מעלה, מעלה, מעלה - דיון קבוצות הצמרת: סביליה תהיה בליגה האירופית; ולנסיה רוצה לשמור על הבסיס

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏24/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

- אדנן ינוז'אי נחוש להצליח העונה בריאל סוסיאדד ומבטיח - "את השער הראשון שאכבוש - אקדיש ללואי ואן-חאל". הקשר אמר שמוריניו ואחרים לא האמינו בו אבל הוא משוכנע שתהיה לו קריירה נהדרת. "אני שחקן צעיר, בסה"כ בן 22, אבל יש לי מיומנויות ויכולות ואני מאוד מנוסה ביחס לשחקנים אחרים בגילי. חוויתי את הלחץ והציפיות במנצ'סטר יונייטד יום אחר יום ואני משוכנע שריאל סוסיאדד היא במה טובה להצליח".

- חסוס נאבאס עושה את ההבדל. שני האסיסטים שלו, אחד בכל משחק נגד התורכים, היו המפתח להעפלתה של סביליה לליגת האלופות. נכתב על כך שחסוס נאבאס השתלב בסביליה במהירות הבזק כאילו מעולם לא עזב. המאמן התעקש מאוד על הבאתו של נאבאס גם אם נמנע מלדבר על כך בתקשורת. בתקשורת עוד נכתב שכל אוהד סביליה שישב וראה את המשחקים - ידע בדיוק מה יקרה כשחסוס נאבאס קיבל את הכדור בצד ימין. עוד מדברים על השיפור ביכולת של נוליטו.

- בויאריאל מאוד כעסו על ההפסד במשחק פתיחת הליגה בלבאנטה נגד העולה החדשה. בקבוצה הודו שלא היו בשיאם אך מצד שני הרגישו שנעשה להם עוול עם הפנדל שנשרק. "השופטים צריכים עזרים טכנולוגים, אין ברירה, אני לא מבין למה זה לא קורה", אמר בכעס המגן חואנמה קוסטה.

2. golding מנהלים

ינוזאי בעיקר נשמע כמו אינפנטיל שעדיין חושב שהוא איזה כוכב.

3. Drama2 הסמל מעל הכל

שיחק אתמול פעם ראשונה, שחקן ברמה מאוד מאוד גבוהה.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/28/15038721437252.Xxx

לא ריאל מדריד, לא ברצלונה, לא אתלטיקו מדריד. מוליכת הטבלה הגאה היא ריאל סוסיאדד, שימו לב - 14 שנה זה לא קרה. מאז המחזור ה-36 של עונת 2002/03 עם ניהאט, קובאצ'ביץ', צ'אבי אלונסו ואחרים! מנת חלקה של סוסיאדד בינתיים: מהפך גדול בבלאידוס בדרך ל-3:2 ושלישייה נוספת, הפעם בבית על ויאריאל - 3:0. כמוכן לא פחות מארבעה שחקנים כבשו עבורה: וויליאן חוסה וחואנמי הבקיעו בשני המשחקים, ואוירזאבל וצ'אבי פרייטו הבקיעו אף הם.

http://e01-marca.uecdn.es/eventos/marcador/futbol/2017_18/la-liga/jornada_2/rma_val/images/soler_630x425.Xxx

עוד קבוצה שמקבלת מחמאות מקיר לקיר היא ולנסיה של מרסליניו שבפרמיירה שלה במשחק גדול הבטיחה הרבה וסיימה בתיקו 2:2 בברנבאו. קונדוגביה פתח בהרכב למרות שמיעט להתאמן עם הקבוצה והספיק לכבוש שער נהדר שכמעט היה שווה שלוש נקודות. בתקשורת העלו תמונה של סולר ולאטו, צמד השחקנים הצעירים שבנו את שער השיוויון, והתגאו במחלקת הנוער של ולנסיה - "הם חוגגים גולים ביחד כל החיים", נכתב. מצאו את ההבדלים. אמנם עבר עשור שלם מאז הניצחון האחרון של ולנסיה בברנבאו אבל בשבעת המשחקים האחרונים היא חמש פעמים הצליחה לרדת לא מנוצחת וזה הרקורד הטוב ביותר לקבוצות שאינן ברצלונה ואתלטיקו מדריד. המאמן מרסליניו אמר - "יכולנו לנצח אבל אני מרוצה כי היה משחק קשה. אני מאוד גאה מכל מה שראיתי היום, היינו בעלי תעוזה, ובעיקר היינו מאורגנים בהגנה ולא נלחצנו". בסיקור המשחק ב-AS, קונדוגביה והשוער נטו זכו לציון הגבוה של 3 כוכבים.

