שמשחק לטובת ז'ילינסקי בדיון זה שהוא צעיר מקאייחון ב-7 שנים, אבל זה לא תמיד אומר משהו

12. Alta Tensione Member

מנולאס רכש אדיר. אם יובה לא תביא תשובה הולמת אנצלוטי פותח את העונה עם מרכז ההגנה הכי טוב באיטליה. חאמס, מצד שני, זה מיותר לחלוטין. אני באמת לא רואה איפה הוא נכנס בשיטת המשחק.

13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

@DRORIKO
    הגיל משחק תפקיד בשאלה - 'איזה שחקן כדאי לנאפולי לקדם'. מקצועית, ז'לינסקי הפך העונה לבאנקר במערך ההיברדי של אנצ'לוטי (האמצע הזה בין 442 ל433) ועשה את התפקיד שלו לא רע בכלל.

קייחון בצד השני הוא טיפה יותר attack oriented, וזה התפקיד שלדעתי חאמס יקבל.

אני אישית הייתי נשאר עם הספרדי עונה נוספת.

לא רוצה להישמע כמו 99% מהאנשים בקיץ בו נאפולי רכשה את היגוואין ואלביול, אבל בחיים לא הייתי מבזבז עליהם את הכסף.

14. DRORIKO Member

אם אני שם בצד את המספרים של קאייחון(בבישולים עמד בתפוקה) התרומה שלו לשטף המשחק של נאפולי עצומה, חמאס זה בדיוק ההפך, שחקן מאד איטי ושאוהב להתמזמז עם הכדור. על הנייר זה נראה זה נראה ירידה רצינית בעמדה.

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השאלה היא אם אתה לא מסכים עם הרצון של נאפולי ללכת אול אין על מימוש הפוטנציאל של הסגל(שמתכתב עם ההישארות הצפויה של כל הנכסים המרכזיים), או שאתה לא מסכים עם הפרסונל שהביאו. ואם אתה לא מסכים עם הפרסונל, איזה בלם מוכח יכולת להביא להרכב במחיר של מנולאס?
    הדעה על קאייחון וחמאס לגיטימית, אבל אם המאמן מבקש שחקן והמחיר של העסקה כל כך נמוך, זו בדיוק ההתנהלות שמועדון שהולך על הישגיות בטווח הקצר צריך לעשות.