מנצ'סטר יונייטד 2018/19-ימי סולשיאר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Michael Carrick, ‏22/7/18.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. רוברטו באגיו31 Member

אם ההנהלה הטילה וטו על הבאת פריסיץ' ושחקנים אחרים, זה אומר דרשני .
    שוב...מוריניו נכשל לחלוטין ברכש שביצע, אבל הוא ממש לא קיבל כל מה שרצה מההנהלה...ואני אפילו לא מדבר על הקיץ האחרון כשהשאירו אותו עם סגל בעייתי מאוד ללא חיזוק .

2. alexshw Member

אז ההנהלה הטילה וטו על הבאה של שחקן שעולה יותר מדי יחסית למה שנותר לו לשחק ברמה גבוהה.
    הבעיה של ההנהלה היא חוסר ראיה של התמונה האמיתית. לא בהבאה או אי הבאה של שחקן ספציפי.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

סימאונה לטעמי תהיה טעות, בדיוק כמו קונטה, בדיוק אולי כמו אנצ'לוטי.

גם סימאונה יסיים באותה צורה כמו מוריניו לדעתי.

זה דיון מעניין, לדעתי מנג'רים כאלה במועדונים בלבל הזה תמיד ייכשלו בטווח הארוך. יש סיבה אמיתית מאוד לכך שהסייקל של מוריניו כמנג'ר הוא 3 שנים לאורך כל הקריירה שלו, אנשים מייחסים את זה בעיקר לאישיות שלו ולטעמי טועים בזה, הכדורגל הוא האישיו המרכזי. זה לא מקרי ש2 המועדונים היחידים שהוא נפרד מהם בכבוד ועם המוניטין שלו בפיק הם פורטו ואינטר שלא היו מאריות אירופה - לא כקבוצה, אלא כמועדון עם מנטליות של אנדרדוג בזירה האירופית שהם התמודדו בה. בריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטד, צ'לסי שנורא רצתה לחקות את המועדונים האלה - לנצח זה לא מספיק, לא לאורך זמן. צריך לעשות את זה בצורה מסוימת. האוהדים וגם האגואים בחדר ההלבשה ידרשו את זה.

הדאחקות על סמואל אטו המגן הימני זה אחלה, זה יכול לעבוד בהתחלה ולספק אוהדים ושחקנים אחרי כמה שנים של אנדראצ'יבריות, זה בחיים לא יעמוד במבחן הזמן ומתישהוא יגיע הפיצוץ. אתה לא יכול להצליח לאורך זמן במועדון שמחזיק בסופרסטארים גלובליים ובדרך כלל בכמה כאלה כמנג'ר שמדכא אינדיבידואליות של שחקנים, הם לא רוצים רק לנצח, הם רוצים גם לתפוס כותרות ואולי איזה כדור זהב.

אם רוצים עוד פעם את מארסיאל מתעסק בעיקר ב"עבודה טקטית", תביאו את סימאונה. זה כנראה גם יעבוד לאיזה עונה או שתיים כל עוד המועדון הזה צמא לחזור להיות רלוונטי לתארים הגדולים ולא רק לגביעי מיקי מאוס כאלה ואחרים. בסוף גם זה יתפוצץ.

אני לא תופס מפוצ'טינו כמו אחרים פה (לא שאני חושב שהוא לא מנג'ר נהדר, אפשר להיות נהדר ועדיין אוברייטד בעיני), זה עדיין יהיה מינוי הרבה יותר מתאים למה שיונייטד צריכה. כנראה שגם יותר מתאים מזידאן.

EuropeGuy ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  4. Coutinho10 Member

גם מפורטו הוא לא נפרד בצורה יפה אם אני לא טועה.
    הבעיה של מוריניו זה לא שם המועדון שהוא נמצא בו או השאיפות לטעמי, הוא באמת לא מצליח להסתדר עם הדור החדש של השחקנים. אם זה הפרימדונות בריאל או הילדי חרא במנצ'סטר. אני לא בא להאשים את השחקנים, להפך, הוא הבעיה בכך שלא מוכן לשנות את הגישה ולהתאים את עצמו אליהם.
    עד היום השחקנים ששיחקו אצלו פעם מעריצים אותו, טרי, סניידר וכו', הם פשוט שחקנים מזן אחר מהחומר שהוא נאלץ לעבוד איתו היום. זה לא מקרי שהוא תמיד קופץ לרכוש את כל השחקנים המבוגרים והכביכול ממושמעים.

