מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

אתה מתכוון שוב להזכיר לנו שב2019 היינו צריכים למכור את פוגבה בשביל 26 מליון פאונד והגופה של חאמס רודריגז?
    LOL.
    כמה פעמים בשנה תבוא להזכיר לנו את הדבר המצחיק הזה?

יונייטד איבדה ערך מהשווי שוק של פוגבה(למרות שלדעתי אם יתן עכשיו חצי עונה טובה אפשר יהיה להשיג עליו אחלה טרייד בקיץ) אבל ניצלה את זה במרצ'נדייז מחוץ למגרש.
    ליונייטד אין את הכיס של דורטמונד. היא יכולה לשרוד מצוין עונות של מקום 7, כמו שהיא כבר הראתה לך בעבר.

אתה מציג את העניין עם סאנצ'ו כמשהו בדיעבד.
    בפועל הם קיבלו הצעה שמאוד קרובה ל120 מליון אירו שהם רצו אבל לא מכרו אותו כי עברו את הדד ליין שהם הציבו ומכרו פה נראטיב שהשחקן בכלל לא רוצה לעבור(משהו שכבר הספיקו לסתור 900 פעמים כולל בחודש האחרון).
    אם ימכר במשהו שקרוב לחצי מזה שנה אחרי זה יזכר כאחת מההחלטות האומללות שצוות מקצועי כלשהו בעולם הזה קיבל.
    אולי שני רק לסיטי שלא שמו סעיף קנייה בחזרה לשחקן.

אבל שיהיה בהצלחה במאבקים עם אוניון ברלין על המקום השביעי.
    לא משימה קלה עבורם השנה.

2. Raulito Madridista

לא דיברתי על ההצעה הזו כמובן, זידאן היה חם על פוגבה זמן רב וגם המועדון. היו הצעות גבוהות מאוד. על איזה מרצ'נדייז אתה מדבר? אתה יודע כמה מרוויחים על כל חולצה? פוגבה פתאום מוכר מיליון חולצות? נו באמת אחרי עונות כושלות לפתע התאהבו בו? או תגיד לי גם שהוא לא פלופ ענק ותציין לי גולים בגארבץ' טיים. עצם ההסתכלות על מרצ'נדייז היא פאתטית. אתה חושב שאני מדבר מתסכול - להיפך. פדה ואלוורדה עשה קפיצה אדירה, פוגבה גלאקטיקו עצלן שמשחק מתי שבא לו, אני לחלוטין שמח שהוא לא הגיע לקבוצה שלי. פתאום קראתי פה והרגשתי שהמועדון שלכם דוגמא ומופת להתנהלות, לא ממש, הרבה יותר קל להתנהל עם הרבה כסף. לא הייתי ממהר לזלזל בדורטמונד ככה. אגב, אם כל כך רצו אותו מה היה כואב להם לעמוד בדד ליין? רק תוהה.

3. k_700 Member

איזה הצעות גדולות היו בקיץ 2019? היה 26 מליון פאונד פלוס חאמס רודריגז ש"היינו צריכים לקחת". אהה אוקי.
    החולצה של פוגבה עד קיץ 2018 הייתה טופ 3 במכירות ג'רזיס באנגליה בכל כלבו-
    Manchester United biggest shirt seller confirmed - Manchester Evening News

ב2018-19, יונייטד גם מכרה הכי הרבה חולצות בעולם, כמובן תודות להפצה ומלרקטינג שעושים באמריקה הצפונית.
    וכאחד שגם גר באמריקה הצפונית אני יכול לספר לך שבכל הכלבויים המרכזיים(DICKS, אדידס וכדומה) החולצה היחידה שלנו עם שם שנמכרה עד לשנה האחרונה הייתה של.... פוגבה, בשנה האחרונה בחנויות המיינסטרים הגדולות הוסיפו גם ברונו.