5. Raulito Madridista

בדיוק היום לפני עשר שנים ספרד נכנסה לאבל לאחר מותו בטרם עת של אנטוניו פוארטה, המגן-קשר השמאלי והכישרון הגדול של סביליה שאיבד פעמיים את הכרתו במשחק נגד חטאפה.
    סרחיו ראמוס שגדל יחד איתו בקבוצה, לא שכח את חברו הוותיק והעלה פוסט מרגש בטוויטר וברשתות החברתיות

"עשר שנים אחי היקר, עשר שנים שעזבת אותו. עשר שנים של ואקום שאנחנו לא יכולים להבין. עשר שנים של כאב שילווה אותנו תמיד. עשר שנים של חיים שלעולם לא יהיו אותו הדבר. עשר שנים של כדורגל, משחקים ותארים שהגיע לך לנצח. עשר שנים של זכרונות וגעגועים. עשר שנים של הרגשה קרובה ללא ניצחון. עשר שנים של נצחונות. עשר שנים שהם כמו נצח. אתה תמיד איתנו, EternoPuerta". בזמנו, ריאל מדריד החליטה לבטל את גביע הברנבאו המסורתי כאות הזדהות וצער עם סביליה.

6. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/08/30/15040450974976.Xxx

בולנסיה צופים עוד פינאלה מרתק של חלון ההעברות. המאמן מרסליניו ימשיך במלאכה ויבצע שינויים גדולים בסגל.
    על הכוונת - גונזאלו גדש(קשר כנף, פאריס)| לוקאס פרס(חלוץ, ארסנל)| אנדרס פריירה(קשר, מנצ'סטר יונייטד)
    לוקאס פרס הוא הפנטזייה של מרסליניו אבל ארסנל דורשת 3 מיליון יורו השאלה או 15 מליון בעד רכישתו ושתי האפשרויות מסובכות עבור ולנסיה; לגבי גדש, ולנסיה זקוקה לקשר כנף, כרגע משחק האגפים בעייתי, אבל הילד הצעיר של פאריס עשוי להיכלל בעסקת אמבפה. פריירה מיונייטד מעדיף להישאר באנגליה;
    בדרך החוצה - גאראיי, נאני, מדראן, ויסינסיו ארואחו, אורייאנה
    נאני סובל מפציעה ו-ולנסיה רוצה למכור אותו ב-4 מיליון יורו, גאראיי היה כבר בדרך לרוסיה אבל ולנסיה שרכשה אותו ב-20 מיליון יורו נחושה להחזיר כמה שיותר מההשקעה; מדראן לא ישחק הרבה לאור הגעתו של קונדגוביה. ויסניוס ארואחו נרכש בתמורה ל-3.5 מיליון יורו על מחצית כרטיסו אך במועדון לא מרוצים ממנו. לגבי אורייאנה, הוא לא מספיק ורסטילי ולא תורם להגנה כך שהמאמן הודיע לו עוד מיולי שהוא מחוץ לתוכניות אך ולנסיה לא מצליחה למכור אותו.

7. Ever Banega Member

כשאוריינה בכושר הוא עושה דברים מופלאים, לא ברור לי איך אף קבוצה לא קופצת עליו.
    נגד ריאל החולשה של החלוצים בלטה. לוקאס פרס יוסיף המון, להישאר עם רודריגו כשחקן הרכב זה חוסר אחריות.

8. riquelme1 Member

אוריאנה חרא של שחקן.

