מראדונה נגד כל העולם - ארגנטינה בדרא"פ

הנושא בפורום 'מונדיאל 2010' פורסם ע"י Franco, ‏24/5/10.

 1. benos Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  2,222
  לייקים שהתקבלו:
  173
  אתה כבר חפרת על זה מספיק, הבנו את הקטע שאתה לא רוצה לראות את מראדונה בנבחרת ארגנטינה. בבקשה אל תגיע לרמת החפירה של גונזו.

  דייגו קיבל הרבה מאוד ביקורת ועדיין מקבל במהלך הקדנציה שלו, זה שהנשיא של ההתאחדות, הנשיאה, השחקנים ושאר מלקקי פינכה רוצים שהוא ישאר לא אומר שה"עם" רוצה שהוא יישאר, מה גם שאם אני לא טועה בסקר שנערך יותר מ-50% היו בעד זה שהוא יילך הביתה, אפילו הייתה ביקורת לא ישירה עליו מצדו של די מאריה ככה שהמצב שאתה מתאר שכולם כאילו רוצים שהוא יישאר הוא לא נכון.
   
 2. xavi6 Member

  הצטרף ב:
  ‏16/8/06
  הודעות:
  7,893
  לייקים שהתקבלו:
  0
  זאת הפעם הראשונה שאני כותב על זה לדעתי. העברתי ביקורת על מרדונה כמאמן, לא על העם שאשכרה רוצה שימשיך לאמן. אני יודע שכואב לך שמלכלכים על האגדה שלך, שאתה בטוח מאוד רוצה שישאר, אבל אני לא ממש שואל אותך מה לכתוב עליו ומה לא.
   
 3. benos Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  2,222
  לייקים שהתקבלו:
  173
  זאת אולי הפעם המאה שאתה רושם שמראדונה מאמן לא טוב וצריך ללכת, אני חושב שהבנו כבר את האג'נדה שלך ורוב האנשים יסכימו איתך על זה (כולל אותי), כשכל הודעה נשמעת כמו מראדונה מסומם/חסר מושג/הורס למסי את הקריירה זה כבר מציק.

  אל תדאג לי דוקטור מלפי, יש דברים שיותר כואבים לי מלשמוע אוהד בארסה מלכלך על מראדונה בכזאת בורות משעשעת.
   
 4. xavi6 Member

  הצטרף ב:
  ‏16/8/06
  הודעות:
  7,893
  לייקים שהתקבלו:
  0
  בכזאת בורות משעשעת...אז מה זה מפריע לך? הערך הבידורי מעל הכל. שב בשקט ותצחק.

  אני לא יודע אם עלית מארגנטינה לא מזמן או משהו, אבל אני חושב שאתה צריך לקבל שיעור או שתיים בהבנת הנקרא. לא כתבתי בהודעה שמרדונה צריך ללכת, כתבתי על האנשים בארגנטינה. לא ראיתי שכתבתי בהודעה האחרונה "מרדונה צריך ללכת"...
   
  נערך לאחרונה ב: ‏9/7/10
 5. benos Member

  הצטרף ב:
  ‏17/7/08
  הודעות:
  2,222
  לייקים שהתקבלו:
  173
  זה אתה אמרת לא אני, בכל מקרה אני לא מבין מה יש לך להתגוננן, מראדונה צריך ללכת ואת האמת שגם אני חושב ככה אלא שלהגיד שה"עם" הארגנטינאי רוצה שהוא ישאר זה אמירה מכלילה ולא נכונה, בסקרים מסויימים הראו אפילו שלמרות האהדה שלו חלק ניכר מהאוהדים רוצים שיעזוב את משרתו, ככה שזה לא ממש תואם את האמירה שלך.
   
 6. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

  הצטרף ב:
  ‏26/9/08
  הודעות:
  5,983
  לייקים שהתקבלו:
  9
  מראדונה כנראה יקבל הצעה להארכת החוזה עד 2014 מה שאומר שידריך את הנבחרת גם בקופה בקיץ הקרוב(בבית) וגם במונדיאל הבא בברזיל..

  אני עדיין לא יודע אם להיות בעד או נגד ולרצות שיחתום או לא..

  מצד אחד האהבה שהוא נותן לשחקנים,אף פעם לא שמעתם שחקן בסגל ואלה שבחוץ שלכלך עליו או אמר מילה אחת רעה עליו בתור מאמן,כולם מכבדים אותו ומסתכים עליו עדיין בתור "אלוהים" שהם גדלו עליו עם השחקנים הנכונים והמערך הנכון אפשר מאוד להצליח וגם אולי לצוות לידו עוד מאמן(באסילה לדוגמא) יהיה פשוט שילוב קטלני..הבעיה שלמראדונה יש אגו עצום שלא יאפשר לו להיות מס' 2 וככה גם לשאר המאמנים שאם יבואו לעבוד איתו..

  מצד שני הנבחרת זקוקה למאמן,שזה המקצוע שלו,שמאמן כבר מספיק שנים,שעבר מספיק דברים כמאמן !

  ככה שאני עדיין לא יודע אם להיות בעד או נגד
   
 7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

  הצטרף ב:
  ‏15/10/07
  הודעות:
  22,773
  לייקים שהתקבלו:
  2,210
  ירדן, למה סתם לכתוב דברים? מה זה "העם" הזה שלך? כמעט בכל הסקרים "העם" ביקש שמראדונה לא ימשיך, לרוב באיזור ה- 70-80 אחוז נגד.

  המונדיאל נגמר ועל נבחרת ארגנטינה לעתיד יש מקום אחר לדון http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wave.Xxx
   
  נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/7/10