מתחילים בהכנות האחרונות למונדיאל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Reyes, ‏27/6/04.

1. Reyes Member

תקופה חדשה, דיון חדש.

איפה היא נכשלה?

סאיז הוא עקשן, שפן ורפה שכל. טעויות רבות הוא ביצע בקמפיין היורו. ספרד הציגה משחק חלש ולא מסודר במרכז השדה. הפיתרון הפשוט לכך היה צריך להיות הכנסת ואלרון. במקום זה הוא התעקש לשחק עם ראול (וכן, בכושר הנוכחי אין לו מקום בהרכב, אני מודע ומודה) ועם טורס הקצר-רוח. אחד מהם היה צריך לפנות את מקומו למען ואלרון, שהיה מכניס קצת שקט למשחק הספרדי. בנוסף, פחד לשחק התקפי (ספרד יודעת לשחק רק התקפי) והורא לקשרים הדפנסיבים לעלות רק מדי פעם, ובכך מנע תמיכה בחואקין וויסנטה, במשחק האגפים, שבעצם ספרד מתבסס עליו. הוא פגע בשיטת המשחק שלו, לא ביצע אותו נכון. לא יודע אם זה מפחד, מטמטום או משילוב של שניהם ביחד, אני רק יודע שזה הרס את תוכנית המשחק וגרם לספרד להראות מבולגנת ושבלונית.

אני לא סובל מאמנים שמפחדים. אני אוהב מאמנים שמעיזים. מאמנים כמו סקולארי, שלא מפחדים להוציא את הכוכב הכי גדול שלהם ולהכניס זעזוע למשחק, שלא מפחדים להתקיף, שלא מפחדים לזמן שחקנים צעירים במקום כאלה שמעבר לשיא (וכאלה אין הרבה, קחו לדוגמא את טראפטוני וסנטיני. אני בטוח שאם הם היו נותנים במה לצעירים, הם לא היו נושרים כה מהר מהאליפות. הם לא עשו זאת. הם הסתמכו על עבר השחקנים ועל שמותיהם, ולכן נכשלו) ושיודעים להחדיר מוטיבציה ולדרבן השחקנים (ופה סאיז נכשל טוטאלית. השחקנים נראו חיוורים וחסרי מרץ).

במבט הלאה - אם סאיז יתפטר, מי אתם מעדיפים שיבוא במקומו? ארגנוס, ויקטור פרננדז, דל בוסקה או מישהו אחר (פרטו מי)?

2. Joel Gion Member

סאיז כבר התפטר,לא?או שאולי אני מתבלבל...
    אני הייתי ממנה את אירורטה למאמן.אין ספק כיום שהוא המאמן הספרדי הטוב ביותר,ואני חושב שהוא יוכל להוציא את המקסימום מהנבחרת הזו.

3. Reyes Member

אם איני טועה, הוא הגיש מכתב התפטרות אך עדיין אין אישור להתפטרות רשמית. אבל לא בטוח, יכול להיות שאני לא מעודכן קצת.

4. Joel Gion Member

אולי אין אישור,אבל בטוח שהוא לא ממשיך.הוא בעצמו אמר את זה.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניב תראה,את ראול גם כשאתה יודע שהוא בכושר כזה גרוע כל כך קשה להשים אותו בספסל,כי זה ראול,ואתה יודע שהוא יכול לתת איזו הברקה אחת ולנצח לך את המשחק,ובזה כולם האמינו עד הסוף.

האכזבה שלי מכמה שחקנים ביורו הזה,ויסנטה שנתן עונה מדהימה בולנסיה ונעלם ביורו הזה,לא עשה משהו מיוחד.
    אצ'בריה האכזבה לא ממנו,אלה מה הוא עושה שם ? לא יודע מה מחזיקים ממנו כל כך בנבחרת הספרדית בשנים האחרונות.
    כל הקשרים האחורים ששיחקו בטורניר הזה,בארחה,צ'אבי אלונסו ואלביידה.

מוזר מאוד,השחקנים של ולנסיה שנתנו עונה מדהימה בקבוצתם פשוט שיחקו כמו ששחקני ריאל מדריד שיחקו כל השנה,כל כך חלשים,כל כך מאכזבים.