עדיין אני חושב שהכדורגל שלו נשאר מאחור, אם כי אני לא זוכר כדורגל כזה מזעזע שלו אצל אינטר, צ'לסי ובמיוחד לא בריאל מדריד.

נערך לאחרונה ב: ‏18/12/18
  5. alexshw Member

כן שמעתי ששכב עם אישתו של ראש האולטרס.

6. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בשעות האחרונות מתגברים הדיווחים על סולשיאר. בכל סיטואציה אחרת הייתי אומר שזה מינוי מבזה, אבל בעונה גמורה כשידוע שהוא לא ימשיך מעבר לזה...לקחתי. לא משנה כמה גרוע הוא יהיה אי אפשר לשנוא אותו, זו כבר התקדמות.

7. k_700 Member

Walkon.

שנתיים שלוש בכדורגל זה הרבה מאוד זמן,
    אתה אומר לי שיש מאמן שאולי יביא אותי למעמד ששנתיים שלוש אני מתחרה על תארים מרכזיים, אני קונה את זה.
    זו פנטזיה לחשוב שאתה משיג את דיל החלומות בימינו לטווח יותר רחוק מזה.

סימאונה הוא מאמן הגנתי אבל משום מה שחקנים וגם כוכבים אוהבים מאוד לשחק עבורו.
    למה? כי הוא בסופו של דבר משדרג את המעמד שלהם.
    מאמן שגם הרבה יותר גמיש ממוריניו, הרבה פחות נאמן לאגו שלו.

מוריניו כבר לא מאמן הגנתי מבחינתי, העדות היא ההגנה בשנה בזאת עם סימנים להגנות הגרועות שהעמדנו גם בשנתיים האחרונות.

לא היה פה שום סייקל עפ מוריניו.
    בסייקלים קודמים היה פיק מסויים, פה לא היה אפילו התחלה של עליה.

היה אפשר לקיים דיון עם הכדורגל שלו שווה עונה שנייה כבר אחרי אותו גמר ליגה אירופאית מול הילדים של אייקס.
    אנחנו יצרנו פה מחזור של שנה שלישית כי כמו אהבלים לא ידענו לפטר מתי שהוא היה צריך כבר להבעט מפה.

לא יודע איך פוצ׳טינו יכול להחשב כאוברייטד.
    מה עוד מצפים ממנו שיעשה עם הסגל הזה ומול שתי קבוצות שהם בקלות טופ 4 באירופה?
    סיפרו לי בתחילת העונה שמפה הם רק יתקעו במקום או תתחיל הירידה אבל הינה הם ממשיכים פצבור נקודות בקצב הכי גבוה שלהם בעידן הפריימרליג.

מאמן נהדר שאני חטאתי שלא הערכתי מספיק בתחילת הדרך.
    הוא הפייבוריט להגיע מבחינת דעת הקהל והפרשנים, מעניין אם זה מספיק כדי שהגלייזרים ילכו עליו.

8. DRORIKO Member

תסלחו לי על הקטנוניות אבל למה בעצם חיכו עד אחרי ליברפול. מה הם אמרו לעצמם "אם הוא לא מנצח את ליברפול אז כנראה שזה לא זה"? ואם הוא כן היה מנצח אותם(כמו בשנה שעברה) אז היו מאריכים לו את החוזה בעוד שנתיים?

9. owen11111 Member

לא רואה את סימאונה מגיע ליונייטד.
    הבעיה המרכזית תהיה מחסום השפה, ואם אני זוכר נכון הוא גם התייחס לזה בעבר. וגם אם מתגברים על מחסום השפה, קשה לראות מועדון יותר מנוגד לתרבות ולסגנון שסימאונה הנחיל באתלטיקו מאשר יונייטד.
    גם מבחינתכם, אני חושב שאחרי 3 מאמנים שהאמינו והנחילו כדורגל שנע בין משעמם במקרה הטוב, ובלתי ניתן לצפייה במקרה הרע, ההנהלה תחפש להביא מאמן שינסה להיות קצת יותר אקטיבי בסגנון המשחק שלו - קבוצה שיוזמת יותר, שמחה יותר והתקפית יותר.