הוא בהחלט שחקן שצריך להמכר אם מדברים על הפן המקצועי(למרות שכבר הבנו שכרגע בסגל ברוב המשחקים אין לו פשוט תחליף.
    זה או לזרוק לשם עוד קשר אחורי ואז להאנס בהנעת כדור או להאנס שם עם ואן דה בק שפיזית יקורקס מול כל יריבה בליגה).
    לא שילמו לדורטמונד בדד ליין שהם הציבו(איזה חודש וחצי לפני הדד ליין) כי או שרצו להשלים רכישות אחרות(ומדובר בגיוס כסף גדול מאוד גם ככה לשחקן אחד) או שבצדק רצו להתמכח על המחיר והסדרי התשלום.
    העברות כאלה אף פעם לא קורות ברגע, תלך אחורה להיסטוריה ותראה כמה מההעברות הענקיות האלה נסגרות מוקדם בקיץ.

אם דורטמונד חוזרת לשולחן בקיץ מנקודה של קבוצה שהפסידה כל כך הרבה כסף, נשארה בלי ליגת אלופות ועם החובות ביד ועם שחקן שיחפש רק לברוח משם זה יהיה משעשע.
    לא חושב שהיה משהו דומה בהעברות כאלה בהיסטוריה.

4. alexshw Member

ווסט האם צריכה לרכוש את בנראחמה כדי לשאול את לינגרד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

5. oranfu Member

אף אחד לא אמר שיעמדו בתור לתת לדורטמונד 120 מיליון יורו בקיץ הקרוב.

לסאנצ'ו, עובדתית, תהיה בקיץ הקרוב שנה פחות בחוזה ממה שהיה לו בקיץ שעבר.

וכן, סאנצ'ו מככב גם העונה. לא מראה את היכולת המאוד גבוהה של העונה שעברה אבל עדיין מראה רמה גבוהה (למרות שלקח לו זמן להתניע) בקבוצה שנמצאת באס"ק כבר חודשים.

והם יאבדו הרבה כסף כי הם לא יעלו לאלופות כמו שזה נראה, לא בגלל שלא מכרו סאנצ'ו קיץ קודם (כי את מה שהציעו להם אז יציעו גם בקיץ הקרוב).

6. k_700 Member

אתה בעצם אומר שאנחנו בקיץ הקרוב חוזרים עם 120 מליון אירו לשולחן?

נערך לאחרונה ב: ‏26/1/21
  7. oranfu Member

הצעתם 120 מיליון? לא.
    אף אחד לא יציע את זה.
    יציעו להם 80-90 והם יימכרו. כמו שהציעו להם בקיץ שעבר.

8. k_700 Member

הצענו אחרי התשלומים 108 מליון פאונד.
    הם לא לקחו או רצו לקחת כי זה היה אחרי הדד ליין.

לדעתי אם הוא והם ממשיכים במגמת ירידה שלהם הוא לא יעלה יותר מגריליש.
    70-75 אולי 80 עם הבונוסים.

אין לי מושג אגב על איזה כיכוב העונה אתה מדבר.

כמו די מאריה אצלנו נתן איזה חודש-חודש וחצי טובים.
    אתה באמת עוקב אחריו שם?
    ראית את השניים האחרונים?

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לדעת איך העונה תסתיים עבור דורטמונד. חוץ מבאיירן אין קבוצה מעל היתר, ועם כל הפתיחה הפחות טובה דורטמונד היא בסך הכל שלוש נקודות מהמקום השלישי שזה כלום לשלב הזה של העונה (גם ה-6 מהמקום השני זה לא משהו שבלתי ניתן לסגור).
    וכמו שגרינווד עכשיו מתחיל להיכנס לקצב בתקווה שאולה ימשיך איתו ולא יכניס אותו להקפאה שוב, גם סאנצ׳ו יכול לתת חצי עונה טובה עם הגנות חלשות בהרבה ואז המחיר שלו שוב יהיה מאה מיליון וצפונה.
    אם היה דיון על מכירה בינואר זה סיפור אחר, אבל כשמדברים על הקיץ כשאנחנו רק בינואר, הכדורגל כל כך נזיל שאנחנו יכולים בקיץ להסתכל על סיטואציה אחרת לגמרי גם בקשר לסאנצ׳ו וגם בקשר לדורטמונד.