9. Ever Banega Member

ולנסיה אולי צריכה שחקן יציב יותר וורסאטילי יותר, אבל בשביל קבוצות אמצע טבלה ומטה הוא יכול להיות נהדר.

10. Raulito Madridista

ולנסיה השנה לא תהיה קבוצת אמצע טבלה ומטה, יש לה מאמן טוב על הקווים והיא בונה קבוצה לא רעה בכלל. מקווה לראות אותה נאבקת על הליגה האירופית. סוסיאדד פתחה חזק אבל יהיה לה את העומס של אירופה, בילבאו לא מצרפת שחקנים ו-ויאריאל היא לא איזו אימפריה. אם אני בוחן את ולנסיה, מרכז השדה שלה מעולה ולדעתי הוא הרביעי בטיבו בליגה, סולר הוא שחקן מרכז שדה שהוסט לכנף גם בלית-ברירה וגם כחלק משיטת משחק שמתאימה נקודתית לערבים כמו בברנבאו. זאזא חלוץ טוב, הקבוצה עושה הגנה כקבוצה וחסרה מהירות בכנפיים. השנה יהיה בסדר אני מאמין. אני רק לא אוהב את רודריגו. אוריאנה עצמו כבר בן 31, שחקן ליגה בינוני לדעתי ולא יותר.

11. Ever Banega Member

מרסלינו בויאריאל לא היה זז מה 4-4-2, קשה לי להאמין שזה היה במיוחד בשביל הברנאבאו. באופן כללי אני חושב שזה יעשה טוב, אבל בשביל זה חייב להביא חלוץ כי רודריגו לא שווה כלום.

12. AS R Member

סביליה עומדת לסיים את הקיץ עם השחקן ה-9 (!) שמגיע אליה בחלון ההעברות.
    יוהאנס גייס משאלקה מגיע בהעברה מפתיעה. הקשר האחורי הגרמני מגיע בהשאלה תמורת 2 מיליון יורו עם אופציה לרכישה תמורת 8 מיליון נוספים. לא כל כך ברור לי למה שאלקה ויתרה עליו, לא עקבתי אחריו אבל זה נראה לי כמו חיזוק עם פוטנציאל טוב לעמדה שנחוצה לה חיזוק.

13. Roma מנהלים

בילבאו הודיעה על חזרתו של אלברס, שחקן ההגנה שחלה בסרטן, למגרשים בפעם השנייה.

Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  14. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

עשר פאקינג שנים????? לעזאזל הזמן עף.

15. Raulito Madridista

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/22/15060724709348.Xxx

ואם כבר בעניין של 'השבוע לפני' - במארקה מציינים 25 שנה ליום בו מראדונה חתם בסביליה. כן, בקורות החיים של האגדה נמצאת גם סביליה, אם כי בהד הרבה פחות משמעותי מבוקה ג'וניורס, נאפולי או ברצלונה. סביליה הנרגשת הודיעה על החתמת מראדונה, שחקנה של ברצלונה, ב-22 בספטמבר 1992 בתמורה ל-7.5 מיליון דולר. מראדונה ערך את הבכורה שלו נגד בילבאו בסאן-ממס ב-4 באוקטובר, אם כי עוד קודם לכן שיחק וכבש במשחק ידידות נגד באיירן. על מראדונה בסביליה אפשר לכתוב כפי שסיכמו במארקה - יותר כריזמה ובאז מאשר כדורגל, אבל אף-אחד בטח לא מתחרט על כך. סביליה הצליחה להנחית את אחד הגדולים בהיסטוריה ואת מי שהיה באותו הזמן אחד הטובים בעולם, וחזה לא עניין של מה בכך.

ועוד משהו מעניין:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2017/09/20/15059400022414.Xxx

חסוס נאבאס רשם את ההופעה ה-400 שלו בקבוצה
    ! 'המטרה: 500', כתבו במארקה על השחקן שתוך שלושה חודשים יהפוך לשיאן ההופעות של סביליה בכל הזמנים - כבוד גדול! ה-23 בנובמבר 2003, משחק נגד אספניול - שם החלה האגדה של חסוס נאבאס.

מצב נושא:
הנושא נעול.