6. Barcik Member

אינאקי סא'אז לקח את הסגל הכי טוב שספרד העמידה לתחרות גדולה בעשור האחרון, והרס אותו. אין לי כל חשק לחזור לדבר על הטעויות שלו, עשיתי את זה מספיק בפורום יורו 2004.
    לדעתי, חבל שרפה בניטז חתם כבר בליברפול. עם זאת, נראה לי שהוא בהחלט לקח בחשבון אפשרות שסא'אז יפוטר, וחתם בליברפול בכל מקרה. כנראה הוא עוד לא שבע מאימון מועדונים.
    מי עכשיו? לא רוצה את כל האנשים שציינת. הם לא יותר טובים, והם לא יצליחו יותר. לפי דעתי, הגיע הזמן להסתכל מחוץ לגבולות ספרד. תראו כמה טוב זה עשה לאנגליה.

7. Reyes Member

אינקי סאיז הוא היסטוריה היום. לואיס ארגנוס יחליף אותו, לא רשמי, אך ידוע בוודאות.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו זה רשמי לואיס ארגונס הוא מאמנה החדש של נבחרת ספרד.
    http://www.as.com/impresa/media/200407/02/futbol/20040702dasdaiftb_3_I_LCO.Xxx

9. King Iverson Member

בסופו של דבר שתי הקבוצות שהעיפו את ספרד ( יוון ופורטוגל ) עלו לגמר!
    כלומר שגם שאר הנבחרות לא הצליחו להתמודד עם יוון ופורטוגל...

10. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

רוב שחקני ריאל יכולים להגיד שלום לנבחרת. :aaa021:
    :aaarse:

11. Reyes Member

לפני שיעשה את בכורתו הרשמית בנבחרת, מול בוסניה והרצגובינה, במוקדמות גביע העולם 2006, יקיים ארגנוס שני משחקי ידידות מול נבחרת ונצואלה (18 באוגוסט בלאס פאלמאס) ומול סקוטלנד (4 בספטמבר בולנסיה).

12. Reyes Member

נבחרת ספרד עד גיל 19 פתחה את אליפות אירופה U19 (הנערכת בשוויץ) על רגל ימין כשהכניעה את גרמניה 0-3 (13.6). כל שלושת הגולים הגיעו במחצית השנייה. את הראשון כבש ויקטור (מאיורקה) בנגיחה לאחר כדור חופשי של סילבה (ולנסיה). לאחר מכן הכניס המאמן ארמנדו אופרטה את גווילן (ולנסיה) וסולדאדו (ריאל מדריד) שכבשו את השערים השני והשלישי. המשחק הבא של הנבחרת הספרדית ייערך היום בלוזאן מול טורקיה.

http://www.as.com/impresa/media/200407/15/futbol/20040715dasdaiftb_39_I_SCO.Xxx

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואתמול גברו הספרדים הצעריים 3-2 על הטורקים משער ניצחון בתוספת הזמן.
    חואן פראן(8)[בשער יפיפייה וולה מהאויר מ10 מטרים] וסילבה (13) עשו 2-0 מהיר. אוזטורק צימצם מהנק' הלבנה שניות לפני ההפסקה,ו3 דקות לסיום השווה אקסו , ובדקה ה90 הגיע רובוסטו קולומר נגח את הכדור הקרן פנימה,3-2 לספרד.
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Under19/208056_MEDIUMLANDSCAPE.Xxxhttp://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Under19/208055_MEDIUMLANDSCAPE.Xxx

14. Reyes Member

ספרד ניצחה את אוקראינה בפנדלים (4-1) לאחר 2-2 בתום 120 דקות, ובכך העפילה לגמר נגד טורקיה שבתום הארכה גברה על שוויץ 3-2.

הגמר יערך מחר (שבת) 19:00 שעון ישראל.

נערך לאחרונה ב: ‏12/8/04
  15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספרד ניצחה 1-0 בגמר את טורקיה משער נהדר בתוספת הזמן של בורחה ואלרו.
    שער מצויין של השחקן הזה,כאשר העביר שחקן אחד בסיבוב והקפיץ באלגנטיות מעל השוער.
    http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competitions/Under19/209741_BIGLANDSCAPE.Xxx