מנצ'סטר יונייטד 2020/21: חגיגות סוף הוודוורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏28/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

לא. לדעתי הוא גורם שלילי במערכת יחד עם פוגבה ומרסיאל. הם הראשונים שצריכים לעזוב.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

2. k_700 Member

מה אני כותב לך מה אתה עונה? שפה עברית קשה.

איפה כתבתי שסאנצ'ו שיחק ב4 משחקים האחרונים??

הבור נוצר הרבה לפני שהוא נפצע, ביחד איתו בהרכב.
    הייתם מקום 6-7-8 גם כשהוא היה כשיר.
    אתה כנראה כל כך חזק בהדחקות שבכלל שכחת שאת השער ליגה הראשון שלו השחקן המאוד מרוצה שמאוד רוצה להשאר בדורטמונד...סליחה, מנצ'סטר יונייטד של גרמניה, כבש בכלל ב2021.

הייתם במאבקי הטופ 4(איזה הישג מדהים) לפני 4 משחקים? ברור, מן הסתם dummy מחזור 24 גם טוטנהאם של אנגליה הייתה במשחק אז.
    מה עשיתם לפני הפציעה שלו? הוא באמת היה טוב אז, זה נגמר בשני נצחונות(אחד מהם על קבוצה שירדה ליגה בנובמבר, שאלקה), תיקו, הפסד.
    תכין כבר את הDVD לעונה.

LOL, עכשיו התחלנו גם במשחקי הבדיעבד האהובים על ליצנים כמוך.
    בוא נראה, את ההסתבכות שלכם בכלל התחלתם העונה כשהוא נראה כמו חרא, ביחד עם ההגנה הכי גרועה שיצא לי לראות אי פעם מקבוצה שעברה שלב בתים באלופות(בשיא הרצינות, השנה 2021 והומלס שנראה כמו הולוגרמה של ריו פרדיננד בן 40 עדיין משחק כל משחק....LOL ואתה מדבר איתי על מה 100 מליון פאונד בקיץ היו יכולים לעזור לנו....).
    אתה באמת עכשיו שאלת מה הייתם יכולים לעשות עם ה100 מליון פאונד האלה על שחקן שרוצה להתקדם בקריירה ואפילו צורק אמר את זה כמה פעמים בקול שלו במהלך העונה?
    אם אני לא טועה את האלאנד, בלינגהאם הבאתם ב50 מליון אירו ביחד,את השחקן הגנה הטוב היחיד בקבוצה שלכם(גררו) הבאתם ב12 מליון אירו.

נראה לי שאפשר לבנות שתי קבוצות של דרוטמונד בסכום הזה.

אהבתי שאתה עדיין בהכחשה שתעבור שנה, לא תהיה ליגת אלופות, לך תדע מה בכלל תהיה הכשירות של סאנצ'ו אחרי קרע בשריר ואתה עדיין מאמין שלמנצ'סטר יונייטד של גרמניה יחזרו הצעות של 100 מליון פאונד.....טוב נהיה פה להחזיק אותך שלא תתגלגל לנו החוצה, בכל זאת עברה עליך שנה קשה.

אני מבין שאתה חזק בפאנצ'ים, שנה שלמה זורק לקהל את ה"לא רואה משחקים", זה כזה כמו טיק כזה כשאין לך מה להגיד?
    מצחיק כמו ערב בדיחות עם שלום אסאייג.

תמיד פה לתת חיבוק.

3. VAR Member

רק בעולם שלך פער של 4 נקודות ממקום רביעי (ומשחק ביתי מול הקבוצה שנמצאת בו) זה "בור". אם היית רואה משחקים בחודשיים האחרונים היית מבין שכשסאנצ'ו והאלאנד כשירים הם שווים לדורטמונד 2 שערים במשחק כמו שעון. דורטמונד תלויה בהם לחלוטין, הם משחקים נגד ההגנה של עצמם ששווה לפחות 2 שערי ספיגה פר משחק. קצת קשה לנצח ככה אבל ברור שבלעדיהם היינו עוברים עכשיו עונה כמו שארסנל עוברת במקרה הטוב. ואם הם באמת היו כשירים (גם האלאנד החמיץ תקופה של 4 משחקים שבהם... דורטמונד עשתה אותו מאזן בדיוק כמו ב4 המשחקים האלה בלי סאנצ'ו) סיכוי לא רע ואפילו סביר שהייתה נמצאת עכשיו בעמדה מצוינת למקום 4, ככה שמי שחכם בדיעבד זה אתה.

רוצה לדעת אילו עוד שחקנים דורטמונד הביאה חוץ מהשלושה שציינת?
    הומלס 30 מ'
    שורלה 30 מ'
    שולץ 25 מ'
    גצה 22 מ'

והנה לנו איך אפשר לשרוף מעל 100 מיליון יורו על שחקנים שתרמו לקבוצה בדיוק כלום בריבוע, אז מה אתה בעצם רוצה לומר לנו מר גאון? זה הפרופיל של שחקנים שדורטמונד מביאה מאז ומתמיד, או ריג'קטים של קבוצה גדולה יותר או שחקנים צעירים שחלקם יצליחו מאוד (סאנצ'ו, האלאנד), חלקם יצליחו חלקית (גררו) וחלקם יושלכו לפח הזבל ההיסטורי של הקבוצה (בלארדי, פיליפ, דאהוד). קשר לזהות המפעל האירופי שדורטמונד משחקת בו: 0.

לא יהיו הצעות בגובה 100 מיליון? מעולה, אשמח מאוד שימשיך עוד עונה. הארנק של ואצקה זה לא באמת מה שמעניין אותי.

