משחקי הידידות שנערכו אתמול

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Reyes, ‏22/8/02.

1. Reyes Member

אני יודע שזה קצת מאוחר לפתוח על זה דיון כי זה היה אתמול אבל זה מעניין ועדיין לא דיברנו על זה...

יריבת ישראל במוקדמות יורו 2004 גברה 0:1 האיטלקים משער של סימרוטיץ'. צרפת איכסה וסיימה ב-1:1 עם טוניסיה, קפריסין וצפ' אירלנד נפרדו בתיקו 0:0, מלטה הובסה 5:0 במקדוניה. ברזיל הפסידה לפארגוואי

לאחר פגרת הקיץ ולאחר זמן התאוששות מהמונדיאל חזרו הערב (רביעי) הנבחרות ברחבי העולם לפעילות וקיימו משחקי הכנה לקראת העונה החדשה.

מבין הנבחרות ששובצו בבית הישראלי של מוקדמות יורו 2004 סיימו את הערב רק שתיים עם ניצחון - ישראל וסלובניה. הסלובנים, שהודחו בתום שלב הבתים בטורניר הגביע העולמי, הדהימו היום את איטליה וחזרו מארץ המגף עם ניצחון 0:1. את שער הניצחון לנבחרתו של בויאן פראסניקאר, שחגג בכורה בתפקיד, כבש שחקן הפועל ת"א לשעבר סבסטיאן סימרוטיץ' בדקה ה-31.

יריבה נוספת של ישראל, נבחרת צרפת, לא הצליחה לנצח בטוניסיה וסיימה בתיקו 1:1 משפיל. את השער הבודד לזכות נבחרת הטרי-קולור הבקיע מיקל סילבסטרה כבר בדרקה ה-19 אולם הטוניסאים הישוו בדקה ה-39, כשעל השיוויון המפתיע חתום עלי זיתוני.

קפריסין חילצה תיקו חוץ ללא שערים מנבחרת צפון אירלנד, ששיחקה ללא הקפטן ניל לנון שקיבל איומים לפני המשחק והחליט שלא לעלות לשחק. מלטה, היריבה הראשונה של ישראל במוקדמות אליפות אירופה, הושפלה 5:0 במקדוניה ונראה שלפחות הפתיחה של גרנט בטורניר קדם אליפות אירופה לא צריכה להיות מסובכת מדי.

אלופת העולם, נבחרת ברזיל, שלא נוצחה במשך כל טורניר המונדיאל ספגה הלילה הפסד מפתיע - 1:0 לפאראגוואי. למרות שברזיל שיחקה עם מרבית הכוכבים לא הצליח לואיס פיליפה סקולארי לסיים את הקדנציה שלו בנבחרת עם ניצחון. נלסון קואבס כבש בדקה ה-27 את שער הניצחון למנצחים.

גם סגנית אלופת העולם, נבחרת גרמניה, לא הצליחה לנצח וסיימה בתיקו 2:2 בבולגריה. מיכאל באלאק ונלסון קואבס כבשו לגרמנים, שהופיעו בהרכב חסר ללא הקפטן אוליבר קאן.

הולנד ניצחה 0:1 בנורבגיה משער של אדגר דווידס, טורקיה גברה על גרוזיה 0:3, שבדיה ורוסיה נפרדו בתיקו 1:1, אייר ניצחה 0:3 את פינלנד וצ'כיה הביסה את סלובקיה 1:4
    מתוך ספורטליין.

מה אתם אומרים על צרפת? רק תיקו 1-1 בטוניסיה, מאוד מאכזב מבחינתם.

2. Uli Uli Member

המאמן החדש של צרפת שינה לגמרי את ההרכב...
    להביא 8 צעירים ביחד להרכב!!!
    טועות איו8מה...
    גם בחירת האמן, צרפת תסיים 3 בבית, אנחנו 2 סלובניה ראשונה...

3. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת תסיים ראשונה בבית, כשהיא עושה תיקו בחוץ עם סלובניה וישראל ומנצחת את כל השאר.

אבל בהחלט צרפת זו דיי הפתעה. הנבחרת פתחה את המשחק חזק ועם לחץ, אבל אחרי שער הנגיחה מקרן של סילבסטרה הם הרפו ובסוף גם ספגו.

4. Don p1 Member

חחחחחחח, צרפת תסיים שלישית בדיחה טובה!!
    אם כבר הפוך את הסדר יהיה הגיוני....לא הייתי מתלהב כל כך מהמשחק אתמול כי ליטא נבחרת מאוד חלשה, וההגנה שלנו הייתה פרוצה ברוב שלבי המשחק.
    וחוץ מזה אין מה להתלהב ממשחקי ההכנה...בשנה שעברה ניצחנו את רוסיה 4-1 הם הגיעו למונדיאל ואיפה אנחנו?!

5. Uli Uli Member

ליטא לא נבחרת חלשה...
    פיימן, על מה אתה רוצה להתערב שצרפת לוקחת שלישי?