פוצ׳טינו על הנייר, נראה כמו המועמד המושלם עבורכם. זו כנראה תהיה חתיכת עסקה יקרה (34 מיליון פאונד עלות החוזה שלו בטוטהנאם + 12-15 מיליון פאונד שכר שנתי + עלות של צוות האימון שפוצ׳טינו יביא איתו) - אבל אם יש מאמן בשוק שנראה ששווה את הסכומים האלו, זה לגמרי הוא.
    העבודה שהוא עשה בטוטהנאם בחמש השנים האלה היא לא פחות ממדהימה. לא ברמת סגנון המשחק וההתקדמות, אלא בעיקר ברמת פיתוח השחקנים ובמיוחד שחקנים צעירים. קיין ודלה אלי הם כמובן הדוגמאות הבולטות אבל יש גם את הארי ווינקס, טריפייר, אריק דייר כדוגמאות לשחקים שהתפתחו בצורה אדירה תחתיו.

אגב, כמו שאלכס זרק פה לא פעם, אפשר מאוד בקלות לראות את אריקסן מגיע יחד איתו, בתור היחיד מרביעיית הכוכבים שלהם שעדיין לא חידש את החוזה שלו. דניאל לוי אומנם לא ישמח למכור שחקן כמוהו אליכם (ע״ע מודריץ׳) אבל אני מניח שגם ה- DOF החדש לא יתנגד לשלם 80-90-100 מיליון פאונד על אריקסן, וטוטהנאם בהחלט זקוקה לכסף המזומן שלכם.

למען האמת קשה לראות אופציה אחרת מגיעה אליכם בסוף העונה. מתקשה להאמין שזידאן מתעניין בללכת לאמן אתכם, ושאר השמות שנזרקים (ז׳ארדים?) לא באמת נשמעים ריאליים במיוחד. אנחנו הולכים לקראת 4-5 חודשים בהם התקשורת הולכת לטחון את הקישור של פוצ׳טינו אליכם ללא הפסקה.

Sir Alex Ferguson, oranfu ו-cheddar אוהבים את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו קיבל הרבה מאוד מהשחקנים שהוא רצה, אבל אף מאמן בעולם לא מקבל כ-ל מה שהוא רוצה. פרד ואלכסיס סאנצ'ס הם שני שחקנים שגווארדיולה רצה, ולא קיבל. מה הוא עשה? המשיך הלאה. מה מוריניו עשה איתם? אוי...

ההנהלה לא הטילה וטו על אף שחקן. היא כן קבעה גבולות, לגבי כמה היא מוכנה לשלם על שחקנים מסוימים. זה לגיטימי, וזה קורה בכל מועדון נורמלי.

Sir Alex Ferguson, k_700 ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. סמואל אטו Member

כן, אדון סמואל אטו, שלא דיבר מילה על הקשר בין מוריניו לשחקנים מלבד העובדה שהיה ידוע שהם גרועים, לא מבין דבר. זה אדון ראוליטו שלא קורא הודעות בכלל ומגיב מה שהוא רוצה. חי בישראל היפה וחושב שהוא יודע מה הולך במדריד כי הוא אוהד שלהם.
    מה עם מודריץ'? כבר חידש חוזה כמו שפירסמת פה עם התמונה של המארקה? אתה יודע יותר טוב מכולם.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Member

פפ גם רצה את ז'ורז'יניו ולא קיבל, ונתקע בלי קשר אחורי נוסף מלבד פרננדיניו.
    בכלל, זה מגוחך לתת למאמן שנמצא יותר מ2-3 חלונות העברות במועדון את התירוץ של סגל בעייתי. אם הוא היה רוצה הוא היה מסלק את כולם ולא מחדש להם חוזים ובטח שלא מרכיב אותם קבוע (יאנג).

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

יונייטד אפילו נכנעה לדרישות של הליפה ונתנה לו חוזה לשנתיים (וכמובן עכשיו נתקעה איתו), רק כי מוריניו לחץ להשאירו.

14. alexshw Member

ראש ממשלת נורווגיה כבר מברכת את סולשאר

15. oranfu Member

בעסה איתכם. אבל ידעתי שזה לא יימשך עוד הרבה.
    הוא כל מה שאי פעם רציתי במנג'ר של יונייטד, באמת. התגשמות החלומות.

נראה לי דיי ברור שתביאו את פוצ'טינו בקיץ.
    אני מחזיק ממנו. לא חושב שהכדורגל אטרקטיבי יותר מדי, אבל הוא מפתח שחקנים והוא מאוד מודרני. אני לא משוכנע שהיכולות שלו יתורגמו גם למועדון מהשורה הראשונה - פוגבה יעבוד על המגרש כמו שהוא דורש? לוקאקו? יש גם את העניין שהוא אף פעם לא ניהל חדר הלבשה מלא בסופרסטארים מפוצצי אגו וזה סקיל שלא להרבה יש.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.