4. k_700 Member

מה אתה רוצה?
    ב4 משחקים לפני שנפצע פגשתם את הקבוצה במקום האחרון וזו שמקום אחד לפניה, כל הכבוד שהוצאתם שם 6 עם הופעות גדולות של סאנצ'ו.
    משחק אחד לפני אני זוכר אתכם מגרדים תיקו עם שער בסוף של האלנד מול הופנהיים ומשחק אחד לפני- הפסדתם.

הלאה? לך אפילו משחק אחד אחורה, ניצחתם עם סאנצ'ו ושני משחקים לפני- הפסד ליריבות בצמרת.
    נראה לי שלדורטמונד של השנה גם 4 הפרש ממקום 4 זה פער שלא כל כך קל לצמצם, גילית לנו את גם את הסוד למה, הגנה שלפני חצי שנה חשבת שהיא השתקפות של ההגנה של מנצ'סטר יונייטד של אנגליה והיום ברור לך שהיא כנראה אחת הגרועות שיצא לך לראות ב-12 שנים שאתה אוהד את הקבוצה(פירגנתי לך בגיל עכשיו לא?).

אתה שוב מתעלם מכל השלושה חודשים הראשונים שסאנצ'ו נראה כמו גוש חרא משחק אחרי משחק והראה הרבה רצון להמשיך לחיות.
    לשלוף לי מספרי הפרה היסטוריה רכישות של הומלס, שורלה, שולץ וגצה נו... אופייני למישהו שעדיין חי בהכחשה.

את ה100 מליון פאונד שהניחו לכם אחרי הדד ליין שהצבתם הייתם צריכים לחטוף ולבנות קבוצה חדשה, בטח כשידעת שיש לך מאמן ליצן על הקווים בפתיחת העונה והגנה ברמה של ווסט ברומיץ'.

בוא נראה בכמה ימכר בסוף סאנצ'ו, התנאים בדיוק לטובתכם כדי להוציא 100 מליון פאונד שוב(אהההה רגע וואצקה הייצור אמר אתמול שרק הצעה אטרקטיבית תזיז משהו, טובבבבבב), ברור.
    לשחקן הרי אין SAY.

5. alexshw Member

6. k_700 Member

תספרו לי עוד על איך לא בזבזנו אותו חצי שנה בהשאלה ליד כל הקלברליס.

באיי נדבק בקורונה, כנראה בפגרת הנבחרות.
    כייף עם הקורונה.

7. alexshw Member

נתון מצחיק - מגוויר רשם הופעה 100 ביונייטד ובכך השיג את באיי. הראשון שותף ב 92% מהמשחקים והשני ב 35%.

8. k_700 Member

לא מפתיע, השני כשיר לבערך 20 משחקים לעונה.
    הראשון מקבל 20 דקות מנוחה בעונה.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לינגארד כבר עם 6 שערים ו-4 בישולים ב-8 משחקים בווסטהאם.
    יש להם אופציית רכישה בקיץ?

10. alexshw Member

מקווה שיהווה השראה לשלושת הרקובים, שגם הם יחפשו התחלה חדשה במקום אחר.

בנושא אחר, לאציו לא תממש את האופציה על אנדראס פריירה. סביר שגם מילאן לא, על דאלוט.

11. k_700 Member

3 אסיסטים*.
    ולא.

מאוד מקווה שהריצה הזאת שלו מפברואר לא תשכנע את סולשאייר והצוות להשאיר אותו(סכנה ממשית, בטח אם מביאים כביכול חלוץ במקום קיצוני לימין).

מצד שני עם הקצב הזה אמורים לקבל עליו הצעות יפות בקיץ.
    הגולים שלו מטורפים, מתי הוא דפק דריבלים כאלה על מגרש שלם?
    הזוי.

אנדרס פריירה זה השאלה הזוייה כמו ההשאלה של צ'ונג.
    באיזה עולם חושבים שהוא בכלל מתאים לסגל של קבוצת צמרת באיטליה??
    אני מאוד מפרגן לו שהוא אולי יכול לעשות קריירה בטורקיה או בקבוצת תחתית בפורטוגל.
    אולי אצל בקהאם במיאמי.

12. Sir Alex Las' Killa

השחקן הכי טוב שלהם בפער עצום, הוחזר גם לנבחרת.

אין מצב שווסטהאם לא מעוניינים בו אחרי כל הכסף שהם זרקו על פלופים עצומים כמו סבסטיאן האלר ואנדרסון. השאלה היא האם יונייטד תדע למכור כשצריך? לצערי המועדון הזה מתקשה לשחרר שחקנים (פיל ג'ונס, סמולינג ורוחו עדיין שלנו), ככה שהוא כנראה יקבל חוזה חדש.

נערך לאחרונה ב: ‏6/4/21
  13. alexshw Member

רוחו וסמולינג כבר לא

14. Sir Alex Las' Killa

ברוך שפטרנו. :ph34r:

15. k_700 Member

הכי טוב שלהם בפער?

רייס קצת נעלב.
    רייס, סוצ'ק אלה השחקנים הכי טובים שם כל השנה.
    אנשים שוכחים איזה מאזן יש לווסטהאם מינואר, עוד הרבה לפני שלינגארד נחת שם.

המכשול הגדול ללהעיף אותו מפה יהיה כמובן אנחנו.
    הוא הרי אנגלי, שחקן בית אם יש מערכת מטומטמת שמסוגלת אובר להעריך את השחקנים האלה זה אנחנו ובפרט המאמן הליצן הזה שזרק פה עונות עם לינגארדים, אנדרס פריירות וכאלה.

מצב נושא:
הנושא נעול.