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ליטא נבחרת מאוד חלשה
    יש לה את ז'אוטאוטס בהרכב, והוא עוד הקפטן. זה מרמז על משהו. זה כמו שאנחנו רואים את ברקוביץ' בליגה האנגלית האדירה, הם רואים את ז'אוטאוטס בליגה הישראלית האדירה.

7. Uli Uli Member

יש להם שתי חלוצים בליגה האנגלית, הקפטן לא בהכרח השחקן הכי טוב...
    ברור שליטא נחותה מאיתנו אך יכולה להפתיע אותנו עם מאמן טוב....

8. שגיא Guest

לא לשכוח שגם הכוכב הגדול שלהם, אדגראס ינקאוקאס שנראה לי משחק בפורטו, לא שיחק...
    חוץ מזה הנבחרת שלהם הוציא לא מזמן תיקו 0-0 מאיטליה

9. Uli Uli Member

הם לא התייחסו אלינו כל כך....
    סתם עשו לנו טובה...
    הם ולוכסמבורג היחידות שהסכימו לשחק נגדינו!

10. זהובניק Member

סלובניה נצחה את איטליה.....

11. Uli Uli Member

הוא מדבר על ליטא!

12. Don p1 Member

ארז אני מוכן לשים הרבה מאוד על כך שצרפת לא תקח את המקום השלישי....ואני בטוח שיש פה עוד הרבה גולשים בפורום שיסכימו להתערב איתך..
    בוא אני יגיד לך למה...
    אם נהיה לרגע רצינים אז לנצח בסטאד דה פראנס הוא משימה קשה ביותר(ואל תזכירו לי את המשחק הקודם בפארק דה פארנס כי אז צרפת הייתה חלשה ונואשת) אז אני לא רואה קבוצה שתצליח להוציא מול ה80 אלף צרפתים ניצחון.
    שנית עם כל הכבוד לסלובניה היא נבחרת במשבר, נבחרת שהגיעה לשיא שלה ביורו 2000 ונתנה הופעה חלשה במונדיאל האחרון בגלל בעיות שנוצאו בין זאחהוביץ' לקטאנץ, סלובניה החליפה מאמן אחרי שקטאנץ' סירב להמשיך. המאמן שקיבל את התפקיד הוא מאמן שכבר היה מאמן של נבחרת סלובניה אך לא הצליח להגיע לשום מקום. סלובניה היא נבחרת שרוב התותחים שלה הופכים לקפצונים הם מזדקנים....אני לא רואה אותה מסיימת ראשונה בחיים לא!!
    דבר שלישי צרפת היא נבחרת עם כל כך הרבה שחקנים מכושרים, אין מצב שהיא תסיים במקום השלישי, אתה רוצה ריאלסטי דבר על מקום שני זה אפשרי... אבל שלישי זה חלום!!

13. Kgt1 Member

צרפת אכזבה אומנם אבל לטעמי בהתחשב במונדיאל האחרון התוצאה לא רעה. טוניסיה הוכיחה כבר כי היא נבחרת לא רעה כלל וצרפת מתחדשת ומחפשת את עצמה.
    סלבוניה מפחידה. אפילו מפחידה מאוד. לנצח באיטליה זה דבר פשוט נדיר.
    התוצאות של קפריסין לא מעניינות בכל מקרה ננצח בבית ונפסיד בחוץ.
    מלטה לא שווה יחס.
    ומי שחושב שצרפת תסיים שלישית בבית כנראה חושב שסרחון גוף מוריד נקודות :wink:

14. Uli Uli Member

מי שמפחיד אותי הוא סימרוטיץ', הוא נהדר! פשוט תותח! ראיתם איך פיפר את ההגנה האיטלקית?
    למה חייבים לנצח בסטאד דה פראנס?
    במשחקי החוץ צרפת יפסידו וינצחו במשחקי הבית חוץ מתיקו מול סלובניה...
    מי ששם לב צרפת חלשה במשחקי החוץ, ראינו את זה במונדיאל, בתוניסיה, וראינו כמה היא טובה בבית במונדיאל הקודם...

15. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה חשבתם דבר לא פחות חשוב,עוד לא התחלנו את העונה. רק באנגליה,סקוטלנד,טורקיה,אוסטריה,שבדיה(שהם באמצע כבר) ועוד..... כל השאר עוד לא התחילו.
    הבדיחה הגדולה של השנה נראה לי הולך להיות רונאלדו,ששיחק 33 דקות במדי נבחרת ברזיל במשחק נגד פרגוואי,הוא יצא מכיוון שטען שאין לו אוויר,זה אלוף עולם ! למרות כל הבעיות שיש לו עם אינטר שילך להתאמן לבד,כל כך קשה לו?

ולגבי מיקומה של צרפת,באמת זה פשוט בדיחה להגיד שצרפת תסיים שלישית,עכשיו הם מתחילים להתחבר מחדש,הם נבחרת חדשה(כמו שאמרו פה8 צעירים הגיעו). הכי מפחידה בבית שלנו היא סלובניה.