10. avdz7 Member

@Raulito סנצ'ו לא אמור לבוא על חשבון דקות המשחק של גרינווד. גרינווד בצד ימין = אלתור. הוא אמור לשחק באמצע ברוטציה עם קבאני. מרסיאל ורשפורד צריכים לתפקד בצד שמאל. ברגע שתביא את סנצ'ו, תוכל לשלב לאט לאט את עמאד דיאלו ברוטציה ביחד איתו, ותוכל לקבל מגוון של אופציות התקפיות (אשמח אם על הדרך נחתוך את כל הלינגארדים והג'יימסים למיניהם).
    מבחינתי, שלישייה אנגלית של סנצ'ו-גרינווד-ורשפורד ויש לך שקט לעשור הקרוב מבחינה התקפית.

@oranfu יצא לך לראות את סנצ'ו העונה? לי אישית יצא לראות כמה משחקים של דורטמונד העונה, והוא אפילו לא מזכיר את השחקן של העונה שעברה. לא יודע אם לקרוא לזה עונת נפל, אבל אל תסתמך על המספרים שלו כדי לומר שהוא מציג רמה גבוהה גם השנה. זה פשוט לא נכון. קח בחשבון שהוא שחקן מפתח בדורטמונד שזו קבוצה מאוד התקפית בסגנון שלה (שנייה בליגה בכיבושים העונה עם ממוצע של 2 שערים למשחק). ואם נתעמק: כבש 2 שערים, ובישל 7 אסיסטים ב16 הופעות ליגה. שנה שעברה באותו שלב של העונה לדעתי הוא כבר היה על איזה 8-9 שערים עם כמות אסיסטים די זהה. אבל בעיקר היה עקבי ביכולת שלו ושמר על רמה גבוהה כמעט לאורך כל העונה.

שורה תחתונה, אני עדיין רוצה אותו אצלנו. ואם נוכל להביא אותו בקיץ ב20-30 מליון פחות מהמחיר שדרשו, מה טוב.

11. alexshw Member

12. oranfu Member

ראיתי אותו משחק, כן.

כמו שרשמתי, הוא לא מציג רמה גבוהה מאוד כמו בעונה שעברה, אבל הוא עדיין מציג רמה גבוהה.

13. k_700 Member

כן הציג עדיין רמה גבוהה העונה, לפני חודש למשך 3 משחקים.
    תראה את שני המשחקים האחרונים ותקבל תמונה של כל העונה שלו.
    לא רוצה לדמיין את מה שהיה נכתב פה על ראשפורד אם היה מציג רמה גבוהה כזאת.
    לא מאשים אותו עד הסוף, הוא לא היה צריך להשאר שם בקיץ, נמשיך לעקוב.

14. AS R Member

סאנצ'ו מאכזב העונה. הוא לא יציב ושיחק בחוסר חשק לא מעט משחקים. הייתי מצפה ממנו להראות הרבה יותר אופי ובגרות עם כל הכבוד למה שקרה בקיץ.
    מצד שני, גם ביכולת לא טובה הוא מספק מספרים יחסית לא רעים וקשה להתווכח על הכישרון שלו. עד לפני העונה הנוכחית הוא נראה כמו כישרון על עם שכל, ואני גם חושב שהיכולת האמיתית שלו זה מה שראינו לפני העונה הזאת.

15. VAR Member

יש לי תחושה שאתה זה שלא רואה משחקים, אבל לזה אנחנו כבר רגילים.

נגד גלדבאך סאנצ'ו היה הכי טוב בדורטמונד (יחד עם האלאנד כמובן).

דווקא בתקופה האחרונה הוא נראה יותר טוב יחסית לפתיחת העונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.